Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
19 produktů

Westinghouse Rozzano LED nástěnné světlo

Dekorativní nástěnná lampa Rozzano s pěknými rozkvěty Elegantní ozdoby z tvarovaného železa okamžitě upoutají pozornost. Nástěnné LED světlo Rozzano je navrženo ve formě lucerna , která je obvykle umístěna na stole a vybavena svíčkou. Malý držák na horním konci těla svítidla podtrhuje tento charakter. Teplé bílé světlo LED diod, které jsou skryty uvnitř, se může objevit na třech stranách. „Okna“ zdobí hezké ozdoby, které jsou připevněny k matnému matnému sklu a dodávají nástěnné lampě venkovský styl. Do okolí je vyzařováno rozptýlené světlo, které díky dekoracím vytváří skvělý světelný obraz s jemnými stíny. Ať už jde o akcentní nebo všeobecné osvětlení, nástěnné svítidlo Rozzano LED je stejně vhodné pro oba. Lze jej použít u vchodů nebo fasád domů na chodnících i na terasách. Nástěnné světlo lze stmívat pomocí externího stmívače.

2 899 Kč

Westinghouse Cava II LED nástěnné světlo

Nástěnné LED světlo v barvě niklu Cava II, stmívatelné a se skleněným tělem LED nástěnné světlo Cava II je upevněno na stěně pomocí ploché desky v niklové barvě. Podobně jako v „T“, na horním konci mírně vyčnívá obdélníková, také niklově zbarvená kovová hlava. Jak pokračuje dolů, mění se ve skleněné tělo. Sklenice obsahuje malé bublinky, které vypadají jako blikající hvězdy. Zbytek je vyroben v jasném vzhledu. LED diody za ním svítí v barvě teplého bílého barva sv?tla a lze jej pomocí externího stmívače nastavit na jas 10 – 100%. Díky okouzlujícímu vzhledu je lampa skutečným poutačem. Je ideální pro vchody do domu a příjemně osvětluje fasádu domu.

2 799 Kč
-10%

Westinghouse Ikarus LED nástěnné světlo

Nástěnné LED světlo Ikarus s povrchovou úpravou ze zvětralé oceli, IP44 Elegantně zakřivené rameno vyčnívá z kulatého nástěnného držáku, na jehož konci je připevněno velké stínítko, které je otevřené dolů a směruje tam své světlo. Nástěnné LED světlo Ikarus zdobené zvětralou ocelí je vizuálně velmi přitažlivé. Světle šedo-béžový tón z něj činí měkký světelný prvek, který nenápadně zapadá do fasád světel a ví, jak je osvětlit. Ať už u vchodů do domů, garáží nebo teras – ví, jak bezpečně osvětlit okolí a především chodníky. Díky účinným LED diodám kombinuje tato lampa moderní technologii s rustikálními prvky.

2 608 Kč

Westinghouse Academy LED nástěnné světlo

Nástěnné LED svítidlo Black Academy s odnímatelným krytem klece Ve spojení s fasádou domu vypadá strukturovaný černý povrch velmi přirozeně a harmonicky. Na obrazovce směřující dolů je umístěno odnímatelné chromované zařízení klece. Tento vzhled vyzařuje robustní a odolný charakter, díky čemuž se Academy skvěle hodí do venkovních prostor. Velké, nápadné stínidlo je připojeno k nástěnné montáži na zakřiveném, spíše diskrétním držáku. Za difuzorem jsou instalovány účinné LED diody, které poskytují teplé bílé světlo a optimálně osvětlují každý vstupní prostor. Jemné dotek vintage a trochu industriálního stylu se spojí v tomto nástěnném svítidle Academy LED a zkrášlí každou fasádu domu. Svítidlo lze stmívat vhodným externím stmívačem.

2 399 Kč

Westinghouse Maddox venkovní nástěnné světlo černá

Venkovní nástěnné svítidlo Maddox LED s jemně strukturovaným skleněným stínidlem Velmi moderní, téměř futuristický design venkovní nástěnné lampy Maddox LED mluví sám za sebe. Na stabilním kovovém rámu s matnou povrchovou úpravou je umístěna skutečná hvězda této lampy: kruhové stínidlo ze skla s jemnými vzduchovými inkluzemi. Starožitné sklo poskytuje nejen zvláštní světelný vzor, ale také nádherný vzhled, když Maddox zrovna není zapnutý. Jakmile se setmí, vyniknou jeho vnitřní vlastnosti. Díky integrovanému modulu LED vyzařuje teplé bílé světlo a dosahuje srovnatelné hodnoty jasu 75 W s běžnými žárovkami. Kromě toho lze nástěnné svítidlo Maddox LED externě stmívat pomocí stmívače s fázovým zapínáním a vypínáním a díky třídě krytí IP44 (ochrana proti stříkající vodě) je lze používat venku nebo v koupelně.

