Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Kolejnicové systémy
  4. Svítidla pro 1fázový kolejnicový systém
89 produktů

Lindby Linaro napáječ s 1fázovým adaptérem černá

Závěsný kabel Linaro s 1fázovým adaptérem pro závěsné svítidlo, černý Flexibilní napájecí zdroj Linaro je určen pro 1fázový kolejnicový systém a nabízí odpovídající adaptér. Díky tomu lze kolejnici namontovat s určitou vzdáleností od zdroje napájení.

524 Kč

Lindby Linaro LED bodovka

Malý LED reflektor Linaro pro jednookruhový systém, černý Malý LED reflektor Linaro je ideálním doplňkem pro jednookruhový systém. Je vybaven tvarovaným stínítkem, které lze snadno nastavit v ose. Je také vybaven odpovídajícím a vyměnitelným reflektorem LED, který poskytuje teplé bílé světlo a dostatečný jas. Linaro je ideální pro osvětlení konkrétních oblastí nebo předmětů v místnosti.

799 Kč
-16%

PRIOS Prios Jorell 1fázový lištový systém 5 zdrojů černá

Pětilampový 1-fázový kolejnicový systém Jorell se třemi kolejnicemi a válcovými hlavami reflektorů v černé barvěJorell zaujme nadčasovým vzhledem a je to vícedílný kolejnicový systém připravený k použití se třemi 1-fázovými kolejnicemi. Ty jsou černé, stejně jako pět reflektorů, které jsou součástí dodávky. Systém je vybaven napájecím přívodem a koncovkou, jakož i dvěma I-konektory a jedním L-konektorem, takže je možná i montáž za roh. Žárovky GU10 pro pět reflektorů lze zvolit podle potřeby a v závislosti na použití mají různou barvu světla nebo různé úhly vyzařování. Například úzký úhel paprsku lze použít k cílenému a bodovému osvětlení objektů nebo širší úhel paprsku k vytvoření rozsáhlejšího osvětlení místnosti. Systém kolejnic lze použít nejen v soukromém prostředí, ale také pro osvětlení obchodů nebo v jiných komerčních prostorech.

2 599 Kč

Lindby Linaro bodovka

Se skleněným stínítkem – Linaro track spot, 1fázový systém, bílý Malý Linaro track spot je vhodný pro bílý 1fázový systém a poskytuje jasné a přesné osvětlení. Stínidlo zde tvoří tvarované skleněné stínidlo, které poskytuje dobré a příjemné světlo – ideální pro moderní osvětlení a různé styly vybavení.

799 Kč
-40%

Lindby Linaro lištová bodovka

Kolejnicový reflektor Linaro pro 1fázové kolejnicové systémy v černé barvě Jednoduchý a nastavitelný kolejnicový reflektor Linaro je praktickým doplňkem pro vnitřní použití. Hlavu svítidla lze pohodlně nastavit v ose, takže je možné cílené osvětlení například určitých oblastí v místnosti nebo také speciálních objektů.

649 Kč
-36%

Lindby Linaro 1fázový systém 4 zdroje

Čtyřlampový 1-fázový kompletní kolejový systém Linaro, rozšiřitelný Čtyři tvarově zajímavé a moderní reflektory jsou součástí kompletního balení 1-fázového kolejového systému Linaro. Jsou pohyblivé a osazené vyměnitelnými LED žárovkami GU10, které poskytují dostatečně jasné a cílené osvětlení. Čtyři reflektory jsou rozmístěny ze dvou 1 m dlouhých kolejnic, které jsou pohodlně propojeny díky přiloženému středovému přívodu. Linaro je vysokonapěťový systém, který nevyžaduje transformátor a lze jej použít v soukromých i komerčních prostorách. Lze jej také pohodlně prodloužit. Odpovídající komponenty jsou k dispozici prostřednictvím příslušenství. Rozsah dodávky: – 2 síťové napěťové dráhy, každá o délce 1 m – 2 koncové krytky – 1 podélný konektor – včetně odpovídajícího adaptéru – k dispozici další příslušenství pro rozšíření

3 099 Kč

Lindby Linaro rohová spojka 1fázový systém

Rohová spojka pro 1fázový kolejový systém Linaro, bílá Bílá rohová spojka pod úhlem 90° spojuje koleje 1fázového kolejového systému. Bílé provedení je ideální pro bílé koleje, aby bylo dosaženo vizuálně nenápadného spojení.

