Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
51 produktů
-12%

Artemide O LED terasové světlo

LED terasové svítidlo O – lze namontovat jako podlahové, nástěnné nebo stropní svítidlo Terasové svítidlo O s krytím IP67 lze umístit na podlahu nebo namontovat na stěnu či strop ve venkovním prostředí. Dekorativní design společnosti Do Tanks Elemental, která byla založena v roce 2001 a kterou tvoří Alejandro Aravena, Gonzalo Arteaga, Juan Cerda, Victor Oddó a Diego Torres, vytvořil prvek svítidla, který vytváří fascinující světelný obraz. Díky vysoké hodnotě podání barev (CRI 90) reprodukuje terasové svítidlo O LED barvy a tvary v okolí velmi autenticky. LED diody svítí příjemnou teplou bílou barvou, takže okolí je velmi příjemně osvětleno. Výrobní společnost Artemide se vyznačuje prvotřídním designem a vysoce kvalitním zpracováním. Mnoho jejich výrobků bylo oceněno mezinárodními cenami za design a lze je označit za ikony současného designu. Společnost, která nyní prodává své výrobky v 98 zemích, se ve svém portfoliu výrobků vždy řídí filozofií „Human Light“. Lidské světlo znamená snahu vytvářet výrobky, které se zaměřují na lidskou potřebu přizpůsobivosti a flexibility a optimální světelný výkon a zároveň šetří zdroje.

86 606 Kč
-12%

Artemide O LED venkovní závěsné světlo Ø 150 cm

Závěsné svítidlo LED ve tvaru kruhu O pro venkovní použití Závěsné svítidlo O LED je dekorativní prvek svítidla, který díky krytí IP67 odolává nepříznivým povětrnostním podmínkám. Stínicí prvek ve tvaru prstence je vyroben z hliníku, LED diody jsou pokryty silikonem. Jakmile se světlo rozsvítí, teplé bílé světlo se rozptýlí do okolí a vytvoří útulnou atmosféru. Moderní a jednoduchý design pochází ze systému Do Tank Element. Tento think tank založil v roce 2001 Alejandro Aravena jako ředitel. Jeho partnery jsou Gonzalo Arteaga, Juan Cerda, Victor Oddó a Diego Torres. Výrobce designových produktů Artemide realizoval tento skvělý design z hlediska řemeslného zpracování. Ernesto Gismondi založil společnost v roce 1960 společně se Sergiem Mazzou a položil tak základy dnešní skupiny Artemide, která patří mezi nejlepší světové výrobce svítidel. Společnost Artemide se zaměřuje na filozofii „lidského světla“ v každém výrobku a rozhodujícím způsobem přispěla k mezinárodnímu vývoji designu svítidly, jako jsou Eclisse od Vica Magistrettiho (1967), Tolomeo od Michele De Lucchiho a Giancarla Fassiny (1989), stejně jako Pipe od Herzog & De Meuron (2004) a kolekce IN-EI od Issey Miyake (2014). Společnost Artemide již v roce 1997 získala ocenění Compasso d’Oro a v roce 2013 cenu Qualitá Italia za své firemní výsledky.

64 615 Kč

Albert Leuchten Umělecká pouliční svítilna GOL 165-4

Vysoce kvalitní, 4žárovková pouliční svítilna s uměleckým a dekorativně zdobeným designem stožáru, design a kvalita Made in Germany Druh krytí IP44 Včetně sloupku Určeno k upevnění na základnu nebo sloupek pro upevnění do země č. 4001014 Nejvyšší nároky na kvalitu – vyrobeno v Německu Výrobce tohoto venkovního nástěnného svítidla má za sebou již dlouhou tradici – už od roku 1864 vyrábí kvalitní produkty z kovu, v 50. letech pak vstupuje na trh se svítidly. Od samotného počátku výroby se výrobce může pyšnit trvale vysokou kvalitou výrobků – aby toho dosáhl, jsou svítidla vyráběna výhradně v Německu. Při výrobě se používají pouze vybrané materiály, které odolávají nepříznivým povětrnostním podmínkám, díky čemuž se budete ze svítidla těšit dlouhou dobu.

58 499 Kč

Albert Leuchten Umělecká pouliční svítilna 163-3

Vysoce kvalitní svícen se 3 plameny s umně zdobeným stožárem, designem a kvalitou Vyrobeno v Německu Stupeň krytí IP44 Včetně stožáru Pro montáž na základ nebo ukotvení 4001014 Nejvyšší standardy kvality – Vyrobeno v Německu Výrobce těchto venkovních světel se může ohlédnout za dlouholetou tradicí – vysoce kvalitní kovové zboží se vyrábí od roku 1864 a společnost vstoupila do podnikání v oblasti osvětlení v 50. letech. Výrobce se vyznačuje trvale vysokou kvalitou – to platí dodnes, jako tomu bylo v počátcích – a aby to bylo možné zaručit, jsou světla vyráběna výhradně v Německu. Kromě toho se používají pouze vybrané materiály, které vydrží drsnější vlivy prostředí a slibují tak dlouhodobé potěšení.

