Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
120 produktů
-14%

Lucande Jinda závěsné světlo

Závěsná lampa Jinda se čtyřmi světly, dubovým dřevem a bílými látkovými stínidly – útulné osvětlení jídelního stoluNechte se inspirovat krásně tvarovanou závěsnou lampou Jinda. Lampa umožňuje nastavit jas podle vašich představ pomocí externího stmívače a najde své místo v každé jídelně nebo obývacím pokoji. U této lampy se můžete spolehnout na osvědčenou kvalitu značky Lucande. Model Jinda dále obohatí váš osobní koncept interiéru o severský design, který se vrací k Ingo Thielemu a prezentuje se v barvě dubu i v bílých textilních odstínech. Je vybaven zásuvkami E27. S touto lampou vytvoříte atraktivní osvětlení čtyř stěn.

4 699 Kč
-18%

Euluna Závěsné světlo Wivara

Euluna Závěsné světlo Wivara, pět zdrojů, bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E27, 60W

3 499 Kč
-20%

Euluna Závěsné světlo Boho Ø 45 cm 1 zdroj bílá/juta

Euluna Závěsné světlo Boho Ø 45 cm 1 zdroj bílá/juta, Ložnice, bavlna, kov, juta, E27, 15W, K: 22cm

3 199 Kč
-24%

Euluna Závěsné světlo Spider v bílé barvě

Euluna Závěsné světlo Spider v bílé barvě, sedm zdrojů, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 60W

4 399 Kč
-17%

Euluna Závěsné světlo Spider v bílé barvě

Euluna Závěsné světlo Spider v bílé barvě, pět zdrojů, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 60W

3 299 Kč
-35%

Lucande Sharvil závěsné světlo

Třílampový skleněný design závěsného svítidla Sharvil v opálově bílé barvě a niklu – ideální k jídelnímu stoluTvarované závěsné svítidlo Sharvil se skvěle hodí ke čtyřem stěnám. Funkce stmívání umožňuje individuální nastavení jasu pomocí externího stmívače. Ať už v jídelně nebo v obývacím pokoji – toto závěsné svítidlo si najde místo i na vašich čtyřech stěnách. Kvalitní lampa značky Lucande v moderním stylu, jejíž design sahá až k Ingo Thielemu, představuje zdařilý design a přesvědčivý pocit z bydlení. Model Sharvil je vhodný pro použití žárovek s paticí E27, dodává se v přesvědčivé niklové barvě a ve vypnutém stavu může sloužit i jako dekorace.

4 399 Kč
-10%

Euluna Závěsné světlo Jil

Euluna Závěsné světlo Jil, stínidlo zakřivené, bílá/měď, Obývací pokoj / jídelna, kov, textil, plast, minerální materiál, E27, 60W

3 499 Kč
-31%

Lindby Avalyn závěsné světlo

Šestižárovkové závěsné svítidlo Avalyn do jídelny s bílými koulemi ve dvou různých velikostech. Avalyn je velmi atraktivním zdrojem světla do jídelny, který díky šesti skleněným koulím poskytuje dobré základní osvětlení pro osvětlení jídelního stolu. Kromě toho je opálový bílý povrch nejlepší zárukou měkkého, útulného světla, protože nedochází k oslnění. Rám je mírně zvlněný a šest stínidel tvaru koule je připevněno k rámu ve dvou různých velikostech. Ideální pro moderní zařízení!

3 899 Kč
-48%

Arcchio Atreus LED závěsné světlo čočka downlight

Bílé, kompaktní závěsné svítidlo Atreus LED z tlakově litého hliníku s integrovanou skleněnou čočkou, CRI 90Svítidlo Atreus přesvědčí zvláštním světelným efektem, protože místo stínidla nebo difuzoru je zde nad světelným zdrojem LED použita skleněná čočka, která soustřeďuje světlo tak, že vstupuje do místnosti jasně konturované, a vytváří tak zvláštní efekty. LED diody závěsného svítidla jsou také účinné a energeticky úsporné a mají velmi dobré podání barev s vysokou hodnotou CRI přes 90. Tvar a rozměry stínidla působí poměrně kompaktně a bílé provedení povrchu se dobře hodí do mnoha prostředí, kde lze s radostí umístit několik svítidel v těsné blízkosti a osvětlit tak například pult nebo stůl. Světlo je zaměřeno směrem dolů a v případě potřeby lze jas regulovat pomocí externího stmívače

3 099 Kč
-46%

Arcchio Brinja závěsné světlo bílá 4zdroje kulaté

Kulaté závěsné svítidlo Brinja se čtyřmi stínidly v bílé barvěNechte svůj interiér zazářit tímto tvarovaným závěsným svítidlem. Svítidlo umožňuje regulovat jas podle vašich představ pomocí externího stmívače. Kvalita značky Arcchio je zárukou jedinečného pocitu z bydlení a krásného designu. Lampa kulatého tvaru najde své místo v každé jídelně, obývacím pokoji i kuchyni. I ve vypnutém stavu slouží k dekorativním účelům.

