Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
50 produktů

FARO BARCELONA LED venkovní nástěnné světlo Orwell

Moderní, robustně zpracované venkovní nástěnné svítidlo LED Orwell Venkovní nástěnné svítidlo Orwell LED se díky svému nadčasovému vzhledu a neutrálnímu barevnému provedení hodí k mnoha stylům fasád. Hodí se například k umístění jednotlivě nebo ve dvojicích pro neoslňující a bezpečné osvětlení vchodu do domu. Těleso je vyrobeno z tlakově litého hliníku v tmavě šedé barvě, tělo svítidla, které vyzařuje světlo do všech směrů, je vyrobeno z opálového polykarbonátu. Díky krytí IP54 je venkovní nástěnné svítidlo Orwell optimálně chráněno proti dešti.

2 999 Kč

FARO BARCELONA Balder – LED svítidlo pro zapíchnutí do země

IP67 – černé LED svítidlo pro zapíchnutí do země Balder S LED svítidlem pro zapíchnutí do země Balder lze upoutat pozornost na rostliny nebo speciální dekorované úseky. Díky stupni krytí IP67 je svítidlo pro zapíchnutí do země zvlášť dobře chráněné před všemi povětrnostními vlivy. Poskytuje příjemně teplé bílé světlo v úhlu 50°.

2 899 Kč

FARO BARCELONA Úhel 60° – LED bodové svítidlo do země Suria-3

Suria-3 – decentní LED bodovésvítidlo pro zapuštění do země S úhlem vyzařování 60 stupňů se teplé bílé světlo široce rozprostře. Díky stupni krytí IP67 je bodové svítidlo pro zapuštění do země Suria-3 velmi odolné proti povětrnostním vlivům. Nosnost Suria-3 činí maximálně 1.000 kg. S tímto bodovým svítidlem obdržíte velmi robustní, a přesto ušlechtilý předmět pro zařízení venkovních prostor. Díky svému niklově matnému rámu působí velmi decentně.

2 899 Kč

FARO BARCELONA LED svítidlo s podstavcem Blub’s

Blub`s – svítidlo s podstavcem s dekorativním stínidlem na lampu Na válcovitém podstavci z hliníkového tlakového odlitku v tmavošedém provedení je umístěno stínidlo svítidla z bílého plastu, které propůjčuje svítidlu Blub`s zvláštní vzhled. Jako houba nebo bublina sedí široké stínidlo svítidla na podstavci a vyzařuje proto světlo všemi směry, dokonce i dolů na zem. Bílé stínidlo na lampu zaručuje neoslňující a rovnoměrné světlo, které v interiéru vytváří LED žárovka (není součástí balení), takže cesty, vjezdy, terasy a spousta dalších venkovních úseků bude osvětlena nejen jasným světlem, ale i energeticky úsporně.

2 899 Kč

FARO BARCELONA Suria-3 – LED svítidlo do země

IP67 – LED svítidlo do země Suria-3 LED svítidlo do země Suria-3 s matným niklovým rámem nadčasově a diskrétně zapadá do celkového obrazu vnější oblasti. Zajišťuje harmonické světelné akcenty v zahradě a na příjezdových cestách. Díky třídě ochrany IP67 je venkovní světlo velmi odolné vůči povětrnostním vlivům. – nosnost 1 000 kg

2 899 Kč

FARO BARCELONA Kulatá lodní armatura Noray

Robustní lodní armatura Noray z mosazi, kulatá Lodní armatura Noray přesvědčí vysoce kvalitním zpracováním a klasickým designem. Kryt se skládá z ušlechtilé mosazi a v něm vložená skleněná tabule z průhledného skla s drážkami. Díky stupni krytí IP65 se může umístit například ve vlhkých prostorech, jako je sklep nebo garáž, nebo také osvětlit venkovní prostory. Může se upevnit jak na stropě, tak i na stěně. Noray se rozsvítí vhodnou žárovkou E27 až do 60 wattů.

