Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
55 produktů

Viokef Nástěnné svítidlo LED Space

Obdélníkové nástěnné svítidlo Space LED pro venkovní použití Nástěnné svítidlo Space LED z betonu je ideální volbou pro každého, kdo hledá moderní a energeticky úsporné osvětlení. Díky stupni krytí IP65 je ideální pro venkovní použití. Integrovaný energeticky úsporný světelný zdroj LED poskytuje jasné a příjemné světlo. Stylový vzhled světla se dokonale hodí k moderním fasádám.

1 349 Kč

Viokef Nástěnné svítidlo LED Space

Kulaté venkovní nástěnné svítidlo Space LED Vestavné nástěnné svítidlo Space LED z betonu je ideální volbou pro každého, kdo hledá moderní a energeticky úsporné osvětlení. Díky stupni krytí IP65 je ideální pro venkovní použití. Integrovaný energeticky úsporný světelný zdroj LED poskytuje jasné a příjemné světlo. Stylový vzhled světla se dokonale hodí k moderním fasádám.

1 349 Kč
-5%

FLOS Mini Box – Nástěnné svítidlo LED

Objevte více než 40.000 světel na svetla24.ch! Naše nabídka pro domov, zahradu, kancelář i obchod uspokojí veškerá osvětlovací přání. Využijte naše slevové kódy a akce pro výhodné nákupy. Naši odborníci ve zákaznickém servisu zodpoví vaše otázky. S moderními LED lampami ušetříte až 90 % energie a peněz a přitom chráníte životní prostředí. Vítejte na svetla24.ch – váš partner pro zářivá řešení!

3 458 Kč

Helestra Les LED nástěnné světlo IP65 bílá 4W

Helestra Les LED nástěnné světlo IP65 bílá 4W, Chodba, hliník, 4W, P: 11 cm, L: 11 cm

3 049 Kč
-10%

LEDS-C4 Micenas asymetrické IP66 CCT 11x25cm šedá

Nastavitelná teplota barev: Vestavné nástěnné svítidlo Micenas LED pro venkovní použití – včetně zapuštěného krytu Vestavné nástěnné svítidlo Micenas z vysoce čistého hliníku a skla zaujme na jedné straně dlouhou životností díky výběru materiálů a na druhé straně poskytuje dostatečné osvětlení v celém domě. Teplotu barvy lze nastavit podle potřeby pomocí přepínače na vnitřní straně (2 700, 3 200 nebo 4 000 K). Micenas je ideální jako zdroj světla například pro venkovní schody do sklepa nebo garáže. Je vybaven stupněm krytí IP66 (prachotěsnost a vodotěsnost). Technické vlastnosti – Nastavitelná teplota barvy (2 700, 3 200 nebo 4 000 K) – Se dvěma kabelovými vývody pro snadnou instalaci pomocí průchozího vedení – Integrovaná ochrana proti UV záření – Třída odolnosti proti nárazu IK10 – Stupeň krytí IP66 – Včetně zapuštěného krytu

4 415 Kč
-37%

Astro Arran LED podhledové svítidlo

Massive LED zapuštěné svítidlo Arran z mosazi Zapuštěné svítidlo Arran s LED diodou je díky své nízké instalační výšce ideální pro osvětlení schodů kolem domu. Má mosazný kryt ve tvaru čtverce, do kterého jsou zabudovány světelné štěrbiny, které umožňují, aby světlo vyzařovalo dolů a dopředu. Satinovaná skleněná tabule také zajišťuje obzvláště homogenní distribuci světla. V průběhu času se díky povětrnostním vlivům vytvoří na povrchu přírodní mosazi krásná patina, která lampě dodá zvláštní kouzlo. Svítidlo je navíc odolné vůči mořské vodě, což znamená, že může být bez váhání vystaveno i slanému vzduchu, jak se obvykle nachází v pobřežních oblastech. LED ovladač není součástí dodávky, ale lze jej objednat z příslušenství. Důležitá poznámka: Aby se zabránilo patinování, které je součástí procesu stárnutí lampy, lze povrch udržovat v původním stavu pravidelným leštěním a mytím čerstvou vodou.