3 899 Kč
-33%

Arcchio Brinja závěsné světlo bílá 5zdrojů dlouhé

Závěsné svítidlo s pěti lampami Brinja – jednoduchý doplněk interiéruToto závěsné svítidlo je ideální pro vaše čtyři stěny. Lze ji stmívat pomocí externího fázového stmívače a kompatibilních světelných zdrojů a vytvořit tak příjemnou atmosféru pohody. V kvalitě značky Arcchio znamená závěsné svítidlo promyšlený design a přesvědčivý zážitek z bydlení. Bylo zkonstruováno pro použití svítidel s paticí GU10 a dokonale se hodí do vaší jídelny, obývacího pokoje nebo kuchyně. Závěsné svítidlo v moderním designu může sloužit k dekorativním účelům i ve vypnutém stavu.

3 999 Kč
-38%

Arcchio Brinja závěsné světlo bílá 4zdroje dlouhé

Čtyřsvětelná závěsná lampa Brinja v jednoduchém designu v bílé barvěNechte se inspirovat touto tvarově zajímavou závěsnou lampou. Závěsné svítidlo umožňuje nastavit jas podle vašich představ pomocí externího stmívače a skvěle se hodí do každé jídelny, obývacího pokoje i kuchyně. Je vhodný pro použití žárovek s paticí GU10 a svým moderním designem doplní váš osobní koncept vybavení. Závěsné svítidlo v sobě spojuje všechny vlastnosti a prvky, které definují značku Arcchio. Prostřednictvím tohoto interiérového svítidla můžete vytvořit útulnou atmosféru.

3 399 Kč
-45%

Arcchio Atreus LED závěsné světlo čočka

Závěsné svítidlo Atreus LED s distribucí světla směrem nahoru a dolů a účinnou skleněnou čočkou, bílé, CRI 90Atreus je svítidlo, které funguje současně jako světlo nahoru a dolů, a vytváří tak mimořádně příjemné všestranné světelné podmínky. Spodní strana svítidla není opatřena stínítkem ani difuzorem, ale zakřivenou skleněnou čočkou, díky níž světlo působí obzvlášť efektivně, protože je jasně tvarované a vytváří na stěnách a stropech krásný světelný vzor. LED diody za čočkou vytvářejí jasné světlo, které je přesto účinné, a jako další zajímavost je LED dioda nainstalována také na horní straně, takže vytváří i nepřímé světlo. Díky hodnotě CRI přes 90 jsou barvy v tomto závěsném svítidle zobrazeny obzvláště přirozeně a v případě potřeby lze závěsné svítidlo LED externě stmívat. Pro ještě efektivnější efekt nad jídelním stolem nebo pultem můžete použít několik svítidel řady Atreus v řadě za sebou a vytvořit tak ucelený dojem a skvělý světelný efekt

3 799 Kč
-16%

Euluna Závěsné světlo Lunio

Euluna Závěsné světlo Lunio, dva zdroje, chrom, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, P: 50 cm, L: 20 cm

4 199 Kč
-46%

Lucande Závěsné světlo Lyani v chromu

Velká závěsná LED lampa Lyani s klasickým kruhovým tvarem a lesklým chromovým povrchem, stmívatelná pomocí vypínače na stěně Lyani se hodí do kuchyní a jídelen a je neúprosně elegantním řešením osvětlení, zejména pro moderní pokoje. Jas LED je extrémně vysoký a v případě potřeby můžete použít nástěnný spínač jako stmívač a regulovat jas ve třech stupních. Kovový prstenec má lesklý chromovaný povrch, který dále zesiluje stylový vzhled závěsného LED světla.

