Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
168 produktů
-10%

HELL LED závěsné světlo Frame se senzorovým stmívačem

HELL LED závěsné světlo Frame se senzorovým stmívačem, Obývací pokoj / jídelna, kov, akryl, 38W, P: 120.5 cm, L: 7 cm

2 788 Kč
-38%

EMIBIG LIGHTING Závěsné světlo Spark 3 tři zdroje

EMIBIG LIGHTING Závěsné světlo Spark 3 tři zdroje, bílá-měď, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 60W

1 599 Kč
-15%

Lindby Heven závěsné světlo peří Ø 50 cm

Závěsná lampa Heven – speciální společník do interiéru se stínidlem s pružinouTato tvarovaná lampa vytváří skvělé světelné akcenty a dodá vašemu interiéru zvláštní nádech. Pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) si můžete vytvořit svou osobní dobrou náladu. Stropní svítidlo svým krásným vzhledem příjemně dotváří koncept osvětlení každého obytného prostoru. V tomto svítidle můžete používat žárovky s paticí E27. Závěsná lampa se úspěšně začlení do stylu vašeho interiéru a vytvoří útulnou atmosféru. Spojuje v sobě všechny vlastnosti a přednosti, které tvoří značku Lindby. K výrobě je použit plast. Díky svému krásnému vzhledu lampa ladí téměř s jakýmkoli prostředím a vytváří skvělý pocit z bydlení. S touto lampou můžete vytvořit útulnou atmosféru.

2 199 Kč
-22%

Lindby Heven závěsné světlo peří Ø 53 cm

Senzační závěsná lampa Heven se stínidlem z peříTato lampa skvěle osvětlí vaše čtyři stěny. Díky svému krásnému vzhledu lampa dokonale doplňuje osobní koncept vybavení a může sloužit i jako dekorativní prvek, když je vypnutá – zejména díky stínidlu zdobenému peřím dodá lampa interiéru něco navíc. Funkce stmívání umožňuje regulovat jas pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Lampa se dokonale začlení do stylu vašeho interiéru a vytvoří vynikající atmosféru. Tato lampa v sobě spojuje všechny vlastnosti a speciální prvky, které charakterizují značku Lindby. Stropní lampa byla vyrobena z plastu. Bylo navrženo pro použití žárovek s paticí E27. Krásný vzhled lampy dodá vašim místnostem útulnou atmosféru, kterou snadno sladíte s jakýmikoli stávajícími dekorativními prvky. Doplňte atmosférické osvětlení svého domova tímto stropním svítidlem.

1 399 Kč
-33%

Euluna Závěsné světlo Toscana s akrylovými krystaly

Euluna Závěsné světlo Toscana s akrylovými krystaly, bílá, Obývací pokoj / jídelna, textil, akrylové krystaly, E27, 60W

1 199 Kč
-15%

Euluna Závěsné světlo Nalu se stínidlem z keramiky

Euluna Závěsné světlo Nalu se stínidlem z keramiky, Obývací pokoj / jídelna, keramika, E27, 60W, K: 29cm

1 099 Kč
-12%

Euluna Závěsné světlo Katerina

Euluna Závěsné světlo Katerina, bílá/transparentní, Obývací pokoj / jídelna, plast, sklo, E27, 60W, K: 45cm

1 399 Kč
-25%

Euluna Závěsné světlo Thin

Euluna Závěsné světlo Thin, bílá, tři zdroje kulaté, Obývací pokoj / jídelna, ocel, G9, 4.5W, K: 50cm

1 799 Kč
-16%

Euluna Závěsné světlo Ness stínidlo ocelové vzpěry

Euluna Závěsné světlo Ness stínidlo ocelové vzpěry, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 60W, K: 27cm

2 099 Kč
-15%

Euluna Závěsné světlo Wivara

Euluna Závěsné světlo Wivara, tři zdroje, bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E27, 60W

