Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
32 produktů
-10%

Searchlight Obdélníková LED lampa Walkover

LED svítidlo Walkover do země (třída ochrany IP68) vytváří ve venkovním prostoru krásné akcenty Svítidlo do země Walkover lze použít k nastavení krásných akcentů na cesty nebo příjezdové cesty. Jeho integrovaných 36 LED diod s 80 lumeny navíc zajišťuje větší bezpečnost ve tmě, protože cesty jsou jasně vyznačeny. Jeho podlouhlý, obdélníkový design umožňuje jeho úspěšnou integraci do zpevněných ploch mezi jednotlivými dlažebními kameny. Součástí dodávky je LED ovladač. Životnost zapuštěného svítidla lze podpořit, pokud nepřijde do styku se stojatou vodou. Neměl by proto být instalován do žlabů nebo prohlubní. Účinné odvodnění štěrkovým ložem má navíc smysl.

2 968 Kč
-19%

Searchlight LED podlahové vestavné světlo Walkover IP68 15×15

LED zapuštěné podlahové svítidlo Walkover s integrovaným vzorem LED zapuštěné podlahové svítidlo Walkover je kompletně vyrobeno z čirého plastu. Integrovaný vzor dodává světlu vyzařovanému instalovanými LED diodami v bílém denním světle zvláštní nádech. Díky třídě krytí IP68 je zapuštěné podlahové svítidlo vodotěsné a lze jej instalovat kdekoli ve venkovním prostředí. Lze použít i v koupelnách a kuchyních

2 814 Kč
-19%

Searchlight Osvětlení cesty Granada v hranatém designu

Aktuálně navržené chodníkové svítidlo Granada v tmavě šedé barvě Díky svému nenápadnému, lineárnímu designu, který vypadá jako odlitý z jedné formy, se chodníkové svítidlo Granada hodí do mnoha venkovních instalací. Válcový sloupek je vyroben z tlakově litého hliníku s tmavě šedou povrchovou úpravou, difuzor je vyroben z bílého polykarbonátu. Světlo je vyzařováno do všech stran bez oslnění. Efektivní zdroj světla pro osvětlení cest na pozemku.

2 788 Kč
-6%

Searchlight LED nástěnné světlo Pub dlouhé rameno

Široce roztažitelné nástěnné svítidlo LED Pub pro venkovní použití – nastavitelná hlava svítidla Toto moderní venkovní nástěnné svítidlo LED je něčím výjimečné. Pub je vybaven dlouhým ramenem, na jehož konci je obdélníkový průhledný difuzor, který lze nastavit tak, aby bylo možné cíleně využívat univerzální bílé světlo instalovaných LED diod. Nástěnné svítidlo Pub je vyrobeno z černě lakovaného hliníku, stínidlo je z čirého polykarbonátu. Díky krytí IP65 je svítidlo dobře chráněno proti vniknutí proudu vody a prachu.

2 599 Kč
-19%

Searchlight Osvětlení cesty Box z nerezové oceli

Černě lakované svítidlo pro osvětlení cest Box v moderním designu S tímto moderním, ale zároveň nadčasovým zdrojem světla pro venkovní použití lze efektivně a bezpečně osvětlit cesty všeho druhu. Černě lakovaný rám z nerezové oceli je doplněn čirými skly, která vyzařují světlo vložené lampy do všech stran a vytvářejí okolní osvětlení s velkým poloměrem. Ať už na cestě k domu, nebo na příjezdové cestě ke garáži, světelný box na cestu poskytuje jasné a příjemné osvětlení na jakémkoli místě.

2 428 Kč
-16%

Searchlight Venkovní nástěnné světlo Genoa olovnaté sklo

Venkovní nástěnné svítidlo z olovnatého skla Janov – lucerna směrem dolů Toto esteticky navržené venkovní nástěnné svítidlo ve tvaru lucerny v klasickém stylu lze namontovat na jakoukoli venkovní fasádu, protože je chráněno proti vniknutí prachu a stříkající vody s krytím IP44. Janov je vyroben z odolného hliníku s černo-stříbrným lakem a olovnatými skleněnými tabulemi a má mnoho klasických detailů. Díky tomu je vhodným zdrojem světla pro klasicky ovlivněné nemovitosti. Například svítidlo Genoa, umístěné na stěně vedle vchodových dveří, působí velmi přívětivým dojmem a svým světlem vytváří útulnou atmosféru.