4 899 Kč
-25%

UMAGE Lora x-large závěsné světlo Ø 75cm bílé

Bílá kulatá závěsná lampa Lora s fascinujícím odstínem Kulatý odstín závěsné lampy Lora se skládá z téměř 65 téměř identických částí, které jsou navzájem zastrčeny a vytvářejí vzrušující povrch. Podobně jako v moři květin se jednotlivé části rozkládají po celé kulaté ploše. Tvary by stěží mohly být více vzrušující – opravdová objevná prohlídka pro oko. Komponenty mírně vyčnívají, což znamená, že stínidlo má neklidné kontury a přitahuje pozornost k sobě. Díky jednoduchému textilnímu kabelu zavěšení zůstává pohled na umělecký předmět. Světelný zdroj je skrytý uvnitř a může vyzařovat světlo po celé ploše bez oslnění, což z Lory dělá centrální světelný objekt i ve velkých místnostech. Díky jemným liniím a dekorativnímu vzhledu se Lora hodí obzvláště dobře v obytném prostoru. Ale také to řeže jemnou postavu v ložnici nebo na chodbě a poskytuje rozsáhlé osvětlení. S pomocí externího stmívače a stmívatelné lampy lze světelný efekt nastavit tak, aby vytvořil atmosférické nastavení. Dánští designérští výrobci osvětlení s názvem UMAGE oceňují kombinaci estetiky a funkčnosti, která odráží skandinávský UMAGE k životu a nikdy neztrácí z dohledu udržitelnost.

3 013 Kč
-25%

UMAGE Acorn závěsné světlo bílá/ocel

Závěsné svítidlo Acorn se dvěma světly v bílé barvě a provedení z oceli U závěsného světla Acorn se jedná o kombinaci stínítka Acorn od designéra Jacoba Rudbecka a zavěšení Cannonball Cluster pro dvě světla, které navrhl kreativní projektant a spoluzakladatel dánské společnosti UMAGE, Søren Ravn Christensen. Obě stínítka připomínají svým vzhledem žaludy, plody dubu, které na podzim dozrávají ve velkém počtu a poté se používají pro dekorativní účely. Proto bylo světlu dáno jméno Acorn (česky žalud). Každé stínítko se skládá z průhledného skla s kovovým jádrem obsahujícím objímku – to se zde leskne ve vyleštěné oceli – a z bílé silikonové čepičky. Ozdobné závěsné světlo, které se výtečně hodí pro útulné osvětlení jídelního stolu. Systém zavěšení umožňuje připevnit ke stropu dvě závěsná světla v lineárním uspořádání nebo v různých výškách. Balení obsahuje: 2x textilní kabel o délce 250 cm.

4 802 Kč
-4%

Euluna Závěsné světlo Pure

Euluna Závěsné světlo Pure, dva zdroje, bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, mražené sklo, E14, 40W, P: 150 cm, L: 14 cm

4 799 Kč
-12%

Euluna Závěsné světlo Eye

Euluna Závěsné světlo Eye, tři zdroje, kulaté, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, GU10, 10W

3 499 Kč
-20%

Slamp Veli Mini Single Couture

Veli Mini Single Couture: italské designové závěsné světlo Materiál, z něhož se skládá závěsné světlo Veli Mini Single Couture připomínající flauš, je materiál vyvinutý italskou společností Slamp speciálně pro výrobu svítidel. Opalflex® je materiál, díky němuž svítidlo působí dojmem, jako by bylo vyrobené z látky. Ve skutečnosti je to však druh plastu, který zajišťuje tento jedinečný účinek. Stínidlo na lampu je ručně vyrobené v Itálii. Jedinečná svítidla vyrobená z jedinečných materiálů – za to ručí výrobce designových svítidel Slamp z Itálie. Od roku 1994 vyrábí Italové svítidla, která se vyznačují svými zcela zvláštními světelnými účinky. Tyto světelné účinky mohou vznikat díky speciálně vyvinutým a patentovaným materiálům, jako např. Opalflex®, Crystalflex® nebo Lentiflex®.

4 887 Kč
-9%

Jupiter Trámové závěsné světlo Casale 3 zdroje

Jupiter Trámové závěsné světlo Casale 3 zdroje, délka 74cm, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E27, 60W, P: 74 cm, L: 22 cm

3 999 Kč
-48%

Lindby Skleněná závěsná lampa Otis

Atraktivní závěsné osvětlení Otis s krásnými kovovými detaily a starožitným mosazným povrchem Každé stínidlo závěsné lampy Otis má téměř kuželový tvar- jinými slovy se směrem vzhůru zužuje do špičky. Použitým materiálem je lesklé bílé opálové sklo, které vytváří velmi příjemné světlo, a tak ponoří místnost do útulné atmosféry. Opticky nesmíme zapomenout také na konstrukci, která se skládá z detailně propracovaného a částečně ohýbaného kovu. Celý povrch kovových prvků je lakovaný v barvě starožitné mosazi, která dává světlu starožitný vzhled. Celkem pět použitých stínidel, uspořádaných do kruhu, předurčují toto závěsné osvětlení k umístění nad plochu stolu, kterou dobře a jasně ozáří.

