Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
  3. Světla do rybníku
8 produktů
-10%

Heitronic LED spot Schego-Lux GU4 IP68

Krásné světelné efekty na vodě i pod vodou – s bodovým světlem LED Schego-Lux Pokud máte na zahradě jezírko nebo bazén a chcete mu dát zvláštní efekt, je tou nejlepší volbou světlo na jezírko Schego-Lux. Zda je umístěn na nebo pod vodou je zcela volitelné. Bodové světlo lze použít až do hloubky vody 4 metry. Důležité je pouze to, že se jedná o čerstvou vodu. Obsah dodávky zahrnuje hrot, základovou desku, montážní základnu a mosazné hmoždinky. Takže můžete ihned začít s montáží! Je vybaven vynikajícím stupněm krytí IP68 a slibuje dlouhou životnost. Vysoce kvalitní použité materiály, jako je mosaz a nerezová ocel, hovoří o své odolnosti. Kromě toho lze svítidlo podle potřeby vyrovnat díky otočnému a sklopnému kloubu, čímž se dosáhne ještě cílenějšího osvětlení. Součástí dodávky je LED světelný zdroj (GU4, MR11 2,5 W). Pro provoz je nutný transformátor 12V: k dispozici v příslušenství.

3 328 Kč
-24%

LEDS-C4 Vodě odolné podhledové svítidlo AQUA

Vysoce kvalitní nástěnný podvodní reflektor AQUA pro efektivní osvětlení vody nebo pod vodou.Tento vysoce kvalitní nástěnný podvodní reflektor zaručeně vykouzlí z jakéhokoli vodního objektu atmosférické osvětlení pro působivou atmosféru. Ať už jako osvětlení bazénu, fontány nebo jezírka, podvodní nástěnný reflektor AQUA je vhodný pro hloubku vody až 1 m s vysokým stupněm krytí IP68. Nerezová ocel, tvrzené nerozbitné sklo a pečlivé zpracování slibují dlouhou životnost. instalační pouzdro: Délka 15,5 cm / průměr horní části 9,8 cm / průměr spodní části 7,5 cmPotřebný transformátor naleznete v příslušenství

3 550 Kč

STAR TRADING Pool Light solární bazénové světlo teplá bílá

LED solární bazénové světlo Pool Light s vícebarevnou funkcí a funkcí změny bílé barvy, IP65 Toto LED solární bazénové světlo Pool Light je dekorativní a vzrušující doplněk pro bazény a rybníky. Bílé plastové plovoucí těleso je kulaté a má na horní straně zapuštěný černý solární panel s dobíjecí baterií. Na spodní straně, která je pod vodou, je umístěna průhledná koule, kterou je vyzařováno světlo. Mnoho možností výběru zajišťuje, že světlo lze skvěle přizpůsobit vašim vlastním potřebám. LED světlo může svítit vícebarevně nebo teple bíle – ale můžete si vybrat také mezi červenou, zelenou a modrou. Různá nastavení barev se pohodlně volí pomocí integrovaného přepínače. Kromě toho má svítidlo soumrakový senzor, který zajišťuje, že se rozsvítí pouze při setmění.

1 299 Kč
-10%

Heitronic LED spot Schego-Lux-Mini

Bodové světlo Schego-Lux-Mini odpovídá svému jménu! Malé, ale hezké je to, o čem je LED reflektor Schego-Lux-Mini. V tomto mini světle bylo implementováno hodně, co mohou dělat i ti velcí. Jeho tělo je vyrobeno z nerezové oceli a mosazi, a proto je poměrně robustní. Každý, kdo někdy žil designem svého zahradního jezírka, ví, že je často obtížné správně vyzdobit objekty, protože existuje jen velmi málo možností pro připojení světel. Toto světlo rybníka zde může pomoci. Díky stupni krytí IP68 je vhodný pro hloubky vody do 4 m ve sladké vodě a má 5 m dlouhý připojovací kabel se systémovou zástrčkou. Protože vše je již součástí dodávky (je nutné dokoupit pouze transformátor), je montáž velmi zjednodušená. Dalším doplňkem LED reflektoru je otočný a sklopný kloub, který zjednodušuje zarovnání a jeho použití je ještě flexibilnější. Díky technologii LED je obzvláště úsporný a vhodný pro delší venkovní použití. Tímto způsobem lze dosáhnout atmosférického okolního osvětlení s malými zdroji, což zvýrazní objekty, které atmosféru doprovázejí.

