Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
10 produktů

Westinghouse Academy LED nástěnné světlo

Nástěnné LED svítidlo Black Academy s odnímatelným krytem klece Ve spojení s fasádou domu vypadá strukturovaný černý povrch velmi přirozeně a harmonicky. Na obrazovce směřující dolů je umístěno odnímatelné chromované zařízení klece. Tento vzhled vyzařuje robustní a odolný charakter, díky čemuž se Academy skvěle hodí do venkovních prostor. Velké, nápadné stínidlo je připojeno k nástěnné montáži na zakřiveném, spíše diskrétním držáku. Za difuzorem jsou instalovány účinné LED diody, které poskytují teplé bílé světlo a optimálně osvětlují každý vstupní prostor. Jemné dotek vintage a trochu industriálního stylu se spojí v tomto nástěnném svítidle Academy LED a zkrášlí každou fasádu domu. Svítidlo lze stmívat vhodným externím stmívačem.

2 399 Kč

Westinghouse Maddox venkovní nástěnné světlo černá

Venkovní nástěnné svítidlo Maddox LED s jemně strukturovaným skleněným stínidlem Velmi moderní, téměř futuristický design venkovní nástěnné lampy Maddox LED mluví sám za sebe. Na stabilním kovovém rámu s matnou povrchovou úpravou je umístěna skutečná hvězda této lampy: kruhové stínidlo ze skla s jemnými vzduchovými inkluzemi. Starožitné sklo poskytuje nejen zvláštní světelný vzor, ale také nádherný vzhled, když Maddox zrovna není zapnutý. Jakmile se setmí, vyniknou jeho vnitřní vlastnosti. Díky integrovanému modulu LED vyzařuje teplé bílé světlo a dosahuje srovnatelné hodnoty jasu 75 W s běžnými žárovkami. Kromě toho lze nástěnné svítidlo Maddox LED externě stmívat pomocí stmívače s fázovým zapínáním a vypínáním a díky třídě krytí IP44 (ochrana proti stříkající vodě) je lze používat venku nebo v koupelně.

2 399 Kč
-10%

Westinghouse Marius venkovní světlo černá 2 zdroje

Stmívatelné venkovní nástěnné svítidlo LED Marius v matné černé barvě s osvětlením nahoru/dolů Nástěnné svítidlo LED Marius ve tvaru válce je vyrobeno z kovu a má matně černou povrchovou úpravu. Na krytech je použito matné sklo, které zajišťuje rozptýlenou distribuci světla. Proto Marius neoslňuje, ani když je toto nástěnné svítidlo namontováno velmi vysoko. Kromě toho vydává světlo směřující nahoru i dolů, které vyzařují teplé bílé LED diody a vytváří příjemnou atmosféru ve venkovním prostoru. Pro dokonalé přizpůsobení lze Marius stmívat také externě pomocí stmívače s fázovým zapínáním a vypínáním.

2 158 Kč
-10%

Westinghouse Palm Beach venkovní nástěnné světlo

Jméno, které zavazuje: Venkovní nástěnná lampa Palm Beach se stínidlem ze starožitného skla Venkovní nástěnná lampa Palm Beach, pojmenovaná podle stejnojmenného amerického města na ostrově, který patří k Floridě, je náležitě extravagantní. Její střed tvoří velká koule ze starožitného skla s jemnými vzduchovými inkluzemi, která i vzdáleně připomíná žárovku. Je připevněn k základně a stojí v kruhu, který je zase krátkým ramenem připevněn k držáku na stěnu. Kromě skleněného stínidla jsou všechny prvky vyrobeny z odolného kovu a pokryty strukturovaným povrchem v černé barvě. Použité starožitné sklo zase zajišťuje mírně rozptýlenou světelnou záři ve tmě a při pohledu zblízka na Palm Beach za denního světla působí esteticky. A protože název k tomu zavazuje, nabízí toto nástěnné svítidlo díky svému plně viditelnému stínítku jeviště, na kterém se mohou nápaditě navržená svítidla náležitě prezentovat jako hvězdní hosté.

1 888 Kč

Westinghouse Walter LED nástěnné

Westinghouse Walter LED nástěnné, černé, kov, sklo, 8W, L: 28 cm, K: 28cm

1 699 Kč
-10%

Westinghouse Crestview závěsné světlo

Westinghouse Crestview závěsné světlo, klec, Kov, sklo zrněný, E27, 60W, K: 34cm

1 528 Kč
-10%

Westinghouse Crestview nástěnné světlo

Westinghouse Crestview nástěnné světlo, klec, Kov, sklo zrněný, E27, 60W, L: 14 cm, K: 31cm

1 528 Kč

Westinghouse Winslett LED nástěnné

Westinghouse Winslett LED nástěnné, černé, kov, sklo, 10W, K: 16cm

1 299 Kč
-10%

Westinghouse Marius venkovní světlo

Válcové venkovní nástěnné svítidlo LED Marius se stmívatelnou LED diodou Venkovní nástěnné svítidlo LED Marius, které je vyrobeno z kovu, má tvar válce. Kryt integrované LED diody je vyroben z matného skla a zajišťuje, že toto venkovní nástěnné svítidlo neoslňuje. Modul LED vyzařuje teplé bílé světlo cíleně směrem dolů nebo také nahoru a vytváří tak příjemnou atmosféru. To lze dále přizpůsobit osobním preferencím, protože Marius lze externě stmívat pomocí stmívače s fázovým zapínáním a vypínáním. Slouží tak jako spolehlivý zdroj světla, ať už před vchodem do domu, nebo – obráceně – k osvětlení fasády.

1 258 Kč
-10%

Westinghouse Crestview venkovní stropní světlo

Venkovní stropní svítidlo ve tvaru klece Crestview z oceli a foukaného antického skla Odolný kryt venkovního stropního svítidla Crestview je vyroben z oceli se strukturovaným povrchem v černé barvě a má tvar klece. Uvnitř se nachází stínidlo ze skla s jemnými vzduchovými inkluzemi. Starožitné sklo vytváří mírně rozptýlené světlo a je velmi krásné na pohled zblízka, i když toto stropní svítidlo není právě zapnuté. Crestview je velmi vhodný pro venkovní použití, například nad vchodem, a také ve sklepě, protože je chráněn proti stříkající vodě (IP44). V jeho stínítku z foukaného skla mohou např. žárovkové světelné zdroje rozvinout svůj účinek a tónované světelné zdroje mohou být použity k vytvoření obzvláště příjemné atmosféry.

1 168 Kč