2 428 Kč
-24%

Searchlight Venkovní nástěnné světlo New Orleans

Venkovní nástěnná lampa New Orleans s lucernou směřující dolů Venkovní nástěnná lampa New Orleans ve starožitném designu lucerny je ozdobou každé fasády. Svítilna směřuje dolů a je vybavena čirými skleněnými tabulemi, přes které může světlo použité žárovky vyzařovat do všech stran. Svítidlo je vyrobeno z odolného hliníku s dekorativní černo-zlatou povrchovou úpravou a díky krytí IP44 jej lze namontovat na jakoukoli fasádu.

2 248 Kč

Searchlight Lodní armatura Porto

Searchlight Lodní armatura Porto, kulatá, černá-zlatá, hliník, sklo, E27, 60W

2 160 Kč
-20%

Searchlight Soklové světlo Box z nerezové oceli

Svítidlo Box base s rovnými liniemi z nerezové oceli Jasné, moderní linie a neutrální černé zbarvení činí ze svítidla Box base univerzální světelný zdroj pro venkovní použití. Rám je vyroben z nerezové oceli a elektronika je chráněna stupněm krytí IP44 proti vniknutí stříkající vody ze všech stran, takže box vyniká dlouhou životností i ve špatných povětrnostních podmínkách. Čiré sklo umožňuje vyzařování světla do všech směrů.

2 073 Kč
-23%

Searchlight Venkovní nástěnné světlo New Orleans

Venkovní nástěnná lampa New Orleans ve starožitném stylu Nástěnná lampa New Orleans pro venkovní použití je vyrobena z odolného hliníku s černozlatou povrchovou úpravou. Svítidlo je navíc chráněno proti vniknutí stříkající vody stupněm krytí IP44, takže je lze připevnit na jakoukoli fasádu. Světlo se nerušeně šíří do okolí skrze čirá skla a dostatečně a bezpečně osvětluje například vchod do domu.

1 978 Kč
-16%

Searchlight Venkovní nástěnné světlo Granada senzor

Tmavě šedá venkovní nástěnná lampa Granada se senzorem pohybu Nástěnná lampa Granada pro venkovní použití se zdá být vyrobena z jednoho kusu. Svítidlo Granada je vybaveno PIR senzorem pohybu a rozsvítí světlo pouze v případě, že je detekován pohyb. Svítidlo se tak zapíná pouze v případě potřeby světla a v porovnání s trvalým osvětlením lze ušetřit náklady na energii. Vizuálně má Granada moderní vzhled, který z ní dělá světelný zdroj, který lze kombinovat mnoha způsoby. Technické údaje senzoru: – Detekční úhel: 90° – Detekční dosah: 2-8 m – Maximální montážní výška: 1,8 m – Nastavení času: min. 10/-5 s; max. 4/-1 min

1 978 Kč
-8%

Searchlight Venkovní nástěnné světlo Box

Nástěnné svítidlo Box pro venkovní použití se zkoseným sklem Nástěnné svítidlo Box nejen účinně a atmosféricky osvětluje např. vchod do domu, ale díky mosazně lakovanému krytu z nerezové oceli a mírně zkosenému čirému sklu působí také jako dekorativní prvek na fasádě. Objímka je vyrobena jako svícen a navíc je lakovaná v mosazné barvě, což umocňuje estetický dojem. Lze použít všechny svíčky s paticí E27 (i LED).

1 978 Kč
-17%

Searchlight Soklové světlo Granada v hranatém tvaru

Robustně zpracované podstavné svítidlo Granada s moderním vzhledem Toto podstavné svítidlo se díky svému jednoduchému, lineárnímu vzhledu hodí do mnoha moderních objektů a poskytuje dostatečné ambientní osvětlení se zářivým světlem do všech stran. Grenada zvyšuje bezpečnost pozemku, protože ji lze použít jako obrubu záhonů, jako lampu na terase nebo například umístit na zeď či schody. Tímto způsobem se nebezpečí zakopnutí ve tmě zviditelní a přestane představovat nebezpečí. – vyrobeno z robustního hliníkového tlakového odlitku

1 978 Kč
-19%

Searchlight Osvětlení cesty Tucson z hliníkového odlitku

Nadčasově krásné svítidlo Tucson na cestu z hliníku Svítidlo Tucson na cestu s robustním rámem z tlakově litého hliníku s tmavě šedou povrchovou úpravou harmonicky zapadá do mnoha venkovních prostředí. Jeho bílý difuzor je vyroben z plastu a polykarbonátu a vyzařuje světlo bez oslnění do všech směrů. Je vybaven ochranou proti stříkající vodě (IP44). Vhodný zdroj světla pro bezpečné osvětlení cest na pozemku.

