Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
114 produktů
-20%

FLOS Skygarden Small závěsné světlo

Závěsná lampa Skygarden Small s květinovým vzorem na vnitřním stínítku Závěsná lampa Skygarden Small se skládá z půlkruhového stínítka s vnější stranou z hliníkové slitiny. Zvláštností lampy je vnitřní strana kopule ze sádry. Ten je zdobený listy, bobulemi a květy a představuje „nebeskou zahradu“. Díky jasnému barevnému provedení a přiloženému osvětlovacímu tělesu jsou květinové tvary nádherně inscenované. Vnější strana závěsné lampy je navržena velmi jednoduše, takže hlavní pozornost se soustředí na výjimečný výtvor uvnitř. Díky svým malým rozměrům se Skygarden Small hodí i do menších místností a dobře vynikne jak jako samostatná lampa, tak v kombinaci s několika lampami z této řady. Hodí se zejména pro umístění nad jídelní nebo obývací stůl. Pomocí externího stmívače s fázovým řezem nebo stmívače s fázovým řezem je také možné nastavit jas svítidla a zajistit optimální osvětlení pro libovolné místo. Vnitřní difuzor je vyroben z foukaného skla a zajišťuje, aby světlo neoslňovalo. Její spodní strana je opatřena krásným vzorem, který je obdobou vnitřku stínidla. Autorem tohoto působivého projektu je nizozemský designér Marcel Wanders. Při své práci se často vrací k designovým prvkům z minulých dob, které znovu ožívají v moderních předmětech. Tento přístup se odráží i v designu Skygarden, který připomíná starožitný zdobený omítkový strop. Ve spolupráci s renomovaným výrobcem svítidel FLOS bylo vytvořeno vysoce kvalitní svítidlo, které kombinuje minulost a současnost, a zajišťuje tak mimořádný vzhled.

29 036 Kč
-10%

Luceplan Diade závěsné světlo horizont 120cm černá

Závěsná lampa Diade s funkcí pohlcování zvuku – světelné prvky zarovnané vodorovně Závěsná lampa Diade od Moniky Armani je nejen vrcholem z hlediska světelné technologie, ale také zasahuje značku z hlediska designu, který se vyznačuje přímými liniemi a perfektně se integruje do architektonicky inspirovaného stylu vybavení. Stínidlo se skládá ze dvou tvarovaných, tj. Za tepla tvarovaných plastových dílů ve vodorovné poloze, a je pokryto strukturovanou textilií, jejíž čárový vzor podtrhuje faktický účinek. Díky efektu pohlcování zvuku jsou podhledy zbytečné. Závěsná lampa s fenomenálním světelným efektem, která vybaví pracovní prostory optimálními světelnými podmínkami. – stmívatelné (push / DALI)

53 431 Kč
-10%

Luceplan Farel LED závěsné světlo

LED závěsné svítidlo Farel s atraktivním stínidlem U LED závěsného svítidla Farel LED se italský designér Diego Sferrazza inspiroval některými architektonickými strukturami, které používají k osvětlení místností zenitové světlo. Tradiční kupolovitý tvar stínidla v kombinaci s vlastnostmi stínícího materiálu pohlcující zvuk má minimalistický efekt, a proto Farel dokonale zapadá do nejrůznějších moderních životních prostředí. Vnitřek stínidla pokrytý textilem je mírně drážkovaný, což ve spojení s vyzařováním světla vytváří atraktivní efekt světlo-tma. Šířka stínidla také zajišťuje, že je okolí široce osvětleno. Se svítidlem Farel, které m.j. nabízí harmonické osvětlení stolu, Diego Sferrazza úspěšně implementoval svou filozofii vytváření designových produktů pro každodenní život.

34 764 Kč
-10%

Luceplan Koinè LED závěsné světlo 927 Ø110cm černá

Elegantní závěsné LED svítidlo Koinè s teplým bílým světlem – použitelné v soukromých i komerčních prostorách Závěsné LED svítidlo Koinè má minimalistický styl a zaujme svou elegancí a harmonickým designem, díky němuž se dá začlenit do téměř každého stylu bydlení. Ať už v moderním, klasickém nebo vintage stylu – závěsné svítidlo Koinè slouží jako moderní pointa nadčasové estetiky a umí obohatit převládající styl bydlení o okouzlující nádech. Integrovaný zdroj světla je připevněn na spodní straně kulatého stínidla a tvoří jej na zakázku vyrobená minerální čočka, která zajišťuje rovnoměrné osvětlení bez oslnění. Závěsná lampa s teplým bílým světlem vytváří příjemnou atmosféru a atmosférické osvětlení. Světlo je stmívatelné a lze jej kdykoli přizpůsobit individuálním potřebám pomocí externího fázového stmívače. Svítidlo LED lze použít v soukromých i komerčních prostorách. Svítidlo je ideální jako zdroj světla nad stolem v kuchyni, v soukromém obývacím a jídelním prostoru nebo v gastronomii a hotelnictví. Svítidlo navrhli kreativní tvůrci ze studia Mandalaki. Studio Mandalaki je produktová a poradenská společnost, kterou v roce 2012 založili Enrico De Lotto, George Kolliopoulos a Giovanni Senin. Tři zakladatelé, kteří mají různé zkušenosti s produktovým designem, obchodem a uměním, se ve své práci skvěle doplňují. Výtvory studia Mandalaki jsou všestranné. Návrhy a konstrukce sahají od modulárních mikrodomků až po elektromobily a světelné instalace. V každé koncepci je kladen důraz na podstatu, funkčnost, udržitelnost a výkon.