3 099 Kč
-5%

Arcchio Vivy LED závěsné světlo

Kruhová závěsná LED lampa Vivy s bílým rámečkem – příjemná jako osvětlení jídelního prostoru Vivy lze také interpretovat jako redesign klasické kuchyňské lampy, protože jako závěsná lampa velmi připomíná prstencová světla z dávných dob, ale vypadá obzvláště moderně. Kromě toho je vybaven moderní technologií LED, která je energeticky účinná a odolná. Kruhový tvar závěsné svítilny LED, spolu s bílým povrchem a třemi vodičovými kabely zavěšení, vypadá velmi lehce a přitažlivě, takže Vivy je obzvláště stylový světelný zdroj, který má v moderních zařízeních něco jistého.

3 399 Kč
-25%

UMAGE Forget Me Not large závěs 1 zdroj

Designová závěsná lampa ve tvaru květiny Forget Me Not od UMAGE Dánská značka UMAGE se ráda inspiruje přírodou, její krásou a jednoduchostí. Vznikají tak nejen typické skandinávské vzory, ale i ty, které se zřetelně vracejí k formám v přírodě. To je případ závěsného svítidla Forget Me Not, jehož název již odkazuje na oblíbenou květinu forget me not. Stínidlo lampy je vyrobeno z dubové dýhy. Takto se vytvoří okvětní lístky pomněnky. Uprostřed „květu“ se nachází kulový difuzor z plastu, který rozvádí světlo po místnosti bez oslnění. Závěsné svítidlo lze zavěsit jednotlivě nebo ve skupinách po několika vedle sebe, takže lze osvětlit například velký jídelní stůl nebo pult. Poznámka: Toto svítidlo lze provozovat pouze se stejnosměrnými světelnými zdroji (patice G4).

4 044 Kč
-25%

UMAGE Forget Me Not large závěs 1 zdroj

Designová závěsná lampa ve tvaru květiny Forget Me Not od UMAGE Dánská značka UMAGE se ráda inspiruje přírodou, její krásou a jednoduchostí. Vznikají tak nejen typické skandinávské vzory, ale i ty, které se zřetelně vracejí k formám v přírodě. To je případ závěsného svítidla Forget Me Not, jehož název již odkazuje na oblíbenou květinu forget me not. Stínidlo lampy je vyrobeno z dubové dýhy. Takto se vytvoří okvětní lístky pomněnky. Uprostřed „květu“ se nachází kulový difuzor z plastu, který rozvádí světlo po místnosti bez oslnění. Závěsné svítidlo lze zavěsit jednotlivě nebo ve skupinách po několika vedle sebe, takže lze osvětlit například velký jídelní stůl nebo pult. Poznámka: Toto svítidlo lze provozovat pouze se stejnosměrnými žárovkami (patice G4).

4 044 Kč
-25%

UMAGE Závěsná lampa Acorn se 2 světly

Závěsná lampa Acorn s atraktivním designem: bílá barva a leštěná mosaz Dvě stínítka zdobí závěsnou lampu Acorn: Každé stínítko připomíná tvarem a strukturou přírodní klenot – žalud. Proto bylo světlu dáno jméno Acorn (česky žalud). Jacob Rudbeck, který je odpovědný za kreativní podobu svítidla Acorn, se rád nechává inspirovat u svých návrhů v přírodě, o které tvrdí, že je to nejlepší grafický designér na světě. Závěsná lampa je doplněna systémem zavěšení Cannonball Cluster pro dvě světla, který navrhl Søren Ravn Christensen. Lampa je vybavena nadčasovým krytem, který na jedné straně v sobě ukrývá kabely a na druhé straně se prezentuje jako jedinečné zavěšení kabelů. Stínítka se mohou upevnit ve stejné výšce nebo v různých výškách, což dává prostor pro kreativitu. V ideálním případě se používají dekorativní žárovky, např. žárovky Retrofit nebo Filament, jelikož žárovky jsou vidět ze všech stran. Vhodné žárovky lze objednat jako příslušenství. Dánská společnost UMAGE vyrábí moderní světla, která na jedné straně svojí estetikou, jednoduchostí a funkčností vycházejí z oblíbeného skandinávského designu a na druhé straně ho dále rozvíjejí.