1 978 Kč
-23%

Searchlight Soklové světlo New Orleans

Podstavné svítidlo ve tvaru lucerny New Orleans Na pozemku je mnoho překážek, jako jsou okraje záhonů, malé stěny, schodiště a schody. Se svítidlem New Orleans ve tvaru starožitné lucerny s podstavcem z odolného hliníku se stylovou černo-zlatou povrchovou úpravou je okolí jasně a bezpečně osvětleno. Použitá lampa vyzařuje světlo nerušeně přes čiré sklo. Díky ochraně proti stříkající vodě (IP44) odolá New Orleans i nepříznivým povětrnostním podmínkám.

1 978 Kč
-20%

Searchlight Soklové světlo Pagoda z hliníku

Searchlight Soklové světlo Pagoda z hliníku, IP44, hliník, sklo, E27, 60W, K: 45cm

1 925 Kč
-20%

Searchlight Nástěnné světlo Station

Searchlight Nástěnné světlo Station, hnědá, IP44, ocel, sklo, E27, 60W, K: 27cm

1 925 Kč
-16%

Searchlight Venkovní nástěnné světlo Exeter

Obdélníková venkovní nástěnná lampa Exeter v moderním designu Venkovní nástěnná lampa Exeter je univerzální a lze ji kombinovat s moderními designy stěn. Skládá se z obdélníkového těla z hliníku v tmavě šedé barvě, které je opatřeno drážkovaným čelem, za nímž bílý difuzor z polykarbonátu vyzařuje světlo vložené lampy bez oslnění. Venkovní nástěnné svítidlo Exeter je vybaveno stupněm krytí IP54 a lze jej použít kdekoli.

1 798 Kč
-20%

Searchlight Lodní armatura Porto

Searchlight Lodní armatura Porto, kulatá, černá-stříbrná, hliník, sklo, E27, 60W

1 728 Kč
-5%

Searchlight Venkovní nástěnné světlo Capri

Nástěnná lampa Capri s lucernou pro venkovní použití v rustikální hnědé barvě Tato venkovní nástěnná lampa s lucernou směřující vzhůru je vyrobena z hliníku a díky ochraně proti stříkající vodě IP44 je chráněna i proti vniknutí stříkající vody. Svítidlo Capri pro fasády je lakováno v rustikální hnědé barvě a je ideální pro venkovní instalace ve starožitném stylu. Použitý světelný zdroj vyzařuje světlo do všech směrů přes čirá skla a zajišťuje tak bezpečné a příjemné okolní osvětlení.

1 699 Kč
-15%

Searchlight Lodní armatura Porto ovál

Searchlight Lodní armatura Porto ovál, černá-zlatá, hliník, sklo, E27, 60W, L: 16 cm, K: 25cm

1 599 Kč

Searchlight Venkovní závěsné světlo Genoa s olovnatým sklem

Olověné závěsné svítidlo Genoa pro venkovní použití Venkovní závěsné svítidlo Genoa je to pravé pro klasicky řešený venkovní prostor. Se stupněm krytí IP23 jej lze použít kdekoli v chráněném venkovním prostoru, např. pod převisem střechy nebo na kryté terase. Janov upoutá zejména svým klasickým vzhledem. Svítidlo je vyrobeno z odolného hliníku, který byl zušlechtěn černo-stříbrnou povrchovou úpravou, skla jsou z olovnatého skla. Janov všude vytváří útulnou atmosféru díky atmosférickému vyzařování světla.

1 543 Kč
-17%

Searchlight Soklové světlo Tucson z hliníkového odlitku

Moderně navržené základní svítidlo Tucson v tmavě šedé barvě Stylově jednoduše a nadčasově navržené základní svítidlo Tucson se hodí k mnoha variantám nemovitostí. Rám je vyroben z robustního tlakově litého hliníku, difuzor je z plastu a polykarbonátu v bílé barvě a vyzařuje světlo žárovky do všech směrů. Svítidlo Tucson base zvyšuje bezpečnost na pozemku tím, že zviditelňuje nebezpečí zakopnutí, ať už je použito jako ohraničení záhonu nebo na okraji terasy jako zdroj světla.