3 899 Kč
-20%

Searchlight LED nástěnné podhledové Ankle

Searchlight LED nástěnné podhledové Ankle, IP65, hliník, šedá, hliník, polykarbonát, 1.3W, L: 9 cm, K: 9cm

1 012 Kč

Orion LED venkovní nástěnné Midnight s anti UV difuzorem

Orion LED venkovní nástěnné Midnight s anti UV difuzorem, silumin, polykarbonát, 8W, K: 20cm

3 682 Kč

Paulmann Long venkovní nástěnné zapuštěné světlo

Černé LED zapuštěné nástěnné světlo Long zvyšuje bezpečnost chůzí Toto LED zapuštěné nástěnné svítidlo Long pro venkovní použití je ideální pro instalaci na fasády domu. Je vyroben z hliníku a je celý v černé barvě. Po celé šířce je zabudován výřez, který probíhá mírně dovnitř a je vybaven jemnými mřížkami. Nahoře v hloubce jsou teplé bílé LED diody, které vyzařují své světlo dolů bez oslnění.

739 Kč
-5%

ELC LED zapuštěné nástěnné světlo Adalina

Úhlové nástěnné svítidlo Adalina s LED diodami v tmavě šedém hliníkovém tlakovém odlitku Adalina přesvědčí moderním, lineárním vzhledem a je nástěnným svítidlem LED pro venkovní použití, které je dobře chráněno vyšší třídou ochrany a odolává různým povětrnostním podmínkám. Kryt svítidla je vyroben z tlakově litého hliníku a je lakován tmavě šedou barvou. Uprostřed se nachází světelný vývod, který je navržen tak, aby světlo unikalo směrem dolů, a tím se dostávalo zcela neoslnivě ven. Díky tomu je nástěnné svítidlo LED vhodné jako jemné orientační světlo, které ukazuje cestu, a lze jej dobře použít i na schodištích. Díky technologii LED je zapuštěné nástěnné svítidlo mimořádně účinné.

1 699 Kč
-13%

Lucande LED nástěnné vestavné svítidlo Pordis IP65 kulaté

Kulaté LED nástěnné vestavné svítidlo Pordis se stupněm krytí IP65, ideální pro schody nahoru ve venkovním prostředí. LED nástěnné vestavné svítidlo Pordis je ideální pro instalaci do fasády budovy. Světlo má kulatý tvar a LED umístěna uvnitř je nakloněna tak, aby světlo směřovalo spíše dolů. Proto je Pordis ideální pro osvětlení schodů nebo chodníků vedle domu nebo hospodářských budov. Zajišťuje větší bezpečnost a rovněž poskytuje vhodné osvětlení nebezpečných překážek. Stupeň krytí IP65 poskytuje vysokou ochranu, vlhkost a nečistota nemají šanci. Díky tomu lze LED nástěnné vestavné svítidlo dlouho používat.

999 Kč
-31%

Lucande LED nástěnné vestavné svítidlo Roni

Podlouhlé LED nástěnné vestavné svítidlo Roni vyrobené z nerezové oceli – ideální pro osvětlení schodů S geometrickými tvary a hladkým designem je LED nástěnné vestavné svítidlo Roni nadčasovým modelem světla, které spolehlivě a decentně doplňuje světelnou atmosféru ve venkovním prostoru. Obdélníkový tvar, který se protahuje do šířky, dává světlu štíhlý vzhled a příjemně rovnoměrně rozkládá měkké světlo. Kombinace hliníkového tělesa a lesklé nerezové oceli zapůsobí především nenápadnou odolností. Světlo se bez problémů přizpůsobí jakékoliv zdi. – vysoká odolnost proti nárazu, IK08

1 949 Kč

Lucande LED nástěnné vestavné svítidlo Pordis IP65 hranaté

Hranaté LED nástěnné vestavné svítidlo Pordis s tmavě šedým tělesem – ideální pro osvětlení schodů, IP65 Nástěnné vestavné svítidlo Pordis má hranatý základní tvar a kulatý výstup uprostřed. Světlo teplých bílých LED je směrováno dolů, díky tomu je to dokonalé světlo pro bezpečné osvětlení schodů před vchody do budov. Samozřejmě poskytuje dobrou orientaci i na jiných místech venku, takže můžete po setmění i nadále rozpoznávat překážky. Stupeň krytí IP65 představuje vysokou úroveň ochrany před špínou a vlhkostí.