53 499 Kč
-20%

Karman Alibabig LED venkovní závěsné světlo

LED venkovní závěsné světlo Alibabig z bílého skleněného vlákna Venkovní závěsné svítidlo Alibabig má podobu klasického závěsného svítidla se stínidlem, které se otevírá směrem dolů. Nahoře to pokračuje v užší části s kruhovými vzory, jaké lze často najít na soustružených dřevěných prvcích. Nejen stín, ale i celá lampa z Fiberflas je osvětlena lampami uvnitř. V noční venkovní oblasti je Alibabig neobvyklým vzhledem, který se jako světelný objekt stává poutačem. V Alibabigu vytvořil designér Matteo Ugolini venkovní závěsnou lampu, která má typické vlastnosti produktů italského výrobce Karman – kreativitu, nezávislost, speciální světelné efekty a vysoce kvalitní zpracování. – max. 2 x 23 W LED E27

42 204 Kč

Albert Leuchten Stožárové svítidlo 171

Design a kvalita vyrobené v Německu Stupeň krytí IP44 Včetně stožáru Pro montáž na základ nebo ukotvení 4001014 Nejvyšší standardy kvality – Vyrobeno v Německu Výrobce těchto venkovních světel se může ohlédnout za dlouholetou tradicí – vysoce kvalitní kovové zboží se vyrábí od roku 1864 a společnost vstoupila do podnikání v oblasti osvětlení v 50. letech. Výrobce se vyznačuje trvale vysokou kvalitou – to platí dodnes, jako tomu bylo v počátcích – a aby to bylo možné zaručit, jsou světla vyráběna výhradně v Německu. Kromě toho se používají pouze vybrané materiály, které vydrží drsnější vlivy prostředí a slibují tak dlouhodobé potěšení.

40 199 Kč

Bover Maxi P/180 LED venkovní stojací lampa

LED venkovní podlahové svítidlo Maxi P/180 – designová klasika s okouzlujícím světelným efektem Maxi P/180 je LED venkovní podlahové svítidlo z polyethylenu odolného proti UV záření, které svým hravým designem a atmosférickým světelným efektem mnohonásobně obohatí nejen soukromé, ale i komerční venkovní prostory. Především průsvitné stínidlo vytváří zvláštní efekt, protože po zapnutí LED osvětlení uvnitř je zcela zaplaveno světlem, což následně vytváří fascinující vzhled a jedinečný světelný efekt. Byla to Joana Bover, zakladatelka výrobce osvětlení, který sídlí v Barceloně od roku 1996, kdo navrhl a vyvinul venkovní LED stojací lampu Maxi P/180. Její konstrukce je založena na technologii LED. Tímto svítidlem se jí podařilo vytvořit naprostou designovou klasiku, která dodnes neztratila svůj styl a kouzlo. Made in Barcelona.

39 155 Kč
-20%

Karman Black Out venkovní stojací lampa 180cm bílá

Vysoká venkovní stojací lampa Black Out se stínidlem ze skleněných vláken směřujícím dolů S LED stojací lampou Black Out vytvořil designér Matteo Ugolini světelný akcent pro noční venkovní plochu, který okamžitě přitahuje pozornost. Velký deštník směřující dolů vyrobený ze skleněných vláken je připevněn k vysokému rámu. Točí se na rotující formě, dokud není téměř úplně zakrytá. Výsledkem je hra úzkých světelných otvorů a zářícího materiálu, který si přijde na své v jinak temném prostředí – jako „black out“. Poutavé složení optiky a světelného efektu jde ruku v ruce s bezchybnou kvalitou – vlastnostmi, které jsou u prémiových světel od italského výrobce Karman samozřejmostí.

38 749 Kč
-10%

Louis Poulsen Nyhavn venkovní nástěnné světlo bílá

Starožitná venkovní nástěnná lampa Nyhavn vyrobená z mědi – Design: Alfred Homann & Ole V. Kjær V roce 1976 vyhlásila společnost zabývající se osvětlením Louis Poulsen z Dánska soutěž o osvětlení pro osvětlení starých, zachovalých čtvrtí, pro kterou Alfred Hohmann & Ole V. Kjær vytvořili venkovní nástěnné světlo Nyhavn. Svým designem nástěnné lampy s kuželovitým širokým stínidlem, které směruje světlo přímo dolů na širokou oblast a poskytuje tak velkoplošné rozptýlené okolní osvětlení, získaly první místo. Nyhavn také vyzařuje světlo z lampy použité všude nahoru. Tři kroužky proti oslnění zajišťují efekt osvětlení bez oslnění. Společnost Louis Poulsen byla založena v roce 1874. Světla, která dánská společnost vyrábí, nedostávají svůj tvar kvůli sobě, ale kvůli tvaru světla, které produkují.

