Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
9 produktů

degardo WiFi kontrolér

WiFi ovladač pro všechna světla Degardo® S tímto WiFi ovladačem lze dekorativní světla Degardo®, jako jsou Storus, Trevia a Rovio, pohodlně ovládat a vzájemně propojovat pomocí smartphonu nebo tabletu. – Aplikaci lze stáhnout zdarma – pro iOS (od 5.1) nebo Android (od 2.2)

2 048 Kč

degardo Pojistka proti krádeži Storus šroubovací deska

Zabezpečení proti krádeži / stojanu pro všechna venkovní dekorativní světla řady Storus Ochrana proti krádeži nebo uklouznutí je určena pro všechna světla Storus. Je vybaven základní deskou, kterou lze přišroubovat. Dodávka bez šroubů.

1 400 Kč

degardo Pojistka proti krádeži s ukotvením do země

Zemní kotva jako ochrana proti krádeži venkovních dekoračních světel Storus S touto zemní kotvou lze dekorativní světla řady Storus od společnosti Degardo® ukotvit do země způsobem zabezpečeným proti krádeži.

1 271 Kč

degardo Dekorativní vložka pro lampu Trevia V bílá

Dekorativní vložka pro dekorativní světlo Trevia V Tato dekorativní vložka byla navržena pro dekorativní světlo Trevia V, které lze použít uvnitř i venku. Vložka pojme 13 litrů a plechovku – z. B. naplněné kostkami ledu – slouží k chlazení nápojů.

1 167 Kč

degardo Dekorativní vložka pro lampu Rovio III bílá

Bílá průsvitná dekorativní vložka pro venkovní dekorativní lampu Rovio III Dekorativní vložka má objem 35 litrů a lze ji dle libosti naplnit ozdobnými doplňky. Pokud přidáte kostky ledu, stane se praktickým chladičem nápojů.

1 167 Kč

degardo Dekorativní vložka pro lampu Rovio IV bílá

Dekorativní vložka pro dekorativní lampu Rovio IV Vložka je v průsvitné bílé barvě a rychle se stává nepostradatelným doplňkem pro zahradní párty. S objemem 25 litrů nabízí dekorativní vložka dostatek prostoru pro z. B. Kostky ledu pro chlazení nápojů.

1 167 Kč

degardo Dekorativní vložka pro lampu Storus III průsvitná

Bílá průsvitná dekorativní vložka pro Storus III S touto dekorativní vložkou, která je přizpůsobena tvaru lampy, se externí dekorativní lampa Storus III stává elegantním chladičem nápojů v okamžiku, kdy ji naplníte kostkami ledu. Fantázii se však výzdoba neomezuje. – Objem: 17 litrů

1 167 Kč

degardo Dekorativní vložka pro lampu Trevia III bílá

Různorodá doplňovatelná dekorativní vložka pro venkovní dekorativní světlo Trevia III Při plnění 40litrové dekorativní vložky pro Trevia III se vaší fantazii nekladou žádná omezení. Ať už kostky ledu pro chlazení nápojů, další světelný řetěz nebo drahokamy, možnost dekorace zvyšuje jedinečnost dekorativního světla Trevia III, které lze použít uvnitř i venku.

1 035 Kč

degardo Dekorativní vložka pro lampu Trevia IV bílá

Dekorativní vložka pro Trevia IV: objem 25 litrů Dekorativní vložka je navržena tak, aby byla průsvitná bílá a její rozměry odpovídají dekorativnímu světlu Trevia IV. Lze ji vybavit širokou škálou předmětů. B. s kostkami ledu, aby se lampa stala také chladičem nápojů.

1 035 Kč