Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
10 produktů
-5%

LEDVANCE Endura Flood sensor spot 840 DG 50W

Tmavě šedý venkovní LED reflektor Endura Flood se senzorem, barva světla 4000 K. Kompaktní design, energeticky účinné a celobílé osvětlení, jehož výsledkem jsou enormní úspory energie ve srovnání s halogenovými reflektory a rovnoměrné osvětlení díky částečně matnému krytu z tvrzeného skla – to jsou vlastnosti venkovního reflektoru LED Endura Flood Sensor. LED venkovní bodové světlo pro všestranné použití lze v montážní konzole otočit až o 180 ° a je vhodné pro použití v teplotním rozsahu od -10 do 40 ° C. IR denní a pohybové čidlo zabudované do reflektoru lze upravit podle požadavků. Datový senzor: Úhel detekce 120 °, dosah detekce 2 až 9 metrů (nastavitelný), detekční práh senzoru denního světla 20 – 2000 luxů (nastavitelný. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

1 549 Kč
-6%

LEDVANCE Ledvance Endura Classic Cascade venkovní

LEDVANCE Ledvance Endura Classic Cascade venkovní, čirá, hliník, sklo, E27, 25W, L: 16 cm, K: 80cm

2 299 Kč
-8%

LEDVANCE Ledvance Endura Classic Cascade nástěnné

LEDVANCE Ledvance Endura Classic Cascade nástěnné, čirá, hliník, sklo, E27, 25W, L: 12 cm, K: 18cm

1 249 Kč
-10%

LEDVANCE Endura Style Cylindr LED stropní světlo

LED stropní svítidlo Endura Style Cylinder ve stříbrné barvě Stropní lampa Endura Style Cylinder ponoří každý exteriér a interiér do své teplé bílé záře v příjemné světelné atmosféře. Průsvitný polykarbonát rozděluje jas rovnoměrně po stropu každé místnosti a zajišťuje tak vyvážený, rovnoměrný světelný kužel bez špiček jasu. Nerezové opláštění tvoří dekorativní, nadčasový a zároveň robustní rám pro vysoce kvalitní lampu a zajišťuje tak dlouhodobě příjemnou atmosféru v každé venkovní oblasti. Senzor stropního světla detekuje vliv denního světla, a proto během dne světlo automaticky vypne. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

1 099 Kč
-13%

LEDVANCE Endura Style Cylinder nástěnné světlo

LED nástěnná lampa s čidlem válce Endura Style Nástěnná LED lampa Endura Style Cylinder Wall Sensor poskytuje jasné osvětlení venku. Díky moderní technologii senzorů lze venkovní světlo snadno zapínat a vypínat bez dotyku, což je velmi praktické. Vysoce kvalitní rámy z nerezové oceli, teplá bílá polykarbonátová lampa, jejíž světlo vytváří příjemnou atmosféru. Nástěnná lampa kombinuje rafinovanou výzdobu a dokonalou funkčnost. Válcovitá nástěnná lampa má praktickou detekci denního světla, takže se rozsvítí, pouze když se venku pomalu stmívá. – Rozsah detekce snímače: 240 ° – Prahová hodnota: 50–2 000 luxů – Senzor lze otáčet o 180 ° – Doba hoření od 2 sekund do 5 minut Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

1 649 Kč
-5%

LEDVANCE Endura Style UpDown Puck venkovní světlo

Tmavě šedá venkovní nástěnná lampa Endura Style UpDown Puck Venkovní nástěnná lampa Endura Style UpDown Puck se skládá z tmavě šedého hliníkového pouzdra, skleněné obložení nahoře a dole připomíná tvar puku. Jednoduché barevné schéma a poutavý design společně působí obzvláště dekorativní ve venkovním prostoru domu. Tvar venkovního nástěnného světla vytváří atmosférické světlo, které svítí ve dvou směrech. Robustní tělo je vhodné zejména pro vnější část domu, protože je chráněno IP44 a je tak chráněno proti vniknutí stříkající vody. Lampa tedy vydává atmosférické světlo i v bouřlivých dnech. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

1 799 Kč
-8%

LEDVANCE Endura Style Midi Spot I venkovní světlo

Venkovní bodové světlo Endura Style Midi Spot I v tmavě šedé barvě Venkovní bodové světlo Endura Style Midi Spot I se skládá z jednoduchého hliníkového těla, které je drženo v ušlechtilé tmavě šedé barvě. Praktická funkce otáčení umožňuje otáčení venkovní lampy až o 320 stupňů. Možný je také sklon až 75 stupňů. Díky funkci otáčení může vestavěný světelný zdroj LED optimálně osvětlit jakoukoli venkovní plochu a nastavit jasné akcenty. Díky robustnímu hliníkovému tělu je ohřívač také postaven tak, aby byl odolný proti povětrnostním vlivům, takže jej lze bez problémů používat i ve slabém a silném dešti. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

1 749 Kč
-5%

LEDVANCE Endura Style Shield Square venkovní

Endura Style Shield Square – LED venkovní nástěnné světlo s kombinací tvarů a barev Protiklady přitahují – toto tvrzení se velmi dobře hodí k LED venkovnímu nástěnnému světlu Endura Style Shield Square. Použité tvary a barvy jsou velmi odlišné a stále harmonicky do sebe zapadají, aby vytvořily dekorativní zdroj světla. Tmavě šedá hliníková konzola je jemně zakřivená, zatímco bílé polykarbonátové stínidlo se čtvercovým vzhledem má spíše jasný tvar. Když se tyto dvě součásti spojí, působí nadčasově a velmi elegantně. Štít Endura Style Shield Square se stává poutačem ve venkovní oblasti. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

1 799 Kč
-3%

LEDVANCE Endura Flood sensor spot 840 DG 20W

Tmavě šedý venkovní LED reflektor Endura Flood se senzorem, barva světla 4000 K. Kompaktní design, energeticky účinné a celobílé osvětlení, jehož výsledkem jsou enormní úspory energie ve srovnání s halogenovými reflektory a rovnoměrné osvětlení díky částečně matnému krytu z tvrzeného skla – to jsou vlastnosti venkovního reflektoru LED Endura Flood Sensor. LED venkovní bodové světlo pro všestranné použití lze v montážní konzole otočit až o 180 ° a je vhodné pro použití v teplotním rozsahu od -10 do 40 ° C. IR denní a pohybové čidlo zabudované do reflektoru lze upravit podle požadavků. Datový senzor: Úhel detekce 120 °, dosah detekce 2 až 9 metrů (nastavitelný), detekční práh senzoru denního světla 20-2 000 luxů (nastavitelný. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

1 049 Kč
-10%

LEDVANCE Endura Style Midi Spot II ven. reflektor

Tmavě šedé venkovní bodové osvětlení Endura Style Midi Spot II Venkovní bodové osvětlení Endura Style Midi Spot II je vyrobeno z hliníku v tmavě šedé a je odolné proti větru a dešti. Extrémně praktická funkce otáčení a naklánění také umožňuje, aby bylo vnější světlo upraveno podle potřeby. Dvě zabudované spoty venkovního světla vytvářejí soudržný světelný koncept. To ho činí obzvláště vhodným pro velké oblasti, které je třeba osvětlit v noci. Lampa má také robustní těleso vyrobené z hliníku, který není odolný proti šplouchání. Vestavěné indikátory LED také činí lampu velmi energeticky účinnou. Nové produkty OSRAM, dříve známé jako OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

2 449 Kč