199 Kč
-30%

Lindby Linaro 1fázový systém 4 zdroje černá

1fázový kolejnicový systém Linaro, čtyřplamenný v černé barvě jako kompletní sada Tento kompletní systém obsahuje dvě 1 m dlouhé 1fázové kolejnice a je také vybaven čtyřmi pohyblivými bodovkami GU10. Pro vzájemné propojení obou kolejí jsou součástí dodávky přímé konektory a dva koncové díly. Ty dráhu opticky doplňují. Zde nabízený kompletní balíček lze podle potřeby rozšířit; příslušné jednotlivé díly naleznete v příslušenství. Linaro je vysokonapěťový kolejový systém, který lze provozovat bez transformátoru. Výborně se hodí pro všestranné použití v domácnostech, ale lze jej použít i v komerčním prostředí. Rozsah dodávky: – 2 vysokonapěťové kolejnice, každá o délce 1 m – 2 koncovky – 1 středový přívod – k dispozici je další příslušenství pro rozšíření

3 399 Kč
-33%

Lindby Linaro 1fázová kolejnice

Stříbrná jednookruhová dráha Linaro se čtyřmi reflektory Linaro se skládá z dráhy a čtyř pohyblivých reflektorů, které umožňují individuální směrování světla. Každé stínidlo je kulovité a je vyrobeno z bílého skla, což vytváří příjemné světlo v obývacím pokoji. Tato jednookruhová kolejnice se dodává s 2 x 1 m dlouhou kolejnicí, středovým podavačem, dvěma koncovými krytkami a čtyřmi spoty.

2 599 Kč
-38%

Lindby Linaro 1fázová kolejnice

Čtyřsvítidlové jednookruhové svítidlo Linaro v černé barvě Toto svítidlo je vybaveno čtyřmi pohyblivými body, které mají atraktivní skleněné stínidlo ve tvaru koule, zatímco rám a svítidlo jsou v černé barvě. Opálově bílé sklo vytváří příjemné světlo, které se hodí na mnoho míst v obytném prostoru. Tato 1fázová kolejnice se dodává s kolejnicí o délce 2 x 1 m, středovým podavačem, dvěma koncovkami a čtyřmi spoty.

2 399 Kč

Lindby Linaro kolejnicový systém

1fázový kolejnicový systém Linaro z oceli a hliníku v bílé barvě s bodovými stínidly a pohyblivým konektorem Sohil umožňuje spolehlivé osvětlení obytného prostoru. Jednofázový kolejnicový systém se skládá z několika komponentů a je vyroben z hliníku a oceli. Jeho jednoduchý design dotváří bílá barva. Pět bodových stínidel umožňuje cílené osvětlení bez oslnění a pohyblivý konektor umožňuje flexibilní nastavení kolejnicového systému v libovolném úhlu až do max. 90°. Rozsah dodávky – 3x kolejnice – 2x přímý konektor – 1x koncový napáječ – 1x středový napáječ – 2x koncový uzávěr – 1x pohyblivý 90° konektor

3 599 Kč

Lindby napájecí adaptér 1fázový systém

Středový napáječ v černé barvě pro 1fázový kolejový systémDvě samostatné koleje lze propojit dvojitým středovým napáječem a napájet je.

199 Kč

Lindby Linaro přípojnice 1fázová 1m černá

Příslušenství pro jednofázové systémy Linaro: hliníková kolejnice v černé barvě, 1 m Jednofázová hliníková kolejnice se používá k rozšíření stávajícího systému. Koncové krytky jsou součástí dodávky.

