Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
37 produktů

LEDVANCE Endura Flood LED venkovní bodové bílá 30W

Kompaktní venkovní nástěnný reflektor LED Endura Flood – obzvláště odolný díky třídě krytí IP65 Venkovní reflektor Endura Flood LED se symetrickým úhlem vyzařování 110° x 110° je dokonalým zdrojem světla pro osvětlení venkovních prostor. Částečně matný kryt z tvrzeného skla zajišťuje rovnoměrné rozložení světelného paprsku. Pokud je LED reflektor namontován na fasádě, lze jej výborně využít k osvětlení parkovacích míst a příjezdových cest. V porovnání s halogenovými reflektory lze při použití LED reflektorů ušetřit až 80 % energie. Bílé hliníkové pouzdro se stupněm krytí IP65 je mimořádně robustní, takže je odolné proti prachu a nepoškodí ho ani silný déšť. Kromě toho reflektor během provozu snadno odolává okolním teplotám od -20 °C do 45 °C. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. – Připojení je možné pomocí dodaného kabelu (1 metr) / nutné zapojení. – Montážní držák s rozsahem otáčení 180°

999 Kč

LEDVANCE Endura Floodlight LED venk. reflektor 30W

Endura Floodlight – LED venkovní nástěnné bodové světlo s 30 watty LED venkovní nástěnné bodové světlo Endura Floodlight poskytuje jasné a účinné osvětlení LED, které se dobře hodí do venkovního prostředí. Návrh reflektoru LED je diskrétní a zcela minimalistický. Velmi odolný je také tmavě šedý polykarbonátový kryt a společně s krytím IP65 tvoří zdroj světla dlouhou životností. Moderní vestavěná technologie LED poskytuje jasné, ale příjemné bílé světlo s celkovou spotřebou energie 30 wattů a s barvou světla 3 000 kelvinů. Endura Floodlight je ideální pro osvětlení fasád budov nebo parkovišť. Nové produkty OSRAM, dříve známé jako OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

999 Kč

LEDVANCE Battery Spotlight nástěnné 1 zdroj bílá

Nastavitelný venkovní nástěnný bodový reflektor napájený bateriemi LED bodový reflektor Single v bílé barvě Toto venkovní nástěnné světlo vyzařuje světlo, když je potřeba – dokonce i mimo kabeláž. Za tímto účelem se v bateriovém LED Spotlight Single používají čtyři D baterie. Na světle je snímač denního světla a detektor pohybu, aby se jeho energie po 5 hodinách nevyčerpala. Ten detekuje pohyby ve vzdálenosti až 7 metrů, načež se vnější světlo na stěnu aktivuje přibližně na 20 sekund. Například za účelem ideálního osvětlení cesty vedoucí k domu pod určitým úhlem lze hlavu reflektoru otočit o 180 ° a otočit o 280 °. Bílé pouzdro z plastu ABS snadno odolává účinkům větru a počasí. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

951 Kč

LEDVANCE Battery LED Spotlight venkovní

Venkovní nástěnné svítidlo Baterie LED Spotlight v černé barvě Venkovní nástěnné svítidlo Battery LED Spotlight má skládací svítidlo. Díky své černé barvě je lampa po vypnutí příjemně nenápadná. Integrovaný snímač pohybu zajišťuje, že se venkovní nástěnné světlo napájené z baterie automaticky zapne, což znamená, že nemusí být připojeno ke zdroji energie. Senzor pohybu lampy reaguje na všechny pohyby. Světlo se po určité době opět vypne. Svítidlo je namontováno na stěnu a je díky certifikaci IP54 velmi robustní, a proto je vhodné pro venkovní použití. – Dosah senzoru: 7 m – Čas senzoru: 20 sekund Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