2 799 Kč
-21%

Euluna Závěsné světlo Camilla s dvojitým stínidlem

Euluna Závěsné světlo Camilla s dvojitým stínidlem, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, tkanina, E27, 40W, K: 24.5cm

2 199 Kč
-5%

Euluna Závěsné světlo Hemisphere S

Euluna Závěsné světlo Hemisphere S, Ø33cm, bílá/bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 60W, K: 16.5cm

1 699 Kč
-20%

Euluna Závěsné světlo Anadia

Euluna Závěsné světlo Anadia, jeden zdroj, bílé, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 15W

1 999 Kč
-28%

Euluna Závěsné světlo Works s kovovým stínidlem

Euluna Závěsné světlo Works s kovovým stínidlem, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 60W, K: 23cm

1 799 Kč
-32%

Lucande Sharvil závěsné světlo

Kulaté skleněné závěsné svítidlo Sharvil s opálovým povrchem pro krásný světelný efekt, exkluzivní designS tímto tvarovaným závěsným svítidlem získáte ideální osvětlení a přitažlivou obytnou atmosféru ve svých čtyřech stěnách. Model Sharvil umožňuje nastavit jas podle vašich přání pomocí externího stmívače a má patici E27. Závěsné svítidlo se skvěle hodí do jídelny, obývacího pokoje nebo ložnice a přesvědčí i vizuálně svým moderním designem, který se vrací k Ingo Thielemu. Značka kvality Lucande představuje jedinečný zážitek z bydlení a krásný design. Model Sharvil poskytuje nejen krásné světlo, ale plní také dekorativní funkci.

2 099 Kč
-40%

Lucande Kellina závěsné světlo v bílé barvě

Designová závěsná lampa Kellina se stylovým dvojitým stínidlemKellina se představuje jako moderní závěsná lampa, která díky svému zvláštnímu designu okamžitě upoutá pozornost, aniž by zastínila nábytek ve svém okolí. Má filigránské zavěšení a kulatý stropní držák, přičemž hlavní pozornost jejího designu je zaměřena na svěží dvojité stínidlo. Světlo vyzařuje jak směrem nahoru, tak dolů, čímž se minimalizuje riziko oslnění. Toto svítidlo lze co nejlépe využít nejen v domácnosti jako osvětlení jídelny, ale také v komerčním prostředí, například nad barovým pultem.

2 499 Kč
-40%

Arcchio Brinja závěsné světlo bílá 3zdroje dlouhé

Bílá závěsná lampa Brinja z hliníku se třemi stínidly Tato tvarově zajímavá závěsná lampa kombinuje funkční osvětlení s atraktivním designem. Závěsné svítidlo lze podle nálady ztlumit externím stmívačem a najde své místo v jídelně, obývacím pokoji nebo kuchyni. U této lampy si můžete vybrat vysokou kvalitu značky Arcchio. Závěsná lampa byla navržena pro použití žárovek s paticí GU10. Kromě toho dokáže zabodovat i vizuálně díky svému modernímu designu. Interiérová lampa nabízí nejen atraktivní světelný vzor, ale díky svému atraktivnímu vzhledu se stává i dekorativním prvkem.

2 599 Kč
-37%

Globo Závěsné svítidlo Siw

Závěsné svítidlo Siw v úchvatném designu Stínidlo závěsného svítidla Siw, které mu svým nákladným vzhledem dodává až exotický nádech. Zdroj světla byl sestaven z bezpočtu bílých plastových dílků. I bez osvětlení vypadá Siw jako umělecký objekt, který zvyšuje hodnotu dekorace v každé místnosti. Světlo si razí cestu skrz plastové dílky.