2 899 Kč

FARO BARCELONA Borda – námořní mosazné venkovní nástěnné svítidlo

Námořní vzhled – venkovní nástěnné svítidlo Borda Venkovní nástěnné svítidlo Borda vděčí svému rustikálnímu a současně námořnímu vzhledu materiálu, z něhož bylo vyrobeno. Výsledkem kombinace mosazi s pruhovaným sklem je skvělý design. Pomocí žárovky E27 do max. 60 wattů navíc obdržíte dostatek světla pro osvětlení nejrůznějších venkovních úseků. Vhodné příslušenství lze objednat přímo přes Příslušenství.

2 899 Kč

FARO BARCELONA LED svítidlo pro zapuštění do země LED-18

LED-18 – výkonné LED svítidlo pro zapuštění do země Decentní účinek a enormní světelná účinnost. To jsou podstatné vlastnosti LED svítidla pro zapuštění do země LED-18. Výsledkem kombinace 3wattové vysoce výkonné LED a bílého polykarbonátového difuzoru je světlé, a přesto neoslňující světlo. Niklově matný rám završuje celkový vzhled. Toto svítidlo pro zapuštění do země je zvlášť odolné proti povětrnostním vlivům díky stupni krytí IP67.

2 899 Kč

FARO BARCELONA Venkovní stropní světlo Kila

Elegantní a jednoduché venkovní stropní svítidlo Kila se skleněným stínidlem a paticí E27, IP65 Podstavec venkovního stropního svítidla Kila je vyroben z hliníku antracitové barvy. Válcové stínidlo ze skla, v němž čeká patice E27 na účinnou LED žárovku s maximálním příkonem 15 W, je bezproblémově připojeno. Kila je chráněna proti proudu vody díky stupni krytí IP65 a je také prachotěsná. Takto nastavený je ideální pro venkovní použití, například nad vchodem do domu nebo na zastřešenou terasu.

2 799 Kč

FARO BARCELONA LED venkovní nástěnné svítidlo Kaula

LED nástěnné svítidlo Kaula – odolné proti povětrnostním vlivům a slané vodě LED nástěnné svítidlo Kaula s důrazem na jednoduchý design nadchne svou přísnou geometrií a decentním niklovým vzhledem. Saténově upravený povrch dodává tomuto modelu eleganci, difuzor z odolného plastu daruje neoslňující světlo současně ve dvou směrech. Díky stupni krytí IP44 je svítidlo Kaula spolehlivě chráněné proti usazeninám prachu a vniknutí vody, zatímco robustní materiál trvale odolává dokonce i slané vodě. LED nástěnné svítidlo Kaula určené pro venkovní použití se uplatní například jako výrazný světelný doplněk a organický prvek venkovního osvětlení hausbótu nebo domu na pláži. Toto svítidlo harmonizuje se všemi nadčasovými nebo minimalistickými architektonickými a zařizovacími koncepty, které kladou důraz na jednoduchý tvar a maximální funkčnost.

2 799 Kč

FARO BARCELONA Soklové světlo Muffin s rýhovaným stínidlem 55

Muffin – podstavcová lampa s drážkovaným bílým stínidlem Svítidlo na podstavci Muffin nepochybně vděčí za svůj název odstínovému designu, který se vzhledem k rýhovanému okraji a mírnému zakřivení nahoru podobá těmto sušenkám. Stínidlo PMMA sedí na elegantní kulaté základně z tlakově litého hliníku, která byla natřena tmavě šedou barvou. LED lampa ve stínu zajišťuje energeticky úsporný jas na cestách, terase nebo na příjezdové cestě. Světelný zdroj není součástí dodávky.

2 699 Kč

FARO BARCELONA LED venkovní spot Spy-1

Otočný a otočný LED venkovní bod Spy-1 Venkovní bod Spy-1 je flexibilní volbou pro osvětlení cest nebo akcentů ve venkovních prostorách v noci. Spy-1 lze instalovat jako nástěnné světlo nebo jako podstavec. Hlava s LED diodami, které jsou umístěny za difuzorem z čirého skla, lze otočit. Kromě toho lze rám otočit nad nohou. Spot vyrobený z hliníku s drsným tmavě šedým povrchem odolává větru a počasí i mechanickým vlivům.

