Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Dekorativní osvětlení
  3. Vnitřní dekorativní svítidla
170 produktů

twinkly Twinkly RGB-Squares černá IP20 1 ks rozšíření

Twinkly RGB čtverec pro rozšíření Tento barevný panel slouží k rozšíření světelné dekorace LED o Twinkly RGB čtverce. Samostatný provoz není možný – je nutná startovací sada. Každou startovací sadu lze rozšířit na celkem až 15 panelů.

1 099 Kč

twinkly Twinkly RGB-Squares černá 1ks startér set USB-C

Twinkly Squares – LED světelná dekorace z barevných zářivých čtverců, startovací sada s jedním panelem Tato sada Twinkly Squares s jedním hlavním panelem, kabelem USB-C a propojovacím kabelem umožňuje volně konfigurovatelné barevné dekorativní osvětlení v interiéru. Panel lze umístit na stěnu nebo strop a skládá se vždy ze 64 pixelů, které lze ovládat samostatně. Tímto způsobem lze vytvářet jednotlivé statické nebo pulzující vzory v libovolné barevné gradaci. To lze provést pomocí příslušné aplikace Twinkly po spárování Twinkly Squares s chytrým telefonem/tabletem prostřednictvím Bluetooth nebo WiFi. funkce/kompatibilita – podporuje Bluetooth, s integrovanou WiFi sítí – lze ovládat přímo chytrým telefonem prostřednictvím bezplatné aplikace Twinkly pro iOS a Android – hlasové ovládání pomocí Google Assistant, Amazon Alexa nebo Apple HomeKit – kompatibilní s Homey, Razer Chroma™ RGB, OMEN LightStudio – bezproblémové 3D mapování a možnost individuálního ovládání každé LED diody – lze ovládat v rytmu hudby (snímač se prodává samostatně) Rozšiřující panel se prodává samostatně (možnost rozšíření až na 15 celkem) Pro napájení je nutný zásuvný zdroj, který lze zakoupit samostatně.

2 599 Kč
-11%

Lindby Louane LED dekor světlo baterie 21

Dekorativní lampa Louane LED na baterie s průhledným plastovým stínidlemLouane poskytuje atraktivní akcentové osvětlení a je také dekorativním prvkem ve vintage stylu. Je vyrobena z plastu a dodává se s kabelem USB-C pro nabíjení baterie. Kromě toho je součástí dodávky dálkový ovladač, s nímž lze světlo stmívat ve třech úrovních (10 %, 50 & a 100 %) a využívat jeho funkci RGB. Díky těmto praktickým funkcím dokáže dekorativní LED lampa Louane vždy zajistit vhodné osvětlení.- včetně 3,7V Li-polymerové baterie- výdrž baterie 4 hod

199 Kč
-18%

Lindby LED dekorační světlo baterie 18

Výrazná dekorativní LED lampa Louane ve vintage stylu – dálkové ovládání je součástí dodávkyLouane je výrazným doplňkem interiéru. Dekorativní lampa LED je napájena dobíjecí baterií a dodává se s kabelem USB-C. Kromě toho ji lze ovládat přiloženým dálkovým ovladačem, stmívat ve třech úrovních (10 %, 50 % a 100 %) a využít její funkci RGB. Z tohoto důvodu nabízí flexibilní akcentové osvětlení. Jeho stínítko je průhledné a vyrobené z plastu. Pro dosažení harmonického celkového dojmu lze svítidlo Louane snadno kombinovat s dalšími svítidly její řady.- včetně 3,7V Li-polymerové baterie- výdrž baterie 4 hod

224 Kč

Leuchten Direkt LED stolní lampa Neon Saturn

Stolní lampa LED Neon Saturn, napájená bateriemi Stolní lampa LED Neon Saturn vyrobená z plastu má tvar odpovídající jejímu názvu a je v bílé barvě. Integrované diody LED vytvářejí měkké světlo v modrých a růžových tónech. Tato dekorativní stolní lampa vytváří příjemnou atmosféru. Je napájena třemi bateriemi AA (nejsou součástí dodávky, viz příslušenství), a je proto mobilní.