1 599 Kč
-7%

Nordlux Závěsné světlo Milford

Nordlux Závěsné světlo Milford, opálová bílá/mosaz Ø 30 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 40W, K: 38cm

2 499 Kč
-25%

Euluna Závěsné svítidlo Boho

Euluna Závěsné svítidlo Boho, dvojité, juta hnědá/bílá, Obývací pokoj / jídelna, textilie, PVC, E27, 40W, K: 22cm

2 999 Kč
-14%

Pauleen Starry Delight závěsné světlo

Pauleen Starry Delight závěsné světlo, kov, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 20W

1 499 Kč
-25%

UMAGE Forget Me Not medium závěs 1 zdroj dub tmavý

Designová závěsná lampa ve tvaru květiny Forget Me Not od UMAGE Dánská značka UMAGE se ráda inspiruje přírodou, její krásou a jednoduchostí. Vznikají tak nejen typické skandinávské vzory, ale i ty, které se zřetelně vracejí k formám v přírodě. To je případ závěsného svítidla Forget Me Not, jehož název již odkazuje na oblíbenou květinu forget me not. Stínidlo lampy je vyrobeno z dubové dýhy. Takto se vytvoří okvětní lístky pomněnky. Uprostřed „květu“ se nachází kulový difuzor z plastu, který rozvádí světlo po místnosti bez oslnění. Závěsné svítidlo lze zavěsit jednotlivě nebo ve skupinách po několika vedle sebe, takže lze osvětlit například velký jídelní stůl nebo pult. Poznámka: Toto svítidlo lze provozovat pouze se stejnosměrnými žárovkami (patice G4).

2 877 Kč
-25%

UMAGE Závěsná lampa Carmina mini

Stylový příklad skandinávské estetiky: závěsná lampa Carmina mini Závěsná lampa Carmina mini není zase tak křehká, jak by se mohlo zdát při pohledu na její jemnou konstrukci. Stínítko je vyrobené z polypropylenu a polykarbonátu, a je tudíž nerozbitné. I po designově technické stránce zanechává toto krásné světlo silný dojem. Carmina mini ladí s mnoha moderními styly interiérů a vytváří nezapomenutelný světelný efekt. Oba designéři Søren Ravn Christensen, spoluzakladatel a tvůrčí projektant dánského výrobce svítidel UMAGE, a Anders Klem, který se po absolvování Královské dánské akademie výtvarných umění a školy designu v roce 2013 věnuje kreativnímu vývoji moderních světel, se nechali u tohoto okouzlujícího návrhu inspirovat krásně zvlněnou krajinou dánského pobřeží. Výrobce světel UMAGE se zabývá při výrobě svých produktů dalším rozvojem skandinávského designu, co se týče funkčnosti, krásy a jednoduchosti. Společnost UMAGE dlouhodobě vytváří krásná svítidla díky řemeslné pečlivosti a za předpokladu ekologického přístupu k životnímu prostředí.

1 652 Kč
-24%

UMAGE Závěsné světlo Acorn bílé/měď

Závěsná lampa Acorn s bílým krytem a leštěnou měděnou objímkou Závěsná lampa Acorn se vyznačuje výrazně atmosférickým světlem, a nabízí se proto jako ideální osvětlení např. nad jídelním stolem nebo kuchyňským pultem. Jméno dostala závěsná lampa díky svému kreativnímu původu. Anglické slovo Acorn znamená v češtině žalud neboli plod dubu. Design navrhl dánský designér Jacob Rudbeck, který se inspiruje přírodou, tu totiž považuje za nejlepšího grafického designéra na světě. Vytvořil zaoblený čtyřhranný tvar stínítka s bílým silikonovým krytem alias čepičkou, s průhlednými skleněnými stěnami a jádrem z leštěné mědi, které symbolizuje plod. Kov propůjčuje vyzařovanému světlu příjemný lesk, takže osvětlení kolem sebe šíří dojem útulnosti. Rudbeck navrhl svítidlo Acorn pro dánského výrobce světel UMAGE, jehož cílem je dál rozvíjet skandinávský design a přitom dbát na řemeslnou pečlivost se zohledněním ekologických kritérií. Výsledkem jsou trvale udržitelná a zároveň atraktivní světla.