524 Kč

Lindby Linaro závěsné světlo 1fázové

Úzké závěsné svítidlo Linaro pro jednookruhový kolejnicový systém, bílé Moderní závěsné svítidlo Linaro lze snadno integrovat do jednookruhového kolejnicového systému. Poskytuje přímé, cílené světlo směrem dolů například nad stoly nebo pulty. Díky úzkému stínidlu působí elegantně a moderně zároveň.

799 Kč

ELC Delila kolejnicový systém

Pískově bílý 1fázový kolejnicový systém Delila v moderním designu Elegantní 1fázový kolejnicový systém Delila je dokonalým řešením pro osvětlení obývacího pokoje nebo chodby. Je vyroben z oceli a hliníku a skládá se ze zakřivené vzpěry, k níž je připevněno šest kulatých stínidel. Stínidlo lze osadit žárovkami GU10, které vydávají vhodné světlo. Moderní design a decentní barevné provedení jednookruhového kolejnicového systému Delila lze bez námahy začlenit do nejrůznějších stylů interiérů a díky svým štíhlým rozměrům je vhodný i do užších místností. Na plochých stropech vytváří decentní akcenty, příjemně dotváří nábytek a díky pohyblivým stínidlům umožňuje flexibilní osvětlení.

5 699 Kč
-45%

ELC Delila kolejnicový systém

1-fázový kolejnicový systém Delila v moderním designu v pískově černé barvě 1-fázový kolejnicový systém Delila zaujme svým hravým vzhledem a decentním barevným provedením. Je vyroben z hliníku a oceli a skládá se z podlouhlé vzpěry, která je umístěna na kulatém stropním držáku a rozkládá se do šířky. Na této vzpěře je umístěno šest kulatých reflektorů, z nichž každý může mít žárovku GU10 a vydávat příslušné světlo. Hladký materiál a černá barva mu dodávají elegantní vzhled, který lze bez problémů začlenit do moderního stylu interiéru. Štíhlý design jednofázového kolejnicového systému Delila se skvěle hodí do obývacího pokoje nebo do chodby a šest pohyblivých stínidel zaručuje osvětlení každého koutu.

2 999 Kč

Nordlux 1fázová přípojnice k systému Link 100cm černá

100 cm dlouhý pásový pás v černé barvě Link je jednofázový železniční systém. Kromě stropu lze lištu také připevnit na zeď a umožňuje vytvoření individuálního osvětlení místnosti vybavením různými přívěsky, bodovými světly a adaptéry. – Délka včetně koncovky (součást balení): 107 cm – Maximální zatížení: 690 wattů

899 Kč

Nordlux Svítidlo Explore pro lištový systém Link

Lištové svítidlo Explore pro použití v 1-fázovém lištovém systému Link Lištové svítidlo Explore vyzařuje modernost a nadčasovou eleganci a lze je jednoduše kliknout na stávající 1-fázovou lištu systému Link. Díky svému jednoduchému, ale přesto modernímu tvaru se optimálně hodí do moderního vybavení, aniž by tu opticky dominovalo. Zvláštní vlastnost: válcovité stínidlo se může libovolně nastavit, čímž se můžou v prostoru určitá místa báječně zvýraznit.

699 Kč

Lindby Linaro kolejnicový systém

Černý 1fázový kolejnicový systém Linaro z oceli a hliníku s pohyblivým konektorem Kdo hledá praktické osvětlení, najde řešení v systému Linaro. Tento 1-fázový kolejnicový systém se prezentuje v černém barevném provedení a je vyroben z oceli a hliníku. Má také pět bodových stínidel, která cíleně a bez oslnění šíří světlo. Pomocí pohyblivého konektoru lze systém nastavit v libovolném úhlu až do max. 90°. Rozsah dodávky – 3x kolejnice – 2x přímý konektor – 1x koncový podavač – 1x středový podavač – 2x koncová krytka – 1x pohyblivý 90° konektor

3 599 Kč

Lindby Linaro středový napáječ

Středový napáječ v bílé barvě pro 1fázový kolejový systém Linaro Ideální konektor pro dvě koleje, které lze nejen propojit středovým napáječem, ale také přímo napájet.

