Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Ventilátory
7 produktů
-10%

Westinghouse Prodlužovací tyč Westinghouse

Prodlužovací tyč pro stropní ventilátory – délka 30,5 cm Každý, kdo si koupí ventilátor, chce samozřejmě ten nejlepší výsledek co se týče cirkulace vzduchu. Toho můžete dosáhnout, když je ventilátor umístěn 2,5 až 3 metry nad podlahou. Ve vyšších místnostech Vám pomůže prodlužovací tyč. Zvláště pro ventilátory Westinghouse se hodí tato prodlužovací tyč.

359 Kč
-10%

Westinghouse dřevěné šišky

Dekorativní závěsný řetěz pro stropní ventilátory Ozdobný závěsný řetěz je zdobený bílými lakovanými dřevěnými šiškami s chromovaným kroužkem a 30,5 cm dlouhým, olemovaným řetězem.

44 Kč
-10%

Westinghouse nástěnný spínač ventilátor se světlem

Tento nástěnný přepínač umožňuje pohodlnou obsluhu stropních ventilátorů Westinghouse s osvětlením – vhodných pro podomítkovou montáž S tímto spínačem lze regulovat rychlost otáčení stropních ventilátorů (až čtyři stupně) a zvlášť zapínat světla. Upozornění: Pro montáž je třeba pětižílový kabel od tohoto přepínače ke stropnímu ventilátoru.

584 Kč
-10%

Westinghouse nástěnný spínač ventilátor

Nástěnný spínač pro přepínání stropních ventilátorů Westinghouse Pro obsluhu stropních ventilátorů by měl být co nejpohodlnější. Tento nástěnný vypínač to umožňuje. Je konstruován pro neosvětlené stropní ventilátory a je vhodný pro podomítkovou montáž. Lze s ním ovládat až čtyři stupně rychlosti otáčení.

471 Kč
-17%

Westinghouse Prodlužovací tyč Westinghouse

Prodlužovací tyč o délce 46 cm pro lepší cirkulaci vzduchu – dostupná v mnoha barvách Nejlepší cirkulace vzduchu je dosaženo, jsou-li listy lopatek 2,5 až 3 m nad podlahou. U vyšších stropů se proto doporučuje použití prodlužovací tyče. Tato prodlužovací tyč je koncipována pro ventilátory Westinghouse!

426 Kč
-50%

Starluna Guvalio stojanový ventilátor

Oscilační podlahový ventilátor Guvalio se třemi stupni rychlostiPodlahový ventilátor Guvalio boduje svým nenápadným vzhledem a praktickým ovládáním. Je vyroben z kovu a plastu a navržen v klasické bílé barvě. Lze jej tak bez námahy začlenit do jakéhokoli interiéru, aniž by okamžitě upoutal pozornost.FunkceVentilátor Guvalio má tři různé rychlosti, které lze zvolit pomocí vestavěných přepínačů. Vyniká také oscilační funkcí, kterou lze v případě potřeby zapnout samostatně.Technické údajePříkon: 40/35/30 WOtáčky: 1100/1000/850 ot/minMaximální objemový průtok (Q): 45,67 m³/minProvozní hodnota (SV): 1,14 (m³/min)/WHlučnost ventilátoru (LW): 60/55/50 dB (A)Maximální rychlost vzduchu (c): 2,77 m/s

799 Kč
-7%

Tristar Stolní ventilátor čerstvého vzduchu VE5923

Bílý stolní ventilátor VE5923 – oscilační Praktický stolní ventilátor VE5923 s integrovanou oscilací se projeví jako výkonný osvěžovač vzduchu pro každý obytný prostor. funkce Oscilace, tj. kyvadlový pohyb stolního ventilátoru VE5923 v úhlu 75°, zajišťuje rovnoměrné rozdělení čerstvého vzduchu po celé místnosti. Sílu proudění vzduchu lze regulovat volbou mezi dvěma úrovněmi rychlosti. Integrována je ochrana proti přehřátí. Technické údaje Příkon: 20 W Rychlost: 1.800-2 100 ot/min Průtok vzduchu: 810 m³/hod Hlučnost: 52,7 dB Nastavitelný úhel: 25°

719 Kč