4 802 Kč
-25%

UMAGE Clava závěsné světlo ocel

Závěsná lampa Clava – malá a stylová s lesklým povrchem Závěsná lampa Clava zaujme především svým působivým speciálním designem. Neobvyklý tvar ve spojení s lesklým povrchem z leštěné oceli a retro vzorem děr na obrazovce vytvářejí kompozici, kterou je vidět jen zřídka. Elegantní, moderní a inovativní – tato tři slova asi nejlépe vystihují Clavu. Je vybaven sférickým, bílým stropním baldachýnem a vytváří dokonalou povrchovou úpravu a díky své jednoduchosti nadále zaměřuje pozornost na stínidlo. Zatímco závěsné světlo Clava upoutá pozornost, když je vypnuté, po zapnutí boduje především skvělým světelným efektem a fascinujícím vzorem. Vzor díry je rozložen v širokém pásu po celé své délce kolem deštníku. To umožňuje vyzařovat světlo ze všech stran, což vytváří zajímavé světelné efekty. Díky otvoru směrem dolů dokáže svítidlo dobře osvětlit pracovní plochy nebo stoly, což znamená, že jej lze použít v kuchyni i v obývacím pokoji. Návrhář Søren Ravn Christensen je mimo jiné kreativním vývojářem v osvětlovací UMAGE, kterou spoluzaložil. UMAGE znamená vysoce kvalitní a udržitelné designové produkty, které esteticky přinášejí skandinávskou kulturu a krajinu.

4 628 Kč
-25%

UMAGE Závěsná lampa Acorn se 2 světly

Bílé čepičky, vyleštěná měděná jádra: závěsné světlo Acorn se dvěma světly Závěsné světlo Acorn nelze přehlédnout, obě stínítka připomínají žaludy. Tento oblíbený plod dubů byl inspirací pro design a jméno Acorn (česky žalud). Stínítka se skládají z čirého skla, které odhaluje pohled na žárovku, a z bílé silikonové čepičky. „Plod“ tu představuje jádro s objímkou vyrobené z kovu s vyleštěným měděným povrchem. Lesk kovu se přenáší na vyzařované světlo, které poté osvítí okolí velmi útulným osvětlením. Svítidlo Acorn je návrhem dánského designéra Jacoba Rudbecka, který se při práci, mimo jiné pro známé designové značky ve Skandinávii, nechává inspirovat krásou a rozmanitostí přírody. V kombinaci se systémem zavěšení Cannonball Cluster od designéra Sørena Ravna Christensena vzniklo závěsné světlo Acorn pro dvě světla. Obě stínítka mohou být zavěšena v různých výškách. Svítidla s touto harmonickou kombinací prodává dánská společnost UMAGE, která se ve své výrobě soustředí na další rozvíjení líbivého skandinávského designu v jeho puristické kráse a funkčnosti a zároveň na vysoký standard kvality svítidel v nadčasové estetice.

4 802 Kč
-29%

Trio Lighting LED závěsné světlo Salinas

Trio Lighting LED závěsné světlo Salinas, 4 000 K, bílá matná, Obývací pokoj / jídelna, kov, 34W, P: 110 cm, L: 40 cm

3 899 Kč
-25%

UMAGE Clava závěsné světlo bílé

Závěsná lampa Clava – retro vzhled ve spojení se skandinávskou elegancí Závěsné svítidlo Clava z vysoce kvalitního hliníku zajišťuje, že nezůstane bez povšimnutí, i když je vypnuté. Jeho lesklý povrch má kulatý, široký otvor, kterým lampa jemně září. Světelný efekt je díky vzoru velmi atmosférický a útulný zároveň. Po zapnutí se do místnosti vrhá vzrušující vzor, který je podporován přímým světelným paprskem dolů. Dávkovač světla s retro vzhledem je nadčasový a vždy zůstane moderní. Díky svému velmi jemnému, ale nápadnému vzhledu lze závěsnou lampu snadno integrovat do mnoha místností a je obzvláště působivá v kombinaci s jinými lampami Clava nad pulty nebo kuchyňskými linkami. Kulaté, sférické zavěšení v černé barvě tvoří zdrženlivá jednoduchá povrchová úprava, která nezhoršuje krásu stínidla. Návrhářka Søren Ravn Christensen je spoluzakladatelkou dánské designové osvětlovací společnosti UMAGE. Svým dílem si dali za cíl vyrábět nadčasová, vysoce kvalitní světla, která se vyznačují estetikou, jednoduchostí a funkčností. Udržitelnost a jedinečnost jsou pro návrhy zásadní.