449 Kč
-13%

Leuchten Direkt LED nástěnné svítidlo Neon Unicorn

Nástěnná LED lampa Neon Unicorn s napájením přes USB Nástěnná LED lampa Neon Unicorn z plastu má tvar jednorožce, jak napovídá její název. Je v ní integrován modul LED, který vydává bílé a růžové světlo. Toto dekorativní nástěnné svítidlo se napájí prostřednictvím USB. Kabel USB se zástrčkou USB-A (bez napájení) a vypínačem (zapnutí/vypnutí) je trvale nainstalován.

899 Kč
-12%

Leuchten Direkt LED nástěnné svítidlo Neon Rainbow

Nástěnné svítidlo LED Neon Rainbow, USB Nástěnné svítidlo LED Neon Rainbow z plastu má podle svého názvu tvar barevné duhy. Standardně je v ní integrován modul LED. Toto dekorativní nástěnné svítidlo se ovládá prostřednictvím USB. Kabel USB se zástrčkou USB-A (bez napájení) a vypínačem (zapnutí/vypnutí) je trvale nainstalován.

1 299 Kč

Leuchten Direkt LED stolní lampa Neon On Air

Provoz přes USB: moderní stolní LED lampa Neon On Air Stolní LED lampa Neon On Air z plastu dekorativním způsobem zprostředkovává, že je show v plném proudu. Je také oblíbeným dekorativním prvkem pro stužkové. Ve výchozím nastavení je integrován modul LED. Tato moderní nástěnná lampa se ovládá prostřednictvím USB. Kabel USB s konektorem USB-A (bez napájecí jednotky) a vypínačem (zapnutí/vypnutí) je trvale nainstalován.

624 Kč

Leuchten Direkt LED nástěnné svítidlo Neon On Air

Nástěnné svítidlo LED Neon On Air, USB Nástěnné svítidlo LED Neon On Air je vyrobeno z plastu a dekorativním způsobem dává najevo, že show je v plném proudu. Je také oblíbeným dekorativním prvkem pro stužky. Ve výchozím nastavení je integrován modul LED. Tato moderní nástěnná lampa se ovládá prostřednictvím USB. Kabel USB se zástrčkou USB-A (bez napájecí jednotky) a vypínačem (zapnutí/vypnutí) je trvale nainstalován.

1 299 Kč
-10%

Leuchten Direkt LED nástěnné svítidlo Neon Love

Nástěnné svítidlo LED Neon Love, provoz přes USB Nástěnné svítidlo LED Neon Love z plastu odpovídá svému názvu. Růžové nápisy vytvářejí v místnosti odpovídající hřejivou atmosféru. Integrovaný modul LED vytváří diskrétní osvětlení. Toto dekorativní nástěnné svítidlo se ovládá prostřednictvím USB. Kabel USB se zástrčkou USB-A (bez napájení) a vypínačem (zapnutí/vypnutí) je trvale nainstalován.

324 Kč

Leuchten Direkt LED nástěnné svítidlo Neon Herz

Napájení přes USB: LED nástěnné svítidlo Neon Heart LED nástěnné svítidlo Neon Heart vyrobené z plastu odpovídá svému názvu. Je navržena ve tvaru růžového srdce a vytváří odpovídající srdečnou atmosféru. Integrovaný modul LED vytváří diskrétní osvětlení. Tato dekorativní nástěnná lampa se ovládá prostřednictvím USB. Kabel USB se zástrčkou USB-A (bez napájení) a vypínačem (zapnutí/vypnutí) je trvale nainstalován.

324 Kč

Leuchten Direkt LED stolní lampa Neon Herz

Napájení na baterie: LED stolní lampa Neon Heart LED stolní lampa Neon Heart z plastu se prezentuje tvarem odpovídajícím svému názvu a je vyvedena v růžové barvě. Integrované diody LED vydávají měkké světlo. Tato dekorativní stolní lampa vytváří hřejivou atmosféru. Je napájena třemi bateriemi AA (nejsou součástí dodávky, viz příslušenství), a proto je mobilní.