2 399 Kč
-10%

Westinghouse Marius venkovní světlo černá 2 zdroje

Stmívatelné venkovní nástěnné svítidlo LED Marius v matné černé barvě s osvětlením nahoru/dolů Nástěnné svítidlo LED Marius ve tvaru válce je vyrobeno z kovu a má matně černou povrchovou úpravu. Na krytech je použito matné sklo, které zajišťuje rozptýlenou distribuci světla. Proto Marius neoslňuje, ani když je toto nástěnné svítidlo namontováno velmi vysoko. Kromě toho vydává světlo směřující nahoru i dolů, které vyzařují teplé bílé LED diody a vytváří příjemnou atmosféru ve venkovním prostoru. Pro dokonalé přizpůsobení lze Marius stmívat také externě pomocí stmívače s fázovým zapínáním a vypínáním.

2 158 Kč
-10%

Westinghouse Palm Beach venkovní nástěnné světlo

Jméno, které zavazuje: Venkovní nástěnná lampa Palm Beach se stínidlem ze starožitného skla Venkovní nástěnná lampa Palm Beach, pojmenovaná podle stejnojmenného amerického města na ostrově, který patří k Floridě, je náležitě extravagantní. Její střed tvoří velká koule ze starožitného skla s jemnými vzduchovými inkluzemi, která i vzdáleně připomíná žárovku. Je připevněn k základně a stojí v kruhu, který je zase krátkým ramenem připevněn k držáku na stěnu. Kromě skleněného stínidla jsou všechny prvky vyrobeny z odolného kovu a pokryty strukturovaným povrchem v černé barvě. Použité starožitné sklo zase zajišťuje mírně rozptýlenou světelnou záři ve tmě a při pohledu zblízka na Palm Beach za denního světla působí esteticky. A protože název k tomu zavazuje, nabízí toto nástěnné svítidlo díky svému plně viditelnému stínítku jeviště, na kterém se mohou nápaditě navržená svítidla náležitě prezentovat jako hvězdní hosté.

1 888 Kč
-10%

Westinghouse Marius venkovní svítidlo 2 zdroje

Dvouplamenové LED nástěnné světlo Marius, stmívatelné Díky IP44 je toto nástěnné LED světlo Marius vhodné pro venkovní použití. Tam zdobí fasády domů, vchody do domů, garáže, terasy a chodníky – vždy přesně tam, kde potřebujete správné světlo pro bezpečnost ve tmě. Díky teplým bílým vyzařujícím LED diodám je světlo vnímáno jako velmi příjemné a směřuje nahoru a dolů, což znamená, že nejste oslepeni. Úzké válcovité těleso svítidla je připevněno ke nástěnnému držáku tak, aby bylo svislé a vypadalo jako skvrna. Tělo má povrchovou úpravu z naolejovaného bronzu a výstupní plochy světla jsou pokryty matnými skleněnými deskami. LED světlo lze nastavit pomocí externího stmívače, takže jej lze optimálně přizpůsobit individuálním potřebám.

1 798 Kč
-10%

Westinghouse Willow LED nástěnné světlo

Stmívatelné LED nástěnné světlo Willow ve stylu lucerna Toto nástěnné svítidlo LED Willow, které je vyrobeno na způsob lucerna , je pokryto viktoriánským bronzem a je opatřeno nápadnými detaily. Nad vnitřkem lampy je zabudován jakýsi bod, který vyzařuje příjemné světlo díky teplým bílým vyzařujícím LED. Světlo může vycházet ze tří stran a pronikat skrz tabule z čirého skla, které jsou opatřeny jemnými bublinkami a získávají tak zvláštní vzhled. Vzorek větví vycházejících z kmenů stromů leží nad sklem a vytváří dechberoucí světelný a stínový obraz okolí. Díky IP44 je nástěnné svítidlo ideální do venkovních prostor, kde ho lze použít jako všeobecné nebo akcentní osvětlení. Jejich mírně starožitný styl jim umožňuje vylepšit a zinscenovat každou fasádu domu.

1 798 Kč
-10%

Westinghouse Barkley LED nástěnné světlo

Nástěnné LED světlo Barkley s povrchovou úpravou z pozinkované oceli a slzovým sklem Venkovní nástěnná lampa Barkley v průmyslovém stylu zaujme svým rustikálním designem. Váš světelný zdroj je obklopen kovovou klecí vyrobenou z pozinkované oceli a čirého skla. Barkley poskytuje dlouhodobé osvětlení pro garážová vrata, terasy nebo fasády domů, navíc je stmívatelné a má integrované LED světelné zdroje, takže jej lze podle potřeby upravit. Jejich vzhled je podobný starodávné lucerna, světlo může vycházet téměř nepřerušovaně všude kolem a vytváří bezpečné osvětlení v noci.