4 044 Kč
-25%

UMAGE Eos Evia závěsné světlo medium bílé/bílý

Zářivě bílá závěsná lampa Eos Evia s jemným stínidlem z peříček Majestátní, klidné a měkké – tyto přívlastky, kromě mnoha dalších, se vztahují na okouzlující závěsnou lampu Eos Evia dánské značky UMAGE by VITA copenhagen. Jemné, lehké a živé stínidlo je vyrobeno z pravého husího peří a v místnosti se jakoby vznáší. Nejen samotná lampa se zářivě bílým stínidlem působí nadýchaně a měkce, ale také světlo, které vyzařuje. V místnosti tak vzniká příjemná atmosféra, kterou lze ještě umocnit montáží několika svítidel jako souboru. Jemné peří stínidla lze snadno vyčistit fénem, pokud se na něm po čase usadí trochu prachu. Mladá dánská značka UMAGE by VITA copenhagen představuje jedinečná a moderní svítidla s jasným skandinávským vlivem. Dánští designéři, kteří jsou za návrhy zodpovědní, se vždy inspirují skandinávskou krajinou. Tyto vlivy lze nalézt v každém modelu a činí výrobky UMAGE tak jedinečnými a autentickými.

4 374 Kč
-40%

Lindby Textilní závěsné světlo Pikka pro LED žárovky E27

Atraktivní závěsná lampa Pikka s válcovým dvojitým stínidlem z látkyZávěsná lampa Pikka se skládá z vnitřního a vnějšího stínidla. Vnější stínidlo je vyrobeno z průhledné organzy, vnitřní stínidlo z pevnější látky. To znamená, že vnitřní stínidlo prosvítá skrz vnější stínidlo, což samozřejmě vypadá elegantněji než mít jen jedno stínidlo. Ve spodní části je další krycí deska ze skla a celkově je výsledkem naprosto měkké a teplé světlo, které z obývacího pokoje udělá útulné a příjemné místo.

3 099 Kč
-18%

Euluna Závěsné světlo More Eye

Euluna Závěsné světlo More Eye, pět zdrojů, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, GU10, 10W, P: 200 cm, L: 5.5 cm, K: 11cm

3 499 Kč
-17%

Euluna Závěsné světlo Eye

Euluna Závěsné světlo Eye, tři zdroje, tvar nosníku, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, GU10, 10W, P: 62 cm, L: 6.5 cm, K: 40cm

3 399 Kč
-13%

Paulmann Haldar závěsné světlo 3 zdroje v bílé

Závěsná lampa Haldar se třemi plameny v elegantní barevné kombinaci Z podlouhlého stropního vrchlíku závěsné lampy Haldar visí celkem tři stínítka ve tvaru válce a svými měděnými závěsy vytvářejí nádherně barevné akcenty. Světlo je generováno třemi žárovkami E14 uvnitř bílých stínidel a směřuje dolů z otvorů stínidla. Výsledný světelný obraz je ideální pro osvětlení podlouhlých povrchů stolu nebo dlouhých pultů.

3 399 Kč
-13%

Arcchio Noabelle LED závěsné světlo

Bílá závěsná lampa Noabelle LED ve tvaru válce, s kovovým stínidlem a barvou světla, kterou lze předem vybrat Noabelle přesvědčuje minimalistickým designem se sníženými detaily a je proto vhodný pro všechna obzvláště moderní prostředí, ať už v obytných prostorách nebo pro komerční použití. Světelný zdroj ovládaný LED pro zavěšení se vždy osvědčí jako stylový nábytek a osvětlovací objekt, který přináší spoustu světla. Vzhledem k tomu, že LED diody v závěsném světle patří mezi nejúčinnější světelné zdroje, používá se jen relativně málo elektřiny, ale svítivost je působivá. Stínidlo, stejně jako difuzor na spodní straně, je vyrobeno z akrylu v bílé barvě a je vyrobeno z kovu. Pomocí filigránových ocelových kabelů je zavěšen v místnosti a vypadá téměř plovoucí, což zvyšuje lehkost výrazu. Aby bylo možné závěsné světlo LED použít co nejuniverzálněji, lze jeho barvu světla nastavit pomocí přepínače DIP během montáže a Noabelle může svítit jak teplou bílou, tak univerzální bílou – ideální pro život i práci.

3 099 Kč