951 Kč
-17%

LEDVANCE Endura Floodlight LED venk. reflektor 50W

Šedé LED venkovní nástěnné bodové svítidlo Endura Floodlight Tam, kde je vyžadováno silné světlo, se používá LED venkovní nástěnné svítidlo Endura Floodlight. Pro osvětlení parkovacích ploch, příjezdových cest nebo osvětlení fasád a staveniště, obrovská svítivost reflektoru zajišťuje bezpečné a spolehlivé světlo. Díky kompaktnímu provedení a decentnímu vzhledu je LED venkovní nástěnné svítidlo Endura Floodlight LED dekorativním prvkem. Chytře se odlišuje od konvenčních bodových svítidel a přesvědčí velmi silným světelným výkonem. Nové produkty LEDVANCE, dříve známé jako OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

899 Kč

LEDVANCE Endura Flood senzor LED bodové šedá

Jasný venkovní nástěnný reflektor LED Endura Flood Sensor s rozsahem otáčení až 180°. Venkovní nástěnný reflektor LED Endura Flood Sensor je jasný zdroj světla pro venkovní použití. Je vybaven teplými bílými diodami LED a díky velmi vysokému světelnému výkonu je ideální pro osvětlení parkovišť a příjezdových cest nebo fasád a stavenišť. V porovnání s halogenovými reflektory lze při použití reflektoru LED dosáhnout úspory energie až 80 %. Díky montážnímu držáku s rozsahem otáčení až 180° lze reflektor snadno namontovat na fasádu pod přesahem střechy. Symetrický vyzařovací úhel 110° x 110° zajišťuje rozsáhlé osvětlení, které je navíc rovnoměrně rozloženo částečně matným krytem z tvrzeného skla. Reflektor je vyroben z hliníku a je velmi robustní, takže vydrží i okolní teploty od -10 °C do 40 °C. Má také nastavitelnou IR-T-rubičku. Má také nastavitelný infračervený senzor denního světla a pohybu. Technické údaje senzoru: – Dosah až 9 metrů – Práh detekce: 20-2 000 luxů – Doba přepínání: 10 sekund až 10 minut Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. – Připojení je možné pomocí dodaného kabelu (1 metr) / nutná kabeláž.

816 Kč

LEDVANCE Endura Flood senzor LED bodové 4 000 K

Tmavě šedý venkovní nástěnný reflektor LED Endura Flood Sensor s univerzálním bílým světlem (4 000 K) Venkovní nástěnný reflektor Endura Flood Sensor LED má robustní hliníkové pouzdro, které odolává okolním teplotám od -10 °C do 40 °C. Díky tmavě šedému provedení také dobře vypadá. Kompletně dokončený v tmavě šedé barvě působí i vizuálně velmi působivým dojmem. Díky symetrickému úhlu vyzařování 110° x 110° je LED reflektor ideálním zdrojem světla pro osvětlení velkých venkovních ploch, například parkoviště. Nicméně příjezdové cesty, fasády a staveniště lze po setmění také dobře osvětlit pomocí venkovního nástěnného reflektoru LED. Částečně matný kryt z tvrzeného skla zajišťuje rovnoměrné rozložení světla. Integrované LED diody vyzařují jasné, univerzální bílé světlo a vestavěný infračervený senzor denního světla a pohybu má dosah až 9 metrů. – Práh denního světla: 20-2 000 luxů – Doba přepínání: 10 s až 10 min Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. – Připojení pomocí dodaného kabelu (1 metr)/vyžaduje se kabeláž. – Montážní držák s rozsahem otáčení 180° – Úspora energie až 80 % v porovnání s halogenovými žárovkami.

799 Kč

LEDVANCE Endura Classic Cube nástěnné světlo černá

Venkovní nástěnné svítidlo Endura Classic Cube se spodním vyzařováním, otočné dopředu Moderní nástěnné svítidlo Endura Classic Cube je vyrobeno z hliníku a má povrchovou úpravu v hladké černé barvě. Jednotka svítidla ve tvaru krychle se montuje před nástěnné svítidlo a lze ji natočit dopředu, takže světelný paprsek zářivky GU10, která se vkládá do spodní části, lze nasměrovat nejen dolů, ale také až o 90° horizontálně. V závislosti na úhlu vyzařování zvolené žárovky GU10 lze s venkovním nástěnným svítidlem dosáhnout cíleného bodového nebo celoplošného osvětlení.