31 237 Kč
-10%

Luceplan Malamata závěsné světlo černá 119 cm

Závěsná lampa Malamata – naklápěcí konstrukce se stínidlem z kulovitého opálového skla Závěsná lampa Malamata upoutá pozornost především velkým kulovitým stínidlem, které je vyrobeno z foukaného opálového skla. Štíhlý lineární závěs závěsného svítidla je vyroben z oceli. Protizávaží, které je umístěno na spodní tyči na opačné straně stínidla, lze uvolnit a posunout stisknutím tlačítka. Spolu s tím lze nastavit sklon konstrukce. Stínidlo nabízí prostor pro LED žárovku, jejíž světlo promění sklo v jasnou kouli, která vyzařuje do celého okolí. Koncept série lamp Malamata pochází od izraelských designérů Kfira a Orit Magia Schwalbových (Studio shulab). Název Malamata odkazuje na hebrejský význam „nahoře“ a „dole“, který se při vyrovnání sklonu odráží ve směru pohybu. Výrobu má na starosti italský výrobce svítidel Luceplan.

23 331 Kč
-20%

FLOS Arrangements 3 LED závěsné světlo

Fascinující geometrická závěsná LED lampa FLOS Arrangements 3 Žádná obyčejná závěsná lampa – kolekce Arrangements od společnosti FLOS je téměř více moderním uměním než čistým světelným objektem. Je za to zodpovědný kyperský designér Michael Anastassiades, který žije v Londýně. Inspiroval se šperky, které se lesknou na kůži, a vytvořil fascinující svítidlo, díky němuž se místnost rozzáří v nové nádheře. Tři jednotlivé tvary jsou vertikálně propletené a dohromady tvoří impozantní závěsné svítidlo Arrangements 3. Každý prvek sám o sobě je vyroben z černé matně lakované oceli. Lze je k sobě snadno připojit a rovnováha se najde sama. Teplé bílé LED diody jsou připevněny jako pásky na vnější straně prvků a vizuálně je sledují. Jsou stmívatelné, ale pouze pomocí signálu 1-10 V nebo DALI (stmívač není součástí dodávky). Toto neobvyklé závěsné svítidlo s geometrickými tvary je ideální pro záměrné umístění akcentů v místnosti. Závěsné svítidlo Arrangements 3 LED tak vypadá stejně stylově jako osvětlení nad jídelním stolem i jako volně zavěšený moderní dekorativní prvek

44 486 Kč
-20%

FLOS Arrangements 2 LED závěsné světlo

Neobvyklá pastva pro oči – závěsná LED lampa FLOS Arrangements 2 Kyperský designér Michael Anastassiades, který žije v Londýně, vytvořil v nové sérii svítidel Arrangements pro společnost FLOS skutečný šperk. Inspirací pro svítidlo mu byly skutečné šperky: stejně jako elegantní přívěsek visí na řetízku, tak i různě tvarované prvky visí ze stropu. Oba tvary jsou chytře zkombinované a dokonale vyvážené. Každý prvek je vyroben z matné černě lakované oceli a vysoce kvalitního pásu s LED diodami, z nichž každá je připevněna na jedné straně. Toto uspořádání různých tvarů činí ze závěsného svítidla LED fascinující světelný prvek. Svítidlo je stmívatelné, ale pouze prostřednictvím 1-10voltového signálu nebo DALI (stmívač není součástí dodávky). Osvětlení připomínající šperk je ideální pro nastavení cílených akcentů v designu interiéru. Nezáleží na tom, zda je závěsné svítidlo Arrangements 2 LED umístěno nad stolem nebo volně visí v místnosti. Vděčné pohledy jsou zaručeny!

29 055 Kč
-5%

Lumina Moove závěsné světlo jeden zdroj

Závěsná lampa Moove s nastavitelným ramenem a textilním stínidlem Moove je inovativní závěsná lampa s ramenem vyrobeným z robustních uhlíkových vláken, která lze otočit o 350 °, s níž lze polohu stínítka optimálně vyrovnat tak, aby vždy dokonale visel na požadovaném místě a bylo možné ji pohybovat společně s stůl. Deštník lze také přesunout do požadované polohy na dlouhém prodlužovacím rameni. To umožňuje odpružení velký akční rádius, což umožňuje dokonalé zavěšení nad stůl, i když stropní připojení není přímo nad ním. Konstrukce závěsné lampy Moove pochází od Francesca Brambilly, který lampu navrhl pro italského výrobce osvětlení Lumina. Svítidla Lumina se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností. Udržitelnost je důležitou součástí obchodní filozofie společnosti Lumina Italia. Pro svá světla společnost téměř výlučně používá recyklovatelné materiály, jako je hliník, ocel a sklo, které se získávají na místě, a energii si vyrábí hlavně sama prostřednictvím solárních panelů. K balení se používají pouze recyklovatelné materiály. Svítidla Lumina se vyznačují kombinací tvaru a funkčnosti, což závěsné světlo Moove působivě dokazuje.

