Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
11 produktů
-38%

Arcchio Janou LED zapichovací reflektor 12

Válcový LED reflektor Janou z černého hliníku – vhodný i pro montáž na stropKdo hledá kompaktní a jednoduchý venkovní reflektor na zahradu, toho Janou nezklame. Jeho tělo má válcový tvar a je vyrobeno z černého hliníku. Reflektor je navíc chráněn proti proudům vody a prachu – má stupeň krytí IP65. Zemní bodový LED reflektor Janou je tedy vyroben pro venkovní použití a vzdoruje povětrnostním podmínkám za dveřmi. Jeho trvale instalované LED diody vytvářejí příjemné, teplé bílé osvětlení. Pro dosažení harmonického celkového dojmu lze svítidlo Janou kombinovat s dalšími svítidly z této řady – bodový zemní reflektor lze použít i jako stropní svítidlo bez zemního hrotu.

2 899 Kč

Arcchio Gerrie LED podhledové svítidlo Ø5

Černé LED zapuštěné podlahové svítidlo Gerrie z hliníku Pokud hledáte stylové řešení pro osvětlení příjezdové cesty, nebudete zklamáni zapuštěným podlahovým svítidlem Gerrie LED. Jeho kompaktní tělo je vyrobeno z hliníku, silikonu a skla a je laděno do černé barvy. Trvale instalované LED diody vytvářejí teplé bílé světlo, které se příjemně rozprostírá ve venkovním prostoru. Pro dosažení harmonického celkového dojmu lze zapuštěné stojací svítidlo Gerrie LED kombinovat s dalšími svítidly z této řady. – Svítidlo může být převáženo hmotností až 5 000 kg. – Povrchová teplota max. 47 °C

2 399 Kč
-33%

Arcchio Feysal stolní lampa venkovní

Úžasná atmosféra ve venkovním prostoru díky stolní lampě Feysal Stolní lampa Feysal se skládá z kulatého kovového svítidla. Kromě toho má lampa praktické držadlo, aby si rychle a snadno našla nové místo. Kovové vzpěry jsou připevněny svisle a vodorovně, což vytváří krásný vzor. Světlo svítí zevnitř proti kovu, takže vzniká nádherná souhra světla a stínu. Díky třídě ochrany IP44 lze svítidlo použít i venku. Lampa je také chráněna skleněným krytem. Světelný zdroj není součástí dodávky, ale vhodné příklady najdete v příslušenství.

2 399 Kč
-33%

Arcchio Yariki LED nástěnné vestavné světlo

Černé nástěnné svítidlo LED Yariki pro venkovní použití Nástěnné svítidlo Yariki LED je vyrobeno z hliníku a má čtvercový kryt v klasické černé barvě. Díky tomuto elegantnímu barevnému provedení jej lze začlenit do různých prostředí. Toto svítidlo je dokonale vhodné pro osvětlení schodišť a venkovních stěn, protože má stupeň krytí IP65, díky kterému může dlouhodobě sloužit i ve venkovním prostředí. Energeticky úsporné diody LED poskytují dostatek světla, aby se zabránilo nebezpečí zakopnutí, a teplé bílé světlo je velmi příjemné. Svítidlo Yariki se uplatní, když je instalováno v řadě s několika svítidly tohoto druhu.

2 399 Kč
-29%

Arcchio Rosu LED zapichovací reflektor

LED bodové svítidlo Rosu z černého hliníkuBodové LED svítidlo Rosu je moderním doplňkem zahrady a lze jej kombinovat s dalšími svítidly této řady, aby vytvořilo ucelený celkový dojem. Jeho tělo je vyrobeno z hliníku a je vyvedeno v hladké černé barvě. Její kompaktní stínidlo je vybaveno trvale instalovanými LED diodami, které generují teplé bílé světlo, jež je ideální pro útulnou atmosféru venku. Stupeň krytí IP65 vyzbrojuje Rosu proti prachu a proudům vody a detailně ji připravuje na povětrnostní podmínky za vchodovými dveřmi.

2 199 Kč
-16%

Arcchio Brinja LED venkovní nástěnné světlo

Černé venkovní nástěnné svítidlo LED Brinja v hranatém designu Venkovní nástěnné svítidlo LED Brinja boduje přímočarým vzhledem a výrazným barevným provedením v černé barvě. Byl vyroben z hliníkového tlakového odlitku složitým procesem a díky stupni krytí IP65 je velmi dobře chráněn proti povětrnostním vlivům, takže může dlouho a spolehlivě sloužit venku. Geometrický design a černá povrchová úprava se dobře začlení do moderního prostředí a vypadají nápadně stylově. Brinja vyzařuje podél stěny měkkou záři teplého bílého světla a dodává svému okolí příjemnou atmosféru.