1 299 Kč
-30%

Lucande LED nástěnné vestavné svítidlo Jody

LED zapuštěné nástěnné svítidlo Jody z bílého polykarbonátu LED zapuštěné nástěnné svítidlo Jody spoléhá na jasnost geometrických tvarů a nadčasové barevné schéma, které lze snadno kombinovat a integrovat do různých stylů. Proto je lampa univerzální a zaujme konceptem bezpečného osvětlení. Díky inteligentní kombinaci tvrzeného bezpečnostního skla a vstřikovaného polykarbonátu je kompaktní lampa robustním a odolným řešením osvětlení pro venkovní použití. Tuto užitečnou lampu nelze poškodit poškrábáním nebo klepáním. Podlouhlý obdélníkový design lampy také přispívá k jednotnému světelnému obrazu.

1 799 Kč
-45%

Lucande Jaano nástěnné vestavné světlo venkovní

Tmavě šedé LED zapuštěné světlo Jaano – moderní dávkovač světla pro venkovní použití Moderní LED zapuštěné nástěnné svítidlo Jaano nabízí užitečné orientační body kolem domu. Jaano zapuštěný do zdi zajišťuje osvětlení bez oslnění směřující dolů. Světlo integrovaných, teplých bílých LED poskytuje dobré osvětlení s nízkou spotřebou energie, takže při nákupu moderního zapuštěného LED pro venkovní použití se můžete rozhodnout pro energeticky účinné světlo, které lze perfektně použít na fasádu domu a také pro diskrétní zajišťuje osvětlení.

1 149 Kč
-41%

Lucande Lachlain nástěnné vestavné světlo venkovní

Robustní LED zapuštěné nástěnné svítidlo Lachlain vyrobené z hliníku Například moderní LED zapuštěné nástěnné svítidlo Lachlain je ideální pro osvětlení schodišť venku. Se svým hranatým podlouhlým tvarem a tmavě šedým hliníkovým tělem je nejen robustní, ale také velmi moderní. Integrovaná technologie LED se skrývá za bílým plastovým difuzorem, který vyzařuje světlo rovnoměrně a bez oslnění do okolí. Nejen, že je schodiště bezpečně osvětleno, vestavné nástěnné světlo Lachlain LED také vytváří světlé orientační body ve tmě na vnější fasádě.

1 049 Kč
-50%

Lucande LED nástěnné vestavné svítidlo Jody

Bílé LED zapuštěné nástěnné svítidlo Jody vyrobené z polykarbonátu LED zapuštěné nástěnné svítidlo Jody lze diskrétně integrovat do vnější stěny, takže venkovní prostor těží z příjemné, ale nenápadné světelné instalace. Nástěnná lampa má jednoduchý obdélníkový design vyrobený z bílého skla, který je sotva patrný, takže do popředí vystupuje jasné světlo. Zpracovaný kompozit ze vstřikovaného polykarbonátu a tvrzeného bezpečnostního skla je obzvláště odolný proti poškrábání a nárazu, aniž by to ovlivnilo tenký a lehký vzhled. Tímto způsobem lampa efektivně a designově doplňuje a spolehlivě řídí koncept osvětlení ve venkovním prostoru.

1 299 Kč
-31%

Lucande Kulaté LED nástěnné vestavné světlo Loya

Kruhové LED nástěnné vestavné světlo Loya s tmavě šedým povrchem Světlo Loya se stupněm krytí IP54 je určeno pro zabudování do stěny ve venkovním prostoru. Zde poskytuje pěkné orientační světlo s rovnoměrným efektem bez oslnění. LED světelný zdroj je zapuštěn přibližně do středu kruhového světelného tělesa a vytváří světlo orientované směrem dolů. LED technologie umožňuje úsporu energie, protože není spotřebována téměř žádná energie. Dodáváno včetně vestavné krabice.