22 115 Kč
-10%

Luceplan Compendium Circle 72cm

Závěsné svítidlo Compendium Circle – harmonický designový jazyk s technologií LED Působivé LED závěsné svítidlo Compendium Circle z kovárny tradičního výrobce Luceplan zaujme na první pohled svým jednoduchým tvarem. Kruh, hlavní symbol harmonie, slouží jako základní geometrický tvar pro úspěšný design. Svítidlo Compendium Circle zjevně plovoucí ve vzduchu nabízí moderní osvětlení i pro velké místnosti. Zvláštností této lampy je, že ji lze namontovat různými způsoby. Svítí dolů světlem, jako podsvícení. To je ideální pro použití například nad jídelním stolem nebo konferenčním stolkem v obývacím pokoji. Na druhou stranu lze závěsné svítidlo Compendium Circle namontovat také s paprskem nahoru, takže se zde generuje nepřímé světlo místnosti, které vyzařuje ke stropu.

39 897 Kč
-10%

Luceplan Compendium Circle 110cm

Závěsné svítidlo Compendium Circle – harmonický designový jazyk s technologií LED Působivé LED závěsné svítidlo Compendium Circle z kovárny tradičního výrobce Luceplan zaujme na první pohled svým jednoduchým tvarem. Kruh, hlavní symbol harmonie, slouží jako základní geometrický tvar pro úspěšný design. Svítidlo Compendium Circle zjevně plovoucí ve vzduchu nabízí moderní osvětlení i pro velké místnosti. Zvláštností této lampy je, že ji lze namontovat různými způsoby. Svítí dolů světlem, jako podsvícení. To je ideální pro použití například nad jídelním stolem nebo konferenčním stolkem v obývacím pokoji. Na druhou stranu lze závěsné svítidlo Compendium Circle namontovat také s paprskem nahoru, takže se zde generuje nepřímé světlo místnosti, které vyzařuje ke stropu.

46 314 Kč
-20%

Slamp La Belle Étoile LED závěsné černá Ø90cm

Italská designová závěsná LED lampa La Belle Étoile z materiálu Cristalflex®. Při navrhování závěsného svítidla LED La Belle Étoile se designér Adriano Rachele inspiroval ladnými otočkami tanečnice. Černé průhledné stínidlo vyzařuje půvabnou lehkost díky zakřiveným a ohýbaným plastovým prvkům z technopolymeru. Vestavěné světelné diody září teplým bílým světlem a vytvářejí příjemnou a útulnou atmosféru, která vybízí k posezení. Závěsné svítidlo kombinuje okouzlující design s moderní technologií LED a vytváří umělecké světelné dílo. Poloprůhledný povrch z technopolymeru Cristalflex®, speciálně vyvinutého a patentovaného společností Slamp, zajišťuje pozitivní vliv na světelný efekt. Kromě toho je tento plast obzvláště pružný, takže zpracování materiálu umožňuje designérům velkou volnost v tvůrčím procesu. Návrhář Adriano Rachele je jedním z mladých talentů společnosti Slamp. Po absolvování studia průmyslového designu zahájil v roce 2007 svou profesní kariéru v oddělení „Výzkum a vývoj“, kde úspěšně pracuje dodnes. Jeho návrhy se vyznačují měkkými a zaoblenými tvary, které kladou důraz na řemeslné zpracování. Od roku 2010 je uznáván jako mladý talent italského designu a v roce 2012 získal za stropní lampu Veli cenu Red Dot Design Award. Italského výrobce svítidel Slamp založil Roberto Ziliani v roce 1992. Pro výrobu designových svítidel se používají především speciálně vyvinuté a patentované technopolymery, jako jsou Cristalflex®, Opalflex® a Lentiflex®.

20 979 Kč
-10%

Luceplan Mesh LED závěsné světlo Ø 80cm 3m závěs

Designová závěsná lampa Mesh s LED polykarbonátovými čočkami Mesh LED závěsná lampa vytvořená designérem Francisco Gomez Paz pro výrobce Luceplan , která od svého založení v roce 1978 kombinuje kreativního ducha prostřednictvím estetického a technologického výzkumu s efektivitou a funkční kvalitou, vytváří poutavé osvětlení místnosti. Tak vznikají osvětlovací tělesa s vysokými nároky na design a funkčnost, která mají také vysokou dekorativní hodnotu, pokud nejsou osvětleny. Síť, za kterou byl Francisco Gomez Paz oceněn cenou Red Dot „Best of the Best“ za design v roce 2016, se skládá ze sítě propojených kabelů. LED diody jsou v průsečících zabudovány do kulatých plastových čoček. Vydávají velmi atmosférické světlo. Velké množství vestavěných světelných zdrojů zaručuje všestranné sálavé osvětlení, které je ideální pro všeobecné nebo plošné osvětlení. – Stmívatelné pomocí instalace domu