2 041 Kč
-24%

UMAGE Závěsné světlo Acorn

Stínítko v bílém a mosazném odstínu – závěsné světlo Acorn s přírodním designem Každý podzim jich najdete nespočet, nádherné plody dubů – žaludy, které posloužily tvůrci jako předobraz pro tvar stínítka závěsné lampy Acorn (česky žalud). Jacob Rudbeck, dánský designér, který navrhuje nádherné výrobky pro velké skandinávské designové značky, nachází podněty pro svoji práci v přírodě, o které tvrdí, že je tím nejlepším grafickým designérem na světě. U závěsné lampy Acorn, jejíž stínítko se skládá ze tří částí – bílého silikonového krytu nahoře, průhledného skla uceleného tvaru a z jemného jádra se zabarvením v mosazném odstínu – je toto tvrzení více než výmluvné. Svítidlo Acorn se výtečně hodí k osvětlení kupříkladu jídelního stolu svým jemně mihotavým světlem, čímž vytváří velmi příjemnou atmosféru. Rudbeck navrhl tuto závěsnou lampu pro dánského výrobce svítidel UMAGE, který se zavázal vyrábět lampy, které vyzařují minimalistickou krásu a funkčnost skandinávského designu a zároveň ho dále rozvíjet. Výrobce dbá na pečlivou řemeslnou práci, přičemž bere v úvahu environmentální aspekty.

2 041 Kč
-25%

UMAGE Silvia Medium závěsné světlo bronz/bílé 50cm

Vzrušující závěsná lampa Silvia s organickými strukturami Zvláštní tvar a neobvyklá barva: závěsné světlo Silvia na první pohled inspiruje. Spousta organicky vypadajících, trojúhelníkových listů z nerozbitného plastu je vědomě namontována na sebe v jasné struktuře. Ty jsou pokryty bronzovým povrchem, který umožňuje rezonovat teplo a pohodu. Překrývající se koncept vytváří fascinující stínové obrazy. Po zapnutí světlo proniká mezi listy do místnosti a vytváří vzrušující světelné akcenty. Závěsná lampa je stejně vhodná jako akcentní a všeobecné osvětlení a svým elegantním a jedinečným vzhledem vylepšuje každou moderní místnost. Bronzová lampa, zavěšená na bílém stropním krytu, je ve své přátelské a jasné prezentaci opět jasně podtržena a umístěna do popředí. Kombinace barev mluví jasným a lákavým jazykem. Stejně jako mnoho jiných moderních světel bylo toto světlo vytvořeno s ohledem na udržitelnost a funkčnost v dílně dánského výrobce designových světel UMAGE . Zvláštní pozornost je věnována estetice, řemeslnému zpracování a ztělesnění skandinávské krásy a souvisejícímu postoji k životu. Postupem času se objevily klasiky, díky nimž je tato společnost tím, čím je.

2 235 Kč
-25%

UMAGE Závěsné světlo Silvia

Závěsné světlo Silvia medium s fascinujícím designem – povrchová úprava kartáčované mosazi Závěsné světlo Silvia medium díky vzhledu kartáčované mosazi působí hřejivým dojmem, i když není ještě ani rozsvícené. Jakmile se světlo rozsvítí, tento atraktivní efekt se zvýší. Pak světlo nejenže svítí nahoru a dolů, ale také proniká malými mezerami mezi plátky, které tvoří stínítko lampy. Stínítko jako takové připomíná exotické ovoce, což samo o sobě již stačí, aby se člověk zasnil a představil si teplo a světlo. Ovšem u svítidla Silvia to není pouhý sen: Jeho světelný efekt je prostě fantastický a vytváří velmi útulnou atmosféru v místnosti, ať už se používá jako hlavní, nebo bodové osvětlení. Hlavním cílem dánské společnosti UMAGE je nadále rozvíjet skandinávský design moderním způsobem. To se jí daří svými atraktivními svítidly, která vynikají čistým půvabem a funkčností, přičemž při výrobě se zohledňují rovněž ekologické aspekty a klade se velký důraz na udržitelnost koncových výrobků.