2 698 Kč
-10%

Heitronic Plovoucí solární LED světelná koule Globo

LED solární světelná koule Globo s RGBW LED LED solární světelná koule Globo je vyrobena z 3 mm silného plastu odolného proti povětrnostním vlivům, který je také odolný proti UV záření. Koule je vybavena solárním panelem a je dodávána se zemním hrotem. Globo také vznáší (IP67), a proto je vhodný nejen pro použití na zahradě, ale také pro vodní hladinu, jako je B. rybník, vhodný. Integrované LED osvětlení se projevuje jasnými barvami včetně změny barev nebo univerzálního bílého světla. K dispozici je osm pevných režimů a také rolovací barevný režim. – s vypínačem – Včetně Ni-Mh baterie (AA 1,2 V, 1 000 mAh)

2 068 Kč
-10%

LEDS-C4 LED vodní světlo Aqua Recessed AISI 316

Zapuštěné aqua LED vodní světlo pro bazén nebo zahradní jezírko Zapuštěné bodové světlo AISI 316 LED je vyrobeno z nerezové oceli a má leštěný povrch. Univerzální bílé světlo LED vyzařuje z tvrzeného skla v úhlu 25 °. Kulaté místo je ideální pro instalaci v bazénech, takže atmosférickému osvětlení bazénu nic nestojí v cestě. Může být instalován do hloubky vody max. 1 m. Součástí dodávky je instalační skříň a 500 cm dlouhý napájecí kabel. Spot je chráněn proti UV záření. – nezbytný předřadník není součástí dodávky – Technické specifikace: – Tělo z nerezové oceli AISI 316 – Difuzor z tvrzeného skla – teplota sv?tla: univerzální bílá 4000 K – Třída ochrany IP68, index odolnosti proti nárazu IK10 – Třída ochrany III – včetně instalačního krytu – včetně přívodního vedení 500 cm

6 174 Kč
-10%

LEDS-C4 LED vodní světlo Aqua Recessed PC

Ideální osvětlení pro bazén s LED bodem pro zapuštěné PC do vody LED vodní světlo Aqua Recessed PC je vhodné pro instalaci jako osvětlení bazénu a může být instalováno maximálně 100 cm pod vodou. Tělo světla je vyrobeno z hliníku a plastu, difuzor je vyroben z tvrzeného skla. Maximální teplota na povrchu svítidla je nižší než 40 ° C. Součástí dodávky je instalační skříň a filtr pro emulaci teplého světla. Spot je chráněn proti UV záření. – nezbytný předřadník není součástí dodávky – Technické specifikace: – Tělo svítidla vyrobené z hliníku a polykarbonátu – Difuzor z tvrzeného skla – teplota sv?tla: neutrální bílá 4000 K – vhodné pro instalaci 100 cm pod vodou – Stupeň krytí IP68 a IK10 – Třída ochrany III – včetně instalačního krytu – Včetně filtru pro emulaci teplého světla

3 665 Kč
-20%

Deko-Light LED podvodní světlo Snapper II

LED jezírko nebo bazénové svítidlo Snapper II s asymetrickou distribucí světla Podvodní světlo Snapper II je vyrobeno z nerezové oceli a je vybaveno teplými bílými LED diodami. Je navrženo pro instalaci do rybníka nebo bazénu. Připojovací kabel je dlouhý 10 m a je součástí dodávky a také instalační skříň z PVC. Svítidlo lze instalovat v hloubce až 2 metry a vyzařuje přímé, přímé světlo, které lze použít k obecnému osvětlení, ale také k dekoraci. – Požadovaný napájecí zdroj není součástí dodávky – Pozor: vhodné pouze pro použití pod vodou!

3 110 Kč