89 213 Kč
-25%

BOPP Bopp Float LED závěsné světlo ovládání gesty černá

LED závěsné svítidlo Float, výškově nastavitelné a ovládatelné gestem Kulatá LED závěsná lampa Float ve tvaru prstence z hliníku vyzařuje světlo nahoru a dolů a nabízí maximální možnou flexibilitu. Díky systému zvedání je svítidlo plynule nastavitelné v zavěšení v několika jednoduchých krocích a je vybaveno ovládáním gesty, které nejen mění barva sv?tla , ale také tlumí světlo. Světlo svítící nahoru a dolů lze samostatně přepínat, barva sv?tla upravit a ztlumit. Spektrum teplota sv?tla se pohybuje od teplého bílého světla s 2 000 K až po univerzální bílé osvětlení s 5 000 K. barva sv?tla výkon a index podání barev se mění s barvou světla. – 4 000 lumenů ve barva sv?tla teplé bílé (2 000 K) s indexem podání barev Ra 80 – 5 000 lumenů ve barva sv?tla univerzální bílá (5 000 K) s indexem podání barev Ra 90 Float je vysoce kvalitní závěsná lampa pro obývací pokoj od Bopp-Leuchten. Společnost, která existuje od roku 1912, sídlí v Limbachu v Odenwaldu a nyní je ve 3. generaci rodiny. Společnost se zavázala k výrobě vysoce kvalitních svítidel do obývacího pokoje, která splňují vysoké standardy kvality. Při výrobě světel je do značné míry zohledněna ochrana životního prostředí a udržitelnost, například regionálními dodavateli, aby se udržovaly krátké vzdálenosti.

21 808 Kč
-10%

LEDS-C4 Grok Invisible LED závěsné světlo tři zdroje 2700K

Třílampové závěsné svítidlo LED Invisible – vítěz German Design Award 2016 Závěsné svítidlo se třemi hlavicemi inspiruje čistým minimalismem a geometrií jako mobilní zařízení. V neposlední řadě tento dojem vyvolávají protizávaží na druhém konci tyčí. Jas LED diod instalovaných v kulatých svítidlech lze měnit pomocí fázového stmívače (není součástí dodávky). Díky mnoha kloubům na hlavách svítidel a tyčích je svítidlo Invisible mimořádně mobilní a lze jej přizpůsobit individuálním podmínkám. Závěsné svítidlo tak může osvětlovat místnost nepřímým světlem i bodovým osvětlením, například pro pohodlnější čtení u jídelního stolu. Díky výraznému designu, flexibilitě nastavení světla a silné svítivosti s nízkou spotřebou energie se svítidlo Invisible stalo vítězem soutěže German Design Award 2016. – Maximální mobilita díky možnosti otáčení celého stropního svítidla o 350°, tyče jsou výškově nastavitelné, hlavy svítidel lze otáčet a vyklápět. – navrhl Francesc Vilaró

31 829 Kč
-10%

Luceplan Mesh závěsné světlo 55 cm

LED závěsná lampa Mesh – oceňovaná designová lampa s vysokým faktorem dekoru Závěsné svítidlo Mesh LED – designový objekt od Francisco Gomez Paz – vytváří zářivě krásné světelné podmínky díky síťovité struktuře s mnoha LED světelnými body, které vyjadřují průhlednost a lehkost. Návrhář, který pochází z Argentiny a žije a pracuje v Itálii, již obdržel cenu Red Dot „Best of the Best“ za tuto nádhernou závěsnou lampu. Síť vyzařuje ze všech stran velmi útulné, teplé bílé světlo a je ideální například pro harmonické základní osvětlení v místnosti. Výrobce osvětlení Luceplan byl založen v roce 1978 a prodává širokou škálu Luceplan světel s vysokými nároky na estetiku a výkon. – stmívatelné

51 673 Kč
-20%

FLOS Skygarden 1 závěsné světlo

Závěsné svítidlo Skygarden s okouzlujícím interiérem – Design: Marcel Wanders Za tímto jedinečným designem svítidla stojí kreativní mysl Marcela Wanderse: k vytvoření tohoto svítidla ho inspiroval strop s omítkovými dekoracemi v jeho bývalém domě a vnitřní stranu stínidla opatřil květinovými motivy zapracovanými do omítky. Naproti tomu povrch stínidla s naneseným tekutým lakem má velmi redukovaný formální jazyk. Závěsné svítidlo, které je díky šířce stínidla vhodné i pro osvětlení větších místností. Závěsné svítidlo Skygarden vyrábí italská společnost FLOS, která se vyznačuje jedinečnou kvalitou a designem světelných objektů.

50 399 Kč
-25%

BOPP Bopp Cliff LED závěsné světlo. nastavitelné

LED závěsné svítidlo Cliff: výškově nastavitelné, stmívatelné a nastavitelná teplota sv?tla Závěsné svítidlo Cliff LED funguje nejen jako zdroj energeticky účinného osvětlení místnosti, ale také jako dekorativní doplněk moderního bytového designu. Kyvadlo je rovné a jednoduché černé. Světelné prvky LED jsou vyrobeny z kovu z leštěného hliníku a fascinují estetickým tvarem vln, který na obou koncích mírně vyčnívá přes kyvadlovou tyč. Cliff je vybaven protizávaží a lze jej plynule nastavovat do výšky až 150 cm. Změna teplota sv?tla a ztlumení jasu se provádí jednoduchým nakloněním. Při opětovném zapnutí osvětlení zůstane paměťová funkce zachována dříve zvolené nastavení. Závěsné LED svítidlo Cliff vyrábí v Německu v nejvyšší kvalitě světelná společnost Bopp z Limbachu im Odenwald, která byla založena v roce 1912. Společnost je rodinnou společností třetí generace a zaměřuje se na výrobu moderních světel, která stanoví vlastní standardy v oblasti světelné techniky a designu – vysoká hodnota vykreslení barev – bez blikání