199 Kč

Lindby Linaro podélná spojka 1fázový systém

Podélný konektor pro 1fázový kolejový systém Linaro, bílý Podélný konektor slouží k rozšíření 1fázového kolejového systému a lze jej použít k dosažení vizuálně nenápadného spojení dvou kolejí.

124 Kč
-14%

Lindby Ties kolejnicový systém 4 zdroje

Kompletní sada čtyř světelných zdrojů – 1fázový kolejnicový systém Ties v bílé barvě Kompletní sada Ties je ideální jako základní kolejnicový systém. Jedná se o jednofázový systém, který se skládá ze dvou kolejnic, čtyř pohyblivých LED reflektorů GU10, odpovídajících koncových krytů a podélného konektoru, který je zároveň zdrojem napájení. Kolejnicový systém lze také rozšířit o odpovídající komponenty. Ty jsou k dispozici prostřednictvím příslušenství. Jednofázový kolejnicový systém Ties je vhodný pro obytné místnosti, ale také pro komerční účely. Nastavitelná bodová svítidla s vyměnitelnými LED diodami GU10 lze použít k osvětlení určitých míst v místnosti. Díky své hladké bílé barvě je také velmi nenápadný a snadno se začlení do mnoha různých koncepcí místností. Rozsah dodávky: – 2 vysokonapěťové dráhy po 1 m – 2 koncové krytky – 1 podélná spojka – další příslušenství k dispozici pro rozšíření

3 599 Kč

Lindby Linaro podélná spojka 1fázová

Podélný konektor v černé barvě pro 1fázový kolejový systém Linaro Pro spojení dvou kolejí je ideální tento pevný podélný konektor. Konstrukce je ideální pro černé přípojnice.

124 Kč

Lindby Linaro koncový napáječ 1fázový

Koncový posuv v černé barvě pro 1fázový kolejový systém Linaro Barevně sladěný koncový posuv pro černé koleje 1fázového kolejového systému.

149 Kč

Lindby Linaro koncový napáječ 1fázový systém bílá

Koncový přívod v bílé barvě pro 1fázový kolejový systém Linaro Koncový přívod pro bílé koleje 1fázového vysokonapěťového systému.

124 Kč

Lindby Linaro závěsné světlo 1fázové

Pro moderní osvětlení stolů – závěsné svítidlo Linaro, 1fázový kolejnicový systém v černé barvě Závěsné svítidlo Linaro lze v rámci kolejnicového systému použít k dosažení přímého a přesného osvětlení nad stoly nebo pulty. Úzké kovové stínidlo poskytuje elegantní a minimalistický vzhled, který vytváří harmonický celkový obraz s tón v tónu textilního kabelu a kolejnicového adaptéru.

1 099 Kč

Lindby Linaro lištová bodovka

Ideální osvětlení zón – kolejnicový reflektor Linaro, 1fázový systém Bílý reflektor Linaro je ideální pro přímé osvětlení určitých oblastí nebo dokonce objektů. Reflektor je určen pro 1fázový kolejnicový systém a poskytuje dostatečné světlo, které lze pohodlně nastavit v ose pomocí malého kloubu. Kolejnicový reflektor Linaro je natolik flexibilní, že jej lze použít různými způsoby. Lze jej osadit vhodnými světelnými zdroji a v případě potřeby jej vyměnit.

899 Kč

Lindby Linaro závěsné světlo 1fázové

Závěsné svítidlo Linaro pro jednookruhovou kolejnici, černé Závěsné svítidlo Linaro, které je určeno pro jednookruhový kolejnicový systém, vypadá jednoduše a elegantně. Lze jej použít například nad pulty nebo stoly k zajištění cíleného a přímého osvětlení. Štíhlé válcovité stínidlo svítidla je elegantně navrženo v černé barvě, a v místnosti tak představuje stylovou ozdobu.

799 Kč

Lindby Linaro napáječ s 1fázovým adaptérem bílá

Flexibilní napájecí zdroj Linaro s 1fázovým adaptérem pro kolejnicový systém, bílý S flexibilním napájecím zdrojem Linaro, který je vhodný pro 1fázový kolejnicový systém, lze kolejnici umístit do krátké vzdálenosti od zdroje napájení.