374 Kč

Leuchten Direkt LED stolní lampa Neon Bar

Párty atmosféra u vás doma: Se stolní lampou LED Neon Bar, USB Stolní lampa LED Neon Bar z plastu se prezentuje obdélníkovým tvarem s průhledným krytem. Uvnitř se nacházejí instalované LED diody v podobě nápisů a vydávají bílé světlo. Napevno je instalován kabel USB s konektorem USB-A (bez napájecí jednotky) a vypínačem (zapnutí/vypnutí).

499 Kč

Leuchten Direkt LED stolní lampa Neon Happy

Veselá dekorativní lampa: stolní LED lampa Neon Happy, USB Stolní LED lampa Neon Happy z plastu se prezentuje obdélníkovým tvarem s průhledným krytem. Uvnitř se nacházejí zabudované LED diody v podobě nápisů a vytvářejí barevné světlo i veselou atmosféru. Napevno je zabudován kabel USB se zástrčkou USB-A (bez napájení) a vypínačem (zapnutí/vypnutí).

499 Kč

Leuchten Direkt LED nástěnné svítidlo Neon Gamer

Dekorativní osvětlení: LED nástěnné svítidlo Neon Gamer, USB Nástěnné LED svítidlo Neon Gamer vyrobené z plastu odpovídá svému názvu. Je navržena ve tvaru herního ovladače (gamepadu) a vytváří uvolněnou atmosféru. Integrovaný LED modul vydává bílé světlo. Toto dekorativní nástěnné svítidlo se ovládá prostřednictvím USB. Kabel USB s konektorem USB-A (bez napájení) a vypínačem (zapnutí/vypnutí) je trvale nainstalován.

1 299 Kč

Leuchten Direkt LED nástěnné svítidlo Neon Banane

Dekorativní nástěnné osvětlení: LED nástěnné svítidlo Neon Banana, USB Nástěnné LED svítidlo Neon Banana vyrobené z plastu odpovídá svému názvu. Je navrženo ve žluté a bílé barvě a vytváří uvolněnou atmosféru. Integrovaný LED modul vydává bílé světlo. Tato dekorativní nástěnná lampa se ovládá prostřednictvím USB. Kabel USB se zástrčkou USB-A (bez napájecí jednotky) a vypínačem (zapnuto/vypnuto) je trvale nainstalován.

1 799 Kč

Elstead LED dekorativní světlo Sawback ve vzhledu Tiffany

Elstead LED dekorativní světlo Sawback ve vzhledu Tiffany, Obývací pokoj / jídelna, sklo, G9, 3W, P: 28.1 cm, K: 10cm

3 899 Kč

Pauleen Rose Glamour E27 LED baterie dřevo

Stolní lampa LED Rose Glamour se skleněným stínidlem na baterieStojanová lampa Rose Glamour s estetickým sklem v matné barvě rosé poskytuje příjemné světlo v obývacím pokoji nebo ložnici. Stylová struktura skla činí z této stolní lampy zvláštní dekorativní ozdobu. Harmonicky umístěná v každém obývacím pokoji vytvoří fantastickou světelnou atmosféru. Díky provozu na baterie můžete mobilní stolní lampu umístit kamkoli a znovu a znovu – bez ohledu na to, zda je v blízkosti elektrické připojení. Šestihodinový časovač stolní lampu automaticky vypne. Náš tip: Na větších stolech, jako je například jídelní stůl, vypadá nejlépe několik těchto lamp vedle sebe. Poznámka: Upozorňujeme, že součástí dodávky nejsou baterie (3 x AA) – nejsou vhodné pro běžné žárovky E27