20 095 Kč
-10%

Luceplan Mesh závěsné světlo Ø 80cm Wireless 2m

Bezdrátová LED závěsná lampa s možností ovládání pomocí aplikace – stmívatelná Díky závěsné lampě Mesh Wireless LED se argentinskému designérovi Francisco Gomez Pazovi, který nyní žije v Miláně, podařilo vytvořit výtvor, který na jedné straně vyniká jinými světelnými zdroji díky svému síťovému designu s nesčetným vybavením LED plastové čočky a na druhé straně je vybaven nejnovější technologií osvětlení, která umožňuje pohodlné ovládání pomocí tabletu nebo smartphonu. Chcete-li to provést, jednoduše si zdarma stáhněte aplikaci pro Android nabízenou společností Luceplan požadovanou funkci a Mesh Wireless svítí v nejkrásnějším vzhledu. Jednotlivé skupiny LED lze ovládat jednotlivě nebo např. B. všechny LED svítí. Teplá bílá barva sv?tla také vytváří velmi útulné prostředí. Intenzitu světla lze také ovládat pomocí aplikace. Aplikaci lze naprogramovat pomocí šesti programů, které lze rychle vyvolat. Scénář dynamického osvětlení lze také vytvořit dotykem na obrazovku.

96 544 Kč
-20%

Karman Leda Floor LED závěsné světlo 1 zdroj černá

Vysoce kvalitní designová závěsná lampa Leda Floor pro soukromé i komerční použití Vynikající závěsná LED lampa Leda Floor od společnosti Karman má hliníkový kryt a je vybavena teplými bílými LED diodami, které vyzařují příjemné a útulné světlo a díky bílému stínidlu ze silikonu ho také šíří bez oslnění. Vestavěné LED diody jsou kompatibilní se stmívači 0-10 V, a lze tedy regulovat jejich jas pomocí nástěnného vypínače. Podlahové svítidlo Leda je vhodné zejména pro osvětlení chodby, ale lze jej použít i v obývacím pokoji a jídelně jako mimořádný zdroj světla, který upoutá pozornost. Designové svítidlo však není vhodné pouze pro soukromé obytné prostory, ale lze jej použít i v komerčním sektoru a působit jako dekorativní světelný zdroj ve stylovém butiku nebo v moderním hotelu a restauraci na chodbě či ve vstupní části. Díky snadné manipulaci se svítidlem se rozmanitosti provedení meze nekladou. Dva designéři Luca de Bona a Dario De Meo vytvořili pro italského výrobce svítidel Karman kolekci Leda, která se vyznačuje mimořádným vzhledem a vysoce kvalitním italským řemeslným zpracováním. – Včetně ovladače

24 064 Kč
-20%

Karman Leda LED závěsné světlo 100×300 IP20 černá

Extravagantní závěsná LED lampa Leda od italského výrobce Dva designéři Luca De Bona a Dario De Meo vytvořili v závěsné LED lampě Leda svítící náhrdelník složený z koulí a válců. Tělo bylo vyrobeno z hliníku a silikonu. Lampa Leda je vybavena teplými bílými diodami LED a vyzařuje příjemné a útulné světlo, které je v místnosti rovnoměrně a bez oslnění rozptýleno bílým difuzorem. Vestavěné LED diody jsou kompatibilní se stmívači 0-10 V a jejich jas lze regulovat pomocí příslušného nástěnného vypínače. Závěsné svítidlo Leda je vhodné nejen pro soukromé použití jako poutavý prvek na stropě obývacího pokoje, ale lze jej použít i v komerčním sektoru a sloužit jako dekorativní světelný prvek v módním butiku nebo stylovém hotelu. Architekt Luca de Bona a designér Dario De Meo začali spolupracovat, když se potkali na cestě mezi Milánem a Benátskem. Výsledkem této spolupráce jsou inovativní kolekce, například svítidla řady Leda. Spolupracují s renomovanými nábytkářskými a osvětlovacími firmami. Ve spolupráci s italským výrobcem svítidel Karman vznikla svítidla kolekce Leda. – Včetně ovladače

23 570 Kč
-12%

Sattler Palito Linea

Ručně vyráběná závěsná LED lampa Palito Linea, Up-/Downlight Závěsná LED lampa Palito Linea je ručně vyrobena v Německu z eloxovaného hliníku. Díky svému plochému profilu se drží vznešeně v pozadí, zatímco jeho výkonné LED diody svítí silně směrem dolů i nahoru. To zajišťuje dobré celkové osvětlení a teplé bílé světlo vytváří příjemnou atmosféru. Jemným zatlačením nebo zatažením za svítidlo rukou lze kdykoli změnit zavěšení, a to i v případě, že je svítidlo Palito Linea již namontováno. Prostřednictvím fázového řízení je možné svítidlo také externě stmívat, a tím jej ještě lépe přizpůsobit vlastním požadavkům. – Zavěšení lze plynule nastavit rukou (80 – 150 cm) – ruční výroba v Německu

39 289 Kč
-12%

Sattler Palito Linea

Ručně vyráběná závěsná LED lampa Palito Linea, Up-/Downlight Závěsná LED lampa Palito Linea je ručně vyrobena v Německu z eloxovaného hliníku. Díky svému plochému profilu se drží vznešeně v pozadí, zatímco jeho výkonné LED diody svítí silně směrem dolů i nahoru. To zajišťuje dobré celkové osvětlení a teplé bílé světlo vytváří příjemnou atmosféru. Jemným zatlačením nebo zatažením za svítidlo rukou lze kdykoli změnit zavěšení, a to i v případě, že je svítidlo Palito Linea již namontováno. Prostřednictvím fázového řízení je možné svítidlo také externě stmívat, a tím jej ještě lépe přizpůsobit vlastním požadavkům. – Zavěšení lze plynule nastavit rukou (80 – 150 cm) – ruční výroba v Německu

