Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
9 produktů
-25%

UMAGE Eos medium závěsné světlo červené peří

Moderní, skandinávský design – závěsné světlo Eos medium Pravé husí peří tvoří základ středního závěsného světla Eos. Stínidlo lampy Eos vypadá jemně a útulně, a to i bez jakéhokoli světla. To zajišťují pružiny, které vyzařují lehkost a které jsou připevněny k papírové základně. Je důležité, aby při výrobě nebylo používáno peří od živých zvířat. Intenzivní červená barva zde poskytuje příjemný barevný nádech. Po zapnutí světla vyzařuje střední závěsné svítidlo Eos jemnou nepřímou záři, díky které se každá místnost dostane do obzvlášť útulné světelné atmosféry, která vás zve k odpočinku a odpočinku. Poznámka: Pokud se deštník zapráší, jednoduše jej vyčistěte fénem.

3 402 Kč
-10%

Luceplan Zile závěsné světlo cihlová matná Ø 20 cm

Jednosvítidlová závěsná lampa Zile s kulatým stínidlem z bioplastu Závěsnou lampu Zile lze díky jejímu decentnímu a nadčasovému designu skvěle kombinovat s nejrůznějšími koncepty vybavení. Světlo se odráží od bílého vnitřku a vyzařuje směrem dolů. Díky tomu je závěsné svítidlo ideální pro osvětlení stolu v obývacím pokoji nebo jídelně, kuchyňského koutu nebo pultu. Stínidlo je vyrobeno z bioplastu PLA. Ten je biologicky odbouratelný a získává se z obnovitelných přírodních surovin. Kolekci lamp Zile navrhlo italské designérské a architektonické studio Archirivolto, které existuje od 80. let 20. století. Cílem je vytvářet univerzálně krásné výrobky, které přesvědčí estetikou a funkčním využitím. Výrobu svítidel zajišťuje renomovaný výrobce svítidel Luceplan.

4 998 Kč
-9%

HAY PC Small závěsné světlo s difuzorem

Závěsné svítidlo PC Small z eloxovaného hliníku s difuzorem Závěsné svítidlo PC Small má krásně tvarované stínidlo z eloxovaného hliníku, které je ve spodní části uzavřeno odnímatelným tvarovaným difuzorem z polykarbonátu. Závěsné svítidlo, které se používá jednotlivě nebo ve skupině, v řadě za sebou k osvětlení pultu nebo dlouhého stolu nebo namontované ve skupině, osvětluje nejrůznější oblasti, přičemž difuzor ve stínítku zajišťuje neoslňující, rozptýlené světlo. Svítidlo je vybaveno opleteným černým textilním kabelem. Sérii lamp PC navrhl francouzský designér Pierre Charpin pro dánského výrobce HAY. Stejně jako všechna svítidla této řady se i závěsné svítidlo vyznačuje jednoduchým tvarem v kombinaci s barevným designem. Pro návrhy Pierra Charpina je charakteristická souhra formy a barvy. Základní geometrické tvary v kombinaci s barvou jsou stálým aspektem jeho práce

4 177 Kč
-10%

Verpan VERPAN Pantop závěsné světlo Ø 23cm červená lesklá

Dekorativně tvarovaná designová závěsná lampa Pantop Návrh této krásné závěsné lampy pochází z roku 1980 a je dílem slavného designéra Vernera Pantona (1926-1998). Tvar stínidla vychází ze zvonu, široké rozšířené stínidlo poskytuje díky své šířce homogenní, široce rozptýlené světelné záření. závěsné svítidlo, které se díky svému estetickému, nadčasovému designu hodí k mnoha variantám vybavení a je vhodné jak pro základní osvětlení obývacích pokojů a chodeb, tak např. pro útulné osvětlení stolu. návrhy Vernera Pantona vybočují ze stylu jeho kolegů ze skandinávského designu. Byl známý svým zvláštním citem pro tvary, barvy, prostor a funkci světla. To je patrné i na designu závěsného svítidla Pantop.