2 599 Kč

FARO BARCELONA LED venkovní nástěnné světlo Toluca

Venkovní nástěnné svítidlo Toluca vyrobené z hliníku LED venkovní nástěnné světlo Toluca je navrženo jako vodorovný kvádr. Nahoře a dole jsou použity kryty z nárazuvzdorného skla vyrobené z tvrzeného skla, které chrání LED uvnitř. Toluca je ideální pro zvýrazňující osvětlení nebo jako zdroj světla nad vstupním prostorem, stejně jako pro chodníky v blízkosti domů. Jednoduchý hranatý tvar ladí s moderními venkovními plochami.

2 599 Kč

FARO BARCELONA Venkovní nástěnné světlo Natron

Venkovní nástěnné svítidlo Natron s vyzařováním světla na třech stranách Venkovní nástěnné svítidlo Natron je navrženo v moderním čtvercovém tvaru kvádru. Skládá se z hliníkového rámu a tří skleněných výplní. Soda vyzařuje světlo bez oslnění nahoru, dolů a vpředu. Svítidlo, které je chráněno proti vodním paprskům, je vybaveno paticí pro žárovku E27

2 499 Kč

FARO BARCELONA Ocel – LED svítidlo pro zapuštění do země LED-18

Jednoduché LED svítidlo pro zapuštění do země LED-18, IP67 S barevnou teplotou přibližně 3.000 kelvinů vyzařuje LED osvětlovací technologie namontovaná ve svítidle pro zapuštění do země teplé bílé světlo, které poskytuje dostatečné osvětlení pro zahradu nebo příjezdovou cestu. Kulatý nerezový rámeček v niklově matném provedení se krásně přizpůsobuje bílému polykarbonátovému difuzoru. To se kromě toho postará o příjemné neoslňující světlo. Díky maximální nosnosti 1.000 kg a stupni krytí IP67 je LED svítidlo pro zapuštění do země LED-18 velmi robustní svítidlo.

2 499 Kč

FARO BARCELONA Rustikální venkovní nástěnné světlo Argot

Elegantní venkovní lampa Argot Lampa zaujme nadčasovým charakterem a klasickým tvarem. Vysoce kvalitní hliníkové pouzdro v hnědé oxidované konstrukci podtrhuje starožitný celkový dojem z této lampy, která obohacuje každou venkovní plochu a koupe ji v útulném světle.

2 499 Kč

FARO BARCELONA Závěsné světlo Blub’s pro exteriéry

Venkovní závěsná lampa Blub s atraktivním stínidlem Hlavní pozornost závěsné lampy Blub pro venkovní použití je jednoznačně zaměřena na tvarované stínidlo, které je vyrobeno z bílého PMMA a má vystouplý tvar. Stínidlo vyzařuje světlo rovnoměrně, bez oslnění a do všech směrů. Jako osvětlovací těleso výrobce doporučuje LED žárovku do max. 15 W, která není součástí dodávky. Venkovní závěsné svítidlo Blub s krytím IP44 je vybaveno kabelem dlouhým 130 cm.

2 399 Kč

FARO BARCELONA Mini Wilma – svítidlo s podstavcem

Hliníkové svítidlo s podstavcem Mini Wilma Se svým tmavošedým hliníkovým podstavcem a bílým plastovým difuzorem se svítidlo s podstavcem Mini Wilma včlení do každého venkovního prostoru. Díky difuzoru vydává neoslňující a rovnoměrné světlo, které nejen zvyšuje bezpečnost v temných večerních hodinách, ale také atraktivně osvětluje prostor v blízkosti země. Svítidlo s podstavcem Mini Wilma může být provozováno pouze s úspornými zářivkami do 11 wattů.

2 399 Kč

FARO BARCELONA Venkovní nástěnné svítidlo Nautica oxidově hnědé

Venkovní nástěnné svítidlo Nautica se starožitným designem Toto stylové nástěnné světlo ze železa s hnědě oxidovaným starožitným vzhledem ozdobí každou zahradu svým atraktivním designem. Dva křižující se ozdobné oblouky nad sklem přispívají k rustikálnímu vzhledu. Svítidlo patří k sérii svítidel s elegantním stylem, která jsou uměleckou řemeslnou prací a přesvědčí svým dekorativním designem.