999 Kč
-50%

Lucande Zandro nástěnné vestavné světlo venkovní

Moderní design, nepřímé světlo – LED zapuštěné nástěnné svítidlo Zandro pro venkovní použití Zapuštěné nástěnné svítidlo Zandro LED, vyrobené výhradně z tmavě šedého hliníku, má moderní vzhled. Pouze malá štěrbina, která se zdá být vyboulená, umožňuje průchod světla z vnitřní technologie LED ven. To zajišťuje nejen vizuální propracovanost, ale zároveň poskytuje příjemné nepřímé světlo, které může poskytovat malé, jasné orientační body, zejména na fasádách domů a schodištích. Zandro je také prachotěsné a chráněné proti vodním paprskům, takže LED zapuštěné nástěnné světlo lze instalovat téměř kdekoli venku.

799 Kč
-19%

Lucande Hranaté nástěnné vestavné osvětlení Telke LED IP65

Zapuštěné nástěnné svítidlo Telke pro venkovní použití s elegantním lemováním z nerezové oceli Systém Telke je určen k zapuštění do zdi. K tomuto účelu se již dodává se zapuštěnou schránkou. Tělo svítidla je vyrobeno z hliníku a na přední straně je umístěna lišta z broušené nerezové oceli. Do něj je zapuštěn modul LED, který svítí teplou bílou barvou. Světelný zdroj, který nejen zajistí potřebnou orientaci ve venkovním prostoru, ale také hezky vypadá.

1 699 Kč
-53%

Lucande Stříbrně šedé LED nástěnné vestavné svítidlo Nevin

Elegantní nástěnný reflektor LED Nevin pro nepřímé osvětlení venkovních prostorů Vestavné nástěnné svítidlo Nevin LED je vyrobeno z hliníku a má stříbrošedý povrch. Je určen pro instalaci do stěn, přičemž nemusí jít pouze o fasády domů, ale i o jiné zdivo. Díky speciálnímu designu je světelný zdroj LED – značkový výrobek společnosti Cree – sotva viditelný a poskytuje příjemné nepřímé světlo bez oslnění. Vestavné nástěnné svítidlo Nevin vytváří na stěně nádherné světelné akcenty a lze jej instalovat i v několika řadách vedle sebe, což nejen velmi pěkně vypadá, ale také poskytuje větší jas.

899 Kč

Fumagalli LED podhledové světlo Leti 100 Square černá 3W CCT

Černé LED zapuštěné nástěnné svítidlo Leti s nastavitelnou barvou světla Čtvercové zapuštěné nástěnné svítidlo Leti, odolné proti mořské vodě, odolné proti UV záření a nárazům, je dokonalým moderním světelným zdrojem pro všechny fasády. Osvětluje přilehlé cesty, schody atd. v preferované barvě světla. Součástí dodávky je nastavitelná žárovka GX53 LED. Žárovku lze přepnout na tři barvy světla pomocí přepínače na zadní straně, takže opálovým difuzorem vyzařuje teplé bílé nebo univerzální bílé nebo bílé denní světlo.

674 Kč
-35%

Lucande Čtvercové LED nástěnné vestavné svítidlo Loya

Praktické pro venkovní prostor: decentní LED nástěnné vestavné svítidlo Loya s tmavě šedým povrchem Těleso světla Loya je čtvercového tvaru a v důsledku toho vypadá velmi nadčasově. Světlo bylo navrženo pro montáž na zeď ve venkovním prostoru, kde poskytuje příjemné, neoslňující orientační osvětlení. LED světelný zdroj se nachází zhruba ve středu svítilny a směřuje své světlo dolů k zemi. Navíc se vyznačuje nízkou spotřebou energie.

1 099 Kč
-19%

Lucande LED nástěnné vestavné svítidlo Roni

Hranaté LED nástěnné vestavné svítidlo Roni vyrobené z nerezové oceli – atraktivní pro boční osvětlení schodů LED nástěnné vestavné svítidlo Roni je jednoduchá lampa s jasným a moderním designem, který umí zapůsobit. Vytváří decentní světelnou atmosféru ve venkovním prostředí, kde se stane pěknou součástí stěny. Může být použito např. k osvětlení schodiště. V tomto nástěnném vestavném svítidle je kombinována korozivzdorná nerezová ocel a pevný hliník, aby vytvořily odolný model pro venkovní prostředí. Má hladký vzhled s rovnými liniemi. Podlouhlý obdélníkový tvar se bezproblémově přizpůsobí každé zdi. Vydává příjemné světlo na terase nebo na balkóně. – vysoká odolnost proti nárazu IK08