37 800 Kč
-20%

FLOS In Vitro Bollard 3

Designové LED svítidlo In Vitro Bollard s rozptýleným světlem Mimořádně robustní a kvalitní LED svítidlo In Vitro od italského výrobce designových svítidel FLOS je vyrobeno z tlakově litého a lisovaného hliníku. V horní části svítidla jsou umístěny LED diody, které jsou uzavřeny opálovým difuzorem a vnějším větším ochranným sklem z čirého borosilikátového skla. In Vitro poskytuje rozptýlené světlo pro osvětlení cest a příjezdových cest. In Vitro navrhl v roce 2020 francouzský designér a architekt Philippe Starck, který pracuje na principu redukce, tj. vynechání zbytečných dekorů a omezení výrobku na to nejnutnější a nejdůležitější. Starck již působil ve všech možných oblastech designu a architektury. Navrhl motorovou jachtu a vymačkávač citronů. Navrhl budovu pivovaru v Japonsku a motocykl. Pro italskou společnost FLOS pravidelně navrhuje svítidla pro vnitřní i venkovní použití. Společnost FLOS existuje od roku 1960 a její výrobky a designéři byli několikrát oceněni nejvýznamnější italskou cenou za průmyslový design Compasso d’Oro. v roce 2013 získal výrobce ocenění Red Dot Design Award

35 170 Kč

Bover Maxi S/01 designové venkovní závěsné světlo

Tvarově hravé venkovní závěsné svítidlo LED Maxi S/01 s okouzlujícím světelným efektem Měkké tvary a teplý světelný efekt – to slibuje venkovní závěsné svítidlo LED Maxi/S01. Je vyrobeno z polyethylenu odolného proti UV záření a jeho charakteristický design dodá styl a eleganci každé venkovní instalaci. Především tvar stínidla svítidla v průsvitné optice zajišťuje jemný a nadčasový vzhled. Díky jemnému filtrování světla polyethylenovým stínidlem je jemně a rovnoměrně osvětleno i okolí. Díky stupni krytí IP66 je svítidlo odolné proti vniknutí dešťové vody. Výrobcem tohoto venkovního závěsného svítidla LED je společnost Bover – manufaktura vyrábějící špičková svítidla v Barceloně již od roku 1996. Kromě vynikajícího zpracování se svítidla vyznačují nadčasovým designem a vysoce kvalitním výběrem materiálů. Design: Joana Bover.

34 928 Kč

Albert Leuchten Stožárové svítidlo 171

Design a kvalita „Made in Germany“ Druh krytí IP44 Včetně sloupku Určeno k upevnění na základnu nebo sloupek pro upevnění do země č. 4001014 Nejvyšší nároky na kvalitu – vyrobeno v Německu Výrobce tohoto venkovního nástěnného svítidla má za sebou již dlouhou tradici – už od roku 1864 vyrábí kvalitní produkty z kovu, v 50. letech pak vstupuje na trh se svítidly. Od samotného počátku výroby se výrobce může pyšnit trvale vysokou kvalitou výrobků – aby toho dosáhl, jsou svítidla vyráběna výhradně v Německu. Při výrobě se používají pouze vybrané materiály, které odolávají nepříznivým povětrnostním podmínkám, díky čemuž se budete ze svítidla těšit dlouhou dobu.

33 799 Kč

Albert Leuchten Moderní stožárové svítidlo 181

Všestranné stožárové svítidlo – vyrobeno v Německu Stupeň krytí IP44 Včetně stožáru K montáži na základ nebo na podzemní díl (k dispozici na vyžádání) Nejvyšší standardy kvality – vyrobeno v Německu Výrobce těchto venkovních světel se může ohlédnout za dlouholetou tradicí – vysoce kvalitní kovové zboží se vyrábí od roku 1864 a společnost vstoupila do podnikání v oblasti osvětlení v 50. letech. Výrobce se vyznačuje trvale vysokou kvalitou – to platí dodnes, jako tomu bylo v počátcích – a aby to bylo možné zaručit, jsou světla vyráběna výhradně v Německu. Kromě toho se používají pouze vybrané materiály, které vydrží drsnější vlivy prostředí a slibují tak dlouhodobé potěšení.

32 499 Kč
-20%

FLOS In Vitro Bollard 2

Designové LED svítidlo In Vitro Bollard s rozptýleným světlem Mimořádně robustní a kvalitní LED svítidlo In Vitro od italského výrobce designových svítidel FLOS je vyrobeno z tlakově litého a lisovaného hliníku. V horní části svítidla jsou umístěny diody LED, které jsou uzavřeny opálovým difuzorem a vnějším větším ochranným sklem z čirého borosilikátového skla. In Vitro poskytuje rozptýlené světlo pro osvětlení cest a příjezdových cest. In Vitro navrhl v roce 2020 francouzský designér a architekt Philippe Starck, který pracuje na principu redukce, tj. vynechání zbytečných dekorů a omezení výrobku na to nejnutnější a nejdůležitější. Starck již působil ve všech možných oblastech designu a architektury. Navrhl motorovou jachtu a vymačkávač citronů. Navrhl budovu pivovaru v Japonsku a motocykl. Pro italskou společnost FLOS pravidelně navrhuje svítidla pro vnitřní i venkovní použití. Společnost FLOS existuje od roku 1960 a její výrobky a designéři byli několikrát oceněni nejvýznamnější italskou cenou za průmyslový design Compasso d’Oro. v roce 2013 získal výrobce ocenění Red Dot Design Award