3 470 Kč
-10%

Verpan VERPAN Pantop závěsné světlo Ø 23 cm burgundská

Dekorativně tvarovaná designová závěsná lampa Pantop Návrh této krásné závěsné lampy pochází z roku 1980 a je dílem slavného designéra Vernera Pantona (1926-1998). Tvar stínidla vychází ze zvonu, široké rozšířené stínidlo poskytuje díky své šířce homogenní, široce rozptýlené světelné záření. závěsné svítidlo, které se svým estetickým, nadčasovým designem hodí k mnoha variantám vybavení a je vhodné pro základní osvětlení obývacích pokojů a chodeb, stejně jako např. pro útulné osvětlení stolu. návrhy Vernera Pantona vybočují ze stylu jeho kolegů ze skandinávského designu. Byl známý svým zvláštním citem pro tvary, barvy, prostor a funkci světla. To je patrné i na designu závěsného svítidla Pantop.

3 470 Kč
-25%

UMAGE Asteria mini závěsné světlo mosaz rubínová

Asteria Mini LED závěsné svítidlo – to jsou malé věci, které se počítají LED závěsné svítidlo Asteria mini se vyznačuje elegantním, jasným tvarem a štíhlým vzhledem. Naproti tomu má jasný integrovaný panel LED, který plně osvětluje povrch pod ním. Teplé bílé světlo je pro oči příjemné a je ideální pro osvětlení stolu. LED závěsná lampa v puristickém stylu kombinuje design s umírněným vzhledem a novou technologií. Asteria mini je jasná a oživuje místnost přímým světlem. S těmito faktory odráží vzhled dánského designéra a vývojáře této lampy. Søren Ravn Christensen je spoluzakladatelem UMAGE svítidel UMAGE, který kombinuje průkopnickou světelnou technologii a puristický styl, aby bylo možné obohatit svítidla co nejvíce stylů vybavení. Značka UMAGE se sídlem v dánské Kodani by ráda spojila jednoduchý, funkční skandinávský styl s řemeslným zpracováním a moderní technologií, přičemž v popředí by mělo zůstat ekologické myšlení o přírodě. – Přehled kompatibilních doporučených stmívačů je k dispozici v oblasti stahování

4 453 Kč
-18%

Searchlight Závěsné světlo Vibrant

Jasně červené závěsné světlo Vibrant Neobvyklý tvar a jasná barva činí ze závěsného světla Vibrant vskutku jedinečné zboží. Zdola široké stínidlo mění tvar směrem nahoru do jemné kapičky nebo zvonku, záleží na Vašem úhlu pohledu. Světlo je navrženo v nepřehlédnutelně vínové červené barvě, která z něj dělá moderní a stylovou interiérovou „skvrnku“. Je vyrobeno z hliníku a vnitřek je lakován na bílo, což skvěle odráží a působivě zesiluje záři žárovek E27. Vibrant se hodí do obývacího pokoje, jídelny nebo do kuchyně. Díky všem těmto vlastnostem je Vibrant nepostradatelný v každé moderní domácnosti.

3 958 Kč
-9%

Martinelli Luce Ciulifruli závěsné světlo

Závěsná lampa Ciulifruli – kreativní zdroj světla pro vnitřní použití S tímto závěsným svítidlem s jedním plamenem lze dosáhnout příjemného celkového osvětlení v obývacích pokojích a saloncích. Horní část stínu ve tvaru zvonu s barevným designem, který drží oranžový kabel, vypadá moderně a přátelsky. K dokončení závěsné lampy lze přidat opálový difuzor. Verze v různých tvarech jsou k dispozici jako příslušenství. Tuto závěsnou lampu navrhli společně architektonická kancelář Atelier (s) Alfonso Femia a italská designérka a architektka Emiliana Martinelli. Ten řídí bohatství rodinného podniku Martinelli Luce, který je známý svými vysoce kvalitními světly a který také vyrábí ciulifruli. Poznámka: Použitý světelný zdroj závisí na vybraném difuzoru.

3 568 Kč
-15%

Forestier Bamboo Light S závěsné světlo 35cm rudá

Varianty bambusu – designová závěsná lampa Bamboo Light Tato kulatá závěsná lampa Bamboo Light byla navržena designérem Arikem Lévym, který kombinuje přírodní materiály a moderní design. V tomto designérském díle, které se vyznačuje dvoubarevnými stínidly, byl bambus zpracován různými způsoby. Bambusové světlo se skládá z válcového difuzoru z pleteného a tkaného bambusu, který obsahuje objímku lampy E27 a který jemně vyzařuje světlo do okolí. Vnější stínidlo je vyrobeno ze vzdušných bambusových vzpěr, které umožňují přímý výhled na difuzor. Uspořádání bambusových tyčinek vytváří při zapnutí světla jemné stíny na zdi. Difuzor i vnější stínítko jsou v horní části zbarveny.

4 261 Kč