Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
  3. Venkovní nástěnná svítidla
7 produktů
-6%

EGLO Venkovní nástěnné svítidlo Milton I

Venkovní nástěnné svítidlo Milton I pro příjemnou atmosféru v exteriéru Na oválném nástěnném držáku s tvarovanými dekorativními prvky je stínidlo orientované dolů. Čiré sklo zajišťuje jasné osvětlení. Milton I podtrhuje svým tvarem antický design.

1 649 Kč
-12%

EGLO Venkovní svítidlo Melgoa s námořním vzhledem

Dekorativní venkovní nástěnné svítidlo Melgoa se skleněným svítidlem S designem připomínajícím staré přístavní nebo lodní lampy je venkovní nástěnné svítidlo Melgoa, která má svůj starodávný styl, skutečným poutačem pozornosti ve dne nebo v noci. Je to také praktické nástěnné světlo, které poskytuje dostatek světla pro terasy nebo vstupní oblasti domu. Se zakřiveným krkem a mírně dolů směřujícím stínidlem poskytuje venkovní nástěnné svítidlo Melgoa dobré orientační světlo a příjemnou atmosféru.

1 549 Kč
-20%

EGLO Casabas LED venkovní reflektor

Bateriový LED venkovní bodový reflektor Casabas s detektorem pohybu Bateriový LED venkovní bodový světlomet Casabas lze flexibilně nastavit a osvětlit velkou plochu díky dvěma bodovým světlům, která lze otočit a nastavit ve sklonu – kdekoli na pozemku, i tam, kde není žádné elektrické připojení. Integrovaný detektor pohybu poskytuje automatické osvětlení, jakmile detekuje pohyb. Má dosah až 8 metrů a detekuje pohyby v úhlu 140 °. Senzor lze nastavit jak z hlediska jasu odezvy (2-2 000 luxů), tak i doby osvětlení (3 až 420 sekund). K provozu jsou zapotřebí 4 baterie C. Baterie nejsou součástí balení – viz příslušenství.

1 249 Kč
-6%

EGLO Venkovní svítidlo Sirmione se skleněným stínidlem

Moderní venkovní nástěnné svítidlo Sirmione se zlatým zdobením Vnější světlo Sirmione je harmonického tvaru s mírně romantickým nebo starožitným nádechem, ale stále velmi moderní. Černé a zlaté barvy jsou střízlivé, ale velmi elegantní a doplněné opálově bílým skleněným stínidlem, které poskytuje příjemné a neoslňující světlo. Vnější strana budovy, ať už jde o fasádu, vchod do domu nebo terasu, je vylepšena vnějším světlem Sirmione a bezpečně osvětlena.

2 149 Kč
-20%

EGLO Venkovní LED svítidlo tvaru kosočtverce Infesto 1

S nerezovou ocelí – moderní venkovní nástěnné LED svítidlo Infesto 1 Moderním geometrickým tvarem, spojeným s energeticky účinnou a výkonnou technologií LED, to je venkovní nástěnné LED svítidlo Infesto 1. Díky jeho jednoduchosti je to okamžitá volba téměř všech fasád, domů a venkovních zařízení. Spolehlivě vyzařuje odpovídající úroveň jasu a je ideální pro osvětlení tmavých oblastí venku. Díky krytí IP44 je chráněn proti rozstřiku vody a může být používán bez váhání v oblastech, které jsou chráněny a umístěny v blízkosti budovy, jako je chráněná fasáda nebo terasa.

1 599 Kč
-8%

EGLO Venkovní LED svítidlo Desella ve tvaru kostky

Moderní a působivé venkovní nástěnné svítidlo Desella se stínidlem ve tvaru kostky Energeticky úsporné LED s dlouhou životností byly integrovány do plastového tělesa ve tvaru kostky venkovního nástěnného svítidla Desella s teplým bílým LED světlem, které vám umožní jasně a příjemně osvětlit váš dům. Bílé satinované čtvercové stínidlo je zakryto pouze shora a ze stěny hliníkovým tělesem z tlakového odlitku, což umožňuje světlu rovnoměrně proniknout do okolního prostředí ze všech stran.

2 599 Kč
-6%

EGLO Venkovní nástěnné svítidlo SEVILLA

Venkovní nástěnné svítidlo SEVILLA v pozinkované oceli Oblé venkovní nástěnné svítidlo SEVILLA s podstavcem z pozinkované oceli a satinovaného skla, které je pěkně přerušované podpěrou. SEVILLA je navržena pro energeticky úsporné žárovky a vybavena krytím IP44.

1 399 Kč