799 Kč

LEDVANCE Endura Classic Cube venkovní stříbrná

Moderní nástěnné svítidlo Endura Classic Cube je vyrobeno z hliníku a má jednoduchou černou povrchovou úpravu. Jednotka svítidla ve tvaru krychle je namontována před nástěnnou montáží a lze ji natočit dopředu, takže světelný paprsek žárovky GU10, která má být vložena dole, může být nasměrován nejen dolů, ale také až o 90° horizontálně. V závislosti na úhlu vyzařování zvolené žárovky GU10 lze s venkovním nástěnným svítidlem dosáhnout cíleného bodového nebo celoplošného osvětlení.

799 Kč

LEDVANCE Endura Classic Cube venkovní světlo bílá

Moderní nástěnné svítidlo Endura Classic Cube je vyrobeno z hliníku a má jednoduchou černou povrchovou úpravu. Jednotka svítidla ve tvaru krychle je namontována před nástěnnou montáží a lze ji natočit dopředu, takže světelný paprsek žárovky GU10, která má být vložena dole, může být nasměrován nejen dolů, ale také až o 90° horizontálně. V závislosti na úhlu vyzařování zvolené žárovky GU10 lze s venkovním nástěnným svítidlem dosáhnout cíleného bodového nebo celoplošného osvětlení.

799 Kč

LEDVANCE Endura Classic Spot Square světlo

Venkovní nástěnné svítidlo Endura Classic Spot Square s hranatým designem a nastavitelnou svítidlovou jednotkou Venkovní nástěnné svítidlo Endura Classic Spot Square je zvenčí nenápadný, flexibilní zdroj světla podél fasády nebo vedle vchodu. Venkovní nástěnné svítidlo vyrobené z hliníku se skládá z černého nástěnného držáku a jednotky svítidla, kterou lze otočit o 350° a naklonit o 90° dopředu. Ten je vybaven držákem GX53 za matným polykarbonátovým krytem.

799 Kč

LEDVANCE Endura Flood venkovní spot 840 DG 30W

Endura Flood LED venkovní bodové světlo v tmavě šedé barvě s univerzální bílou barvou světla Díky plochému, kompaktnímu designu a nízké hmotnosti je tento malý LED venkovní reflektor Endura Flood univerzálním zdrojem světla pro venkovní použití. Bodové světlo lze v montážní konzole otočit až o 180 °, takže lze flexibilně nastavit úhel paprsku. Je vyroben z hliníku, částečně matného krytu z tvrzeného skla. – jasné a funkční venkovní LED světlo – symetrický úhel paprsku 110 ° x 110 ° – Rozsah okolní teploty během provozu -20 až 45 ° C – Připojení kabelem (1 metr), nutné zapojení Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

799 Kč

LEDVANCE Ledvance Endura Classic Cannon nástěnné up/down

LEDVANCE Ledvance Endura Classic Cannon nástěnné up/down, hliník, sklo, GU10, 35W, L: 7.5 cm, K: 18cm

799 Kč

LEDVANCE Endura Flood LED venkovní bodové bílá 20W

Kompaktní venkovní nástěnný reflektor LED Endura Flood – obzvláště odolný díky třídě krytí IP65 Venkovní reflektor Endura Flood LED se symetrickým úhlem vyzařování 110° x 110° je dokonalým zdrojem světla pro osvětlení venkovních prostor. Částečně matný kryt z tvrzeného skla zajišťuje rovnoměrné rozložení světelného paprsku. Pokud je LED reflektor namontován na fasádě, lze jej výborně využít k osvětlení parkovacích míst a příjezdových cest. V porovnání s halogenovými reflektory lze při použití LED reflektorů ušetřit až 80 % energie. Bílé hliníkové pouzdro se stupněm krytí IP65 je mimořádně robustní, takže je odolné proti prachu a nepoškodí ho ani silný déšť. Kromě toho reflektor během provozu snadno odolává okolním teplotám od -20 °C do 45 °C. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. – Připojení je možné pomocí dodaného kabelu (1 metr) / nutné zapojení. – Montážní držák s rozsahem otáčení 180°