31 376 Kč
-12%

Sattler Palito Linea

Závěsné LED svítidlo Palito Linea s ovládáním gesty Štíhlé a ploché závěsné LED svítidlo Palito Linea je vyrobeno z eloxovaného hliníku, a proto je obzvláště dobře chráněno proti korozi. Je zavěšena na stříšce s výkonnými LED diodami pomocí dvou proudových kabelů a jako světlo nahoru/dolů poskytuje také nepřímou světelnou složku. Tímto způsobem je dosaženo dobrého celkového osvětlení. Odpružení lze kdykoli plynule nastavit jemným, opatrným tahem nebo tlakem obou rukou. Pohybem ruky v oblasti senzoru lze závěsné svítidlo Palito Linea stále stmívat a tímto způsobem lze také nastavit barvu světla. „Made in Germany“ zde znamená funkční a moderně navržená kvalitní svítidla z Německa. – Zavěšení plynule nastavitelné rukou i během provozu (80 – 150 cm) – Změna barvy světla (CCT) a stmívání pomocí ovládání gesty (detekční rozsah 5 cm) – ruční výroba v Německu

45 814 Kč
-12%

Sattler Palito Linea

Závěsné LED svítidlo Palito Linea s ovládáním gesty Štíhlé a ploché závěsné LED svítidlo Palito Linea je vyrobeno z eloxovaného hliníku, a proto je obzvláště dobře chráněno proti korozi. Je zavěšena na stříšce s výkonnými LED diodami pomocí dvou proudových kabelů a jako světlo nahoru/dolů poskytuje také nepřímou světelnou složku. Tímto způsobem je dosaženo dobrého celkového osvětlení. Odpružení lze kdykoli plynule nastavit jemným, opatrným tahem nebo tlakem obou rukou. Pohybem ruky v oblasti senzoru lze závěsné svítidlo Palito Linea stále stmívat a tímto způsobem lze také nastavit barvu světla. „Made in Germany“ zde znamená funkční a moderně navržená kvalitní svítidla z Německa. – Zavěšení plynule nastavitelné rukou i během provozu (80 – 150 cm) – Změna barvy světla (CCT) a stmívání pomocí ovládání gesty (detekční rozsah 5 cm) – ruční výroba v Německu

36 373 Kč
-10%

Buster + Punch Hooked 6.0 nude závěsné mosaz

Závěsné svítidlo Hooked 6.0 nude se šesti zásuvkami a variabilními závěsy Závěsné svítidlo Hooked 6.0 nude se šesti zásuvkami je velmi flexibilní z hlediska montáže, protože každý ze závěsů lze zavěsit samostatně a libovolně pomocí háčku (závit M5), který lze přišroubovat buď na vrchlík, nebo jinam na strop, takže svítidlo lze navrhnout v libovolném uspořádání a výšce podle požadavků místnosti. Charakteristickým rysem svítidla jsou patice z masivního kovu, které jsou navrženy s kosočtvercovým vzorem křížového vroubkování. Mají vzhled šroubových spojů. Hooked 6.0 nude je závěsná lampa do jídelny nebo obývacího pokoje, která se díky své flexibilitě a minimalistickému designu hodí do každého moderního interiéru. Výběr světelných zdrojů nabízí další možnosti designu; mimo jiné jsou k dispozici lampy speciálně navržené výrobcem (viz příslušenství). Londýnská společnost Buster Punch, založená v roce 2013, navrhla závěsné svítidlo Hooked 6.0 nude. Společnost nabízí nejen svítidla, ale také různé zařizovací předměty a kování, především z kovů, které se vyznačují velmi zvláštním designem.

23 331 Kč
-20%

FLOS Almendra Organic závěsné 2zdroje krátké černá

Závěsné svítidlo LED Almendra Organic se dvěma žárovkami a otočnými světelnými prvky Závěsné svítidlo LED Almendra Organic se skládá z úzké tyče, která se uprostřed dělí na dva prameny, z nichž každý má na konci světelný prvek. Ty lze otočit o 60° tak, aby světlo směřovalo požadovaným směrem. Jas svítidla je možné nastavit také pomocí externího stmívacího systému (1-10V, DALI, Push-Dim, potenciometr). V místnosti tak lze kdykoli vytvořit optimální světelné podmínky. Díky svému designu Almendra Organic upoutá pozornost v obytných prostorech, ale lze ji použít i v hotelech nebo restauracích. Závěsnou lampu navrhla španělská designérka Patricia Urquiola, která ve své tvorbě klade velký důraz na udržitelnost. Pro sérii Almendra byl vyvinut udržitelný plast, navíc bylo upuštěno od použití lepidla. Díky tomu je možné lampu později rozebrat a jednotlivé prvky recyklovat podle materiálu.