32 357 Kč
-20%

FLOS In Vitro Ceiling stropní světlo 2 700 K

Venkovní osvětlení s LED stropním svítidlem In Vitro Ceiling od designéra Philippa Starcka Vnější tělo robustního a vysoce kvalitního LED venkovního stropního svítidla In Vitro od Philippa Starcka ze společnosti FLOS je vyrobeno z tlakově litého a lisovaného hliníku. Uvnitř je čiré borosilikátové sklo, které vypadá, jako by mělo chránit osvětlovací těleso. To, co dříve sloužilo jako ochranné sklo žárovky, je však nyní pouze dekorativním doplňkem, protože svítidlo In Vitro je vybaveno trvale instalovanými LED diodami, které jsou umístěny v horní části svítidla za opálovým difuzorem. V krytých venkovních prostorách, např. u vchodu nebo na verandě, najde stropní svítidlo In Vitro své místo. Je optimálně vybaven pro venkovní použití se stupněm krytí IP66. Kromě návrhů pro společnost FLOS lighting navrhl Philippe Starck již mnoho různých objektů, budov a také lodí a motocyklů. Architekt a designér je velmi všestranný, ale vždy se řídí zásadou minimalismu: žádné zbytečné detaily, které by odváděly pozornost

32 357 Kč
-20%

FLOS In Vitro Suspension

Stylové venkovní osvětlení s designovou závěsnou lampou In Vitro od společnosti FLOS Podlouhlé tělo závěsné lampy In Vitro matně připomíná tradiční lucernu, ale má s ní jen málo společného. Osvětlovací tělesa, tj. LED diody, jsou umístěna v horní části za opálovým difuzorem, který je chráněn před pohledy. Za vzpěrami stínidla se nachází čiré ochranné sklo z borosilikátového skla. Kovové tělo je vyrobeno z tlakově litého a lisovaného hliníku s práškovým nástřikem. Závěsné svítidlo In Vitro je vhodné pro kryté venkovní prostory, např. ve vstupní části domu nebo na verandě. Designér Philippe Starck již navrhl několik svítidel pro italskou společnost FLOS, ale působí i v jiných oblastech. Mimo jiné plánuje budovy, navrhuje jachty nebo i drobné předměty denní potřeby, jako je například ždímačka na citrony. Francouzský architekt a designér je všestranný, ale vždy se drží zásady: méně je více, takže žádné zbytečné výstřelky a detaily

32 357 Kč

Les Jardins LED solární světlo Osmoz z hliníku

Les Jardins LED solární světlo Osmoz z hliníku, 175 cm, bílá, hliník, 3W, P: 31 cm, L: 28 cm, K: 175cm

31 112 Kč

Kartell Kabuki – LED venkovní stojací lampa bílá

Terasové osvětlení s LED stojací lampou Kabuki od Ferruccio Laviani Díky třídě krytí IP44 není model Kabuki obyčejnou stojací lampou, kterou obvykle najdete v obývacím pokoji, ale je relativně odolná vůči povětrnostním vlivům a lze ji používat venku. Terasa, lodžie nebo balkon jsou tím pravým místem, kde může zářit dekorativní prvek, jako je Kabuki. Rám i stínidlo jsou vyrobeny z termoplastického technopolymeru pomocí procesu vstřikování. Pomocí tohoto postupu lze vyrobit povrch, který je pokryt malými vybráními a který se strukturou podobá krajce. Tvar lampy je vyroben z moderních materiálů využívajících moderní procesy, ale spíše připomíná barokní a zcela klasické lampy. Mnoho malých vybrání ve stínidle vytváří zajímavou hru světla, když je lampa rozsvícená. Za modelem Kabuki stojí italský architekt a designér Ferruccio Laviani. Laviani, která byl mnoho let uměleckým ředitelem společnosti Kartell, již pro milánskou společnost navrhl několik světel. Společnost Kartell se stala známým průkopníkem nábytku, svítidel a spotřebních předmětů z plastu. Od založení společnosti Kartell v roce 1949 byly vytvořeny designérské kousky, jako jsou různé židle, stoly a také svítidla, a patří již mezi klasiky svého druhu.

30 544 Kč

B.lux Přenosná LED venkovní lampa Kanpazar B 150 cm

Mobilní LED venkovní dekorační lampa Kanpazar S venkovní LED dekorativní lampou Kanpazar lze atmosférické osvětlení vykouzlit na terase, balkonu nebo na zahradě v žádném okamžiku. Slouží také jako dekorativní doplněk pro moderní design nemovitosti. Přes den slouží jako šperky, v noci, kdy vestavěné LED diody vyzařují teplé bílé světlo, přitahuje pozornost každého. Kanpazar lze snadno umístit na místo, kde je vyžadováno osvětlení. Přívodní kabel o délce 350 cm umožňuje velkou volnost při volbě prostoru. Elegantní Kanpazar byl prvním designem lampy baskického designéra Jon Santacoloma v roce 2005 a okamžitě se stal úplným úspěchem, který získal řadu ocenění doma i v zahraničí. Ve svém vlastním studiu Ideilan Design pracuje Jon Santacoloma s mnoha známými společnostmi. Návrhář navrhl venkovní LED dekorativní lampu Kanpazar pro B.Lux poblíž Bilbaa. Výrobce svítidel je známý svými moderními svítidly, která jsou vyráběna ve vysoké kvalitě a funkčnosti ve vlastních výrobních zařízeních na místě.