1 528 Kč
-19%

Searchlight Lodní armatura Porto ovál

Searchlight Lodní armatura Porto ovál, černá-stříbrná, hliník, sklo, E27, 60W, L: 16 cm, K: 25cm

1 506 Kč
-22%

Searchlight Venkovní nástěnné světlo Capri

Venkovní nástěnné svítidlo Capri s lucernou směřující dolů Venkovní nástěnné svítidlo Capri je chráněno proti vniknutí stříkající vody stupněm krytí IP44 a lze jej použít kdekoli venku jako fasádní osvětlení, například jako osvětlení vchodu do domu nebo jako zdroj světla na terase či balkoně. Je vyroben z odolného hliníku s rustikální hnědou povrchovou úpravou a jeho starožitný design se dokonale hodí k rustikálnímu nebo starožitnému designu nemovitostí. Světlo poskytuje díky čirému sklu všestranné jasné okolní osvětlení.

1 438 Kč
-20%

Searchlight LED venkovní nástěnné Pittsburgh up-/down kulaté

Searchlight LED venkovní nástěnné Pittsburgh up-/down kulaté, hliník, polykarbonát, 7W, K: 13cm

1 382 Kč
-14%

Searchlight Venkovní stropní světlo Vermont

Klasicky navržené stropní svítidlo Vermont pro venkovní použití Toto krásné stropní svítidlo lze díky třídě krytí IP44 (ochrana proti stříkající vodě) použít kdekoli venku, např. pod střešním převisem, na krytém balkoně nebo v pergole. Vermont vytváří velmi útulnou světelnou atmosféru díky pískovanému difuzoru ze skla. Tělo tohoto klasického stropního svítidla je vyrobeno z odolného litého hliníku. Díky svému neutrálnímu barevnému provedení se Vermont hodí k mnoha venkovním instalacím

1 299 Kč
-18%

Searchlight Venkovní nástěnné světlo Genoa olovnaté sklo

Černostříbrné venkovní nástěnné svítidlo Genoa ve tvaru lucerny s olověným zasklením Venkovní nástěnné svítidlo Genoa se prezentuje jako lucerna klasického vzhledu směřující dolů. Jako kov byl použit robustní hliník a byl natřen černo-stříbrnou barvou. Skla lucerny jsou zasklená olovem, což ještě více podtrhuje klasický styl. Světelný zdroj, který vypadá obzvláště dobře v oblasti klasicky navrženého objektu. Janov vyzařuje jasné, měkké osvětlení a působí velmi útulným dojmem.

1 258 Kč

Searchlight LED podlahové vestavné světlo Walkover

LED zapuštěné podlahové svítidlo vytváří krásné akcenty na venkovních plochách Každý, kdo chce vytvořit světelné akcenty na cestách, příjezdových cestách nebo dokonce veřejných prostranstvích, najde v LED zapuštěném podlahovém svítidle Walkover ten správný objekt. Lze ji optimálně integrovat mezi dlažební kostky, a tak poskytuje cennou orientaci ve tmě. Součástí dodávky je odpovídající LED ovladač. – 60 lumenů Obecné informace o svítidlech pro vestavbu do podlahy: Abyste si mohli vestavná podlahová svítidla užívat po dlouhou dobu, je třeba zajistit účinnou drenáž a vhodné štěrkové lože pro odvodnění. Neinstalujte zapuštěná podlahová svítidla do prohlubní nebo výklenků – na svítidle (a v zapuštěné krabici) by se neměla hromadit stojatá voda.

1 089 Kč
-20%

Searchlight Venkovní bodovka Metro up-/downlight IP44 rezavá

Searchlight Venkovní bodovka Metro up-/downlight IP44 rezavá, nerezová ocel, hliník, sklo, GU10, 50W, K: 16cm

1 086 Kč
-16%

Searchlight LED podlahové vestavné světlo Walkover

LED zapuštěné podlahové svítidlo Walkover s integrovaným vzorem LED zapuštěné podlahové svítidlo Walkover je kompletně vyrobeno z čirého plastu. Integrovaný vzor dodává světlu vyzařovanému instalovanými LED diodami v bílém denním světle zvláštní nádech. Díky třídě krytí IP68 je zapuštěné podlahové svítidlo vodotěsné a lze jej instalovat kdekoli ve venkovním prostředí. Lze použít i v koupelnách a kuchyních

1 078 Kč
-20%

Searchlight LED nástěnné podhledové Ankle

Searchlight LED nástěnné podhledové Ankle, IP65, hliník, šedá, hliník, polykarbonát, 1.3W, L: 9 cm, K: 9cm

1 012 Kč