Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
11 produktů

Eco-Light LED stolní lampa Jammin na baterii

Dobíjení přes USB: Baterii přenosné stolní LED lampy Jammin lze nabíjet přes USB. Jelikož má připojení USB-A i USB-C, lze použít oba standardy. Kabel USB (USB-A na USB-C, bez napájecí jednotky) je součástí dodávky. Rám lampy Jammin je vyroben z kovu a je lakován v jedné barvě. Kromě toho je chráněn proti stříkající vodě. přes opálově bílé stínítko vyzařuje teplé bílé světlo produkované integrovanými diodami LED rovnoměrně a s nízkým oslněním. Protože je integrován i dotykový stmívač, lze intenzitu světla pomocí dotyků plynule tlumit. Jammin se tak představuje jako dekorativní zdroj světla ve venkovním prostoru, ať už na zahradě nebo na balkoně.Technické vlastnosti- vybaven dobíjecí baterií a dobíjením přes USB (USB-A nebo USB-C)- plynule stmívatelný dotykem- doba svícení: cca 9 hodin- doba nabíjení: cca 5 – 7 hodin- chráněn proti stříkající vodě (IP54)

2 799 Kč

Eco-Light LED venkovní nástěnné Stripes

Eco-Light LED venkovní nástěnné Stripes, up/downlight, černá, hliník, 6W, L: 8.7 cm, K: 25cm

2 299 Kč

Eco-Light Osvětlení cesty Karo

Eco-Light Osvětlení cesty Karo, 100 cm, dřevěná dekorace, hliník, sklo, dřevo, E27, 60W, L: 11 cm, K: 100cm

1 999 Kč

Eco-Light Osvětlení cesty Karo se soumrakovým senzorem

Moderní osvětlení cesty Karo ve tvaru lucerny Moderní sloupkové svítidlo Karo je ideální pro příjezdové cesty nebo cesty v zahradě. Zvláštní zajímavostí je soumrakový senzor, který lze aktivovat vestavěným spínačem. Automaticky zapíná světlo za vhodného soumraku. Design je hranatý a bez zbytečných ozdob, což ze svítidla Karo činí mimořádně nadčasový zdroj světla. – Soumrakový spínač Zapnuto: ≤ 40 luxů; Vypnuto: ≥ 100 luxů; integrovaný spínač – Svítidlo lze po vypnutí v soumrakovém režimu aktivovat obvyklým způsobem pomocí nástěnného vypínače.

1 999 Kč

Eco-Light LED stolní lampa Cocktail na baterii

Integrovaný dotykový stmívač: LED stolní lampa Cocktail na baterie s připojením USB-C, IP54LED stolní lampa Cocktail je vybavena dvěma bateriemi, které se nabíjejí prostřednictvím integrovaného připojení USB-C. Kabel USB-C je součástí dodávky. Její kryt je vyroben z kovu a je chráněn proti stříkající vodě. Díky tomu ji lze používat nezávisle na zdroji napájení ve venkovním prostředí, např. na balkoně nebo terase. Integrované LED diody vydávají teplé bílé světlo (3 000 K), jehož intenzitu lze plynule regulovat díky vestavěnému dotykovému stmívači.

1 999 Kč

Eco-Light Soklové světlo Karo

Eco-Light Soklové světlo Karo, 55 cm, dřevěná dekorace, hliník, sklo, dřevo, E27, 60W, L: 11 cm, K: 55cm

1 899 Kč

Eco-Light Venkovní nástěnné světlo Karo

Eco-Light Venkovní nástěnné světlo Karo, stojací, dekorace, hliník, sklo, dřevo, E27, 60W, L: 11 cm, K: 32cm

1 599 Kč

Eco-Light Venkovní nástěnné světlo Karo

Eco-Light Venkovní nástěnné světlo Karo, dřevěná dekorace, hliník, sklo, dřevo, E27, 60W, L: 11.5 cm, K: 23.6cm

1 599 Kč

Eco-Light Venkovní světlo Karo

Venkovní nástěnné svítidlo Karo se soumrakovým spínačem Černá krychle je vyrobena z litého hliníku a tvoří rám ve tvaru lucerny. Rameno pod stínidlem jej spojuje s vnější stěnou. Čtyři okna jsou opatřena čirým sklem a přesně zobrazují zdroj světla. K volně volitelné žárovce E27 doporučujeme použít žárovku, která nástěnné svítidlo Karo posune na další, dekorativní úroveň. Integrovaný soumrakový senzor lze aktivovat pomocí spínače na venkovním světle. Při odpovídajícím jasu se pak světlo automaticky rozsvítí a také opět zhasne. – Soumrakový spínač Zapnuto: ≤ 40 luxů; Vypnuto: ≥ 100 luxů; integrovaný spínač – Svítidlo lze po vypnutí v soumrakovém režimu aktivovat jako obvykle pomocí nástěnného vypínače.

1 499 Kč

Eco-Light Venkovní nástěnné Karo

Eco-Light Venkovní nástěnné Karo, hliník a sklo, černá, hliník, sklo, E27, 60W, L: 11.5 cm, K: 23.6cm

1 299 Kč

Eco-Light LED venkovní nástěnné Luca

Eco-Light LED venkovní nástěnné Luca, up/downlight, černá, hliník, 6W, L: 6.6 cm, K: 16.2cm

1 099 Kč