29 799 Kč
-20%

FLOS In Vitro Bollard 1

Designové LED svítidlo In Vitro Bollard s rozptýleným světlem Mimořádně robustní a kvalitní LED svítidlo In Vitro od italského výrobce designových svítidel FLOS je vyrobeno z tlakově litého a lisovaného hliníku. V horní části svítidla jsou umístěny diody LED, které jsou uzavřeny opálovým difuzorem a vnějším větším ochranným sklem z čirého borosilikátového skla. In Vitro poskytuje rozptýlené světlo pro osvětlení cest a příjezdových cest. In Vitro navrhl v roce 2020 francouzský designér a architekt Philippe Starck, který pracuje na principu redukce, tj. vynechání zbytečných dekorů a omezení výrobku na to nejnutnější a nejdůležitější. Starck již působil ve všech možných oblastech designu a architektury. Navrhl motorovou jachtu a vymačkávač citronů. Navrhl budovu pivovaru v Japonsku a motocykl. Pro italskou společnost FLOS pravidelně navrhuje svítidla pro vnitřní i venkovní použití. Společnost FLOS existuje od roku 1960 a její výrobky a designéři byli několikrát oceněni nejvýznamnější italskou cenou za průmyslový design Compasso d’Oro. v roce 2013 získal výrobce ocenění Red Dot Design Award

29 543 Kč
-20%

FLOS In Vitro Wall nástěnné světlo

Venkovní nástěnná lampa FLOS In Vitro Wall od designéra Philippa Starcka Tato venkovní nástěnná lampa LED ze série In Vitro je vysoce kvalitní a robustní. Francouzský designér Philippe Starck, který pro italského výrobce designového osvětlení FLOS navrhl již mnoho klasických svítidel, se opět zaměřil na jednoduchost, která je charakteristická pro mnoho jeho návrhů: žádné zbytečné ozdoby a detaily, čistá krása a funkčnost. Těleso svítidla In Vitro se skládá z tlakově litého a lisovaného hliníku, který byl opatřen práškovou barvou. Dále bylo použito čiré borosilikátové sklo. LED diody jsou umístěny za opálovým difuzorem v horní části svítidla, takže světlo je rozptýleno převážně směrem dolů. Tímto způsobem lze osvětlit prostory kolem domu i vstupní prostor. Společnost FLOS začala v 60. letech 20. století s vývojem a výrobou designového osvětlení. Výrobky společnosti a jejích designérů byly několikrát oceněny nejvýznamnější italskou cenou za průmyslový design Compasso d’Oro. Ocenění Red Dot Design Award je také jedním z ocenění, které společnost FLOS získala za své výrobky

29 543 Kč
-19%

ICONE Salsola designové světlo venkovní bílé 48cm

Neobvyklá stolní nebo stojací lampa Salsola vykouzlí vzrušující světelné efekty Díky neobvyklému designu je stolní a stojací lampa Salsola skutečným lákadlem na zahradě nebo na terase. Její kulovitý tvar tvoří nespočet stočených hliníkových vláken. Uprostřed svítidla je skleněný difuzor, který zajišťuje jemné tlumení vyzařovaného světla. Vzniká tak důmyslná hra světla a stínu. Součástí dodávky je napájecí kabel a zástrčka s krytím IP44.

29 397 Kč

Molto Luce Bado IP54 SD stropní světlo

Bílé venkovní stropní svítidlo LED Bado IP54 SD z hliníku Bílé venkovní stropní svítidlo LED Bado IP54 SD má krásný kulatý tvar a je vyrobeno z hliníku. Díky stupni krytí IP54 je svítidlo chráněno proti prachu i stříkající vodě, takže je lze bez problémů namontovat na fasádu. Díky opálově bílému difuzoru z odolného plastu je světlo vyzařováno bez oslnění a přímo dolů. Stropní svítidlo Bado s krytím IP54 SD tak může dobře osvětlovat nádvoří, průchody a další venkovní prostory. Kromě toho lze svítidlo bez námahy připevnit na stěnu a fungovat jako svítidlo na stěnu. – Optika: opálový difuzor PMMA – Stupeň odolnosti proti nárazu: IK02 – Třída ochrany: IP54

