Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
  3. Venkovní příslušenství
7 produktů

degardo Dekorativní vložka pro lampu Storus IV bílá

Dekorativní vložka pro externí dekorativní lampu Storus IV – bílá průsvitná Tato dekorativní vložka je ideálně přizpůsobena tvaru dekorativní lampy Storus IV. Přidáním kostek ledu se bleskově stane stylovým chladičem nápojů. Lze použít i jiné druhy dekorace. – Objem: 17 litrů

908 Kč

degardo Dekorativní vložka pro lampu Storus V bílá

Dekorativní vložka pro Storus V v průsvitné bílé barvě S touto dekorativní vložkou přizpůsobenou tvaru lampy lze externí dekorativní lampu Storus V proměnit v elegantní chladič nápojů vyplněním kostek ledu. Fantázii se však výzdoba neomezuje. – Objem: 13 litrů

908 Kč

LOOM DESIGN nástěnný držák pro Lucerna

Nástěnný držák pro LED solární lucernu Lucerna S tímto šroubovacím nástěnným držákem lze solární lucernu Lucerna zavěsit na držadlo a volitelně ji tak použít jako dekorativní nástěnné svítidlo.

724 Kč

EGLO Rohový držák

Rohový držák venkovních svítidel Není kompatibilní se všemi svítidly.

490 Kč

STEINEL rohový držák pro LS 150 SW

Rohový nástěnný držák pro venkovní reflektor LS 150 S tímto rohovým nástěnným držákem lze venkovní reflektor LS 150 namontovat také přímo na roh budovy.

399 Kč

STEINEL rohový držák pro IS 140-2 bílý

Praktický rohový nástěnný držák pro vnější rohovou montáž IS 140-2 Tento praktický rohový nástěnný držák umožňuje namontovat snímač pohybu IS 140-2 na roh stěny domu. To umožňuje zvolit oblast detekce podle podmínek.

374 Kč

Theben úhelník 10 pro theLeda und theLuxa

Rohová konzola 10 pro reflektoryLeda a detektory pohybu Luxa Rohová konzola 10 umožňuje připevnění bodových světel Luxa a pohybových senzorů Luxa k pravoúhlým rohům stěny. Rohová konzola je vhodná pro vnitřní i vnější rohovou montáž.

249 Kč