Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
9 produktů
-14%

Good & Mojo GOOD MOJO Pantanal závěsné

Kulatá závěsná lampa Pantanal z mořských řasOtevřeně navržená závěsná lampa Pantanal je díky svému jednoduchému vzhledu vhodná do mnoha prostředí. Ideálně se hodí například do jídelny, obývacího pokoje, ložnice nebo třeba do předsíně. Stínidlo je vyrobeno z mořské trávy a vytváří přirozenou a příjemnou atmosféru. Vzhled závěsné lampy dotvářejí jednotlivé barevné prvky, které harmonicky zapadají do celkového obrazu. Pohled na světelný zdroj uprostřed je volný, takže použití dekorativního světelného zdroje je ideální. O značce Good & Mojo:- udržitelná, sociální značka- velká část svítidel je ručně vyráběna řemeslníky v malých komunitách ve Vietnamu- udržitelné materiály vyrobené z rostlin, které se hojně vyskytují v jihovýchodní Asii- za každou prodanou lampu obdrží nadace WakaWaka příspěvek a prostřednictvím projektů zalesňování Eden je také vysazen strom

1 741 Kč
-25%

UMAGE Eos mini závěsné světlo červené peří

Závěsná lampa Eos mini s červeným peřím Stínidlo mini závěsného světla Eos přesvědčí na první pohled výběrem zde použitého materiálu. Skládá se výhradně ze skutečného husího peří na papírové základně, které zajišťuje měkký vzhled lampy. Světlo je do místnosti emitováno atmosféricky, takže vzniká zvláštní pocit pohodlí. Poznámka: Pokud se deštník zapráší, jednoduše jej vyčistěte fénem. Eos mini je ideální osvětlení nad stoly nebo komody. Intenzivní tmavě červená barva také poskytuje působivou barvu. Světlo Eos mini bylo vyvinuto a navrženo spoluzakladatelem dánského UMAGE – Søren Ravn Christensen. Při výrobě stínidla se nepoužívá peří od živých zvířat.

2 624 Kč
-4%

Euluna Závěsné světlo Colour

Euluna Závěsné světlo Colour, stínidlo červené, Obývací pokoj / jídelna, sklo, ocel, E27, 60W

1 999 Kč
-25%

UMAGE Asteria MicroV2 závěsné světlo dim rubínová

Puristické závěsné LED svítidlo Asteria Micro V2, stmívatelnéAsteria Micro je diskrétní závěsné svítidlo malých rozměrů, které je ideální pro osvětlení pultu nebo stolu, zejména v kombinaci několika. Kombinuje moderní design, moderní technologie a tradiční řemeslné zpracování a díky svému štíhlému, minimalistickému designu se dá začlenit do mnoha stylů vybavení a prostor. Jeho stínidlo má velmi plochý design a je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku. Je vybaven teplými bílými diodami LED, jejichž světlo svítí rovnoměrně a bez oslnění přes kryt z akrylu. Mezi stínidlem a kabelem se nachází prvek v mosazné barvě, který vytváří elegantní a jasný přechod obou komponentů a tvoří detail, který harmonicky dotváří celkový vzhled.- stmívatelné externím stmívačemZávěsné LED svítidlo Asteria Micro V2 od společnosti UMAGE je designem Sørena Ravna Christensena, spoluzakladatele společnosti UMAGE zabývající se osvětlením. Puristický styl a trendová světelná technologie charakterizují svítidla této společnosti a činí z nich univerzální světelné objekty s velmi zvláštním vkusem, které obohacují nejrůznější styly vybavení. Značka UMAGE se sídlem v dánské Kodani se snaží spojit jednoduchý a funkční skandinávský styl s řemeslnou zručností a moderními technologiemi a zároveň se zaměřuje na ekologický přístup k přírodě.

2 897 Kč
-20%

Deko-Light Závěsné světlo Diversity v rubínově červené barvě

Rozmanitost kuželovitého závěsného svítidla s barevně kontrastní stuhou Závěsné svítidlo Diversity s jednou žárovkou je svěží a moderní. Jeho stínidlo má tvar kuželu otevřeného ve spodní části, který je z vnitřní strany lakován bílou barvou pro efektivní vyzařování světla. Jako držák slouží stuha, která svou barvou kontrastující s povrchem stínidla rovněž přispívá k charakteristickému vzhledu závěsného svítidla Diversity. Závěsné svítidlo lze ideálně uspořádat do skupiny s několika exempláři v různých barvách, což obohatí design místnosti jako kreativní prvek.

1 762 Kč
-16%

Euluna Závěsné světlo Grill z kovu s mřížkou

Euluna Závěsné světlo Grill z kovu s mřížkou, červená, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 22W

2 599 Kč
-57%

Lucande Jorna závěsné světlo 5zdrojů kabel červený

Závěsné svítidlo Jorna s pěti plameny s červenými textilními kabely Jorna je velmi pozoruhodný a jedinečný prvek osvětlení pro moderní styly, který boduje neobvyklými designovými kvalitami a v neposlední řadě zaujme barevnou kombinací černé a červené. Závěsná lampa je díky svému ikonickému designu skutečným poutačem a vždy vypadá útulně a dekorativně, zatímco celkový koncept se vyznačuje minimalistickým designem díky designu vhodnému pro materiál. Neexistují žádné klasické deštníky, ale rám z černého železa, ze kterého volně visí zásuvky. Červené textilní kabely vedou ze zásuvky k lampám, což silným barevným tónem uvolňuje celkový vzhled a jasně individualizuje vzhled. Kabely lze umístit podle libosti a závěsná lampa Jorna je jistě tím správným osvětlovacím prvkem pro individualisty, kteří hledají takové zařizovací prvky, se kterými lze učinit prohlášení. Celkový design také dobře zapadá do průmyslového trendu a pro dotvoření vzhledu ve správném stylu byste měli zvolit kulaté žárovky ve formátu G95, které jsou větší než standardní žárovky a v neposlední řadě proto, že nepoužívají stínidla, padnou do oka a jsou současnou součástí svítidla.

1 099 Kč
-11%

Searchlight Závěsné světlo Vibrant Ø 12cm červené

Závěsná lampa Vibrující ve tvaru zvonu Malá závěsná lampa Vibrant přesvědčuje svým tvarem zvonku nebo slzy a lesklou barvou. Hliníkové stínidlo je zvenčí zbarvené a má krásný lesk. Vnitřek je natřen bílou barvou, takže světlo z lampy E14 se dokonale odráží a tím zesiluje záři. Jako malé závěsné svítidlo je Vibrant ideální pro cílené osvětlení stolů nebo pultů. Stylové závěsné světlo také vytváří příjemnou atmosféru jako dodatečné světlo, například nad komodou nebo malým bočním stolkem.

1 699 Kč
-31%

Searchlight Crackle visící svítidla teplých barev

Nádherná skleněná lampa CRACKLE, která vypadá, jako by byla nakřáplá Jedna věc je jistá: Pokud může nějaké visící svítidlo zajistit útulné osvětlení a příjemnou atmosféru v místnosti, je to světlo CRACKLE. Jakoby nakřáplé, malé, červenohnědé skleněné kousky jsou spojeny velmi ozdobným způsobem.

1 618 Kč