Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
12 produktů

Telefunken LED venkovní nástěnné Gent 1 800lm 4 000K černá

Jasné venkovní nástěnné svítidlo LED Gent v redukovaném provedeníPokud je vyžadováno jasné osvětlení venkovního prostoru, přesvědčí venkovní nástěnné svítidlo LED Gent svým vysokým světelným výkonem. Univerzální bílé LED diody jsou umístěny za bílým obdélníkovým plastovým difuzorem, který rozptyluje světlo na velkou plochu. Černé tělo s montáží na stěnu je vyrobeno z kovu – Stupeň krytí: IP44

2 299 Kč

Telefunken LED venkovní nástěnné Bergen otočné černá 4 000K

Ploché venkovní nástěnné svítidlo LED Bergen v černé barvě s otočnou světelnou jednotkouNastavitelné, univerzální bílé světlo a jednoduchý design charakterizují venkovní nástěnné svítidlo LED Bergen. Vychází z nástěnného svítidla svítícího zespodu, LED jednotku lze před montáží na stěnu otáčet, takže světlo lze podle potřeby nasměrovat do stran. Díky tomu je Bergen ideální například pro vstupní prostory, kde prostor pro nástěnné svítidlo nabízí pouze přilehlá fasáda.- Stupeň krytí: IP44

2 299 Kč

Telefunken Rixi LED venkovní nástěnné světlo černá

Kulaté venkovní nástěnné svítidlo LED Rixi pro moderní venkovní osvětleníToto venkovní svítidlo dodá vašemu venkovnímu prostoru jistotu atmosférického osvětlení a skvělého celkového dojmu. Krásný design nabízí několik možností použití a kombinací. Svítidlo má stupeň krytí IP44, a je tedy chráněno proti vniknutí pevných cizích těles o průměru větším než 1 milimetr a stříkající vodě.

2 099 Kč

Telefunken LED venkovní nástěnné světlo Monaco

Telefunken LED venkovní nástěnné světlo Monaco, up/down černá, kov, sklo, 6W, L: 18.5 cm, K: 9.1cm

2 099 Kč

Telefunken LED venkovní nástěnné Brügge up/down černá 4 000K

Černé venkovní nástěnné svítidlo Bruges v krouceném designuJednoduchý základní tvar černého krychlového svítidla dodává venkovnímu nástěnnému svítidlu LED Bruges individuální nádech. Toho je dosaženo zakřivením jedné boční hrany přes přední stranu, čímž vzniká dojem zkrouceného tělesa. Univerzální bílé LED diody svítící směrem dolů a nahoru jsou chráněny za skleněnými kryty a v kovovém těle

1 899 Kč

Telefunken LED venkovní nástěnné Graz nepřímé 2 zdroje černá

Venkovní nástěnné svítidlo LED Graz se dvěma žárovkami a nepřímým osvětlenímToto nástěnné svítidlo je ideální pro osvětlení jakéhokoli venkovního prostoru. Nástěnné svítidlo Graz LED stylově obohacuje koncept osvětlení moderního prostředí svým skvělým designem. Má stupeň krytí IP44, a je tedy chráněno proti vniknutí pevných cizích těles o průměru větším než 1 mm a stříkající vodě. Venkovní nástěnné svítidlo nabízí nepřímé světlo se dvěma světelnými zdroji směřujícími ke stěně. Lampa z kovu a plastu poskytuje skvělý vzhled a dodá vašim venkovním prostorám další atmosféru.

1 899 Kč

Telefunken LED venkovní nástěnné Graz přímé 2 zdroje černá

Venkovní nástěnné svítidlo LED Graz se dvěma žárovkami a přímým osvětlenímToto nástěnné svítidlo je ideální pro osvětlení jakéhokoli venkovního prostoru. Nástěnné svítidlo Graz LED stylově obohacuje koncept osvětlení moderního prostředí svým skvělým designem. Má stupeň krytí IP44, a je tedy chráněno proti vniknutí pevných cizích těles o průměru větším než 1 mm a stříkající vodě. Venkovní nástěnné svítidlo poskytuje přímé světlo se dvěma světelnými zdroji směřujícími dopředu. Lampa z kovu a plastu poskytuje skvělý vzhled a dodá vašim venkovním prostorám další atmosféru.

1 899 Kč

Telefunken LED venkovní nástěnné světlo Lagos

S detektorem pohybu: Venkovní nástěnné svítidlo LED LagosVenkovní nástěnné svítidlo Lagos je navrženo v moderním vzhledu reflektoru a je také vybaveno praktickým detektorem pohybu, který rozsvítí světlo pouze tehdy, když je to opravdu potřeba. Reflektor lze také otáčet. Lze k němu připojit několik svítidel s maximálním příkonem 100 W. Technická data detektoru pohybu:- doba svícení 5 s až 3 min- detekční dosah 3 – 12 m- detekční úhel 150°- dvojité kliknutí (do 3 s) na spínač -> nepřetržité světlo

1 799 Kč

Telefunken LED venkovní nástěnné Graz nepřímé 3 zdroje černá

Třílampové venkovní nástěnné svítidlo LED Graz, nepřímý rozvodToto nástěnné svítidlo je ideální pro osvětlení jakéhokoli venkovního prostoru. Nástěnné svítidlo LED Graz dokonale ladí s moderním prostředím. Podle stupně krytí IP44 je odolné proti vniknutí pevných cizích těles o průměru větším než 1 mm a stříkající vodě. Venkovní nástěnné svítidlo nabízí nepřímé světlo se třemi světelnými zdroji směřujícími ke stěně. Lampa z kovu a plastu poskytuje skvělý vzhled a dodá vašim venkovním prostorám další atmosféru.

1 799 Kč

Telefunken LED venkovní nástěnné Graz přímé 3 zdroje černá

Venkovní nástěnné svítidlo LED se třemi žárovkami GrazToto nástěnné svítidlo lze namontovat na téměř jakoukoli venkovní stěnu a atraktivně osvětlit váš balkon, terasu nebo zahradu. Nástěnné svítidlo má stupeň krytí IP44, a je tedy bezpečné proti vniknutí pevných cizích těles o průměru větším než 1 milimetr a stříkající vodě. Svým jasným vzhledem působí dekorativně a obohatí tak váš interiérový koncept. Nástěnné svítidlo z kovu a plastu se dokonale hodí k harmonickému dotvoření vzhledu jakéhokoli prostoru.

1 799 Kč

Telefunken Bristol LED osvětlení cesty 57cm

Štíhlé LED svítidlo Bristol v tyčovém provedeníSvítidlo Bristol se skládá z kovového těla a plastového difuzoru. Celoplošné světlo bezpečně a rovnoměrně osvětluje cesty a příjezdové cesty kolem domu.

1 799 Kč

Telefunken LED venkovní nástěnné světlo Nizza

Čtvercová venkovní nástěnná lampa LED NizzaModerní design lampy umožňuje několik možných použití a kombinací a lze ji snadno začlenit do vašeho venkovního vybavení. Nástěnné svítidlo je vybaveno stupněm krytí IP44, a tudíž chráněno proti vniknutí pevných cizích těles o průměru větším než 1 mm a stříkající vodě. Nabízí vám dokonalé světlo a zdařilý design s jedním světelným zdrojem.

1 299 Kč