1 798 Kč

Westinghouse Walter LED nástěnné

Westinghouse Walter LED nástěnné, černé, kov, sklo, 8W, L: 28 cm, K: 28cm

1 699 Kč

Westinghouse 6400340 LED nástěnné světlo

Stmívatelné LED nástěnné světlo 6400340 s čirým craquelé sklem Díky svému naolejovanému bronzovému povrchu a magickému craquelé čirému sklu působí toto nástěnné svítidlo LED vysoce kvalitním dojmem. Tělo svítidla je podobné lucerna, takže světlo vyzařuje ze všech stran. Přes rozbité sklo prozařuje fascinující světlo, které roznáší stejně přitažlivé vzory v okolí. Se spoustou rozkvětů a zajímavých tvarů je tato nástěnná lampa skutečným poutačem a zdobí každou fasádu domu. I přes tradiční design je svítidlo vybaveno moderními a účinnými teplými bílými LED diodami, které lze ztlumit.

1 599 Kč
-10%

Westinghouse Crestview nástěnné světlo

Westinghouse Crestview nástěnné světlo, klec, Kov, sklo zrněný, E27, 60W, L: 14 cm, K: 31cm

1 528 Kč
-10%

Westinghouse Crestview závěsné světlo

Westinghouse Crestview závěsné světlo, klec, Kov, sklo zrněný, E27, 60W, K: 34cm

1 528 Kč

Westinghouse Winslett LED nástěnné

Westinghouse Winslett LED nástěnné, černé, kov, sklo, 10W, K: 16cm

1 299 Kč

Westinghouse Winslett LED nástěnné stmívač

Stmívatelné venkovní nástěnné světlo LED Winslett s opálovým skleněným krytem Moderní venkovní nástěnné svítidlo LED Winslett lze externě stmívat pomocí funkce phase on/phase off a vytvořit tak požadovanou příjemnou atmosféru. Integrovaný modul LED poskytuje směrem dolů teplý bílý světelný paprsek. Tímto způsobem lze cíleně a spolehlivě osvětlit terén ve venkovním prostoru. Stabilní kryt Winslett je vyroben z kovu a má tvar dovnitř zakřivené polokoule. Doplňuje ji bílá a jemně strukturovaná povrchová úprava. Toto nástěnné svítidlo pro venkovní použití kombinuje nadčasový design s moderní technologií LED.

1 299 Kč
-10%

Westinghouse Marius venkovní světlo

Válcové venkovní nástěnné svítidlo LED Marius se stmívatelnou LED diodou Venkovní nástěnné svítidlo LED Marius, které je vyrobeno z kovu, má tvar válce. Kryt integrované LED diody je vyroben z matného skla a zajišťuje, že toto venkovní nástěnné svítidlo neoslňuje. Modul LED vyzařuje teplé bílé světlo cíleně směrem dolů nebo také nahoru a vytváří tak příjemnou atmosféru. To lze dále přizpůsobit osobním preferencím, protože Marius lze externě stmívat pomocí stmívače s fázovým zapínáním a vypínáním. Slouží tak jako spolehlivý zdroj světla, ať už před vchodem do domu, nebo – obráceně – k osvětlení fasády.

1 258 Kč

Westinghouse Marius venkovní světlo

Válcové venkovní nástěnné svítidlo LED Marius se stmívatelnou LED diodou Venkovní nástěnné svítidlo LED Marius, které je vyrobeno z kovu, má tvar válce. Kryt integrované LED diody je vyroben z matného skla a zajišťuje, že toto venkovní nástěnné svítidlo neoslňuje. Modul LED vyzařuje teplé bílé světlo cíleně směrem dolů nebo také nahoru a vytváří tak příjemnou atmosféru. To lze dále přizpůsobit osobním preferencím, protože Marius lze externě stmívat pomocí stmívače s fázovým zapínáním a vypínáním. Slouží tak jako spolehlivý zdroj světla, ať už před vchodem do domu, nebo – obráceně – k osvětlení fasády.

1 199 Kč
-10%

Westinghouse Crestview venkovní stropní světlo

Venkovní stropní svítidlo ve tvaru klece Crestview z oceli a foukaného antického skla Odolný kryt venkovního stropního svítidla Crestview je vyroben z oceli se strukturovaným povrchem v černé barvě a má tvar klece. Uvnitř se nachází stínidlo ze skla s jemnými vzduchovými inkluzemi. Starožitné sklo vytváří mírně rozptýlené světlo a je velmi krásné na pohled zblízka, i když toto stropní svítidlo není právě zapnuté. Crestview je velmi vhodný pro venkovní použití, například nad vchodem, a také ve sklepě, protože je chráněn proti stříkající vodě (IP44). V jeho stínítku z foukaného skla mohou např. žárovkové světelné zdroje rozvinout svůj účinek a tónované světelné zdroje mohou být použity k vytvoření obzvláště příjemné atmosféry.

1 168 Kč