1 699 Kč
-46%

Arcchio Yariki LED nástěnné vestavné světlo

Černé nástěnné svítidlo LED Yariki pro venkovní použití Nástěnné svítidlo Yariki LED je vyrobeno z hliníku a má čtvercový kryt v klasické černé barvě. Díky tomuto elegantnímu barevnému provedení jej lze začlenit do různých prostředí. Toto svítidlo je dokonale vhodné pro osvětlení schodišť a venkovních stěn, protože má stupeň krytí IP65, díky kterému může dlouhodobě sloužit i ve venkovním prostředí. Energeticky úsporné diody LED poskytují dostatek světla, aby se zabránilo nebezpečí zakopnutí, a teplé bílé světlo je velmi příjemné. Svítidlo Yariki se uplatní, když je instalováno v řadě s několika svítidly tohoto druhu.

1 949 Kč

Paulmann High venkovní nástěnné zapuštěné světlo

Jednoduché LED zapuštěné nástěnné svítidlo High pro venkovní použití Toto zapuštěné nástěnné světlo LED zajišťuje bezpečné pěší trasy ve tmě. Jeho černé hliníkové tělo je navrženo nenápadně a plynule přechází do fasády domu. S jemným rastrem je do středu svítidla vložen výřez, který probíhá pod úhlem a udává směr světelného paprsku. Teplé bílé světlo svítí shora. Je generováno nepřímé světlo, které je směrováno na povrch podlahy. Díky IP44 je High chráněn před stříkající vodou a lze jej bez váhání připevnit ke zdi domu.

752 Kč

EVN P2140 LED nástěnné svítidlo

Čtvercové nástěnné svítidlo LED P2140 se strukturovaným reflektorem, neoslňující, 350 mADVstupní nástěnné svítidlo LED P2140 je vhodné zejména pro osvětlení dlouhých chodeb nebo schodišť, ale dobře se vyjímá v celém interiéru. Pro provoz se toto svítidlo zapojuje do série a připojuje se k vhodnému ovladači (viz příslušenství). Instalace se provádí pomocí dvou tažných pružin a navíc lze P2140 připevnit dvěma šrouby, které po instalaci již nejsou přes kryt vidět.Integrovány jsou vysoce kvalitní LED diody a kryt je vyroben z práškově lakovaného hliníku. Díky strukturovanému reflektoru je světlo rozptýlené a neoslňuje. Je posazen šikmo směrem dovnitř a ve spojení s krytem, který je v horní části rovněž částečně strukturovaný, dodává tomuto vestavnému svítidlu velmi zvláštní charakter.Technické vlastnosti- nepřímé, neoslňující osvětlení- s napínacími pružinami a dvěma skrytými otvory pro upevnění pomocí šroubů- jmenovitý proud: 350 mPoznámka: Toto svítidlo je třeba zapojit do série a je nutné použít vhodný ovladač (viz příslušenství).

1 632 Kč

EVN P2180 LED nástěnné zapuštěné světlo 3000K bílá

Včetně ovladače: LED nástěnné svítidlo P2180 z práškově lakovaného hliníku, neoslňující, 3 000 KNLED nástěnné svítidlo P2180 téměř úplně mizí ve zdi, protože má jen malý výstupek. Jeho kryt je vyroben z práškově lakovaného hliníku. Integrované LED diody vyzařují teplé bílé světlo a jsou umístěny za krytem z opálově bílého plastu, který zajišťuje osvětlení bez oslnění.Vhodný ovladač je součástí dodávky. P2180 je tak přímo připraven k použití a lze jej provozovat prostřednictvím přípojky 230 V. Pro montáž jsou k dispozici dvě napínací pružiny. Alternativně lze toto vestavné svítidlo instalovat pomocí dvou šroubů. Hlavy šroubů jsou skryty pod krytem.Technické vlastnosti/charakteristiky- Součástí dodávky je ovladač- Neoslňující osvětlení- Rozložení světla: symetrické- S tažnými pružinami a dvěma skrytými otvory pro montáž pomocí šroubů- Jmenovitý proud svítidla: 700 mA- Napětí zdroje: 100 až 240V / AC