749 Kč
-8%

LEDVANCE Endura Floodlight LED venk. reflektor 20W

Tmavě šedý LED venkovní nástěnný reflektor Endura Floodlight Kompaktní velikost a moderní design jsou rozhodujícími rysy venkovního nástěnného bodového světla Endura Floodlight. Tmavě šedé polykarbonátové pouzdro je obzvláště robustní, a proto také velmi odolné proti povětrnostním vlivům. Stupeň krytí IP65 z něj také činí velmi odolný světelný prvek pro venkovní použití. S celkovým výkonem 20 W a 1 500 lumenů je reflektor ideální pro osvětlení fasád domu, nádvoří a parkovišť. S 3000 Kelviny získáte také velmi příjemné, teplé bílé světlo. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

699 Kč

LEDVANCE Endura Classic Lantern Square 29

Klasický tvar: Venkovní nástěnné svítidlo Endura Classic Lantern Square od společnosti LEDVANCE Nostalgické kouzlo se setkává s moderní technologií: venkovní nástěnná lampa Endura Classic Lantern Square zaujme svým dekorativním vzhledem v tradičním designu lucerny, což z ní dělá skutečný pohled na jakoukoli vnější stěnu. Pouzdro venkovní lampy je klasické černé a je vyrobeno z vysoce kvalitního a robustního hliníku. Difuzor z čirého skla mezitím zajišťuje jasné světlo. Patice E27 je ideální pro kombinaci s moderními žárovkami a inteligentními zdroji světla (viz příslušenství). Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

674 Kč

LEDVANCE Ledvance Endura Classic Cannon nástěnné světlo up

LEDVANCE Ledvance Endura Classic Cannon nástěnné světlo up, hliník, sklo, GU10, 35W, L: 7.2 cm, K: 12cm

674 Kč

LEDVANCE Endura Classic Spot zapichovací GU10

Venkovní reflektor Endura Classic Spot se zemním hrotem, nastavitelný Tmavě šedý, tlakově litý hliníkový reflektor Endura Classic Spot se zemním hrotem přesvědčí velkou flexibilitou, které je dosaženo díky nastavitelnosti válcové hlavy a nekomplikovanému ukotvení pomocí zemního hrotu. V závislosti na volbě světelného zdroje GU10 je Endura Classic Spot vhodný pro osvětlení cest a příjezdových cest nebo pro cílené zvýraznění rostlin, fasád a soch. Stupeň krytí IP54, odolnost proti nárazu IK04.

649 Kč

LEDVANCE Endura Flood Butterfly Solar senzor 1

LEDVANCE Endura Flood Butterfly Solar senzor 1, 5W, plast, sklo, 1.5W, L: 9.6 cm, K: 14.45cm

649 Kč
-4%

LEDVANCE Endura Garden Flood 10W LED reflektor

LED venkovní reflektor Endura Garden Flood Reflektorové světlo Endura Garden Flood je jasné, kompaktní venkovní LED světlo, které lze ukotvit do země pomocí hrotu a poskytuje skvělé zvýraznění v zahradě. Jejich jasné světlo lze použít pro dekorativní i funkční účely. Svítidlo má tmavě šedé hliníkové pouzdro, černý hrot pro ukotvení do země a polomatné sklo. Díky tmavé barvě se venkovní lampa vizuálně spojuje s tmou – zbývá jasný a široký LED světelný kužel vyrobený z teplé bílé. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