574 Kč

Lindby Linaro závěsné světlo 1fázové

Elegantní ve zlaté a černé barvě – závěsné svítidlo Linaro pro 1fázový kolejnicový systém Zlatý odstín moderního závěsného svítidla Linaro je štíhlý a jednoduchý. Poskytuje přímé a cílené světlo směrem dolů, což se velmi dobře využívá například nad stoly nebo pulty. Samotné závěsné svítidlo je vhodné pro 1fázový kolejnicový systém. Adaptér i textilní kabel závěsu jsou ponechány v kontrastní černé barvě, což vytváří elegantní vzhled svítidla Linaro.

799 Kč
-14%

Lindby Linaro přípojnice 1fázový systém 1m bílá

Prodloužení pro 1fázové kolejové systémy Linaro: hliníková kolejnice v bílé barvě, 1 m Hliníková kolejnice o délce 1 m se používá k prodloužení stávajícího kolejového systému. V celé délce je natřena bílou barvou. Koncové krytky jsou součástí dodávky.

449 Kč
-20%

ELC Delila lištový systém

Pískově černý 1-fázový kolejnicový systém Delila v moderním designu s válcovými stínidly 1-fázový kolejnicový systém Delila je stylový a lehce hravý. Je vyroben z hliníku a oceli a skládá se ze zakřivené vzpěry, ke které bylo připevněno šest válcových stínidel. Lze jej osadit žárovkami GU10 a díky pohyblivosti stínidel je zaručeno osvětlení každého koutu. Diskrétní pískově černé zbarvení a hladký materiál mu dodávají elegantní vzhled a umožňují jeho snadné začlenění do moderních stylů interiérů. Jednofázový kolejnicový systém Delila vytváří diskrétní akcenty na plochých stropech a příjemně dotváří nábytek.

4 399 Kč

Nordlux Přívěsný adaptér pro kolejnicový systém Link černý

Černý kyvadlový adaptér pro kolejnici Tento kyvadlový adaptér se používá k ovládání konvenčních závěsných světel – namísto domácího napájení přes přímé připojení ke stropu – prostřednictvím jednofázového kolejnicového systému. Adaptér lze umístit na požadované místo v kolejnici, aby bylo možné individuální řešení osvětlení. Při použití přiloženého odlehčení tahu lze použít závěsná světla s celkovou hmotností maximálně 4 kg. Při montáži je nutno dodržovat pokyny.

424 Kč

Nordlux Svítidlo Explore pro lištový systém Link

Sledovat bodové světlo Prozkoumejte pro použití v jednofázovém kolejovém systému Link Černý reflektor Explore je vizuálně jednoduchá varianta pro vybavení systému Link rail v moderním interiéru. Skluzavka se snadno zacvakne do kolejnice. Díky volnému vyrovnání hlavy může být světlo směrováno do požadované oblasti v místnosti.

699 Kč

Nordlux 1fázová přípojnice k systému Link 100cm bílá

100 cm dlouhá napájecí lišta Link v bílé barvě Tato 1-fázová napájecí lišta pro lištový systém Link je vhodná pro instalaci jak na stropě tak i na stěně a je vybavena koncovým víčkem. Délka včetně koncového víčka je 107 cm. – Maximální zatížení 690 wattů

899 Kč
-30%

PRIOS Prios Panidia Flex lištový systém

Tmavý systém Panidia flex track se šesti stmívatelnými světelnými zdroji Systém Panidia flex track zaujme svým štíhlým designem a pohyblivými body. Krásně zakřivená kolejnice byla vyrobena z oceli a pokryta černou povrchovou úpravou, která jí dodává pevný a moderní vzhled. Systém má celkem šest bodů, které lze flexibilně přesouvat, což umožňuje velmi individuální světelné kompozice. Žárovky GU10, které jsou součástí dodávky, vyzařují teplé bílé světlo, které místnost obzvláště zútulní.

3 399 Kč