Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
16 produktů

K.S. Verlichting Venkovní závěsné světlo Sydney

S pevným řetízkovým závěsem – venkovní závěsné svítidlo SydneyAť už v zimní zahradě, na kryté terase nebo dokonce na verandě, s venkovním závěsným svítidlem Sydney lze tyto prostory nejen mimořádně atmosféricky osvětlit, ale spíše rozšířit o stylový doplněk, protože díky svému designu připomínajícímu lucernu, který působí moderně a zároveň klasicky, se všude stane poutavým doplňkem. Díky stínidlu z čirého skla vyzařuje světlo ze všech stran a vytváří tak velmi rovnoměrný a útulný světelný obrazec. Vzhledem k tomu, že světelný zdroj je ve stínítku zcela viditelný, je obzvláště vhodný dekorativní světelný zdroj Rustika nebo podobný. Vhodná svítidla jsou k dispozici v příslušenství svítidla.

2 999 Kč

K.S. Verlichting Venkovní nástěnné svítidlo Arlano

Nadčasová venkovní nástěnná lampa Arlano v šedé barvěVenkovní nástěnná lampa Arlano je vyrobena z hliníku v antracitové barvě. Její klasický design zajišťuje, že nástěnné svítidlo Arlano může nádherně nostalgicky zdobit a zároveň osvětlovat venkovní prostor.

2 999 Kč

K.S. Verlichting Venkovní nástěnné světlo Sydney L

Efektivní venkovní nástěnná lampa Sydney L Sydney L – tak se jmenuje tato venkovní nástěnná lampa – zaujme designem, který má jak klasické, tak moderní prvky. Například tvar připomíná lucerna dob, zatímco design stínu bez ozdůbek a jasná volba barev vyzařuje určitou modernost, což z lampy nakonec dělá obzvláště všestranný a mimořádně stylový zdroj světla. Sklo kruhového svítidla navíc nejen zachovává přímý výhled na světelný zdroj, který je obzvláště účinný, ale také vytváří všestranné rovnoměrné světlo, které atmosféricky osvětluje okolí. Díky stupni krytí IP23 je vhodný pouze pro instalaci v chráněných venkovních prostorách, například pod převisem střechy apod.

2 999 Kč

K.S. Verlichting Venkovní nástěnné svítidlo Andrew lucerna

Venkovní nástěnné svítidlo Andrew poskytuje stylové osvětlení ve venkovním prostoru Toto vkusně zpracované venkovní nástěnné světlo je vybaveno ozdobným kovovým tělem, které lze snadno integrovat kdekoli. Oválné a průhledné sklo je navíc stabilizačně orámováno několika vzpěrami a vytváří vhodné osvětlení.

2 899 Kč

K.S. Verlichting Venkovní nástěnné světlo Barn industriální styl

Stodola pozinkované venkovní nástěnné světlo Nástěnná lampa Barn z pozinkované oceli je elegantním zdrojem světla pro jakýkoli venkovní prostor. Byl navržen v industriálním vzhledu a má klasický tvar. Každá nástěnná lampa Barn je vyrobena ručně z vysoce kvalitních materiálů, takže každá nástěnná lampa má jedinečnou povrchovou úpravu. Světelný zdroj lampy je krytý matným sklem, které umožňuje, aby světlo svítilo dolů a neoslňovalo. Industriální vzhled této lampy vyzařuje jedinečné kouzlo a je vhodná jako moderní zdroj světla ve venkovním prostoru, například u vchodu do domu nebo na terase.

2 799 Kč

K.S. Verlichting Venkovní nástěnné svítidlo Andrew lucerna

Venkovní nástěnné svítidlo Andrew poskytuje stylové osvětlení ve venkovním prostoru Toto vkusně zpracované venkovní nástěnné světlo je vybaveno ozdobným kovovým tělem, které lze snadno integrovat kdekoli. Oválné a průhledné sklo je navíc stabilizačně orámováno několika vzpěrami a vytváří vhodné osvětlení.

2 799 Kč

K.S. Verlichting Venkovní nástěnné světlo Sonn se senzorem pohybu

Venkovní nástěnné svítidlo Sonn s mřížovým krytem Nerezové pouzdro venkovní nástěnné lampy Sonn má nadčasový design a je opatřeno mřížkovým krytem, který zajišťuje bezpečné uchycení stínidla. Matné stínítko zajišťuje rovnoměrné rozložení světla bez oslnění. Snímač pohybu automaticky zapne světlo. Sonn je praktické univerzální zařízení pro venkovní použití nebo do sklepních prostor! Technické údaje snímače pohybu: – Montážní výška 1,5 až 2 m od země – Úhel detekce: 100° – Dosah detekce: až cca 8 metrů – Doba svícení: 1:40 minut / možnost nepřetržitého svícení

2 799 Kč

K.S. Verlichting Venkovní nástěnné svítidlo Sydney M

Venkovní nástěnné svítidlo Sydney M – s krytím IP23 ideální pro kryté venkovní prostoryPůvabné venkovní nástěnné svítidlo Sydney M šíří ve venkovním prostoru nostalgickou atmosféru, protože svým zvláštním designem připomíná zdroj světla z dob dávno minulých. Design však nemá pouze nostalgické rysy, ale také moderní, které ze svítidla následně činí univerzálně použitelný světelný zdroj. Svítidlo lze integrovat do moderně i klasicky řešených venkovních prostor, kde díky kulatému skleněnému stínítku a viditelné žárovce (není součástí dodávky) poskytuje rovnoměrné osvětlení.

