Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
10 produktů
-6%

Searchlight LED nástěnné světlo Pub dlouhé rameno

Široce roztažitelné nástěnné svítidlo LED Pub pro venkovní použití – nastavitelná hlava svítidla Toto moderní venkovní nástěnné svítidlo LED je něčím výjimečné. Pub je vybaven dlouhým ramenem, na jehož konci je obdélníkový průhledný difuzor, který lze nastavit tak, aby bylo možné cíleně využívat univerzální bílé světlo instalovaných LED diod. Nástěnné svítidlo Pub je vyrobeno z černě lakovaného hliníku, stínidlo je z čirého polykarbonátu. Díky krytí IP65 je svítidlo dobře chráněno proti vniknutí proudu vody a prachu.

2 599 Kč
-19%

Searchlight Osvětlení cesty Box z nerezové oceli

Černě lakované svítidlo pro osvětlení cest Box v moderním designu S tímto moderním, ale zároveň nadčasovým zdrojem světla pro venkovní použití lze efektivně a bezpečně osvětlit cesty všeho druhu. Černě lakovaný rám z nerezové oceli je doplněn čirými skly, která vyzařují světlo vložené lampy do všech stran a vytvářejí okolní osvětlení s velkým poloměrem. Ať už na cestě k domu, nebo na příjezdové cestě ke garáži, světelný box na cestu poskytuje jasné a příjemné osvětlení na jakémkoli místě.

2 428 Kč
-16%

Searchlight Venkovní nástěnné světlo Genoa olovnaté sklo

Venkovní nástěnné svítidlo z olovnatého skla Janov – lucerna směrem dolů Toto esteticky navržené venkovní nástěnné svítidlo ve tvaru lucerny v klasickém stylu lze namontovat na jakoukoli venkovní fasádu, protože je chráněno proti vniknutí prachu a stříkající vody s krytím IP44. Janov je vyroben z odolného hliníku s černo-stříbrným lakem a olovnatými skleněnými tabulemi a má mnoho klasických detailů. Díky tomu je vhodným zdrojem světla pro klasicky ovlivněné nemovitosti. Například svítidlo Genoa, umístěné na stěně vedle vchodových dveří, působí velmi přívětivým dojmem a svým světlem vytváří útulnou atmosféru.

2 428 Kč
-20%

Searchlight Soklové světlo Box z nerezové oceli

Svítidlo Box base s rovnými liniemi z nerezové oceli Jasné, moderní linie a neutrální černé zbarvení činí ze svítidla Box base univerzální světelný zdroj pro venkovní použití. Rám je vyroben z nerezové oceli a elektronika je chráněna stupněm krytí IP44 proti vniknutí stříkající vody ze všech stran, takže box vyniká dlouhou životností i ve špatných povětrnostních podmínkách. Čiré sklo umožňuje vyzařování světla do všech směrů.

2 073 Kč
-20%

Searchlight Soklové světlo Pagoda z hliníku

Searchlight Soklové světlo Pagoda z hliníku, IP44, hliník, sklo, E27, 60W, K: 45cm

1 925 Kč
-20%

Searchlight Lodní armatura Porto

Searchlight Lodní armatura Porto, kulatá, černá-stříbrná, hliník, sklo, E27, 60W

1 728 Kč

Searchlight Venkovní závěsné světlo Genoa s olovnatým sklem

Olověné závěsné svítidlo Genoa pro venkovní použití Venkovní závěsné svítidlo Genoa je to pravé pro klasicky řešený venkovní prostor. Se stupněm krytí IP23 jej lze použít kdekoli v chráněném venkovním prostoru, např. pod převisem střechy nebo na kryté terase. Janov upoutá zejména svým klasickým vzhledem. Svítidlo je vyrobeno z odolného hliníku, který byl zušlechtěn černo-stříbrnou povrchovou úpravou, skla jsou z olovnatého skla. Janov všude vytváří útulnou atmosféru díky atmosférickému vyzařování světla.

1 543 Kč
-19%

Searchlight Lodní armatura Porto ovál

Searchlight Lodní armatura Porto ovál, černá-stříbrná, hliník, sklo, E27, 60W, L: 16 cm, K: 25cm

1 506 Kč
-14%

Searchlight Venkovní stropní světlo Vermont

Klasicky navržené stropní svítidlo Vermont pro venkovní použití Toto krásné stropní svítidlo lze díky třídě krytí IP44 (ochrana proti stříkající vodě) použít kdekoli venku, např. pod střešním převisem, na krytém balkoně nebo v pergole. Vermont vytváří velmi útulnou světelnou atmosféru díky pískovanému difuzoru ze skla. Tělo tohoto klasického stropního svítidla je vyrobeno z odolného litého hliníku. Díky svému neutrálnímu barevnému provedení se Vermont hodí k mnoha venkovním instalacím

1 299 Kč
-18%

Searchlight Venkovní nástěnné světlo Genoa olovnaté sklo

Černostříbrné venkovní nástěnné svítidlo Genoa ve tvaru lucerny s olověným zasklením Venkovní nástěnné svítidlo Genoa se prezentuje jako lucerna klasického vzhledu směřující dolů. Jako kov byl použit robustní hliník a byl natřen černo-stříbrnou barvou. Skla lucerny jsou zasklená olovem, což ještě více podtrhuje klasický styl. Světelný zdroj, který vypadá obzvláště dobře v oblasti klasicky navrženého objektu. Janov vyzařuje jasné, měkké osvětlení a působí velmi útulným dojmem.

1 258 Kč