28 757 Kč

B.lux Pevná LED venkovní lampa Kanpazar A 150 cm

Designová venkovní dekorativní lampa Kanpazar – stacionární Design venkovní LED dekorativní lampy Kanpazar je prostě jedinečný a ponechává prostor pro interpretaci. Kanpazar vizuálně připomíná špičatý kámen nebo strom tvarovaný do tvaru. Velký difuzor je vyroben z polyethylenu odolného proti vandalům a je odolný proti UV záření, aby nebyl poškozen slunečními paprsky. Kanpazar je připevněn k podlaze, v závislosti na stávajícím elektrickém připojení. Krásný Kanpazar navrhl Jon Santacoloma v roce 2005. Jon Santacoloma patří k nové generaci baskických designérů, kteří vstoupili do této profese v době architektonického přepracování města Bilbao. V roce 2002 založil studio Ideilan Design, se kterým pracuje pro známé společnosti. Kanpazar, který společnost Santacoloma vyvinula pro španělského B.Lux osvětlení B.Lux , byl jeho prvním a velmi úspěšným krokem do světa světelného designu. Nyní je ikonou mezi venkovními světly a tento design získal řadu ocenění na národní i mezinárodní úrovni. Společnost B. Lux si získala jméno od svého založení v roce 1980 pro vývoj a výrobu vysoce kvalitních žárovek s estetickým designem. Společnost má vlastní výrobní zařízení (5 000 m²) poblíž Bilbaa.

28 299 Kč

Linea Light Venkovní stojací lampa MARGE LED

MARGE LED přináší atmosféru do vnější oblasti Ať už v prostorném soukromém prostoru nebo na terasách hotelů, restaurací atd. – MARGE, velká stojací lampa z bílého plastu s technologií LED a měničem barev RGB – vytváří pocit pohody. Lampa má průměr 75 cm a výšku 191 cm a vypadá velmi působivě. Energeticky úsporným a ekologickým způsobem MARGE využívá nejnovější LED technologii k osvětlení vnější oblasti v široké škále barev. Poznámka: K ovládání venkovního dekorativního světla Marge je vyžadován řidič. Není součástí dodávky – k dispozici pod příslušenstvím 6042235

27 699 Kč
-20%

Karman Kimono LED venkovní závěsné světlo

Venkovní závěsná lampa kimono z bílé tkaniny ze skleněných vláken Italský výrobce osvětlení Karman nabízí vysoce kvalitní výrobky, které jsou založeny na kreativních nápadech a které přesvědčují svým zvláštním charismatem. Při navrhování kimona měl designér Matteo Ugolini na mysli, navzdory modelu těžkého válce, že se objekt zdálo, že se beztížně vznáší v místnosti a splyne s okolím. Za tímto účelem je venkovní závěsná lampa Kimono vyrobena z husté tkaniny vyrobené z jemných vláken ze skleněných vláken, které na roztřepených koncích volně vyčnívají do místnosti. Design, který je již ve dne nápadný, dostává ve světle za tmy další jas.

27 149 Kč

Albert Leuchten LED osvětlení cesty 2296 otočné rameno

LED pásové světlo 2296 pro cílené osvětlení majetku Toto dráhové světlo poskytuje nejen jasné osvětlení okolí díky držáku, který lze plynule otočit o 90 °, ale také zajišťuje příjemnou atmosféru na místě díky příjemné barva sv?tla teplé bílé. 2296 nabízí moderní vzhled se svým štíhlým, velmi přímým vzhledem a hodí se k nejrůznějším současným designům nemovitostí. – s převodníkem AC / DC – Včetně montážní desky

26 699 Kč
-20%

Karman Abachina LED stojací lampa IP65 103cm bílá

Stylové designové svítidlo Abachina LED pro přizpůsobitelné doplňkové a akcentové osvětlení ve venkovním prostředí Podlahové svítidlo Abachina LED bylo navrženo pro venkovní použití a zaujme svými čistými liniemi a tvary. Design pochází od designéra Edmonda Testaguzzy a je přesvědčivý zejména v moderním prostředí. Rám je z matného hliníku a dvě kulovitá stínidla jsou vyrobena z bílého skla. Uvnitř jsou vybaveny teplými bílými diodami LED, které vyzařují příjemné světlo. Ať už jako osvětlení terasy nebo osvětlení zahradních cest: Abachina se dá použít různými způsoby. Lze jej například kombinovat s odpovídajícím podnosem na nápoje (lze objednat prostřednictvím příslušenství) a fungovat tak jako zdroj světla a zároveň jako odkládací stolek. Díky stupni krytí IP65 lze svítidlo LED umístit i volně stojící bez zastřešení na zahradě nebo na balkoně, protože má prachotěsné pouzdro, které je odolné i proti proudům vody a silnému dešti. Kromě toho je vybaven připojovacím kabelem včetně objímky (IP68). Svítidlo Abachina lze použít jako solitér v libovolné orientaci nebo v kombinaci s několika svítidly této řady a zajistit tak stylové a individuálně navržené doplňkové a akcentní osvětlení venkovního prostoru. Tímto způsobem může poskytnout útulnou atmosféru pro příjemná setkání za večerního šera a po setmění. Design modelu Abachina pochází od německého designéra Edmonda Testaguzzy, který se ve svých návrzích intenzivně zabývá různými materiály a formami. V roce 1997 založil své designérské studio a začal se podrobně zabývat interiérovým, průmyslovým a produktovým designem. Spolupracoval již s mnoha italskými i mezinárodními společnostmi. Ve spolupráci s italským výrobcem svítidel Karman souběžně zkoumá nové materiály a formy. Všechna jím navržená svítidla, například kolekce Agua nebo řada svítidel Xana, jsou výsledkem tohoto výzkumu

