Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Dekorativní osvětlení
  3. Světelné řetězy
  4. Světelné řetězy do interiéru
51 produktů
-2%

STERNTALER LED světelný řetěz s 3 Baby hvězdami vnitřní bílá

Objevte více než 40.000 světel na svetla24.ch! Naše nabídka pro domov, zahradu, kancelář i obchod uspokojí veškerá osvětlovací přání. Využijte naše slevové kódy a akce pro výhodné nákupy. Naši odborníci ve zákaznickém servisu zodpoví vaše otázky. S moderními LED lampami ušetříte až 90 % energie a peněz a přitom chráníte životní prostředí. Vítejte na svetla24.ch – váš partner pro zářivá řešení!

1 120 Kč
-10%

STERNTALER Světelný řetěz vnitřní 18cípá hvězda

Světelný řetěz LED hvězda pro slavnostní výzdobu interiéru Světelný řetěz LED hvězda je zdoben třemi malými 18cípými hvězdami z plastu, které svým krásným tvarem upoutají pozornost. Díky světelnému řetězu na baterie vytvoříte vánoční atmosféru v každé místnosti během chvilky, aniž byste museli mít poblíž přípojku k elektrické síti. Délka světelného řetězu LED je přibližně 3 metry. – Přívodní vedení 50 cm

1 118 Kč
-10%

STERNTALER Světelný řetěz vnitřní 18cípá hvězda 3 zdroje bílá

Světelný řetěz LED hvězda pro slavnostní výzdobu interiéru Světelný řetěz LED hvězda je zdoben třemi malými 18cípými hvězdami z plastu, které svým krásným tvarem upoutají pozornost. Díky světelnému řetězu na baterie vytvoříte vánoční atmosféru v každé místnosti během chvilky, aniž byste museli mít poblíž přípojku k elektrické síti. Délka světelného řetězu LED je přibližně 3 metry. – Přívodní vedení 50 cm

1 118 Kč
-10%

STERNTALER Světelný řetěz vnitřní 18cípá hvězda 3zdroje žlutá

Světelný řetěz LED hvězda pro slavnostní výzdobu interiéru Světelný řetěz LED hvězda je zdoben třemi malými 18cípými hvězdami z plastu, které svým krásným tvarem upoutají pozornost. Díky světelnému řetězu na baterie můžete v jakékoliv místnosti během chvilky vytvořit vánoční atmosféru, aniž byste museli mít v blízkosti elektrické připojení. Délka světelného řetězu LED je přibližně 3 metry. – Přívodní vedení 50 cm

1 118 Kč
-9%

Sirius LED světelný řetěz Knirke venkovní

Světelný řetěz LED s 80 lampami Knirke pro dům a zahradu Světelný řetěz LED Knirke lze použít buď v bytě, nebo na vnější straně. Je ideální pro osvětlovací techniku pouzder, které jsou do zorného pole vnášeny množstvím LED diod. Knirke také otevírá řadu dekorativních variant pro dům. Knirke lze ovládat pomocí dálkového ovladače (viz příslušenství); to umožňuje pohodlné přepínání a nastavení doby zpoždění na 2, 4, 6 nebo 8 hodin. – Zelený kabel

814 Kč
-20%

Sirius LED světelný řetěz Kiki

Sirius LED světelný řetěz Kiki, zlatá, 400 cm, plast, kov, P: 400 cm

1 153 Kč
-20%

Lindby Titciana LED světelný řetěz tvar srdce

Titciana LED pohádková světla s žárovkami ve tvaru srdce – ideální pro vnitřní použitíTato LED pohádková světla s 30 žárovkami ve tvaru srdce jsou dokonalým doplňkem pro každou romantickou výzdobu. Světelný řetěz je napájen bateriemi, a proto je jeho umístění v interiéru velmi flexibilní. Světelný řetěz ve tvaru srdce šíří útulné světlo a vytváří romantickou atmosféru. Technologie LED zajišťuje vysokou energetickou účinnost a dlouhou životnost světel. Světelný řetěz je ideální pro svatby, Valentýna nebo jiné romantické příležitosti. Světelný řetěz se snadno a rychle zavěsí a vytvoří kouzelnou atmosféru v každé místnosti.

99 Kč

Lindby Titciana LED světelný řetěz duch

Strašidelný společník do interiéru – LED světelný řetěz se světelnými zdroji ve vzhledu duchůTento LED světelný řetěz s 30 světly duchů je skvělým doplňkem pro halloweenské dekorace. Světelný řetěz je na baterie, a proto je velmi flexibilní při jeho umístění v interiéru. Světla duchů šíří atmosférické a strašidelné světlo a vytvářejí strašidelnou atmosféru. Technologie LED zajišťuje vysokou energetickou účinnost a dlouhou životnost světel. Světelný řetěz je ideální pro halloweenské večírky nebo jako zvláštní zvýraznění strašidelných dekorací. Světelný řetěz se snadno a rychle zavěsí a vytvoří strašidelnou atmosféru v každé místnosti.