749 Kč

Paulmann EntertainLED Lightbar RGB 2ks bundle 30cm

Sada EntertainLED Lightbar Dynamic RGB Bundle se dvěma světelnými panely a stojany Sada světelných panelů EntertainLED umně vytváří scénu v oblasti domácí zábavy a her. Obsahuje sady EntertainLED Lightbars Dynamic RGB v sadě po 2 kusech a podstavce Lightbar v sadě po 2 kusech. Svítidla EntertainLED Lightbars umožňují pohodlné ovládání pomocí infračerveného dálkového ovladače (přiložen) velmi snadnou konfiguraci nespočtu vlastních barevných přechodů a rychlostí. Pásky EntertainLED Lightbars se dodávají připravené k zapojení a lze je okamžitě použít pro efektivní světelné akcenty, které rozzáří každou místnost. Moderní design a vnitřní hmotnost promění Lightbary ve vysoce kvalitní stolní nebo stojací lampy. Díky vedení kabelu je možné Lightbars se stojanem použít jako nepřímé i přímé světlo v místnosti, aniž by byl kabel na očích. Paměťová funkce ukládá poslední použitou úroveň až do příštího zapnutí – Paměťová funkce ukládá poslední použitou úroveň až do příštího zapnutí – Vícebarevná změna barev RGB umožňuje individuální, široké barevné spektrum – Efektivně nastavuje scénu televizoru nebo herní plochy – Součástí je dálkový ovladač pro nastavení barev a světelných efektů – Sada 2 profilů včetně adaptéru USB, dálkového ovladače, napájecí jednotky a lepicí pásky se suchým zipem pro upevnění

1 999 Kč

Paulmann EntertainLED Lightbar RGB 2ks bundle 60cm

Sada EntertainLED Lightbar Dynamic RGB Bundle se dvěma světelnými panely a stojany Sada světelných panelů EntertainLED umně vytváří scénu v oblasti domácí zábavy a her. Obsahuje sady EntertainLED Lightbars Dynamic RGB v sadě po 2 kusech a podstavce Lightbar v sadě po 2 kusech. Svítidla EntertainLED Lightbars umožňují pohodlné ovládání pomocí infračerveného dálkového ovladače (přiložen) velmi snadnou konfiguraci nespočtu vlastních barevných přechodů a rychlostí. Pásky EntertainLED Lightbars se dodávají připravené k zapojení a lze je okamžitě použít pro efektivní světelné akcenty, které rozzáří každou místnost. Moderní design a vnitřní hmotnost promění Lightbary ve vysoce kvalitní stolní nebo stojací lampy. Díky vedení kabelu je možné Lightbars se stojanem použít jako nepřímé i přímé světlo v místnosti, aniž by byl kabel na očích. Paměťová funkce ukládá poslední použitou úroveň až do příštího zapnutí – Paměťová funkce ukládá poslední použitou úroveň až do příštího zapnutí – Vícebarevná změna barev RGB umožňuje individuální, široké barevné spektrum – Efektivně nastavuje scénu televizoru nebo herní plochy – Součástí je dálkový ovladač pro nastavení barev a světelných efektů – Sada 2 profilů včetně adaptéru USB, dálkového ovladače, napájecí jednotky a lepicí pásky se suchým zipem pro upevnění

2 599 Kč

Näve LED dekorační světlo Neo vnitřní na baterii zelená

Näve LED dekorační světlo Neo vnitřní na baterii zelená, Obývací pokoj / jídelna, plast, kov, 1W, L: 14.5 cm, K: 28cm

724 Kč

Näve LED dekorační světlo Neo vnitřní

Näve LED dekorační světlo Neo vnitřní, na baterii, šedá, Obývací pokoj / jídelna, plast, kov, 1W, L: 14.5 cm, K: 28cm

