Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
6 produktů
-12%

Artemide Gople Mini závěsné světlo

Designová závěsná lampa Gople Mini s nápadně krásným sklem Tato dekorativní závěsná lampa je součástí série závěsných, stropních, stolních a stojacích lamp s ručně vyráběným skleněným stínidlem. V sérii Gople je v centru pozornosti skleněné stínidlo, které vyzařuje světlo do všech stran a díky estetickému barevnému gradientu se v místnosti stává zvláštním lákadlem pro oči. Tento vzhled je vytvořen tradiční benátskou řemeslnou technikou, při níž se používá jak barevné, tak křišťálové sklo. Jasný tvar podtrhuje modernost tohoto dávkovače světla, který lze sladit s mnoha moderními styly vybavení. Kreativní návrh pochází od skupiny BIG (Bjarke Ingels Group), která sdružuje designéry a architekty s ateliéry v Kodani a New Yorku. Při své práci využívají technické inovace a kladou důraz na to, aby jejich nápady šetřily náklady a zdroje. Mezi jejich projekty patří Dánské námořní muzeum (2013), 8 House (2010) a Kodaňské přístavní lázně. Skupina Artemide vznikla v roce 1960, kdy Ernesto Gismondi a Sergio Mazza založili společnost Artemide. Hlavní teze „Lidské světlo“ odráží neustálou snahu o vývoj a výrobu nových designových produktů, které uspokojují lidskou potřebu harmonického světla. Společnost Artemide distribuuje své vysoce kvalitní výrobky již v 98 zemích.

12 548 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Cavity Suspension L

Serien Lighting serien.lighting Cavity Suspension L, bronz, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 20W, K: 13.4cm

14 397 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Cavity Suspension S

Serien Lighting serien.lighting Cavity Suspension S, bronz, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 12W, K: 10.7cm

10 437 Kč
-10%

Artemide Gople Mini závěsné světlo bronz/stříbrná

Fascinující zpracování skla: závěsná lampa Gople Mini – design BIG BIG je skupina Bjarkeho Ingelse s kancelářemi v Kodani a New Yorku. Jedná se o skupinu architektů a designérů, kteří již dosáhli vynikajících úspěchů v oblasti urbanismu a architektury na mezinárodní úrovni a získali si pověst tvůrců budov, které jsou jak inovativně navržené, tak realizované s ohledem na náklady a zdroje. Jejich dovednosti se projevují také v barevném, transparentním designu závěsného svítidla Gople, které lze použít jako ambientní nebo plošné osvětlení v kombinaci s nejrůznějším moderním nábytkem. Design je ručně vyroben italským výrobcem svítidel Artemide při zpracování skla starým benátským způsobem. Tím se bílé sklo změní na křišťálové a navíc zjemní barvu. Každé závěsné svítidlo je tak jedinečné a vyzařuje fantastickou světelnou atmosféru.

13 067 Kč
-10%

Artemide Unterlinden závěsné světlo mosaz 3.000K

Artemide Unterlinden – nostalgie a moderní technologie LED závěsné světlo Unterlinden bylo původně koncipováno pro muzea. Stínidlo s nostalgickým vzhledem je vybaveno moderní technologií LED. Je vyrobeno z mosazi a má strukturu, která připomíná kresbu dřeva. Světlo Unterlinden je ideální pro osvětlení pultů nebo barů, kde je současně zavěšeno několik světel, například v řadě. Design pochází od švýcarského designérského studia Herzog & de Meuron. Studio, které bylo založeno v roce 1978 v Basileji, se mezitím rozrostlo na mezinárodní tým designérů s pobočkami v Hamburku, Londýně, Madridu a New Yorku. K jeho zakázkám patří menší projekty, jako jsou soukromé domy, ale i velké projekty, jako jsou muzea nebo celé stadiony. Studio Herzog & de Meuron navrhlo řadu svítidel Unterlinden pro italského výrobce osvětlení Artemide.

10 500 Kč
-10%

Artemide Unterlinden závěsné světlo mosaz 2.700K

Malé LED závěsné světlo Unterlinden ve vintage vzhledu Toto LED závěsné světlo bylo původně určeno pro muzea. Kombinuje starobylý vzhled s moderní technologií. Malé stínidlo je zcela z mosazi, jeho bronzová patina mu dodává starodávný vzhled. Struktura materiálu připomíná mimo jiné kresbu dřeva, takže na první pohled si můžete myslet, že stínidlo je vyrobeno z tmavého dřeva. Vzhledem ke své velikosti je svítidlo Unterlinden zvláště vhodný pro použití nad pultem nebo barem, kde se současně zavěšuje několik svítidel, např. v řadě. Za tento návrh odpovídá švýcarské designérské studio Herzog & de Meuron. Jacques Herzog a Pierre de Meuron založili v Basileji v roce 1978 studio, které se od té doby rozrostlo na mezinárodní tým designérů s pobočkami v Hamburku, Londýně, Madridu a New Yorku. K zakázkám, které Herzog & De Meuron realizují, patří malé projekty, jako jsou soukromé domy, tak i velké městské projekty, jako jsou stadiony a muzea. Pro výrobce designových svítidel Artemide navrhlo studio mimo jiné řadu svítidel Unterlinden. Vysoce kvalitní svítidla této společnosti získávají už dlouhá léta ocenění za svůj inovativní design a funkčnost. – made in Italy

10 500 Kč