25 915 Kč
-10%

Louis Poulsen AJ – LED nástěnná lampa

LED nástěnné světlo AJ 50 pro efektivní venkovní osvětlení Funkční design nástěnného světla AJ známého od 60. let minulého století je charakteristický také pro LED venkovní nástěnné světlo AJ 50, také s ohledem na druh výstupu světla: svítidlo splňuje kritéria full cut off, tj. vyzařuje neoslňující světlo pouze dolů. Omezením vyzařovacího úhlu se optimalizuje jak světelná účinnost, tak i rozložení světla, což při vysoké efektivnosti přispívá ke snížení dopadu na životní prostředí. LED venkovní nástěnné světlo AJ 50 je kompletně zhotoveno z taženého hliníku a jeho povrch je opatřený práškovým nátěrem, tj. přesvědčí nejen svým pěkným tvarem a svou výkonností, ale také dlouhou životností. Designér Arne Jacobsen si jako architekt udělal jméno na celém světě. Vytvořil mnoho známých budov, včetně prvního letiště v Kodani. Jeho láska k detailům vnitřního vybavení vedla k navrhování příborů, tapet, látek, židlí a také svítidel. „Vejce“ a „Labuť“ – dvě židle, které navrhl Arne Jacobsen – se staly slavnými. Výrobce Louis Poulsen se ve své výrobě zaměřuje na svítidla, která dávají světlu tvar a vypadají stejně atraktivně, ať jsou zapnutá nebo vypnutá.

25 433 Kč
-20%

Karman Abachina LED stojací lampa IP65 70cm bílá

Stylové designové svítidlo Abachina LED pro přizpůsobitelné doplňkové a akcentové osvětlení ve venkovním prostředí Podlahové svítidlo Abachina LED bylo navrženo pro venkovní použití a zaujme svými čistými liniemi a tvary. Design pochází od designéra Edmonda Testaguzzy a je přesvědčivý zejména v moderním prostředí. Rám je z matného hliníku a dvě kulovitá stínidla jsou vyrobena z bílého skla. Uvnitř jsou vybaveny teplými bílými diodami LED, které vyzařují příjemné světlo. Ať už jako osvětlení terasy nebo osvětlení zahradních cest: Abachina se dá použít různými způsoby. Lze jej například kombinovat s odpovídajícím podnosem na nápoje (lze objednat prostřednictvím příslušenství) a fungovat tak jako zdroj světla a zároveň jako odkládací stolek. Díky stupni krytí IP65 lze svítidlo LED umístit i volně stojící bez zastřešení na zahradě nebo na balkoně, protože má prachotěsné pouzdro, které je odolné i proti proudům vody a silnému dešti. Kromě toho je vybaven připojovacím kabelem včetně objímky (IP68). Svítidlo Abachina lze použít jako solitér v libovolné orientaci nebo v kombinaci s několika svítidly této řady a zajistit tak stylové a individuálně navržené doplňkové a akcentní osvětlení venkovního prostoru. Tímto způsobem může poskytnout útulnou atmosféru pro příjemná setkání za večerního šera a po setmění. Design modelu Abachina pochází od německého designéra Edmonda Testaguzzy, který se ve svých návrzích intenzivně zabývá různými materiály a formami. V roce 1997 založil své designérské studio a začal se podrobně zabývat interiérovým, průmyslovým a produktovým designem. Spolupracoval již s mnoha italskými i mezinárodními společnostmi. Ve spolupráci s italským výrobcem svítidel Karman souběžně zkoumá nové materiály a formy. Všechna jím navržená svítidla, například kolekce Agua nebo řada svítidel Xana, jsou výsledkem tohoto výzkumu

25 421 Kč
-20%

Karman Black Out venkovní světlo

Venkovní závěsná lampa Black Out vyrobená ze skleněných vláken Nezávislé produkty s kreativním konceptem, cílenými světelnými efekty a vysoce kvalitním designem – tato kombinace inspiruje světla italského výrobce Karman. Série Black Out, kterou vytvořil Matteo Ugolini, se rovněž řídí tímto vzorem. Závěsné svítidlo LED Black Out přichází na své v jinak temném prostředí, jak je patrné při stejnojmenném výpadku napájení. Vaše obrazovka se skládá ze síťoviny ze skleněných vláken, která se během výroby točí kolem rotující formy, dokud nezůstanou jen malé mezery. Například nad terasovým stolem nabízí stínítko, které je dole otevřené, přímé osvětlení. Výšku zavěšení lze přizpůsobit okolnostem například navinutím 5 m dlouhého kabelu přes stropní trám.