149 Kč

Lindby Titciana LED světelný řetěz tvar dýně

Ideální na Halloween – světelný řetěz LED Titciana se světelnými zdroji ve tvaru dýněTento světelný řetěz LED s 30 světly ve tvaru dýně je skvělým doplňkem pro podzimní a halloweenské dekorace. Světelný řetěz je na baterie, a proto je velmi flexibilní při jeho umístění v interiéru. Dýňová světla šíří atmosférické světlo a vytvářejí útulnou atmosféru. Světelný řetěz je ideální pro halloweenské večírky nebo jako zvláštní zvýraznění podzimních dekorací.

149 Kč
-6%

STAR TRADING LED světelný řetěz Lighty kruh pro papírové hvězdy

STAR TRADING LED světelný řetěz Lighty kruh pro papírové hvězdy, plast, 0.43W, L: 8.5 cm, K: 14.5cm

187 Kč
-12%

Konstsmide Christmas LED světelný řetěz Micro 100 zelená/jantarová

Konstsmide Christmas LED světelný řetěz Micro 100 zelená/jantarová, plast, 0.03W, P: 693 cm

698 Kč
-12%

STAR TRADING LED světelný řetěz Glow

Světelný řetěz LED Glow s dekorativními skleněnými prvky a LED diodami ve tvaru kapky rosySvětelný řetěz LED Glow se skládá z deseti svítidel vyrobených ze skla a navržených v klasickém tvaru žárovky. Podstavec žárovek ve zlaté barvě jim dodává dekorativní vintage vzhled a je přímo připojen k černému kabelu. Uvnitř lamp je nainstalována malá spirála s několika LED diodami ve tvaru rosné kapky, která připomíná žárovku. Teplé světlo vytváří příjemnou a útulnou atmosféru v obývacím prostoru, na terase, v zahradě nebo na balkoně. Světelný řetěz má krytí IP44, a proto jej lze používat v interiéru i v krytých venkovních prostorách.

698 Kč

STAR TRADING LED foto světelný řetěz Clippy na baterie

Zastřihovač LED s 10 žárovkami, napájený baterií, se sponami pro připevnění fotografií nebo pohlednic Tento světelný řetězec je ideální pro pořádání fotografií nebo pohlednic, protože s celkem 10 osvětlenými závorkami je dovedně připraví. Klipy jsou seřazeny ve vzdálenosti 15 cm od sebe na 165 cm dlouhém řetězci světel, který lze díky bateriovému provozu použít kdekoli v interiéru. Díky integrované funkci časovače se světlo automaticky zapne a po určité době opět zhasne, takže není nutné ruční přepínání. – kromě 3 baterií AA

149 Kč
-10%

Markslöjd LED světelný řetěz Serve

Markslöjd LED světelný řetěz Serve, 20 zdrojů, stříbrná, kov, 0.03W, P: 190 cm

651 Kč
-11%

STAR TRADING Jutta světelný řetěz bateriový provoz 10 žárovek

LED světelný řetěz Jutta – deset čirých žárovek s LED a přírodním jutovým lanem LED světelný řetěz Jutta s deseti žárovkami je napájen bateriemi (3 x AA; nejsou součástí dodávky, viz příslušenství) a lze jej tedy použít kdekoli bez obtěžujících kabelů. Na 225 cm dlouhém jutovém laně je rovnoměrně rozmístěno deset čirých plastových světel ve tvaru hrušky, ve kterých vždy svítí tři teplé bílé LED diody, které zaměří pozornost na čité žárovky. Jutové lano dodává světelnému řetězu přirozený a mírně rustikální efekt. – s integrovaným časovačem (6 hodin zapnuto, 18 hodin vypnuto)

418 Kč
-10%

Konstsmide Christmas LED světelný řetěz listy a květy čirá/bílá

Konstsmide Christmas LED světelný řetěz listy a květy čirá/bílá, plast, P: 190 cm

651 Kč
-19%
374 Kč
-6%

Konstsmide Christmas LED světelný řetěz listy a květy růžová/bílá

Konstsmide Christmas LED světelný řetěz listy a květy růžová/bílá, plast, P: 190 cm