2 399 Kč

FARO BARCELONA LED svítidlo do země Seth-60 o výšce 60 cm

Praktické LED zahradní bodové svítidlo Seth-60 pro všestranné použití Součástí tohoto LED svítidla je hrot k zapíchnutí do země, čímž se otevírá široké spektrum pro instalaci bodového svítidla Seth-60. Hrot pro zapíchnutí do země se přitom postará o stabilní umístění, dokonce i v písčité nebo hlinité půdě. Štíhlé bodové svítidlo pro zapíchnutí do země boduje svým zdrženlivým vzhledem a dlouhou nohou. Díky stupni krytí IP44 je toto bodové svítidlo Seth-60 odolné proti stříkající vodě a proti pronikání prachu. V případě potřeby se může toto venkovní svítidlo flexibilně nasměrovat, aby se zdůraznily určité objekty. LED bodové svítidlo pro zapíchnutí do země Seth-60 lze použít nejen pro cílené osvětlení zahradních dekorací, ale také jako praktické a světlé svítidlo pro osvětlení cest. V sadě se toto venkovní svítidlo postará o větší bezpečnost a navíc pomůže atraktivně osvětlit určité prvky v zahradě. Důrazně funkčně a zdrženlivě provedený zdroj světla se bez problémů začlení do většiny architektonických konceptů a konceptů úpravy krajiny.

2 399 Kč

FARO BARCELONA Venkovní závěsné světlo Muffin

Muffin – venkovní závěsná lampa s drážkovaným stínidlem Tvar stínidla této závěsné lampy pro venkovní použití bezpochyby připomíná muffin, díky čemuž si jistě vysloužila své jméno. Stínidlo je vyrobeno z opálově bílého plastu, takže osvětlení je velmi rovnoměrné a neoslňuje. Závěsné svítidlo je vybaveno 150 cm dlouhým kabelem, má krytí IP44 a lze jej osadit žárovkami do 20 W (nejsou součástí dodávky).

2 399 Kč

FARO BARCELONA LED svítidlo s podstavcem Blub’s

S dekorativním stínidlem na lampu – svítidlo s podstavcem Blub´s Nápadné stínidlo, které se jako houba rozložitě zvedá od kulatého podstavce svítidla, dělá ze svítidla s podstavcem Blub´s zvláštní prvek, který – umístěný na stěně nebo soklu – na sebe zaručeně přitáhne pozornost. Ovšem nejen vzhled, ale také vyzařování světla je efektní, protože stínidlem na lampu je světlo vyzařováno velmi rovnoměrně a především široce, aniž by oslňovalo. Při použití žárovky do 20 W – výrobce doporučuje použít LED žárovku – je osvětlení svítidlem s podstavcem Blub´s kromě toho energeticky úsporné a efektivní. Žárovka není součástí balení, ale může být objednána přímo jako příslušenství.

2 299 Kč

FARO BARCELONA Venkovní nástěnné svítidlo Nautica Ø 26 cm

Vysoce kvalitní venkovní světlo Nautica Efektní hnědě patinované stínidlo na lampu skvěle harmonizuje s kulovitým sklem svítidla. Díky obloukovitému držáku nad sklem, v kombinaci s nádhernou příčkou, je toto svítidlo pastvou pro oči. Svítidlo patří k sérii svítidel s elegantním stylem, která jsou uměleckou řemeslnou prací a přesvědčí svým dekorativním designem a svým příjemným, komfortním světlem.

2 199 Kč

FARO BARCELONA LED venkovní nástěnné světlo Drak z mosazi

Kulaté venkovní nástěnné svítidlo LED Drak v mosazi Moderní design charakterizuje venkovní nástěnné svítidlo LED Drak, jehož kulaté tělo, vpředu napůl otevřené, je vyrobeno z robustní mosazi. Díky ochraně proti korozi lze nástěnné svítidlo Drak namontovat i na budovy v blízkosti moře, protože se nepoškodí vlivem slaného vzduchu. Světlo LED diod umístěných za plastovým difuzorem je vyzařováno v mírném půlkruhu směrem dolů, dopředu a mírně do strany.

2 199 Kč

FARO BARCELONA LED venkovní nástěnné světlo Guiza

LED venkovní nástěnné svítidlo Guiza – volitelně svítí nahoru nebo dolů Moderní venkovní nástěnné svítidlo Guiza je vybaveno energeticky účinnými LED diodami, které jemně a bez oslnění osvětlují temnou bílou barvu. Světlo svítí nepřímo, v závislosti na způsobu instalace nahoru nebo dolů. Venkovní světlo je ideální pro vstupní prostory domů, fasády nebo pro terasy. Je vybaven třídou ochrany IP65 a vydrží každé počasí.

