Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
5 produktů
-16%

Elstead Kvalitní venkovní nástěnné světlo New England

Starožitné venkovní nástěnné svítidlo New England Toto krásné nástěnné svítidlo pro venkovní použití charakterizuje starožitný design v robustním a detailním zpracování. Hodí se dobře k mnoha starožitným stylům fasád a je vybaven ručně foukaným jemně strukturovaným sklem, které vydávanému světlu dodává útulný lesk. Díky třídě ochrany IP44 je také chráněn před povětrnostními vlivy. Venkovní nástěnná lampa, která vás bude bavit po mnoho let.

2 999 Kč

Konstsmide Monza venkovní nástěnné LED kulaté bronz 9cm

Venkovní nástěnné LED svítidlo Monza – jedinečné světelné efekty při pronikání světla lamelami krytu Světlo pronikající přes kryt svítidla Monza na sebe strhne veškerou pozornost. Světlo je vyzařováno do místnosti přes mnoho mezer v bronzově zbarveném krytu z hliníku. Tyto mezery vytvářejí jedinečný světelný efekt a zajišťují nepřímé osvětlení okolí. Vysoce výkonné LED diody tohoto svítidla mají vysoký výkon a poskytují příjemné světlo. Svítidlo má stupeň krytí IP54.

2 826 Kč

Elstead Venkovní nástěnné světlo St. Louis S

Malá venkovní nástěnná lucerna St. Louis s bronzovým povrchem Nástěnné svítidlo St. Louis ve tvaru lucerny, vyrobené z kovu s bronzovým povrchem a ručně foukaného skla, visí na zakřiveném rameni. Připomíná zašlou dobu a velmi stylově rozjasňuje vnější oblast a na rozdíl od starožitného exteriéru také moderní a moderní, protože LED žárovky jsou vhodné také jako světelný zdroj pro zásuvku E27

2 699 Kč

Maytoni Fleur soklové světlo bronz

Maytoni Fleur soklové světlo bronz, hliník, sklo, E27, 60W, K: 48.5cm

2 129 Kč

Maytoni Fleur venkovní závěsné světlo

Maytoni Fleur venkovní závěsné světlo, bronz, hliník, sklo, E27, 60W, K: 40cm

1 913 Kč