2 289 Kč

EVN P2140 LED nástěnné svítidlo

Čtvercové nástěnné svítidlo LED P2140 se strukturovaným reflektorem, neoslňující, 350 mADVstupní nástěnné svítidlo LED P2140 je vhodné zejména pro osvětlení dlouhých chodeb nebo schodišť, ale dobře se vyjímá v celém interiéru. Pro provoz se toto svítidlo zapojuje do série a připojuje se k vhodnému ovladači (viz příslušenství). Instalace se provádí pomocí dvou tažných pružin a navíc lze P2140 připevnit dvěma šrouby, které po instalaci již nejsou přes kryt vidět.Integrovány jsou vysoce kvalitní LED diody a kryt je vyroben z práškově lakovaného hliníku. Díky strukturovanému reflektoru je světlo rozptýlené a neoslňuje. Je posazen šikmo směrem dovnitř a ve spojení s krytem, který je v horní části rovněž částečně strukturovaný, dodává tomuto vestavnému svítidlu velmi zvláštní charakter.Technické vlastnosti- nepřímé, neoslňující osvětlení- s napínacími pružinami a dvěma skrytými otvory pro upevnění pomocí šroubů- jmenovitý proud: 350 mPoznámka: Toto svítidlo je třeba zapojit do série a je nutné použít vhodný ovladač (viz příslušenství).

1 632 Kč

EVN P2180 LED nástěnné světlo 3 000 K

Včetně ovladače: LED nástěnné svítidlo P2180 z práškově lakovaného hliníku, neoslňující, 3 000 KNLED nástěnné svítidlo P2180 téměř úplně mizí ve zdi, protože má jen malý výstupek. Jeho kryt je vyroben z práškově lakovaného hliníku. Integrované LED diody vyzařují teplé bílé světlo a jsou umístěny za krytem z opálově bílého plastu, který zajišťuje osvětlení bez oslnění.Vhodný ovladač je součástí dodávky. P2180 je tak přímo připraven k použití a lze jej provozovat prostřednictvím přípojky 230 V. Pro montáž jsou k dispozici dvě napínací pružiny. Alternativně lze toto vestavné svítidlo instalovat pomocí dvou šroubů. Hlavy šroubů jsou skryty pod krytem.Technické vlastnosti/charakteristiky- Součástí dodávky je ovladač- Neoslňující osvětlení- Rozložení světla: symetrické- S tažnými pružinami a dvěma skrytými otvory pro montáž pomocí šroubů- Jmenovitý proud svítidla: 700 mA- Napětí zdroje: 100 až 240V / AC

2 289 Kč

EVN P2140 LED nástěnné zapuštěné světlo 3000K bílá

Čtvercové nástěnné svítidlo LED P2140 se strukturovaným reflektorem, neoslňující, 350 mADVstupní nástěnné svítidlo LED P2140 je vhodné zejména pro osvětlení dlouhých chodeb nebo schodišť, ale dobře se vyjímá v celém interiéru. Pro provoz se toto svítidlo zapojuje do série a připojuje se k vhodnému ovladači (viz příslušenství). Instalace se provádí pomocí dvou tažných pružin a navíc lze P2140 připevnit dvěma šrouby, které po instalaci již nejsou přes kryt vidět.Integrovány jsou vysoce kvalitní LED diody a kryt je vyroben z práškově lakovaného hliníku. Díky strukturovanému reflektoru je světlo rozptýlené a neoslňuje. Je posazen šikmo směrem dovnitř a ve spojení s krytem, který je v horní části rovněž částečně strukturovaný, dodává tomuto vestavnému svítidlu velmi zvláštní charakter.Technické vlastnosti- nepřímé, neoslňující osvětlení- s napínacími pružinami a dvěma skrytými otvory pro upevnění pomocí šroubů- jmenovitý proud: 350 mPoznámka: Toto svítidlo je třeba zapojit do série a je nutné použít vhodný ovladač (viz příslušenství).

