Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
35 produktů
-27%

Euluna Závěsné světlo Ara

Euluna Závěsné světlo Ara, orientální vzhled, Ø 15 cm, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 60W

799 Kč
-20%

Euluna Závěsné světlo Cable

Euluna Závěsné světlo Cable, černá/měď, jeden zdroj, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 60W

799 Kč
-23%

Euluna Závěsné světlo Thin

Euluna Závěsné světlo Thin, černá, jeden zdroj, Obývací pokoj / jídelna, ocel, G9, 4.5W, K: 50cm

999 Kč
-35%

Arcchio Padilum

Závěsné svítidlo Padilum v nápadné černé barvě s cíleným zářením dolů Závěsná lampa Padilum má moderní design, který se vyznačuje především štíhlým válcovitým tvarem stínidla a poutavou černou povrchovou úpravou. Stínidlo i kulatý stropní držák jsou vyrobeny z hliníku. Světlo je vyzařováno přímo dolů válcovým stínidlem, takže oblast pod svítidlem je dobře osvětlena a všude kolem není žádné oslnění. Proto je Padilum vhodný pro použití nad pultem, jídelním stolem nebo v kuchyni. Rovněž není vyloučeno komerční použití tohoto svítidla, např. B. jako stylové osvětlení obchodů.

899 Kč
-50%

Lucande Gesja závěsné světlo

Černá závěsná lampa Gesja s atraktivním designovým jazykem Gesja je závěsná lampa, která nemá skutečné stínidlo, ale spíše krásně navržený držák. Barokní tvary a černá povrchová úprava lampy jsou stejně přesvědčivé a spojují nostalgii a modernost do harmonického celku. Závěsné svítidlo by mělo být nejlépe doplněno kulovou žárovkou, která má větší rozměry než svítidla v klasickém formátu žárovky. Tím se vyplní objímka a svítidlo získá větší vizuální působivost. S tímto kompaktně vypadajícím svítidlem lze dobře osvětlit a diskrétně inscenovat mnoho chodeb a obytných prostor. Vhodná svítidla lze objednat samostatně prostřednictvím příslušenství.

649 Kč
-11%

Nordlux Závěsné světlo Trude s kovovým stínidlem

Kupolová závěsná lampa Trude vyrobená z kovu S kovovým stínidlem ve tvaru kopule v umírněném barevném schématu má závěsné světlo Trude jednoduchý vzhled. Lze jej kombinovat s nejrůznějšími koncepty vybavení. Díky stínítku, které se otevírá ve spodní části, je Trude přímým zdrojem světla, který je ideální například jako hlavní osvětlení nad stoly.

799 Kč
-18%

SIGMA Závěsné světlo Rif z kovu

SIGMA Závěsné světlo Rif z kovu, černé, Ø 15 cm, Obývací pokoj / jídelna, ocel s práškovým lakem, E27, 60W

899 Kč
-9%

Paulmann Neordic Tilla závěsné zástrčka černá

Závěsné svítidlo Neordic Tilla s objímkou E27, zástrčkou a vypínačem Neordic Tilla je závěsné svítidlo bez stínidla vybavené dlouhým kabelem se zástrčkou a vypínačem. To otevírá neuvěřitelné množství možností využití, a to i v místnostech nebo prostorech, kde na stropě není přípojka elektrické energie. K instalaci závěsného svítidla stačí zásuvka v blízkosti. Vzhled a světelný efekt svítidla lze individuálně přizpůsobit příslušným požadavkům volbou osvětlovacího tělesa. Ať už s čirou žárovkou s teplým bílým osvětlením, nebo s tónovanou žárovkou s extra teplým světlem, ať už ve tvaru koule nebo v jiných tvarech – možnosti designu jsou neuvěřitelně univerzální.

799 Kč
-30%

Lindby Canyana závěsné světlo z ratanu

Závěsná lampa Canyana s odstínem z černého ratanu Pohodlné osvětlení a trochu skandinávského kouzla vnáší do místnosti černé závěsné světlo Canyana s odstínem skládajícím se z jednotlivých ratanových vzpěr. Bezpočet mezer mezi jednotlivými vzpěrami vytváří efektivní hru světla a stínu v této oblasti. Aby byla optika žárovky dokonalá, měla by být jako zdroj světla vybrána vláknová žárovka, případně žárovka s tónovanou skleněnou žárovkou.