581 Kč
-10%

twinkly Twinkly Dots LED řetěz RGB

Twinkly Dots – chytře ovladatelný světelný řetěz LED s barevnými světelnými body, IP20 Twinkly Dots nabízí všestranný a moderní základ pro kreativní a individuální dekorativní osvětlení v interiéru. Světelný řetěz se skládá z jednotlivých kulatých bodů z matného plastu, z nichž každý je osazen jednou LED diodou, kterou lze samostatně ovládat, a svítit tak přesně požadovanou barvou. Lze dosáhnout nejen statických barev, ale i jakýchkoli změn a vzorů. To je možné pomocí příslušné aplikace Twinkly po připojení Twinkly Dots k chytrému telefonu/tabletu přes Bluetooth nebo WiFi. Ohebný kabel a nalepovací světelné body umožňují přizpůsobení téměř jakémukoli povrchu nebo předmětu. Funkce/kompatibilita – podporuje Bluetooth, s integrovanou WiFi sítí – lze ovládat přímo chytrým telefonem prostřednictvím bezplatné aplikace Twinkly pro iOS a Android – hlasové ovládání pomocí Google Assistant, Amazon Alexa nebo Apple HomeKit – kompatibilní s Homey, Razer Chroma™ RGB, OMEN LightStudio – bezproblémové 3D mapování a možnost individuálního ovládání každé LED – lze ovládat v rytmu hudby – nutný hudební senzor (viz příslušenství)

1 166 Kč
-10%

Konstsmide Christmas LED světelný řetěz Topbirnen IP20 jantar 25 zdrojů

Konstsmide Christmas LED světelný řetěz Topbirnen IP20 jantar 25 zdrojů, plast, 0.06W, P: 1680 cm

1 748 Kč
-9%

Konstsmide Christmas LED světelný řetěz Topbirnen IP20 jantar 16 zdrojů

Konstsmide Christmas LED světelný řetěz Topbirnen IP20 jantar 16 zdrojů, plast, 0.06W, P: 1050 cm

1 398 Kč
-11%

Konstsmide Christmas LED světelný řetěz sněhové vločky

LED světelné řetězy sněhové vločky – kouzelná dekorace do interiéru Tento krásný LED světelný řetěz, sněhové vločky, je osvětlen měkkým světlem 15 teplými bílými LED diodami, což dává každé místnosti – ať už jako výzdobu okna nebo výzdobu stěny – vánoční nádech. Jednotlivé sněhové vločky mají průměr 13 cm, 17 cm a 21 cm. Potřebný interní transformátor je již součástí dodávky. Vybaven průhledným 500 cm dlouhým přívodním kabelem.

884 Kč
-11%

Konstsmide Christmas LED světelný řetěz Kapka

LED řetěz světel klesá do interiérů, který lze ovládat pomocí aplikace Multifunkční LED řetěz světelných kapek lze snadno ovládat pomocí mobilního telefonu. Jednoduše si stáhněte bezplatnou aplikaci Konstsmide a můžete vyrazit. Aplikace je kompatibilní s Android a iOS a je ovládána přes Bluetooth. Prostřednictvím aplikace lze současně ovládat až 4 (Android) nebo až 8 (iOS) pohádkových světel. Oblíbenou hudbu lze také přehrávat prostřednictvím aplikace. Poznámka: Samotná aplikace neobsahuje žádnou hudbu. Včetně vnitřního transformátoru. Kabel: průhledný. – Integrovaná funkce stmívání a časovač (1 min – 24 h) – 8 různých režimů, např. B. běžící světlo, šumivé světlo, blikající světlo, kombinace všeho nebo parkovací světlo

1 281 Kč
-9%

Konstsmide Christmas LED světelný řetěz Kapka přes aplikaci

LED řetěz světel klesá do interiérů, který lze ovládat pomocí aplikace Multifunkční LED řetěz světelných kapek lze snadno ovládat pomocí mobilního telefonu. Jednoduše si stáhněte bezplatnou aplikaci Konstsmide a můžete vyrazit. Aplikace je kompatibilní s Android a iOS a je ovládána přes Bluetooth. Prostřednictvím aplikace lze současně ovládat až 4 (Android) nebo až 8 (iOS) pohádkových světel. Oblíbenou hudbu lze také přehrávat prostřednictvím aplikace. Poznámka: Samotná aplikace neobsahuje žádnou hudbu. Včetně vnitřního transformátoru. Kabel: průhledný. – Integrovaná funkce stmívání a časovač (1 min – 24 h) – 8 různých režimů, např. B. běžící světlo, šumivé světlo, blikající světlo, kombinace všeho nebo parkovací světlo

1 398 Kč
-19%

Konstsmide Christmas Osvětlení stromu s předmontovaným LED kapkami 180

Snadno sestavitelná bunda s LED kapkami Zdobení vánočních stromků nekomplikovaným způsobem: Místo toho, abyste museli trávit spoustu času umístěním pohádkových světel na požadovaná místa, můžete jednoduše použít LED kryt stromu na interiéry. Kabát stromu je vybaven pěti prameny, na kterých jsou rozloženy jantarově zbarvené LED kapky. Jednoduše ho nasuňte a strom je slavnostně osvětlen všude kolem. Kabel je navržen ve stříbrné barvě. Součástí dodávky je vnitřní transformátor.