1 632 Kč
-5%

FLOS Real Matter LED nástěnné svítidlo IP65 bronz

Real Matter – moderní nást. LED svetlo s ušlechtilým povrchem LED nástenné svítidlo Real Matter pro venkovní použití tesne priléhá k fasáde a vycnívá pouze 1,5 cm od steny nahore. Svetlo teplé bílé LED vyzaruje saténovým difuzorem vyrobeným z polykarbonátu a dává skvelý povrch kovu do správného svetla. LED nástenné svítidlo Real Matter je vyrobeno z nerezové oceli ošetrené procesem PVD (fyzikální depozice par). Pri tomto inovativním zpracování je povrch svítidla potažen tenkým filmem kovu, jako je zirkonium nebo titan, po procesu leštení a kartácování, což v kombinaci s ocelí na molekulární úrovni zlepšuje odolnost vuci mechanickým a povetrnostním vlivum. Pro pripojení nástenného svetla LED Real Matter je nutný zdroj napájení. Tato a nástenná krabice jsou uloženy v príslušenství.

11 050 Kč

FLOS Real Matter LED nástěnné svítidlo IP65 měď

Real Matter – moderní nástěnné svítidlo LED s ušlechtilým povrchemNástěnné svítidlo LED Real Matter pro venkovní použití se velmi přesně přizpůsobí fasádě a nahoře vyčnívá ze zdi pouze 1,5 cm. Světlo teplé bílé diody LED svítí dolů přes satinovaný difuzor z polykarbonátu a dává skvělému kovovému povrchu to správné světlo. Vestavné nástěnné svítidlo Real Matter LED je vyrobeno z nerezové oceli, která byla upravena takzvaným PVD procesem (fyzikální depozice z par). Při této inovativní úpravě je povrch svítidla po procesu leštění a kartáčování pokryt tenkou vrstvou kovů, jako je zirkonium nebo titan, která v kombinaci s ocelí na molekulární úrovni zvyšuje odolnost vůči mechanickým a povětrnostním vlivům. K připojení nástěnného svítidla Real Matter LED je zapotřebí napájecí jednotka. Ten je spolu s krabicí pro zapuštěnou stěnu součástí příslušenství.

8 999 Kč
-53%

Arcchio Yariki LED nástěnné světlo

Čtvercové nástěnné svítidlo LED Yariki s bílým žaluziovým krytem Nástěnné svítidlo Yariki LED je určeno pro venkovní osvětlení. Má stupeň krytí IP65, a proto může dlouho sloužit i venku. Ať už se jedná o osvětlení vstupních prostor, schodiště nebo příjezdové cesty – Yariki nabízí spolehlivé osvětlení, které je navíc energeticky úsporné. Kryt žaluzií byl vyroben z hliníku a navržen v čistě bílé barvě, aby mohl zapadnout do různých prostředí a nebyl na první pohled nápadný. Teplé bílé světlo je příjemné a lákavé a vynikne, když je instalováno několik těchto svítidel za sebou.

1 699 Kč
-50%

Arcchio Yariki LED nástěnné světlo

Vestavné nástěnné svítidlo LED Yariki se žaluzií pro venkovní stěnu Yariki je moderní nástěnné svítidlo LED vyrobené z hliníku s černou povrchovou úpravou. Má čtvercový kryt ve tvaru žaluzie, který lze skvěle začlenit do různých prostředí. Toto svítidlo se uplatní, když je instalováno v řadě několika svítidel. Díky stupni krytí IP65 může i dlouhodobě osvětlovat venkovní prostor příjemným teplým bílým světlem. Trvale instalované LED diody jsou také úsporné z hlediska spotřeby energie.

1 799 Kč

Fumagalli LED podhledové svítidlo Leti 200-HS černá opál CCT

S nastavitelnou barva sv?tla – LED zapuštěné nástěnné svítidlo Leti 200 LED zapuštěné nástěnné svítidlo Leti 200 vyrobené z polyresinu má moderní design, vyznačuje se nadčasovou krásou a má robustní povrchovou úpravu. Samostatně nebo ve skupinách zajišťuje zapuštěné svítidlo dokonalé podlahové osvětlení, detekuje kameny úrazu ve venkovním prostoru a vytváří tak cesty a schodiště bezpečnější. Leti vyzařuje světlo LED lampy dolů bez oslnění a může pomocí vypínače osvětlovat ve třech barvách světla. – vyrobeno v Itálii

849 Kč