724 Kč

Paulmann EntertainLED Lightbar

Praktické dvojbalení: EntertainLED Dynamic RGB Lightbars se změnou barev RGB, včetně dálkového ovládání, stmívatelnéSvětelné lišty EntertainLED Dynamic RGB od společnosti Paulmann jsou zde k dispozici v sadě 2 kusů. Jako nepřímé ambientní světlo vytvářejí efektivní světelné akcenty díky své příjemně klidné měnící se dynamické hře barev. Elegantní hliníkové profily dovedně dotvářejí scénu v prostorách pro domácí zábavu a hraní her. Díky pohodlnému ovládání pomocí infračerveného dálkového ovladače (včetně 1 x baterie) je konfigurace nespočtu vlastních barevných sekvencí a rychlostí hračkou. profily jsou dodávány připravené k zapojení a jsou okamžitě připraveny k použití. Lze je umístit horizontálně na požadované místo v místnosti, např. vedle monitoru PC nebo televizoru. Případně je lze v případě potřeby připevnit pomocí lepicí pásky na suchý zip nebo šroubovací kovové spony (součást dodávky). Kromě toho jsou k dispozici stojany (viz příslušenství), s jejichž pomocí lze dynamické světelné panely umístit vertikálně. V závislosti na požadavcích lze světelné lišty připojit přímo k portu USB nebo je provozovat prostřednictvím adaptéru do zásuvky. technické vlastnosti- praktická sada 2 RGB změn barev s přednastavenými, přizpůsobitelnými světelnými scénami- plynule stmívatelné pomocí dálkového ovládání- paměťová funkce ukládá naposledy použitou úroveň až do příštího zapnutí- včetně dálkového ovládání (s baterií), napájecí jednotky USB do zásuvky, lepicích pásků na suchý zip a kovových spon pro upevnění

1 499 Kč

Paulmann EntertainLED Lightbar

Praktické dvojbalení: EntertainLED Dynamic RGB Lightbars se změnou barev RGB, včetně dálkového ovládání, stmívatelnéSvětelné lišty EntertainLED Dynamic RGB od společnosti Paulmann jsou zde k dispozici v sadě 2 kusů. Jako nepřímé ambientní světlo vytvářejí efektivní světelné akcenty díky své příjemně klidné měnící se dynamické hře barev. Elegantní hliníkové profily dovedně dotvářejí scénu v prostorách pro domácí zábavu a hraní her. Díky pohodlnému ovládání pomocí infračerveného dálkového ovladače (včetně 1 x baterie) je konfigurace nespočtu vlastních barevných sekvencí a rychlostí hračkou. profily jsou dodávány připravené k zapojení a jsou okamžitě připraveny k použití. Lze je umístit horizontálně na požadované místo v místnosti, např. vedle monitoru PC nebo televizoru. Případně je lze v případě potřeby připevnit pomocí lepicí pásky na suchý zip nebo šroubovací kovové spony (součást dodávky). Kromě toho jsou k dispozici stojany (viz příslušenství), s jejichž pomocí lze dynamické světelné panely umístit vertikálně. V závislosti na požadavcích lze světelné lišty připojit přímo k portu USB nebo je provozovat prostřednictvím adaptéru do zásuvky. technické vlastnosti- praktická sada 2 RGB změn barev s přednastavenými, přizpůsobitelnými světelnými scénami- plynule stmívatelné pomocí dálkového ovládání- paměťová funkce ukládá naposledy použitou úroveň až do příštího zapnutí- včetně dálkového ovládání (s baterií), napájecí jednotky USB do zásuvky, lepicích pásků na suchý zip a kovových spon pro upevnění

2 299 Kč

STERNTALER Sterntaler 2023 3D papírová hvězda Ø 60 cm bílá

STERNTALER Sterntaler 2023 3D papírová hvězda Ø 60 cm bílá, papír, E14, 15W

1 599 Kč

Konstsmide Christmas LED volní lucerna Disney’s Elsa

Konstsmide Christmas LED volní lucerna Disney’s Elsa, modrá mražená, plast, 0.1W, P: 10.5 cm, L: 10.5 cm, K: 28cm

3 199 Kč

Pauleen Sparkling Glamour baterie šedá dřevo

Stolní lampa Sparkling Glamour na baterie se skleněným stínidlemStojanová lampa Sparkling Glamour s estetickým sklem v šedé barvě poskytuje příjemné světlo v obývacím pokoji nebo ložnici. Stylová struktura skla činí z této stolní lampy zvláštní dekorativní ozdobu. Harmonicky umístěná v každém obývacím pokoji vytvoří fantastickou světelnou atmosféru. Provoz na baterie umožňuje umístit mobilní stolní lampu kamkoli a znovu a znovu – bez ohledu na to, zda je v blízkosti elektrické připojení. Šestihodinový časovač stolní lampu automaticky vypne. Náš tip: Na větších stolech, jako je například jídelní stůl, vypadá nejlépe několik těchto lamp vedle sebe. Poznámka: Upozorňujeme, že baterie nejsou součástí dodávky (3 x AA).