649 Kč

LEDVANCE Endura Flood venkovní spot 840 DG 20W

Endura Flood LED venkovní bodové světlo v tmavě šedé barvě s univerzální bílou barvou světla Díky plochému, kompaktnímu designu a nízké hmotnosti je tento malý LED venkovní reflektor Endura Flood univerzálním zdrojem světla pro venkovní použití. Bodové světlo lze v montážní konzole otočit až o 180 °, takže lze flexibilně nastavit úhel paprsku. Je vyroben z hliníku, částečně matného krytu z tvrzeného skla. – jasné a funkční venkovní LED světlo – symetrický úhel paprsku 110 ° x 110 ° – Rozsah okolní teploty během provozu -20 až 45 ° C – Připojení kabelem (1 metr), nutné zapojení Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

624 Kč
-26%

LEDVANCE Endura Flood senzor LED bodové bílá

Jasný venkovní nástěnný reflektor LED Endura Flood Sensor s rozsahem otáčení až 180°. Venkovní nástěnný reflektor LED Endura Flood Sensor je jasný zdroj světla pro venkovní použití. Je vybaven teplými bílými diodami LED a díky velmi vysokému světelnému výkonu je ideální pro osvětlení parkovišť a příjezdových cest nebo fasád a stavenišť. V porovnání s halogenovými reflektory lze při použití reflektoru LED dosáhnout úspory energie až 80 %. Díky montážnímu držáku s rozsahem otáčení až 180° lze reflektor snadno namontovat na fasádu pod přesahem střechy. Symetrický vyzařovací úhel 110° x 110° zajišťuje rozsáhlé osvětlení, které je navíc rovnoměrně rozloženo částečně matným krytem z tvrzeného skla. Reflektor je vyroben z hliníku a je velmi robustní, takže vydrží i okolní teploty od -10 °C do 40 °C. Má také nastavitelnou IR-T-rubičku. Má také nastavitelný infračervený senzor denního světla a pohybu. Technické údaje senzoru: – Dosah až 9 metrů – Práh detekce: 20-2 000 luxů – Doba přepínání: 10 sekund až 10 minut Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. – Připojení je možné pomocí dodaného kabelu (1 metr) / nutná kabeláž.

599 Kč

LEDVANCE Endura Floodlight LED venk. reflektor 10W

Endura Floodlight LED venkovní nástěnné bodové světlo v tmavě šedé barvě Kompaktní design v kombinaci s obrovskou svítivostí – LED venkovní nástěnné bodové světlo Endura Floodlight tyto vlastnosti kombinuje. Endura Floodlight se svým jemným, téměř delikátním vzhledem vizuálně liší od běžných reflektorů. Zcela v tmavě šedé barvě to také hodně vypadá. Díky své velmi silné světelné účinnosti je ideální pro osvětlení parkovišť nebo příjezdových cest a osvětlení fasád a stavenišť. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

549 Kč

LEDVANCE DoorLED LED solární nástěnné světlo bílé

Moderní solární nástěnné svítidlo DoorLED v bílé barvě Solární nástěnné svítidlo DoorLED lze namontovat v pravém úhlu ke zdi. Jeho propracovaný design doplňuje solární povrch a snímač pohybu. Díky bílé barvě krytu je svítidlo vhodné zejména pro montáž na stěny, které jsou rovněž bílé. Robustní konstrukce z polykarbonátu odolná proti stříkající vodě umožňuje bez obav použít svítidlo vedle vchodu nebo podél fasády. Po celý den nástěnné svítidlo ukládá solární energii, která je následující noc k dispozici pro generování světla (svítidlo má soumrakový senzor). Plné nabití (7 h) zajistí až 20 h provozu. DoorLED poskytuje trvalé orientační světlo se světelným výkonem 20 %. Pokud se přiblíží lidé, snímač pohybu (dosah 4 m) svítidla přepne světelný výkon na 100 % na 30 sekund. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