899 Kč
-25%

Lindby Telmos závěsné světlo

Jednoplamenová závěsná lampa Telmos s klecovým stínidlem ze železa Závěsná lampa Telmos se představuje ve verzi s jedním plamenem a okamžitě zaujme. Má kulatý stropní držák a dlouhé zavěšení. V popředí designu je však válcový stínidlo ve tvaru klece. To okamžitě upoutá pozornost a nabízí nerušený výhled na hořák umístěný uvnitř. Patice E27 může být vybavena vhodným světelným zdrojem, který by měl být pokud možno dekorativní, aby byl zachován zvláštní charakter této lampy.

899 Kč
-57%

Lindby Rabia závěsné světlo

Závěsná lampa Rabia ve vzrušujícím designu s konopným lanem Závěsná lampa Rabia je dokonalým společníkem při osvětlení obývacího pokoje nebo jídelny. Vaše stínidlo visí na laně z konopného lana a je připevněno ke stropu pomocí stropní konzoly. Stínidlo je vyrobeno z oceli a svým tvarem připomíná klec, která obklopuje zdroj světla, který má být použit. Generované světlo se láme optikou klece a vytváří se vzrušující hra světla. Závěsná lampa Rabia je nejen spolehlivým zdrojem světla, který šíří správnou náladu. Díky svému nápadnému vzhledu je také zajímavým dekorativním předmětem. Dává každé místnosti něco jistého a díky svému rustikálnímu vzhledu je skutečným poutačem.

899 Kč
-10%

Segula Závěsné světlo New York z černého porcelánu

New York – minimalistická závěsná lampa bez stínidlaVzhled této závěsné lampy New York lze měnit v závislosti na použití světelného zdroje. Svítidlo se skládá pouze z kulatého vrchlíku a objímky E40 z lesklého černého porcelánu. S kulovou lampou, lampou se zrcadlovou hlavou nebo neobvykle tvarovaným světelným zdrojem, které je třeba objednat zvlášť, lze vzhled a také světelný efekt svítidla zcela přizpůsobit osobnímu vkusu a světelným potřebám.

471 Kč
-10%

Markslöjd Závěsné světlo Sky

Minimalisticky a otevřeně navržené závěsné svítidlo Sky v černé barvě – se zástrčkou V souladu s minimalismem moderního a skandinávského stylu závěsné svítidlo Sky upouští od všeho, co překračuje to nejnutnější. Skládá se z černého kovového válce s paticí E27, a používá se bez stínidla. Žárovka je tedy volně viditelná, takže dekorativní světelné zdroje, jako jsou žárovky Globe, se mohou ideálně uplatnit ve svítidle Sky. Černý textilní kabel je dlouhý 350 cm a je vybaven zástrčkou. To podporuje volné a kreativní umístění závěsného svítidla; odpovídající nástěnný držák (viz příslušenství) otevírá další možnosti.

599 Kč
-5%

Paulmann Neordic Tilla závěsné světlo černá

Závěsné svítidlo Neordic Tilla bez stínidla s objímkou E27 Závěsné svítidlo Tilla z řady Neordic od společnosti Paulmann je vybaveno pouze jednou objímkou na kabelu s textilním opletením, který visí z kulatého vrchlíku. Objímku lze osadit libovolnou žárovkou do 60 W, takže světelný efekt a také vizuální účinek svítidla lze individuálně ovlivnit výběrem žárovky – zcela podle osobního vkusu a oblasti použití svítidla. Závěsné svítidlo Neordic Tilla lze použít nad stolem, pultem, nočním stolkem a na mnoha dalších místech a vytvořit tak individuální světelný akcent.

724 Kč
-9%

Lucande Mostrid závěsné světlo

Černé kovové závěsné svítidlo Mostrid s exkluzivním designem – ideální k jídelním stolůmMostrid má zvláštní a především jasný designový jazyk a je exkluzivním svítidlem pro obytný prostor, které se může dobře uplatnit i v interiérech, které se vyznačují skandinávským vzhledem a důrazem na stylovou čistotu. Celé tělo svítidla je vyrobeno ze železa s matnou a výraznou povrchovou úpravou v černé barvě, přičemž stínítko je kulaté a propouští světlo pouze směrem dolů, protože kov je známý jako jeden z neprůhledných materiálů. Závěsné svítidlo lze proto obzvláště dobře použít k osvětlení stolů a pultů.