749 Kč

Pauleen Fancy Glamour E27 LED baterie taupe dřevo

Stolní lampa LED Fancy Glamour na baterie se skleněným stínidlemStolní lampa Fancy Glamour s estetickým sklem v barvě taupe poskytuje příjemné světlo v obývacím pokoji nebo ložnici. Stylová struktura skla a dřevěný podstavec lampy dělají z této stolní lampy zvláštní dekorativní ozdobu. Harmonicky umístěná v každém obývacím pokoji vytvoří fantastickou světelnou atmosféru. Díky provozu na baterie můžete mobilní stolní lampu umístit kamkoli a znovu a znovu – bez ohledu na to, zda je v blízkosti elektrické připojení. Šestihodinový časovač stolní lampu automaticky vypne. Náš tip: Na větších stolech, jako je například jídelní stůl, vypadá nejlépe několik těchto lamp vedle sebe. Poznámka: Upozorňujeme, že baterie nejsou součástí dodávky (3 x AA).

1 199 Kč

Pauleen Pretty Glamour E27 LED tyrkys dřevo

Stolní lampa LED Pretty Glamour na baterie se skleněným stínidlem Stolní lampa Pretty Glamour s estetickým tyrkysovým sklem poskytuje příjemné světlo v obývacím pokoji nebo ložnici. Stylová struktura skla činí z této stolní lampy zvláštní dekorativní ozdobu. Harmonicky umístěná v každém obývacím pokoji vytvoří fantastickou světelnou atmosféru. Díky provozu na baterie můžete mobilní stolní lampu umístit kamkoli a znovu a znovu – bez ohledu na to, zda je v blízkosti elektrické připojení. Šestihodinový časovač stolní lampu automaticky vypne. Náš tip: Na větších stolech, jako je například jídelní stůl, vypadá nejlépe několik těchto lamp vedle sebe. Poznámka: Upozorňujeme, že baterie nejsou součástí dodávky (3 x AA).

1 199 Kč

Pauleen Pretty Glamour E27 LED tyrkys základna kov

Stolní lampa LED Pretty Glamour na baterie se skleněným stínidlem Stolní lampa Pretty Glamour s estetickým tyrkysovým sklem poskytuje příjemné světlo v obývacím pokoji nebo ložnici. Stylová struktura skla činí z této stolní lampy zvláštní dekorativní ozdobu. Harmonicky umístěná v každém obývacím pokoji vytvoří fantastickou světelnou atmosféru. Díky provozu na baterie můžete mobilní stolní lampu umístit kamkoli a znovu a znovu – bez ohledu na to, zda je v blízkosti elektrické připojení. Šestihodinový časovač stolní lampu automaticky vypne. Náš tip: Na větších stolech, jako je například jídelní stůl, vypadá nejlépe několik těchto lamp vedle sebe. Poznámka: Upozorňujeme, že baterie nejsou součástí dodávky (3 x AA).

1 199 Kč

Pauleen Chic Glamour E14 LED baterie modrá kov

Stolní lampa LED Chic Glamour se skleněným stínidlem na baterieStolní lampa Chic Glamour s estetickým sklem v ledově modré barvě poskytuje příjemné světlo v obývacím pokoji nebo ložnici. Stylová struktura skla a podstavec lampy z kovu dělají z této stolní lampy zvláštní dekorativní ozdobu. Harmonicky umístěná v každém obývacím pokoji vytvoří fantastickou světelnou atmosféru. Díky provozu na baterie můžete mobilní stolní lampu umístit kamkoli a znovu a znovu – bez ohledu na to, zda je v blízkosti elektrické připojení. Šestihodinový časovač stolní lampu automaticky vypne. Náš tip: Na větších stolech, jako je například jídelní stůl, vypadá nejlépe několik těchto lamp vedle sebe. Poznámka: Upozorňujeme, že baterie nejsou součástí dodávky (3 x AA).