549 Kč

LEDVANCE DoorLED LED solární nástěnné světlo

Solární nástěnné světlo DoorLED v tmavě šedé barvě se senzorem Solární nástěnné svítidlo DoorLED se vyznačuje autonomním provozem. Skládá se z robustního krytu z polykarbonátu v tmavě šedé barvě, který je odolný proti stříkající vodě, a díky neutrálnímu designu ladí téměř s každou fasádou a vstupním prostorem. Během dne solární modul a integrovaný akumulátor uchovávají solární energii (doba nabíjení cca 7 h, provozní doba na jedno nabití až 20 h). Při setmění aktivuje soumrakový senzor stálé orientační světlo s 20 % světelného výkonu. Pokud se přiblíží lidé, snímač pohybu (dosah 4 m) přepne jas na 100 % na 30 sekund. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

549 Kč

LEDVANCE Endura Flood LED venkovní bodové bílá 10W

Kompaktní venkovní nástěnný reflektor LED Endura Flood – obzvláště odolný díky třídě krytí IP65 Venkovní reflektor Endura Flood LED se symetrickým úhlem vyzařování 110° x 110° je dokonalým zdrojem světla pro osvětlení venkovních prostor. Částečně matný kryt z tvrzeného skla zajišťuje rovnoměrné rozložení světelného paprsku. Pokud je LED reflektor namontován na fasádě, lze jej výborně využít k osvětlení parkovacích míst a příjezdových cest. V porovnání s halogenovými reflektory lze při použití LED reflektorů ušetřit až 80 % energie. Bílé hliníkové pouzdro se stupněm krytí IP65 je mimořádně robustní, takže je odolné proti prachu a nepoškodí ho ani silný déšť. Kromě toho reflektor během provozu snadno odolává okolním teplotám od -20 °C do 45 °C. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. – Připojení je možné pomocí dodaného kabelu (1 metr) / nutné zapojení. – Montážní držák s rozsahem otáčení 180°

549 Kč

LEDVANCE Endura Classic Lantern Square 22

Venkovní nástěnné svítidlo Endura Classic Lantern Square Pokud chcete do zahrady nebo terasy přidat stylový zdroj světla, je venkovní nástěnná lampa Endura Classic Lantern Square tou nejlepší volbou. Dekorativní a funkční venkovní světlo kombinuje tradiční design s moderní technologií. Černé hliníkové pouzdro v klasickém vzhledu lucerny s čirým skleněným difuzorem odhaluje uvnitř základnu E27, která visí shora. Patice je ideální pro použití nejmodernějších žárovek nebo inteligentních světelných zdrojů (viz příslušenství). Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

544 Kč

LEDVANCE Endura Classic Square up/down bílá

Venkovní nástěnné svítidlo Endura Classic Square ve tvaru krychle, horní a dolní paprsek Venkovní nástěnné svítidlo Endura Classic Square poskytuje světelný akcent na fasádě směrem nahoru a zároveň funkční osvětlení vstupního prostoru nebo chodníku směrem dolů. Jeho krychlové tělo vyrobené z hliníku v jednobarevném provedení obsahuje na horní a spodní straně patici GU10 pro montáž preferovaného světelného zdroje.

524 Kč
-3%

LEDVANCE Endura Classic Square up/down černá

Venkovní nástěnné svítidlo Endura Classic Square ve tvaru krychle, horní a dolní paprsek Venkovní nástěnné svítidlo Endura Classic Square poskytuje světelný akcent na fasádě směrem nahoru a zároveň funkční osvětlení vstupního prostoru nebo chodníku směrem dolů. Jeho krychlové tělo vyrobené z hliníku v jednobarevném provedení obsahuje na horní a spodní straně patici GU10 pro montáž preferovaného světelného zdroje.

