Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
11 produktů

Paul Neuhaus LED venkovní nástěnné světlo Carlo

Paul Neuhaus LED venkovní nástěnné světlo Carlo, IP54 10 zdrojů, plast, hliník, 8W, L: 27 cm, K: 8cm

2 799 Kč

Paul Neuhaus Emil osvětlení cesty

Světlo na cestu Emil v designu moderní lucerny Svítidlo Emil Path má elegantní a moderní vzhled. Skládá se z kulaté základny a otevřené lucerny hranatého tvaru z jemných kovových vzpěr. Objímka E27 se uprostřed zvedá a lze ji osadit žárovkou podle požadavků na osvětlení a vkusu. Stínidlo je shora dolů zcela zakryto plastovým válcem, který obklopuje žárovku a patici a chrání je před vlhkostí a nečistotami.

2 499 Kč

Paul Neuhaus Falter stolní lampa venkovní

Stolní lampa Falter se stínidlem z plisované optiky, IP65 Stolní lampu Falter lze používat v celém venkovním prostoru, protože je optimálně chráněna proti povětrnostním vlivům stupněm krytí IP65. Stolní lampa s kulatou základnou a tyčí z antracitově lakovaného železa je opatřena krásným plastovým stínidlem, které díky rýhovanému vzoru po celém obvodu vypadá jako plisované. Po zapnutí se design stínidla obzvláště dobře projeví. Kabel se zástrčkou je dlouhý 200 cm.

2 299 Kč

Paul Neuhaus Fabian LED stropní IP54 hranaté

Úhlové stropní svítidlo LED Fabian pro venkovní použití Stropní svítidlo Fabian LED lze namontovat venku, ale i ve vlhkých interiérech nebo v garáži, a to buď na strop, nebo na stěnu. Teplé bílé diody LED svítí za saténovým difuzorem a vyzařují světlo bez oslnění a rovnoměrně přes kryt, což zajišťuje příjemné světlo bez oslnění.

2 199 Kč

Paul Neuhaus Cara LED venkovní nástěnné up/down

Venkovní nástěnné svítidlo LED Cara up/down ve dvouvrstvém provedení Stínidla venkovního nástěnného svítidla Cara LED, která jsou umístěna v antracitově zbarveném držáku směrem nahoru a dolů, byla navržena ve dvouvrstvém provedení. Zatímco vnitřní kostky jsou saténové, vnější odstíny jsou průhledné. Výsledkem této konstrukce je velmi příjemné, neoslňující světlo směrem nahoru a dolů v teplé bílé barvě světla a moderním vzhledu. Venkovní nástěnné svítidlo LED Cara moderním způsobem osvětluje vstupy do domu, terasy, lodžie a mnoho dalších míst v domě a na pozemku.

2 199 Kč

Paul Neuhaus LED venkovní nástěnné světlo Carlo

Paul Neuhaus LED venkovní nástěnné světlo Carlo, IP54, 6 zdrojů, plast, hliník, 4.8W, L: 17 cm, K: 8cm

1 999 Kč

Paul Neuhaus Block LED venkovní nástěnné up/down

Venkovní nástěnné svítidlo LED Block s nastavitelným úhlem vyzařování Venkovní nástěnné svítidlo LED Block ve tvaru krychle je vyrobeno z hliníku a natřeno antracitovou barvou. Vyzařuje teplé bílé světlo integrovaných desek LED směrem nahoru a dolů, přičemž úhly vyzařování světla lze plynule nastavit směrem nahoru i dolů v závislosti na úkolu osvětlení, oblasti použití nebo osobním vkusu. Od úzkého až po široké vyzařování světla nebo dokonce různé úhly paprsku směrem nahoru a dolů – vše je možné.

1 799 Kč

Paul Neuhaus LED venkovní nástěnné světlo Carlo

Paul Neuhaus LED venkovní nástěnné světlo Carlo, IP54, 4 zdroje, plast, hliník, 3.2W, L: 13 cm, K: 8cm

1 699 Kč

Paul Neuhaus LED venkovní nástěnné světlo Elsa

Paul Neuhaus LED venkovní nástěnné světlo Elsa, IP65, 17, 5 cm, plast, hliník, ocel, 13W, L: 17.5 cm, K: 11cm

1 499 Kč

Paul Neuhaus Puntua LED venkovní světlo

Prachotěsné a chráněné proti proudu vody: Venkovní nástěnné LED svítidlo Puntua, 3 000 K, IP65 Venkovní nástěnné LED svítidlo Puntua vytváří krásné nepřímé osvětlení. Je prachotěsné a chráněné proti proudům vody, takže jej lze používat i venku. Je vyrobeno z hliníku a nerezové oceli. Integrované teplé bílé LED diody jsou ukryty za bílým plastovým krytem.

1 399 Kč
-3%

Paul Neuhaus Romy LED venkovní spot zemní hrot 50W

Venkovní reflektor LED Romy se zemním hrotem Reflektor Romy LED lze velmi flexibilně používat v celém venkovním prostoru, protože je optimálně chráněn proti povětrnostním vlivům stupněm krytí IP65. Na zahradě je lze jednoduše zasunout do nezpevněných ploch a osvětlit tak konkrétní objekty nebo budovy. Pokud je zemnicí trn odstraněn, lze reflektor namontovat na držák na stěnu nebo strop. Obdélníkový reflektor je osazen deskou LED, která přes plastový kryt vyzařuje univerzální bílé homogenní světlo. Kabel se zástrčkou je dlouhý 3 metry.

1 399 Kč