2 599 Kč

K.S. Verlichting Como – dekorativní venkovní nástěnné svítidlo

Venkovní nástěnné svítidlo Como ve stylu lucernySvětelný zdroj je viditelně umístěn ve schránce z nerezové oceli s práškovým nátěrem. Skleněná skla na třech stranách stíní světelný zdroj. Díky této konstrukci venkovní nástěnné svítidlo podtrhuje harmonickou atmosféru a poskytuje útulné osvětlení.

2 299 Kč

K.S. Verlichting TURIJN klasické venkovní nástěnné svítidlo

Ušlechtilá venkovní nástěnná lampa TURIJN z práškově lakovaného hliníkuKlasický a tvarovaný design charakterizuje venkovní nástěnnou lampu TURIJN, která je díky práškovému lakování mimořádně odolná vůči povětrnostním vlivům. Příjemné světlo v okolí domu je s lampou TURIJN zaručeno.

1 999 Kč

K.S. Verlichting Zelené venkovní nástěnné svítidlo Dolce

Venkovní nástěnné svítidlo Dolce se zeleným práškovým nátěremVenkovní nástěnné svítidlo Dolce dodá fasádě barevný nádech díky svému práškovému nátěru odolnému vůči povětrnostním vlivům v decentní zelené barvě. Jeho retro vzhled navíc podtrhuje zvláštní efekt. Díky stínítku z čirého skla vyzařuje světlo nerušeně do všech stran. Svítidlo je vybaveno paticí E27 a lze jej provozovat s běžnými žárovkami nebo s úspornými žárovkami.

1 999 Kč

K.S. Verlichting Venkovní nástěnné svítidlo Jersey M

Krásná venkovní nástěnná lampa Jersey M Venkovní nástěnná lampa Jersey M vyzařuje nadčasovost a zároveň modernost. Díky černému práškovému lakování a otevřenému designu stínidla jednoduše promění každý venkovní prostor v místo pohody. Světlo nádherně rovnoměrně prosvítá skrze čiré skleněné tabule ve stínidle a vytváří tak širokospektrální osvětlení okolí. Ideální pro osvětlení skleníků nebo zimních zahrad. pozor: Vhodné pouze pro použití v chráněných venkovních prostorách!

1 999 Kč
-10%

K.S. Verlichting Tmavošedé venkovní nástěnné svítidlo Dolce

Venkovní nástěnné svítidlo Dolce s práškovým nástřikem odolným proti povětrnostním vlivům v barvě taupeVenkovní nástěnné svítidlo Dolce je i přes svou jednoduchou povrchovou úpravu v barvě taupe skutečným poutačem na stěnu domu. Je to především díky jejímu elegantnímu retro designu. Díky práškovému lakování je svítidlo mimořádně odolné vůči povětrnostním vlivům a dokonale se hodí pro venkovní použití. Světlo rovnoměrně vyzařuje přes stínítko z čirého skla. Do patice E27 lze namontovat jak klasické, tak LED žárovky.

1 799 Kč
-15%

K.S. Verlichting Modré venkovní nástěnné svítidlo Dolce

Modře lakované venkovní nástěnné svítidlo Dolce z hliníkuVenkovní nástěnné svítidlo Dolce, inspirované retro vzhledem, bylo opatřeno práškovou barvou v krásném modrém odstínu, aby bylo odolné vůči povětrnostním vlivům. Čiré stínidlo ze skla umožňuje nerušené prosvícení žárovky uvnitř. Svítidlo s paticí E27 lze osadit běžnými žárovkami do maximálního příkonu 60 W, LED nebo úspornými žárovkami. Kvalitní venkovní nástěnné svítidlo a zároveň krásný barevný šmrnc na každé stěně domu!

1 699 Kč

K.S. Verlichting Venkovní nástěnné svítidlo Brig

Lesklá černá venkovní nástěnná lampa BRIG pro dům a zahraduKlasická černá venkovní nástěnná lampa BRIG rozsáhle osvětluje vstupy do domu nebo terasy. Zakřivený rám z kovu byl nalakován lesklou černou barvou, čiré skleněné stínidlo nechává světlo jasně svítit bez překážek. Vhodné pro běžné žárovky, úsporné žárovky nebo LED žárovky.

1 599 Kč

K.S. Verlichting Brig venkovní nástěnné svítidlo galvanizovaná ocel

Brig – venkovní nástěnné svítidlo pro jakýkoli typ žárovky E27Venkovní nástěnné svítidlo Brig lze připevnit k jakémukoli domu – ať už v moderním, klasickém nebo rustikálním designu – protože absolutně nepodléhá žádnému stylu. Nástěnný držák, konzola i stínidlo jsou vyrobeny z pozinkované oceli. Díky čirému sklu lampy je osvětlovací těleso zvenčí viditelné bez překážek, a proto dekorativní lampa vypadá obzvlášť krásně. Lze použít všechny typy světelných zdrojů, od LED žárovek přes úsporné žárovky až po klasické žárovky. V rámci příslušenství byl uložen výběr vhodných osvětlovacích těles – objednávejte prosím zvlášť, protože žádné osvětlovací těleso není součástí dodávky.

1 599 Kč