60 147 Kč
-20%

FLOS Almendra Organic závěsné 3zdroje krátké černá

Závěsné LED svítidlo Almendra Organic se třemi otočnými světelnými tělesy Díky svému neobvyklému designu je závěsné LED svítidlo Almendra Organic výjimečným zdrojem světla pro obývací pokoj nebo jídelnu. Lze ji však používat i ve veřejných prostorách. Závěsné svítidlo se skládá z úzkého rámu, který je přibližně uprostřed rozdělen a na jehož každém konci je připevněn osvětlovací modul. Tyto moduly lze otočit o 60° tak, aby světlo směřovalo požadovaným směrem. Pomocí externího stmívacího systému (1-10V, DALI, Push-Dim, potenciometr) lze také regulovat jas svítidla. Almendra je dílem designérky a architektky Patricie Urquioly, která své projekty a práce vždy spojuje s lidmi. Španěl navíc klade velký důraz na udržitelnost, což se projevuje i na závěsné lampě. Použitý plast je vedlejší produkt získaný při výrobě papíru. Almendra byla navíc sestavena bez použití lepidla, takže výrobek lze později rozebrat a recyklovat v závislosti na materiálu. Patricia Urquiola získala několik mezinárodních ocenění.

73 628 Kč
-20%

FLOS Almendra Organic závěsné 3zdroje dlouhé černá

Závěsné LED svítidlo Almendra Organic se třemi otočnými světelnými tělesy Díky svému neobvyklému designu je závěsné LED svítidlo Almendra Organic výjimečným zdrojem světla pro obývací pokoj nebo jídelnu. Lze ji však používat i ve veřejných prostorách. Závěsné svítidlo se skládá z úzkého rámu, který je přibližně uprostřed rozdělen a na jehož každém konci je připevněn osvětlovací modul. Tyto moduly lze otočit o 60° tak, aby světlo směřovalo požadovaným směrem. Pomocí externího stmívacího systému (1-10V, DALI, Push-Dim, potenciometr) lze také regulovat jas svítidla. Almendra je dílem designérky a architektky Patricie Urquioly, která své projekty a díla vždy spojuje s lidmi. Španěl navíc klade velký důraz na udržitelnost, což se projevuje i na závěsné lampě. Použitý plast je vedlejší produkt získaný při výrobě papíru. Almendra byla navíc sestavena bez použití lepidla, takže výrobek lze později rozebrat a recyklovat v závislosti na materiálu. Patricia Urquiola získala několik mezinárodních ocenění.

74 665 Kč
-10%

Buster + Punch Hooked 6.0 nude závěsné bronz

Závěsné svítidlo Hooked 6.0 nude se šesti zásuvkami a variabilními závěsy Závěsné svítidlo Hooked 6.0 nude se šesti zásuvkami je velmi flexibilní z hlediska montáže, protože každý ze závěsů lze zavěsit samostatně a libovolně pomocí háčku (závit M5), který lze přišroubovat buď na vrchlík, nebo jinam na strop, takže svítidlo lze navrhnout v libovolném uspořádání a výšce podle požadavků místnosti. Charakteristickým rysem svítidla jsou patice z masivního kovu, které jsou navrženy s kosočtvercovým vzorem křížového vroubkování. Mají vzhled šroubových spojů. Hooked 6.0 nude je závěsná lampa do jídelny nebo obývacího pokoje, která se díky své flexibilitě a minimalistickému designu hodí do každého moderního interiéru. Výběr světelných zdrojů nabízí další možnosti designu; mimo jiné jsou k dispozici lampy speciálně navržené výrobcem (viz příslušenství). Londýnská společnost Buster Punch, založená v roce 2013, navrhla závěsné svítidlo Hooked 6.0 nude. Společnost nabízí nejen svítidla, ale také různé zařizovací předměty a kování, především z kovů, které se vyznačují velmi zvláštním designem.

27 764 Kč
-10%

Buster + Punch Hooked 6.0 nude závěsné světlo ocel

Závěsné svítidlo Hooked 6.0 nude se šesti zásuvkami a variabilními závěsy Závěsné svítidlo Hooked 6.0 nude se šesti zásuvkami je velmi flexibilní z hlediska montáže, protože každý ze závěsů lze zavěsit samostatně a libovolně pomocí háčku (závit M5), který lze přišroubovat buď na vrchlík, nebo jinam na strop, takže svítidlo lze navrhnout v libovolném uspořádání a výšce podle požadavků místnosti. Charakteristickým rysem svítidla jsou patice z masivního kovu, které jsou navrženy s kosočtvercovým vzorem křížového vroubkování. Mají vzhled šroubových spojů. Hooked 6.0 nude je závěsná lampa do jídelny nebo obývacího pokoje, která se díky své flexibilitě a minimalistickému designu hodí do každého moderního interiéru. Výběr světelných zdrojů nabízí další možnosti designu; mimo jiné jsou k dispozici lampy speciálně navržené výrobcem (viz příslušenství). Londýnská společnost Buster Punch, založená v roce 2013, navrhla závěsné svítidlo Hooked 6.0 nude. Společnost nabízí nejen svítidla, ale také různé zařizovací předměty a kování, především z kovů, které se vyznačují velmi zvláštním designem.