2 199 Kč

FARO BARCELONA Soklové světlo Muffin s rýhovaným stínidlem 25

Malé muffinové podstavcové světlo s bílým odstínem Stín tohoto malého podstavce Muffin ve skutečnosti připomíná tento sušenku – téměř vypadá jako papírové pouzdro, ve kterém je upečený. Energeticky úspornou nebo LED žárovku do 20 W lze použít ve stínu z opálově bílého PMMA k energeticky úspornému a účinnému osvětlení terasy nebo různých oblastí kolem domu. Bílý odstín sedí na základně z tlakově litého hliníku, která byla natřena tmavě šedou barvou.

2 199 Kč
-12%

FARO BARCELONA Závěsné světlo Nautica Ø 26 cm

Rustikální venkovní závěsné svítidlo Nautica Toto stylové stropní světlo ze železa s hnědě oxidovaným starožitným vzhledem ozdobí každou zahradu svým atraktivním designem. Dva křižující se ozdobné oblouky nad sklem přispívají k rustikálnímu vzhledu. Svítidlo patří k sérii svítidel s elegantním stylem, která jsou uměleckou řemeslnou prací a přesvědčí svým dekorativním designem a svým příjemným, komfortním světlem.

2 099 Kč

FARO BARCELONA LED spot Grund odolný vůči mořské vodě Ø3

Přechodové LED svítidlo do země základní IP65 S kulatým LED svítidlem Grund lze jasně vyznačit cesty, terasy nebo příjezdové cesty, stejně jako efektivně a atmosféricky osvětlené. Žárovka je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku a nerezové oceli, takže ji lze použít i v oblastech s vysokým obsahem solí ve vzduchu. Úhel paprsku je 15 °. Technické specifikace: – vysoká nosnost až do max.1 000 kg (IK08) – Robustní pouzdro odolné proti mořské vodě – Rozsah dodávky bez LED ovladače, vhodné modely viz příslušenství

1 999 Kč

FARO BARCELONA Kulaté LED venkovní nástěnné světlo Pill tmavošedé

Venkovní nástěnné svítidlo Pilulka s elegantním a funkčním vzhledem Design této stylové lampy umožňuje jemné a plynulé křivce vstoupit do plodného dialogu s účelnou přímkou. Výsledek je působivý – nástěnná lampa Pill je harmonická a dynamická. Díky silnému ochrannému faktoru IP54 je světelný bod trvale odolný vůči usazeninám prachu, nečistotám a stříkající vodě. V tomto ohledu je svítidlo Pill bezvýhradně doporučeno pro venkovní použití. Na přání lze nástěnnou lampu se světelným prvkem připevnit nahoře nebo dole. Tím se dále rozšiřuje řada možných použití. Venkovní nástěnné světlo Pill lze mimo jiné použít ke specifickému osvětlení čísla domu, jako zajímavý světelný akcent nebo k označení určitých oblastí. Tento omezený světelný bod je obzvláště vhodný pro bezpečné osvětlení schodů ve vstupním prostoru nebo schodů na zahradě.

1 999 Kč

FARO BARCELONA Mnohostranný nástěnný reflektor Flow včetně hrotu

Bodové svítidlo Flow v černé barvě – vyměnitelné a elegantní Vybaveno mimořádně vysokým ochranným faktorem IP65, je toto svítidlo nejen spolehlivě chráněno proti prachu, ale také proti vodním paprskům, a proto se bezvýhradně doporučuje pro celoroční použití venku. Wall spot Flow má další praktickou vlastnost: Tento model je dokonce trvale odolný vůči slané mořské vodě. Navrženo v elegantní a zároveň jemné černé barvě, nástěnné bodové světlo Flow lze flexibilně sladit, takže je ideální pro zvýraznění jednotlivých dekorativních předmětů a zahradních doplňků. Sada obsahuje také praktický hrot, což je důvod, proč lze venkovní lampu Flow mimo jiné použít jako cestové světlo. Pokud jde o nastavení světelných akcentů nebo použití promyšleného konceptu osvětlení k zajištění větší bezpečnosti na zahradě, je nástěnné bodové světlo Flow všestranným a stylovým řešením.