499 Kč

LEDVANCE Endura Flood venkovní reflektor 840DG 10W

Endura Flood LED venkovní bodové světlo v tmavě šedé barvě s univerzální bílou barvou světla Díky plochému, kompaktnímu designu a nízké hmotnosti je tento malý LED venkovní reflektor Endura Flood univerzálním zdrojem světla pro venkovní použití. Bodové světlo lze v montážní konzole otočit až o 180 °, takže lze flexibilně nastavit úhel paprsku. Je vyroben z hliníku, částečně matného krytu z tvrzeného skla. – jasné a funkční venkovní LED světlo – symetrický úhel paprsku 110 ° x 110 ° – Rozsah okolní teploty během provozu -20 až 45 ° C – Připojení kabelem (1 metr), nutné zapojení Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

449 Kč

LEDVANCE Door Down LED venkovní světlo bílá

Venkovní nástěnné LED světlo s detektorem pohybu Stát před plně zabalenými dveřmi a nenajít klíčovou dírku je minulostí – LED světlo Door Down je v této situaci ideálním pomocníkem. Dveře Down lze snadno instalovat na nejrůznější povrchy. Kromě toho není nutné žádné samostatné připojení, protože se provozuje pouze s bateriemi, které jsou součástí dodávky. Díky krytí IP54 jej lze bez váhání použít i venku nad předními dveřmi. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

424 Kč

LEDVANCE Door Down LED venkovní nástěnné světlo

Venkovní nástěnné LED světlo s detektorem pohybu Stát před plně zabalenými dveřmi a nenajít klíčovou dírku je minulostí – LED světlo Door Down je v této situaci ideálním pomocníkem. Dveře Down lze snadno instalovat na nejrůznější povrchy. Kromě toho není nutné žádné samostatné připojení, protože se provozuje pouze s bateriemi, které jsou součástí dodávky. Díky krytí IP54 jej lze bez váhání použít i venku nad předními dveřmi. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

424 Kč

LEDVANCE Endura Classic Square nástěnné down bílá

Venkovní nástěnné svítidlo Endura Classic Square ve tvaru krychle, distribuce směrem dolů Nástěnné svítidlo Endura Classic Square bylo navrženo pro osvětlení vchodu nebo chodníku vedoucího podél fasády v moderně řešených venkovních prostorách. Je navržen ve tvaru krychle z hliníku a má neutrální jednobarevnou povrchovou úpravu. Na spodní straně je umístěna patice GU10 pro použití preferovaného zdroje světla.

399 Kč

LEDVANCE Endura Classic Square down černá

Venkovní nástěnné svítidlo Endura Classic Square ve tvaru krychle, distribuce směrem dolů Nástěnné svítidlo Endura Classic Square bylo navrženo pro osvětlení vchodu nebo chodníku vedoucího podél fasády v moderně řešených venkovních prostorách. Je navržen ve tvaru krychle z hliníku a má neutrální jednobarevnou povrchovou úpravu. Na spodní straně je umístěna patice GU10 pro použití preferovaného zdroje světla.

399 Kč

LEDVANCE Bulkhead LED venkovní světlo 11W bílá

Funkční LED venkovní lampa Přepážka v bílé barvě Venkovní LED svítidlo přepážky je vhodné pro všestranné použití na zahradě. Spolehlivě osvětluje fasády domů a vnější stěny různých typů a přesvědčí mnoha možnými způsoby použití a snadnou instalací. Oválná venkovní lampa je dodávána v elegantním bílém pouzdře vyrobeném z polykarbonátu, a je proto obzvláště stabilní a robustní. Difuzor má matný povrch ABS, kterým univerzální bílé LED světlo zahradní lampy osvětluje tmu – ať už na balkóně nebo terase, na cestách k vchodovým dveřím nebo v suterénu a garážích. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

352 Kč

LEDVANCE Bulkhead LED venkovní světlo 5

Venkovní nástěnná lampa s přepážkou v bílé barvě Venkovní nástěnná lampa Bulkhead je stylová venkovní lampa, která slouží k funkčnímu a zároveň dekorativnímu osvětlení stěny domu. Venkovní lampa má bílý kryt vyrobený z polykarbonátu, který se vyznačuje svou stabilitou a robustností, zatímco difuzor je vyroben z matného ABS. Chladné bílé LED světlo je ideální pro osvětlení fasád v oblasti cest, například vedle předních dveří, na terase, na balkoně nebo před garáží. Díky dodané spojovací skříňce se lampa obzvlášť snadno instaluje. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

274 Kč