Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
  3. Venkovní nástěnná svítidla
4 produktů
-7%

FARO BARCELONA Kulaté LED venkovní nástěnné světlo Pill tmavošedé

Venkovní nástěnné svítidlo Pilulka s elegantním a funkčním vzhledem Design této stylové lampy umožňuje jemné a plynulé křivce vstoupit do plodného dialogu s účelnou přímkou. Výsledek je působivý – nástěnná lampa Pill je harmonická a dynamická. Díky silnému ochrannému faktoru IP54 je světelný bod trvale odolný vůči usazeninám prachu, nečistotám a stříkající vodě. V tomto ohledu je svítidlo Pill bezvýhradně doporučeno pro venkovní použití. Na přání lze nástěnnou lampu se světelným prvkem připevnit nahoře nebo dole. Tím se dále rozšiřuje řada možných použití. Venkovní nástěnné světlo Pill lze mimo jiné použít ke specifickému osvětlení čísla domu, jako zajímavý světelný akcent nebo k označení určitých oblastí. Tento omezený světelný bod je obzvláště vhodný pro bezpečné osvětlení schodů ve vstupním prostoru nebo schodů na zahradě.

1 849 Kč
-4%

FARO BARCELONA Grant – hranaté LED venkovní nástěnné svítidlo

Tmavošedé LED venkovní nástěnné svítidlo Grant s nepřímým světelným efektem Toto LED venkovní nástěnné svítidlo je vyrobené z robustního polykarbonátu a hodí se k fasádám domů a zdem všeho druhu, neboť design je jednoduchý a nadčasový. LED svítí díky zvláštní instalaci pouze nepřímo, což mnoho lidí považuje za velmi příjemné. Doporučuje se mimo jiné montáž v blízkosti země, může se tak totiž vytvořit velmi pěkné orientační světlo, které ukazuje cestu kolem domu a v zahradě, když se venku setmí. Se stupněm krytí IP65 je nástěnné světlo Grant optimálně chráněné proti vniknutí nečistot a vody, zatímco teplé bílé LED spotřebují pouze minimální energii. Úhel dopadu světla je 120°.

1 049 Kč
-6%

FARO BARCELONA Venkovní nástěnné světlo Natron

Venkovní nástěnné svítidlo Natron s vyzařováním světla na třech stranách Venkovní nástěnné svítidlo Natron je navrženo v moderním čtvercovém tvaru kvádru. Skládá se z hliníkového rámu a tří skleněných výplní. Soda vyzařuje světlo bez oslnění nahoru, dolů a vpředu. Svítidlo, které je chráněno proti vodním paprskům, je vybaveno paticí pro žárovku E27

2 349 Kč
-5%

FARO BARCELONA Venkovní nástěnné světlo KLAMP

KLAMP – Dvouhlavé venkovní nástěnné svítidlo s velkým rozptylem světla Venkovní nástěnné svítidlo KLAMP má jednoduchý, ale přesto vzrušující design. Obě světla směřující pryč od sebe se postarají o přímé osvětlení prostoru pod lampou. Kromě toho je světly směřujícími nahoru dosaženo elegantní osvětlení stěny nad svítidlem. Provedení krytu je také elegantní.

1 699 Kč