1 048 Kč
-7%

STAR TRADING Dlouhý LED světelný řetěz Dew Drop na baterie

Akumulátorový dekorativní světelný řetěz Kapky rosy se 40 LED diodami Stolní dekorace, aranžování květin a nejrůznější věci lze ještě efektivněji představit pomocí 200 cm dlouhého bateriového LED světelného řetězu Dew Drops s teplým bílým světlem. Na rozdíl od mnoha světel napájených z baterie má tento světelný řetěz elegantní bateriový box ve formě stříbrného „puku“. Baterie (2 x AA) potřebné pro provoz nejsou součástí dodávky; lze je objednat přímo jako příslušenství. – Časovač: zapnutý na 6 hodin, vypnutý na 18 hodin – Rozsah dodávky zahrnuje pouze víla, ale nikoli zobrazené sklo.

161 Kč

STAR TRADING LED světelný řetěz Forest Friends

STAR TRADING LED světelný řetěz Forest Friends, 10 figurek, plast, dřevo, 0.06W, P: 180 cm

249 Kč
-10%

Markslöjd LED světelný řetěz Serve

Markslöjd LED světelný řetěz Serve, 20 zdrojů, zlatá, kov, 0.03W, P: 190 cm

651 Kč
-8%

Sirius LED světelný řetěz Celina s baterií

Sirius LED světelný řetěz Celina s baterií, čirá, sklo, P: 190 cm

1 001 Kč
-20%

Sirius LED světelný řetěz Kiki

Sirius LED světelný řetěz Kiki, stříbrná, 400 cm, plast, kov, P: 400 cm

1 153 Kč
-9%

Sirius LED světelný řetěz Kiki

Sirius LED světelný řetěz Kiki, stříbrná, 200 cm, plast, kov, P: 200 cm

814 Kč
-8%

Sirius LED světelný řetěz Millie na baterie

Sirius LED světelný řetěz Millie na baterie, čirá, sklo, P: 190 cm

1 001 Kč

Sirius LED světelný řetěz Celina na baterie

Sirius LED světelný řetěz Celina na baterie, bílá, sklo, P: 190 cm

972 Kč
-12%

Sirius LED světelný řetěz Knirke venkovní

Knirke LED světelný řetěz pro vnitřní a vnější – 40 světel U tohoto světelného řetězu LED, který lze použít v interiéru i exteriéru, není v blízkém okolí nutné žádné elektrické připojení. Napájení zajišťují tři AA baterie. Baterie jsou k dispozici samostatně od příslušenství. Kabel světelného řetězu je zelený, aby například vizuálně nezasahoval, když je řetěz ozdoben například rostlinou. Knirke lze ovládat pomocí dálkového ovladače (viz příslušenství); to umožňuje pohodlné přepínání a nastavení doby zpoždění na 2, 4, 6 nebo 8 hodin.

348 Kč
-12%

Sirius Vnitřní i venkovní LED světelný řetěz Silke 40

Bateriový LED světelný řetěz Silke – použitelný uvnitř i venku Praktickou vánoční a zimní dekorací pro vnitřní i venkovní použití je 40 světelný LED světelný řetěz Silke, který je posetý průhlednými hvězdami. Malé hvězdy jsou osvětleny LED diodami a lze je vidět i z dálky venku. Světlem lze zvýraznit například stoly v domě nebo rostliny na terase. S vestavěným časovačem: 6 hodin / zapnuto / vypnuto. Jsou vyžadovány tři baterie AA (nejsou součástí dodávky – k dispozici prostřednictvím příslušenství).

348 Kč
-12%

Sirius LED světelný řetěz Knirke multi

40dílný světelný řetěz LED Knirke multi – RGB S LED světelným řetězcem Knirke multi, na kterém se barevně rozsvítí 40 LED, lze implementovat širokou škálu možností dekorace. Kabel je transparentní. Prostor pro baterie je také průhledný, aby nepůsobil rušivě. Jsou vyžadovány dvě baterie AA. Nejsou součástí dodávky a lze je zakoupit v příslušenství. – S funkcí časovače: Světlo se zapne, automaticky se deaktivuje po 6 hodinách a znovu se zapne po dalších 18 hodinách – Lze zapínat a vypínat pomocí dálkového ovládání (viz příslušenství), časovač lze nastavit na 2 h, 4 h, 6 h nebo 8 h

348 Kč
>