26 364 Kč
-9%

Rothfels Ekkiro LED závěsné světlo

Závěsné svítidlo LED Ekkiro s přímým světlem a senzorovým stmívačem, vyrobené v Německu Ekkiro se skvěle hodí nad jídelní nebo pracovní stůl v moderním obývacím prostoru. Závěsné svítidlo LED má přímočarý design bez detailů a puristický vzhled. Paprsek je nahoře a dole vybaven diodami LED, takže závěsná lampa svítí nahoře i dole. Oba světelné zdroje lze stmívat samostatně pomocí senzorových stmívačů. Moderní lampa do jídelny je dokonale zpracovaná a vyrobená v Německu podle nejvyšších standardů kvality. Černá lišta je doplněna decentními detaily v matném niklu

27 999 Kč
-10%

Louis Poulsen PH 5/5 závěsné černá CCT Bluetooth

Závěsná LED lampa PH 5/5 s třívrstvým hliníkovým stínidlem a nastavitelnou barvou světla Stínidlo závěsné LED lampy PH 5/5 je vyrobeno z taženého hliníku. Skládá se ze tří různě velkých prvků, jejichž vnější strana je černá, zatímco vnitřní strana je bílá. Příslušné okolí je osvětleno rozptýleně a teplé světlo vyzařuje především směrem k podlaze. Závěsná lampa je proto ideální pro použití nad kuchyňským nebo obývacím stolem. Barvu světla lze pohodlně nastavit pomocí ovládání Bluetooth. K ovládání lampy je zapotřebí aplikace Casambi, která je k dispozici zdarma pro zařízení se systémy Android a iOS. Tak lze vytvořit optimální světelné podmínky pro každou situaci prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu nebo chytrých hodinek. Systém tří stínidel je obchodní značkou dánského výrobce svítidel Louis Poulsen a navrhl jej již Poul Henningsen v letech 1925 a 1926. Výsledkem úzké spolupráce bylo celkem asi tisíc modelů různých tvarů a barev, které jsou dodnes velmi oblíbené.

43 493 Kč
-12%

Artemide Discovery Space Spot Rectangular CCT

Stmívatelné závěsné svítidlo Discovery Space Spot Rectangular s přídavným LED spotem, ovladatelné aplikací, laditelné bílé Moderní závěsné svítidlo Discovery Space Spot Rectangular, které navrhl Ernesto Gismondi, zakladatel známého výrobce osvětlení Artemide, vypadá jako plovoucí rám. Zvláštností je úzký hliníkový rám, který je z vnitřní strany opatřen speciálním, téměř průhledným plastovým difuzorem. Tento rámeček je vybaven výkonnými diodami LED, které po zapnutí vyzařují světlo na vnitřní difuzor, a poskytují tak působivou světelnou plochu. Samotné diody LED mohou svítit teplou bílou barvou nebo denním světlem. Jako další detail je k dispozici nastavitelný LED bod, který je namontován v kruhovém otvoru difuzoru v samotném rámu. Designové svítidlo Discovery Space Spot Rectangular lze stmívat prostřednictvím DALI nebo odpovídající aplikace Artemide. Pomocí aplikace lze svítidlo ovládat nebo spravovat ve skupinách s dalšími svítidly.

65 934 Kč
-12%

Artemide Discovery Space 147cm Integralis černá

Artemide Discovery Space Obdélníkové závěsné LED svítidlo – neoslňující světlo s dezinfekčním účinkem Obdélníkové závěsné LED svítidlo Discovery Space není jen obyčejné svítidlo. Díky inovativní technologii Integralis® se povrchy dezinfikují světlem. Fialové světelné složky potlačují růst a šíření choroboplodných zárodků zcela nepozorovaně lidským okem. Díky svému designu vypadá svítidlo jako rám vznášející se v prostoru. Hned po zapnutí svítidla se rozvine jeho zvláštní zářivá síla, při níž se jinak prázdný prostor mezi hliníkovým rámem promění v čisté světlo, které se šíří do všech stran

86 695 Kč
-12%

Artemide Discovery Space Square Integralis černá

Osvětlení pro dobrý pocit – závěsné LED svítidlo Artemide Discovery Space Square s dezinfekčním světlem Jednoduchý design se speciální technologií, to je charakteristika závěsného LED svítidla Discovery Space Square od společnosti Artemide. Skládá se ze čtvercového hliníkového rámu, který je vybaven LED diodami a plastovým difuzorem. Ta poskytuje neoslňující osvětlení s velkým vizuálním komfortem, které se dokonale hodí například pro pracovní prostory. Díky moderní, inovativní a nové funkci Artemide Integralis® zajišťuje svítidlo také dezinfekci místnosti a povrchů. Díky fialovému světlu v pásmu krátkých vln tato technologie zajišťuje snížení tvorby zárodků, které jsou zcela neškodné pro lidi, zvířata i rostliny a lidským okem zcela nepostřehnutelné

73 463 Kč
-12%

Artemide Discovery Vertical 140 Integralis černá

Modernizace klasiky – závěsné LED svítidlo Discovery Vertical s dezinfekčním světelným efektem Moderní závěsné svítidlo Discovery Vertical nabízí speciální design, vynikající světelný efekt a díky technologii Artemide Integralis® inovativní řešení pro bezpečnou a snadnou dezinfekci prostředí. Discovery Vertical se skládá z hliníkového kruhu, který je vybaven světelným páskem LED a plastovým difuzorem. Tato kompozice vytváří zvláštní světelný efekt, protože světlo z LED diod je difuzorem jemně a jasně vyzařováno do okolí. Mikrorytí v samotném difuzoru zajišťuje rovnoměrné rozložení světla. Díky integrované technologii Artemide Integralis® slouží závěsné LED svítidlo Discovery Vertical také k dezinfekci povrchů a místností – pouhým zapnutím svítidla. Princip je stejně jednoduchý jako geniální: fialové světlo z krátkovlnné oblasti viditelného spektra potlačuje množení choroboplodných zárodků a zajišťuje ideální rovnováhu mezi světlem a dezinfekcí.

86 695 Kč