2 235 Kč
-25%

UMAGE Silvia Mini závěsné světlo bronz/bílé

Vzrušující závěsná lampa Silvia s organickými strukturami Zvláštní tvar a neobvyklá barva: závěsné světlo Silvia na první pohled inspiruje. Spousta organicky vypadajících, trojúhelníkových listů z nerozbitného plastu je vědomě namontována na sebe v jasné struktuře. Ty jsou pokryty bronzovým povrchem, který umožňuje rezonovat teplo a pohodu. Překrývající se koncept vytváří fascinující stínové obrazy. Po zapnutí světlo proniká mezi listy do místnosti a vytváří vzrušující světelné akcenty. Závěsná lampa je stejně vhodná jako akcentní a všeobecné osvětlení a svým elegantním a jedinečným vzhledem vylepšuje každou moderní místnost. Bronzová lampa, zavěšená na bílém stropním krytu, je ve své přátelské a jasné prezentaci opět jasně podtržena a umístěna do popředí. Kombinace barev mluví jasným a lákavým jazykem. Stejně jako mnoho jiných moderních světel bylo toto světlo vytvořeno s ohledem na udržitelnost a funkčnost v dílně dánského výrobce designových světel UMAGE . Zvláštní pozornost je věnována estetice, řemeslnému zpracování a ztělesnění skandinávské krásy a souvisejícímu postoji k životu. Postupem času se objevily klasiky, díky nimž je tato společnost tím, čím je.

1 652 Kč
-25%

UMAGE Závěsné světlo Carmina medium

Závěsné světlo Carmina s výjimečným designem stínítka Stínítko tohoto závěsného světla je vyrobeno z polypropylenu a polykarbonátu a je nerozbitné. Jeho design s měkkými křivkami připomíná zvlněné duny na dánském pobřeží. Carmina obohatí svým seversky minimalistickým designem a vyzařováním měkkého, útulného světla každé prostředí zařízené v přírodním stylu. Závěsné světlo Carmina bylo vytvořeno ve spolupráci dvou designérů Sørena Ravna Christensena – kreativního projektanta a spoluzakladatele dánské společnosti na výrobu svítidel UMAGE – a Anderse Klema, který dokončil své studium na Královské dánské akademii výtvarných umění/škole designu v roce 2013 a vášnivě se věnuje vývoji moderních svítidel. Společnost UMAGE si stanovila cíl rozvíjet dál historii skandinávského designu. Ve svém designu společnost kombinuje estetiku, jednoduchost a funkčnost, a to vše s pečlivou řemeslností a šetrností k životnímu prostředí. Výsledkem jsou mimořádné designy s udržitelným přístupem.

2 235 Kč
-14%

Euluna Závěsné světlo More Eye

Euluna Závěsné světlo More Eye, čtyři zdroje, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, GU10, 10W, P: 160 cm, L: 5.5 cm, K: 11cm

2 999 Kč
-46%

Lucande Lourenco závěsné světlo opálové sklo 35 cm

Závěsné světlo s opálovým sklem Lourenco v bílé barvě Lourenco je velmi stylový zdroj světla do kuchyně a obývacího pokoje. Závěsná lampa má polokulové stínidlo z bílého opálového skla, které je otevřené směrem dolů a vyzařuje měkké, příjemné světlo. Závěsné svítidlo se dobře uplatní zejména nad jídelním stolem a upoutá minimalistickým vzhledem. Díky patici E27 lze použít úsporné LED žárovky Filament nebo rustikální žárovky, které mají nostalgický vzhled. Pro obzvláštní útulné prostředí můžete použít žárovku s extra teplou světlou barvou.