999 Kč
-27%

Lucande Servan závěsné světlo

Kulatá kovová závěsná lampa Servan z černého železa – krásný designový objektZávěsná lampa Servan má černé, poměrně kompaktní kovové stínidlo ze železa, takže světelný paprsek může vycházet pouze směrem dolů a lampa je skvěle vhodná k osvětlení povrchu stolu. Může to být kuchyňský stůl, ale vhodný se zdá být i konferenční stolek. V úvahu přichází také instalace několika svítidel za sebou, například pokud chcete osvětlit pult. Exkluzivní design tohoto závěsného svítidla s redukovaným formálním jazykem a monochromatickým provedením v černé barvě se dobře hodí i ke skandinávským stylům obývacího prostoru, které si zakládají na stylovém a přímočarém designu

799 Kč
-55%

Lindby Tamilio závěsné světlo

Závěsné svítidlo Tamilio jako designová závěsná objímka Závěsné svítidlo Tamilio má minimalistický design, a proto se velmi dobře hodí do různých prostředí. Má filigránské zavěšení a je navrženo bez stínidla jako závěsné svítidlo, takže se světlo může volně rozvíjet do všech směrů. Vzhledem k tomu, že použitá žárovka E27 je dobře viditelná ze všech stran, doporučujeme dekorativní LED žárovku rustikálního vzhledu.

399 Kč
-38%

Euluna Závěsné světlo Jazz

Euluna Závěsné světlo Jazz, jeden zdroj, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W

799 Kč
-55%

Lindby Kiriya závěsné světlo

Moderní závěsné svítidlo Kiriya se stínidlem z mřížkové optiky Závěsné svítidlo Kiriya má malý kulatý stropní držák z kaučukového dřeva, ze kterého visí černý textilní kabel. Ke kabelu je připojeno válcové stínidlo, které je navrženo jako mřížka. To má za následek, že světlo částečně proniká skrz stínidlo a vytváří na stěnách krásné akcenty. Toto jednoduché a zvláštní svítidlo lze integrovat do různých interiérů a hodí se k různým stylům vybavení.

799 Kč
-52%

Lucande Tinko klecové závěsné světlo

Kulatá závěsná lampa Tinko z drátěného pletiva v černé barvě Tinko je poměrně úzká a kulatá závěsná lampa s kovovým stínidlem v atraktivním proutěném vzhledu nebo vzhledu klece. V horní části je stín hustší, ale stále působí průhledně, ve spodní části jsou otvory velmi velké. Vzniká tak dvoudílný vzhled a krásný světelný efekt s jemným stmíváním. Tvar je přitažlivý a extravagantní a černý povrch působí nápadně a lehce chladně. Závěsné svítidlo lze kombinovat s mnoha moderními styly, ale hodí se i do mnoha vintage interiérů jako vhodný zdroj světla, například nad jídelní nebo konferenční stolek. Zdroj světla zůstává vždy jasně viditelný, a proto by měl být vhodně zvolen tak, aby ladil s celkovým vzhledem. Velmi příjemnou volbou jsou žárovky LED, u nichž je možné využít odstupňované stmívání pomocí nástěnného vypínače a také mimořádně teplou barvu světla, která místnost nebo prostor zahalí do příjemného světla

999 Kč
-28%

PRIOS Prios Neliyah závěsné světlo hranaté černá 1 zdroj

Jednosvíticí závěsná lampa Neliyah z hliníku a železa s hranatým stínidlemZávěsná lampa Neliyah představuje stylový a moderní způsob osvětlení obývacího pokoje nebo jídelny. Zavěšuje se na kulatý stropní držák a má hranaté stínidlo, které lze osadit žárovkami GU10. Vzniklé světlo je obklopeno stínidlem, a umožňuje tak neoslňující osvětlení jídelního stolu. Lampa Neliyah je vyrobena ze železa a hliníku a má stylovou pískově černou povrchovou úpravu, díky níž ji lze snadno začlenit do moderních stylů zařízení. V případě potřeby jej lze kombinovat s dalšími svítidly z této řady a vytvořit tak harmonický celkový vzhled.

574 Kč
-57%

Lindby Karidotta závěsné světlo ocel 1 zdroj

Jednosvíticí závěsné svítidlo Karidotta z oceli Závěsné svítidlo Karidotta se dodává v tmavém vzhledu. Je vyroben výhradně z oceli a má výrazný design. Černá povrchová úprava působí moderně a elegantně. Mnoho vzpěr stínidla vytváří v místnosti zvláštní hru světla a stínu.

899 Kč
-20%

Euluna Závěsné světlo Basket

Euluna Závěsné světlo Basket, černá, jeden zdroj, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 35cm

799 Kč
-2%

Paulmann Runa závěsné světlo

Paulmann Runa závěsné světlo, černá/antracit, Obývací pokoj / jídelna, kov, textilní kabel, GU10, 20W

899 Kč
-23%

Euluna Závěsné světlo Sfera 1 zdroj sklo/kov černá

Euluna Závěsné světlo Sfera 1 zdroj sklo/kov černá, Obývací pokoj / jídelna, sklo, ocel, E14, 40W

