Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
9 produktů

Heitronic Reflektor LED Norimberk 4

Přídavné bodové světlo pro LED zapuštěné osvětlení Nürnberg 4, kulaté Tento LED reflektor vyrobený z nerezové oceli odolné proti povětrnostním vlivům s matnou ochrannou skleněnou tabulí je dodáván s připojovacím kabelem 0,3 m a zástrčkou IP67. Lze jej použít pouze jako doplňkové topení ke startovací sadě (viz příslušenství).

999 Kč
-10%

Heitronic LED nástěnné světlo Toledo s hlásičem pohybu

Výkonné venkovní LED nástěnné světlo Toledo s praktickým detektorem pohybu Pouzdro venkovního nástěnného světla LED je vyrobeno z robustního plastu a lze jej rychle a snadno namontovat pomocí západky. Svítidlo není vhodné pouze pro venkovní použití, ale může také poskytovat světlo a jas ve vlhkých místnostech nebo suterénech. Díky integrovanému detektoru pohybu se světlo v případě potřeby vždy rozsvítí. Detekční rozsah senzoru je 120 ° a maximálně 10 metrů, trvání světla lze nastavit od 15 sekund do 10 minut. Kromě toho se jas odezvy může pohybovat mezi 3 a 2 000 luxy, v závislosti na umístění. LED venkovní nástěnné světlo Toledo je prachotěsné a chráněné proti vodním paprskům, takže jej lze použít téměř kdekoli.

988 Kč
-18%

Heitronic LED venkovní reflektor Kingston s hrotem

Moderní LED venkovní bodové světlo Kingston s hrotem země, změnou barev RGBW a dálkovým ovládáním Ať už barevné nebo jednoduše bílé světlo – moderní LED venkovní bodové světlo Kingston nabízí obojí. Pomocí dodávaného dálkového ovladače barva sv?tla snadno měnit a upravovat. Kromě různých barev jsou k dispozici také funkční režimy, jako je funkce rychlého spuštění nebo blikající světlo. Reflektor má robustní pouzdro a díky hrotu země jej lze použít kdekoli na zahradě. Otočný držák zajišťuje, že světelný paprsek lze individuálně vyrovnat. Venkovní bodové světlo Kingston LED je dodáváno s 3 m dlouhým připojovacím kabelem se zástrčkou a lze jej také stmívat pomocí dálkového ovladače. Kromě barev RGB lze bílé světlo měnit mezi 2 700 K a 6 500 K.

899 Kč
-10%

Heitronic Zemní zápustný reflektor Postupim

Síťový zapuštěný podlahový reflektor Potsdam – zatížitelný až do hmotnosti jedné tunySíťový zapuštěný podlahový reflektor Potsdam zajišťuje krásné osvětlení celého venkovního prostoru a zároveň vytváří akcenty a má omezenou provozuschopnost (zatížitelný až do hmotnosti jedné tuny). Je vybaven krytím IP67. Reflektor je vyroben z tlakově litého hliníku s krytem z nerezové oceli. Součástí dodávky je plastová instalační objímka. obecná poznámka ke svítidlům pro instalaci do země: Abyste se mohli ze svítidel umístěných v zemi dlouho těšit, je třeba zajistit účinnou drenáž a vhodné štěrkové lože pro odvodnění. Svítidla pro zapuštění do země neinstalujte do prohlubní nebo důlků – na svítidle (a v krabici pro zapuštění) by se neměla shromažďovat stojatá voda.

899 Kč
-10%

Heitronic Zemní zápustný reflektor Postupim

Čtvercový zapuštěný podlahový reflektor Potsdam snese zátěž až jedné tunyEfektivní venkovní osvětlení slibuje čtvercový zapuštěný podlahový reflektor Potsdam z tlakově litého hliníku s krytem z nerezové oceli, který je dodáván s plastovým montážním pouzdrem. Díky stupni krytí IP67 je odolný proti povětrnostním vlivům a díky své schopnosti odolat zatížení až jednou tunou je vhodný i pro použití na příjezdových cestách nebo u vchodů. Svítidla zapuštěná do země vyžadují účinné odvodnění a vhodné štěrkové lože pro drenáž, aby se zabránilo zamokření. Kromě toho by neměla být instalována do prohlubní a důlků, aby se na svítidle nebo v zapuštěné krabici nemohla hromadit stojatá voda.

899 Kč
-10%

Heitronic LED světlomet Bolton černý 50 W

Černý LED světlomet Bolton pro báječné osvětlení Tento světlomet s otočným držákem lze použít v celé venkovní oblasti pro nejrůznější osvětlovací úkoly. Světlomet Bolton LED je vyroben z hliníku odolného proti povětrnostním vlivům, má velmi robustní a kompaktní vzhled a je dodáván s integrovaným předřadníkem. – s čirým ochranným sklem – Úhel paprsku: 110 ° – Stupeň krytí IP65 – Včetně připojovacího kabelu (30 cm) s otevřenými konci

719 Kč

Heitronic Vícenásobné kabelové rozváděče IP44 5násobné

Několik kabelových distributorů pro systém SchelgoLUX Rozdělovač kabelů s krytím IP44 je k dispozici ve verzích s 3 nebo 5 připojeními.

649 Kč
-21%

Heitronic LED zemní zápustné svítidlo Pflasterstein 10

Diskrétní venkovní osvětlení zajišťuje dlažební kostka LED se zapuštěným svítidlem – 10 cm Příjezdové cesty do dvora a cesty k pozemkům lze vybavit touto čtvercovou dlažební kostkou LED se zvýrazněným orientačním osvětlením. Montážní pouzdro do země je součástí dodávky. – včetně 30 cm připojovacího kabelu s volnými konci pro přímé připojení – 230 V AV – LED (barva světla teplá bílá) – 3 000 kelvinů – úhel vyzařování 120° – Ra 85 – životnost až 30 000 hodin – nelze stmívat – krytí IP67 – třída ochrany II

499 Kč
-4%

Heitronic Kabelová spojka pro systém SchegoLUX

Kabelový konektor pro systém SchelgoLUX Kabelový konektor pro systém SchelgoLUX je vodotěsný do 4 metrů s třídou ochrany IP68

404 Kč