1 999 Kč
-10%

FARO BARCELONA LED svítidlo pro zapíchnutí do země Seth-28

LED bodové svítidlo pro zapíchnutí do země Seth-28 pro výrazné světelné akcenty a efektivní zahradní osvětlení Tento model je vybavený integrovaným hrotem pro zapíchnutí do země a jeho instalace je proto zvlášť jednoduchá. LED bodové svítidlo pro zapíchnutí do země Seth-28 je umístěné na štíhlé noze a je možné ho podle přání různě nasměrovat. Díky stupni krytí IP44 je toto svítidlo skvěle chráněné proti stříkající vodě a usazeninám prachu. Proto je toto LED bodové svítidlo Seth-28 odolné vůči povětrnostním vlivům bez problémů vhodné pro dlouhodobé venkovní použití. Díky omezenému úhlu vyzařování 40° je toto zahradní svítidlo vhodné ke zvýraznění určitých zahradních doplňků nebo úseků. LED bodové svítidlo pro zapíchnutí do země Seth-28 se dobře uplatní také jako jednoduché a efektivní svítidlo pro osvětlení cest. Redukovaný tvar otevírá tomuto svítidlu několik možností použití, což umožňuje toto bodové svítidlo Seth-28 hladce začlenit do prakticky všech konceptů zahradních designů.

1 978 Kč

FARO BARCELONA Venkovní nástěnné světlo Tejo

Úhlové, moderní venkovní nástěnné svítidlo Tejo Tejo vyzařuje světlo ve třech směrech – dopředu, nahoru a dolů. V kombinaci s jednoduchým tvarem kvádru je výsledkem efektivní světelný zdroj pro moderní venkovní prostory. Venkovní nástěnné světlo je tvořeno pouzdrem z tmavě šedého vstřikovaného hliníku a matných polykarbonátových krytů. Tejo nabízí držák na lampu E27, který je umístěn uvnitř a je chráněn před stříkající vodou.

1 899 Kč

FARO BARCELONA Venkovní nástěnné světlo KLAMP

KLAMP – Dvouhlavé venkovní nástěnné svítidlo s velkým rozptylem světla Venkovní nástěnné svítidlo KLAMP má jednoduchý, ale přesto vzrušující design. Obě světla směřující pryč od sebe se postarají o přímé osvětlení prostoru pod lampou. Kromě toho je světly směřujícími nahoru dosaženo elegantní osvětlení stěny nad svítidlem. Provedení krytu je také elegantní.

1 799 Kč

FARO BARCELONA Venkovní nástěnné svítidlo Ancora z hliníku

Estetické venkovní nástěnné svítidlo Ancora Venkovní nástěnné svítidlo Ancora přesvědčí svým ohýbaným tělem vyzařujícím útulné světlo bílým sklem jak dolů, tak i nahoru. Tmavě šedé zbarvení se hodí k jakékoli zdi a působí moderně a jednoduše. Ancora může zkrášlit každou stěnu nebo fasádu svým estetickým designem.

1 699 Kč

FARO BARCELONA Venkovní nástěnné svítidlo Muffin

Skvělé venkovní nástěnné svítidlo Muffin s dekorativním stínidlem na lampu Jako papírová formička na muffiny bylo navrženo stínidlo na lampu tohoto venkovního nástěnného svítidla – tomuto tvaru určitě vděčí také za své jméno. Àlex & Manel Lluscà navrhli tuto řadu svítidel, která se vyznačují bílými, dokola rýhovanými stínidly na lampu z PMMA s lehkým obloukem, kterým světlo září velmi rovnoměrně a především bez oslnění. Stínidlo na lampu je umístěno na hranatém nástěnném držáku z hliníkového tlakového odlitku natřeném tmavošedou barvou.

1 699 Kč

FARO BARCELONA Praktické venkovní nástěnné světlo Mini-Project

Šikovné venkovní nástěnné světlo Mini-Project Toto nástěnné bodové světlo nezapůsobí svou velikostí, ale svým funkčním výkonem. Pohyblivý kloub na hlavě lampy lze upravit podle potřeby. Tímto způsobem umožňuje silné a přesné osvětlení.

1 699 Kč