999 Kč
-4%

Paulmann Neordic Lavea závěs na květiny

Závěsné svítidlo Neordic Lavea s otočným stínidlem Závěsné svítidlo Neordic Lavea, které harmonicky ladí s mnoha styly interiérů, se pomocí speciální lampy na rostliny (k dispozici jako příslušenství) mění na svítidlo, které stimuluje růst rostlin v interiéru. Stínidlo je opatřeno malými štěrbinami, které zajišťují optimální větrání použité žárovky. Stínidlo lze navíc otáčet, takže světlo svítí vždy tam, kam je potřeba. – Stmívatelné (externí)

999 Kč
-4%

Paulmann Neordic Hilla závěsné světlo

Paulmann Neordic Hilla závěsné světlo, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 40W

899 Kč
-52%

Lindby Keara závěsné světlo s klecovým stínidlem

Závěsná lampa Keara s klecovým stínidlem z plochých kovových pásů Stínidlo závěsné lampy Keara je vyrobeno z mnoha pásů plochého kovu v dlouhém tvaru s krásnými křivkami. Celá lampa byla navržena v matné černé barvě. Lampa je našroubována do objímky E27 uprostřed stínítka (není součástí dodávky). Otevřený design stínítka umožňuje vyzařovat světlo do všech směrů, přičemž kovové vzpěry vystupují jako stíny v oblasti a vytvářejí krásný efekt. Tuto klecovou závěsnou lampu Keara lze zavěsit nad stůl v kuchyni nebo jídelně nebo v oblasti sedacích místností v obývacím pokoji, například v pokojích zařízených v retro designu.

799 Kč
-11%

Euluna Závěsné světlo Brasil

Euluna Závěsné světlo Brasil, černé, tři zdroje, Obývací pokoj / jídelna, plast PVC, E27, 60W, K: 7.5cm

799 Kč
-31%

Euluna Závěsné světlo Brasil

Euluna Závěsné světlo Brasil, černé, jeden zdroj, Obývací pokoj / jídelna, plast PVC, E27, 60W, K: 7.5cm

274 Kč
-47%

Lindby Asya závěsné světlo

Jednoplamenová závěsná lampa Asya vyrobená z dubu a černého železa s vkusem venkovského domu Závěsná lampa Asya má své vlastní kouzlo. Je vyroben z robustního železa a dřeva a barevná kombinace černé a dubu mu dodává atraktivní vzhled. Na kulatý stropní držák je připevněn železný řetěz a na konec dřevěný trám. Tento dřevěný trám má upevnění ve svěráku a zásuvku visící dolů, kterou lze vybavit vhodnými lampami. Nejlepší je světelný zdroj s vlákny, který lampě dodává ještě působivější vzhled. Tenký design závěsné lampy Asya lze instalovat i do menších místností a vytváří útulný venkovský vkus, který se šíří po celé místnosti. Světlo prořezává obzvláště dobrou postavu v obývacím pokoji a benevolentně zvyšuje styl vybavení.

899 Kč
-10%

STAR TRADING Patice E27 s kabelem Ute

Dekorativní kabel se zásuvkou E27 Ute Zásuvka E27 Ute je vybavena dlouhým kabelem. Na konci kabelu je připojena zástrčka SchuKo. Díky své délce je kabel ideální pro dekorativní účely a jako závěsná lampa pro venkovní použití. – Osvětlovací těleso není součástí dodávky

561 Kč
-8%

LEDVANCE PenduLum Vintage Edition 1906 černá

Black PenduLum of the Vintage Edition 1906 Díky minimalistickému průmyslovému designu je lampa PenduLum nejen skutečným poutačem, ale také funkční. Může být kombinován s odpovídajícími lampami Vintage Edition a funguje buď jako jediný světelný zdroj, nebo v kombinaci s jinými lampami PenduLum. Ať tak či onak, světlo PenduLum je skutečným poutačem a jeho design připomíná zlatý průmyslový věk. Svítidlo je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku a textilního kabelu a je dodáváno s chytrým tažným lanem, které dává PenduLum velkou flexibilitu. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

499 Kč
-9%

EGLO Závěsné světlo Tarbes

Závěsné světlo Tarbes s černým stínidlem tvaru klece Závěsné světlo Tarbes je ve designu Vintage. Jeho stínidlo je otevřeně z jednotlivých kovových výztuh, aby bylo světlo viditelné zvenčí a mohlo být volně vyzařováno všemi směry, aniž stínidlo světlo omezovalo. Dekorativní vzhled světla je úplný, je-li jako zdroj světla použita žárovka ve filamentové technologii.

799 Kč
-25%

Euluna Závěsné světlo Spider

Euluna Závěsné světlo Spider, černé, jeden zdroj, Obývací pokoj / jídelna, E27, 60W

899 Kč