25 421 Kč

Albert Leuchten LED osvětlení cesty 2087

Nejmodernější LED světlo 2087 vyrobené z litého hliníku v antracitové barvě Dráha LED 2087 vyniká jasně strukturovaným designem. Jeho pravoúhlé tělo je vyrobeno z velmi odolného litého hliníku, světelný zdroj LED je skryt za plochým akrylovým difuzorem a vyzařuje teplé bílé světlo přímo dolů. Tímto způsobem mohou být cesty vlastností adekvátně a bezpečně osvětleny. Moderní design světelného paprsku 2087 lze integrovat do mnoha současných návrhů vlastností. – včetně montážní desky – Stupeň krytí: IP65 – Odolnost proti nárazu: IK08 – Vybaveno přepěťovou ochranou – Světelný výkon nastavitelný pomocí externího stmívače (není součástí dodávky)

25 299 Kč
-10%

Linea Light MARGE stojací lampa venkovní

Bílá designová stojací lampa MARGE na terasu Designérská stojací lampa MARGE je pro venkovní použití navržena celá v bílé barvě. Se čtyřmi energeticky úspornými žárovkami uvnitř osvětluje vnější oblast atmosférickým a ekologickým způsobem a současně se stává atraktivní dekorací – i během dne, kdy je vypnutá. S průměrem 75 cm a výškou 191 cm je efektivní zejména v prostorných venkovních prostorách a na velkých terasách. MARGE lze také použít pro dekorativní osvětlení ve venkovních prostorách hotelů (např. Ve wellness) nebo v restauracích.

24 926 Kč
-20%

Karman Cell – klecové závěsné světlo

Inspirace z Číny a design z Itálie – závěsná lampa Cell Italský designér Matteo Ugolini, jeden z hlavních návrhářů společnosti Karman, se při navrhování rodiny svítidel Cell inspiroval tisíciletými čínskými papírovými lucernami, které se velmi jemně a filigránsky vznášejí k obloze. Závěsné svítidlo Cell je vytvořeno podle tohoto vzhledu. Klec z jemných bílých kovových tyčí připomíná kulatý baňatý tvar papírových luceren. Bílé stínidlo uvnitř obsahuje světelný zdroj, který vyzařuje světlo jemně a nepřímo. Díky otevřené konstrukci klece působí Cell velmi lehce a vytváří dojem vznášející se klece, zejména když je zavěšena na terase nebo balkoně. Společnost Karman nechává svá designová svítidla vyrábět výhradně italskou a ruční řemeslnou výrobou přímo v Itálii.

23 940 Kč
-20%

Karman Leda LED závěsné světlo 100×300 IP65 bronz

Stylová designová závěsná lampa Leda pro venkovní použití Závěsnou LED lampu Leda od společnosti Karman vytvořili dva designéři Luca De Bona a Dario De Meo a navrhli ji pro venkovní použití. Díky stupni krytí IP65 má svítidlo prachotěsný kryt, který je dostatečně odolný i proti proudům vody a silnému dešti. Tělo bylo vyrobeno z hliníku a je vybaveno bílými difuzory ze silikonu, které jsou osazeny teplými bílými LED diodami. Ty poskytují příjemnou světelnou záři, která při posezení na terase nebo lodžii vytváří útulnou atmosféru. Instalované LED diody jsou kompatibilní se stmívači 0-10 V a jejich jas lze regulovat pomocí příslušného nástěnného spínače. Stylové svítidlo LED lze použít v soukromých prostorách nebo také v komerčním sektoru a může stylově osvětlit venkovní prostory v hotelu nebo restauraci. Italská společnost Karman je známá svými vysoce kvalitními designovými svítidly vyráběnými v Itálii. Dva designéři Luca De Bona a Dario De Meo již pro designovou kovárnu vyvinuli inovativní a mimořádné světelné zdroje, které zaujmou složením optiky, světelným efektem a kvalitou. – Ovladač je součástí dodávky – Stupeň krytí: IP65

23 570 Kč
-20%

Karman Plancton LED venkovní závěsné světlo Ø 75cm

Designová závěsná lampa Plancton pro venkovní použití Italský výrobce osvětlení Karman klade velký důraz na promyšlené koncepty, vysoce kvalitní design a speciální světelné efekty. S těmito vlastnostmi také boduje venkovní závěsné svítidlo Plancton LED. Návrhář Matteo Ugolini se inspiroval všudypřítomnými mikroorganismy v moři, planktonem. Plovoucí charakter jejich pohybu je v závěsné lampě implementován pomocí roztřepených konců vláken na spodní hraně stínítka. Použitým materiálem je skleněné vlákno, které Plancton zpracoval na hustou tkaninu. Bílý, směrem dolů otevřený polokulovitý odstín je vhodný jako světelný akcent ve venkovním prostoru a poskytuje také přímé osvětlení na verandě nebo terase. Kabel dlouhý 5 m umožňuje vhodnou volbu výšky zavěšení navinutím přes tyče atd.

23 323 Kč