2 099 Kč
-15%

Euluna Závěsné světlo Elmo

Euluna Závěsné světlo Elmo, jeden zdroj, bílé, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 15W

1 699 Kč
-25%

UMAGE Lora Medium závěsné světlo Ø 45cm bílé

Bílá kulatá závěsná lampa Lora s fascinujícím odstínem Kulatý odstín závěsné lampy Lora se skládá z téměř 65 téměř identických částí, které jsou navzájem zastrčeny a vytvářejí vzrušující povrch. Podobně jako v moři květin se jednotlivé části rozkládají po celé kulaté ploše. Tvary by stěží mohly být více vzrušující – opravdová objevná prohlídka pro oko. Komponenty mírně vyčnívají, což znamená, že stínidlo má neklidné kontury a přitahuje pozornost k sobě. Díky jednoduchému textilnímu kabelu zavěšení zůstává pohled na umělecký předmět. Světelný zdroj je skrytý uvnitř a může vyzařovat světlo po celé ploše bez oslnění, což z Lory dělá centrální světelný objekt i ve velkých místnostech. Díky jemným liniím a dekorativnímu vzhledu se Lora hodí obzvláště dobře v obytném prostoru. Ale také to řeže jemnou postavu v ložnici nebo na chodbě a poskytuje rozsáhlé osvětlení. S pomocí externího stmívače a stmívatelné lampy lze světelný efekt nastavit tak, aby vytvořil atmosférické nastavení. Dánští designérští výrobci osvětlení s názvem UMAGE oceňují kombinaci estetiky a funkčnosti, která odráží skandinávský UMAGE k životu a nikdy neztrácí z dohledu udržitelnost.

1 846 Kč
-25%

UMAGE Závěsné světlo Ribbon mini

Dokonalá inscenace světla a stínů: závěsné světlo Ribbon Toto stínítko – návrh italského designéra Lorenza Radaelliho – vytváří neskutečně krásný světelný obraz. Svítidlo Ribbon je vyhotoveno z jednotlivých, navzájem propletených plastových pruhů a je translucentní, tzn. lehce průsvitné. Svým uceleným designem, světlem vytvořeným křivkami a záhyby a stínovými efekty upoutá svítidlo Ribbon všude pozornost a postará se navíc o velmi jemné, harmonické osvětlení. U závěsného světla Ribbon dochází ke spojení moderního systému zavěšení Cord od designérského týmu VITA s textilním bílým kabelem, jednoduchým baldachýnem a objímkou E27. Italský návrhář Lorenzo Radaelli, absolvent Univerzity Bauhaus ve Výmaru, sází při své práci na strategický design za účelem vývoje progresivních a moderních produktů, které zaujmou neobvyklým a dekorativním vzhledem. Dánský výrobce svítidel UMAGE představuje výjimečné designové návrhy s udržitelným přístupem. Toho je dosaženo dalším rozvojem skandinávského designu v jeho čisté kráse a funkčnosti, v kombinaci s pečlivou řemeslnou prací a ekologickým přístupem k našemu prostředí.

1 652 Kč
-33%

Lindby Louk závěsné světlo

Bílá závěsná lampa Louk s dvouvrstvými stínítky z drátěného pletiva a ozdobným korkem – ideální do jídelny Bílá je barva, která v nábytkářském sektoru vždy vypadá harmonicky, a to platí i pro závěsné svítidlo Louk se třemi lampami, jehož odstíny jsou vyrobeny z atraktivního drátěného pletiva. Rovněž integrují korkový prvek do horní části a jsou navrženy ve dvou vrstvách. Výsledkem je nejen krásný, individuální vzhled, ale také působivý světelný obraz, který umně distribuuje stín a světlo v místnosti. Díky designu se třemi žárovkami je Louk závěsná lampa, která se perfektně hodí nad jídelní stůl v obývacím pokoji, který lze poté esteticky a efektivně osvětlit. Žárovky E27 lze stále jasně vidět díky průsvitným odstínům, a proto by měly být vhodně vybrány jako součást celkového designu a v ideálním případě by měly mít klasický vzhled klasické žárovky, který se nachází v moderních žárovkách, zejména u žárovek LED.

1 599 Kč
-12%

Euluna Závěsné světlo Eye

Euluna Závěsné světlo Eye, 1 zdroj, bílá, stínidlo 25 cm, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, GU10, 10W, K: 40cm

1 399 Kč