549 Kč

Pauleen Sweet Glamour E14 LED baterie červená kov

Stolní lampa LED Sweet Glamour na baterieStolní lampa Sweet Glamour s estetickým růžovým sklem poskytuje příjemné světlo v obývacím pokoji nebo ložnici. Stylová struktura skla a kovový podstavec lampy dělají z této stolní lampy zvláštní dekorativní ozdobu. Harmonicky umístěná v každém obývacím pokoji vytvoří fantastickou světelnou atmosféru. Díky provozu na baterie můžete mobilní stolní lampu umístit kamkoli a znovu a znovu – bez ohledu na to, zda je v blízkosti elektrické připojení. Šestihodinový časovač stolní lampu automaticky vypne. Náš tip: Na větších stolech, jako je například jídelní stůl, vypadá nejlépe několik těchto lamp vedle sebe. Poznámka: Upozorňujeme, že baterie nejsou součástí dodávky (3 x AA).

549 Kč

Konstsmide Christmas LED volní lucerna Disney’s Frozen Elsa a Anna

Konstsmide Christmas LED volní lucerna Disney’s Frozen Elsa a Anna, plast, 0.1W, P: 10.5 cm, L: 10.5 cm, K: 36.8cm

5 199 Kč
-12%

Konstsmide Christmas LED dekorační světlo medvídek vnitřní na baterie

Konstsmide Christmas LED dekorační světlo medvídek vnitřní na baterie, polyresin, 0.06W, L: 21 cm, K: 38.5cm

2 098 Kč

Audo Copenhagen Carrie LED dekorační světlo

Přenosná stolní LED lampa Carrie s připojením USB a stmívačemDekorativní LED lampa Carrie se skládá z kulového stínidla a držáku ve tvaru oblouku nad lampou. Stínidlo tvoří foukané opálové sklo, které skvěle slouží jako rozptylovač a rozvádí světlo rovnoměrně a bez oslnění do všech směrů. Rám s držákem byl vyroben z lakované oceli a díky své konstrukci je optimálně vhodný pro přepravu. lampa má integrovanou dobíjecí baterii, která může poskytovat až 10 hodin světla (v závislosti na svítivosti během používání). Akumulátor lze nabíjet pomocí dodaného nabíjecího kabelu USB. Uvnitř stínidla jsou umístěny diody LED, které lze stisknutím tlačítka stmívat ve třech úrovních. Tato malá LED lampička je tedy nejen funkční, ale také poskytuje teplé, uklidňující světlo pro okolí. Dánští designéři Jonas Bjerre-Poulsen a Kasper Rønn spojují moderní, minimalistický design a typickou dánskou atmosféru „Hygge“. Inspirováni tímto druhem útulnosti vytvořili architekti Norm Architects svítidlo, které ztělesňuje právě tyto hodnoty a zároveň může být hladce začleněno do moderního interiéru. Výsledkem jejich kvalitní práce je světelný zdroj, který je univerzální a zároveň v sobě spojuje estetiku a útulnost.

7 099 Kč
-20%

SELETTI LED deko stolní lampa Robot Lamp

LED dekorativní lampa Robot Lamp z porcelánu se žárovkamiRobot Lamp je dekorativní doplňkový světelný zdroj v interiéru a potěší už při vypnutí na stole, parapetu nebo příborníku. Figurka robota je vyrobena z bílého porcelánu. V místech očí jsou zásuvky E14; součástí dodávky jsou odpovídající LED žárovky.- Opatřeno kabelem se zástrčkou a vypínačem- Design: Marcantonio

4 334 Kč