1 999 Kč
-4%

Arcchio Liljana venkovní světlo černé IP65

Černé venkovní nástěnné svítidlo Liljana s válcovou skleněnou clonou, IP65 Liljana je stylový osvětlovací objekt pro venkovní použití, který lze připevnit k různým fasádám a zdivu. Venkovní nástěnné svítidlo má hliníkové pouzdro v černé barvě a je také vybaveno čirým skleněným stínidlem ve tvaru kulatého válce, které harmonicky završuje design. Tato konstrukce také zajišťuje, že světelný zdroj je obzvláště jasně viditelný, a proto by měla být věnována větší pozornost vhodné lampě. LED žárovky s vláknovou technologií jsou zde velmi dobrým doporučením, a to jak z hlediska spotřeby energie, tak optiky. Třída ochrany IP65 znamená vysokou úroveň ochrany proti povětrnostním vlivům a vlhkost ani nečistoty nemohou poškodit světlo venku.

1 999 Kč
-41%

Arcchio Rosu LED zapichovací reflektor

LED bodové svítidlo Rosu z černého hliníkuBodové LED svítidlo Rosu je moderním doplňkem zahrady a lze jej kombinovat s dalšími svítidly této řady, aby vytvořilo ucelený celkový dojem. Jeho tělo je vyrobeno z hliníku a je vyvedeno v hladké černé barvě. Její kompaktní stínidlo je vybaveno trvale instalovanými LED diodami, které generují teplé bílé světlo, jež je ideální pro útulnou atmosféru venku. Stupeň krytí IP65 vyzbrojuje Rosu proti prachu a proudům vody a detailně ji připravuje na povětrnostní podmínky za vchodovými dveřmi.

1 699 Kč
-61%

Arcchio Yariki LED nástěnné světlo

Vestavné nástěnné svítidlo LED Yariki se žaluzií pro venkovní stěnu Yariki je moderní nástěnné svítidlo LED vyrobené z hliníku s černou povrchovou úpravou. Má čtvercový kryt ve tvaru žaluzie, který lze skvěle začlenit do různých prostředí. Toto svítidlo se uplatní, když je instalováno v řadě několika svítidel. Díky stupni krytí IP65 může i dlouhodobě osvětlovat venkovní prostor příjemným teplým bílým světlem. Trvale instalované LED diody jsou také úsporné z hlediska spotřeby energie.

1 399 Kč
-14%

Arcchio Liljana venkovní stropní světlo IP65 černé

Kulaté venkovní stropní svítidlo Liljana s černým rámečkem a čirým sklem Liljana je to správné svítidlo pro mnoho zastřešených venkovních ploch a díky kulatému válcovitému tvaru vypadá stejně moderně, stejně jako nadčasově, a proto jej lze použít obzvláště různorodým způsobem. Stropní konzola je stejně široká jako sklo a je vyrobena z černě lakovaného hliníku, zatímco stínidlo z čirého skla ve spodní části vypadá velmi přítomně a směřuje oko přímo na lampu. Kvůli této dobré viditelnosti je třeba věnovat pozornost opticky vhodnému světelnému zdroji, jako jsou žárovky a rustikální žárovky, které mohou mít při LED technologii také nízkou spotřebu energie. Venkovní stropní svítidlo Liljana je také označeno třídou ochrany IP65, což znamená, že je od vody a nečistot vyžadována vysoká úroveň znečištění.

1 199 Kč
-15%

Arcchio Černá LED venkovní nástěnná svítilna Natalja

Hranatá LED venkovní nástěnná svítilna Natalja LED venkovní nástěnné svítidlo Natalja má stupeň krytí IP65, a je proto dobře chráněno před větrem a povětrnostními podmínkami ve venkovním prostředí. Světlo svítí dolů, přičemž výstup světla má kulatý tvar. Naproti tomu LED venkovní nástěnné svítidlo má hranatý tvar s rovnými liniemi a má velmi moderní vzhled. Integrované LED světelné zdroje mají dobrou energetickou účinnost, a proto mohou dosáhnout dostatečně jasného světla při nízké spotřebě energie.

1 099 Kč