Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Ventilátory
  3. Stropní ventilátory se světlem
8 produktů

Hunter Bernard AC stropní ventilátor světlo šedá

Stropní ventilátor Bernard se střídavým motorem a světlem – 5 lopatek z MDF Stropní ventilátor Bernard má pět lopatek ze dřeva MDF. Jeho moderní design ladí s mnoha styly vybavení. Je vybaven dálkovým ovládáním (včetně baterií a nástěnného držáku). Vhodný pro obytné prostory o velikosti do 14 m². Funkce Přepínání z letního na zimní provoz (pomocí dálkového ovládání). Díky cirkulaci vzduchu ohřátého zdrojem tepla lze ušetřit náklady na energii. Prostřednictvím dálkového ovládání lze zvolit tři rychlosti. Pomocí dálkového ovládání lze také zapínat a vypínat osvětlení a stmívat ho. Lze instalovat i na šikmé stropy. Minimální instalační výška je 2,3 m. Technické údaje Příkon na rychlost: – 12,7 W při 70 otáčkách za minutu – 35,8 W při 134 otáčkách za minutu – 66,3 W při 177 otáčkách za minutu – Průtok cirkulovaného vzduchu: 147 m³ Speciální funkce – 3 možnosti instalace: Standardní, nízká nebo úhlová montáž – Tichý motor, vhodný i pro ložnice a jiné tiché místnosti

6 999 Kč
-11%

Hunter Arcot ventilátor

Stropní ventilátor Arcot se skleněným světlem a lopatkami z dubu v barvě světle šedé/vlašský ořech Stropní ventilátor Arcot v klasickém designu nabízí ventilátor a osvětlení v jednom zařízení. Jeho pět lopatek lze otočit a jsou navrženy na jedné straně ve světle šedém dubu a na druhé straně v šedém ořechu. Funkce U Arcot lze funkci ventilátoru i spínání světla dosáhnout pomocí dvou integrovaných tahových vypínačů. Ve vysokých místnostech může být nutné použití dalších prodlužovacích tyčí. Odpovídající tyče jsou k dispozici prostřednictvím příslušenství. Se dvěma paticemi E27: Lze použít všechny typy žárovek. Lze přepnout do zimního režimu: zpětný směr otáčení zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu v místnosti, což také šetří náklady na topení. Technické údaje – max. 197 wattů Specifika Díky tomu, že je ventilátor vybaven motorem WhisperWind®, má ventilátor velmi klidný chod a je vhodný i do ložnice.

5 499 Kč

Hunter Claudette ventilátor

Stropní ventilátor Claudette ve vzhledu niklu a dubu – s dálkovým ovládáním a s lampou E27 Stropní ventilátor Claudette se prezentuje vizuálně přitažlivým krytem motoru a lampy v matném niklu a pěti oboustrannými lopatkami ve světle šedé barvě a dekorem starého dubového dřeva. Díky moderní funkčnosti je všestranným a užitečným prvkem pro vybavení moderních obývacích pokojů a ložnic. Funkce Za krytem světla se nachází posuvník pro volbu směru chodu tichého motoru WhisperWind®. Zatímco v létě poskytuje ventilátor příjemný chládek a podporuje klimatizační systém směrem dopředu, v zimě směruje teplý vzduch nahromaděný pod stropem do obytného prostoru, čímž pomáhá šetřit náklady na vytápění. Matné sklo svítidla vyzařuje světlo dvou lamp (viz příslušenství) rovnoměrně a příjemně do místnosti. Svítidlo a ventilátor se ovládají přiloženým dálkovým ovladačem, který lze připevnit i na stěnu. Technické údaje – Maximální cirkulace vzduchu: 2,35 m³/s – Celková hlasitost: < 46 db - Hmotnost: 10,7 kg - Dálkové ovládání: baterie (2 x AAA) a nástěnný držák pro přišroubování a přilepení jsou součástí dodávky Speciální funkce - vysoká, nízká nebo šikmá poloha (pro střechy se sklonem menším než 34°). - Křídla musí být ve výšce nejméně 2,30 m od podlahy.

8 686 Kč
-9%

Hunter Loki ventilátor dub šedá/přírodní/nikl

Stropní ventilátor Loki se čtyřmi lopatkami, dálkovým ovládáním a žárovkou E27 Moderní stropní ventilátor Loki, který lze ovládat dálkovým ovládáním, je vybaven čtyřmi oboustrannými lopatkami z kompozitního materiálu, jejichž strany lze orientovat směrem dolů s preferovanou povrchovou úpravou. Kulaté svítidlo vyrobené z oceli válcované za studena pojme dvě žárovky E27 (viz příslušenství), jejichž světlo se rozptýleně šíří dolů přes matný kryt. Při použití stmívatelných žárovek lze jas regulovat pomocí dálkového ovládání. Funkce Směr chodu mimořádně tichého motoru WhisperWind® se volí posuvníkem za krytem svítidla. Díky tomu lze teplý nebo chladný vzduch v místnosti směrovat do obývané zóny podle potřeby. To podporuje efektivní a úsporné využívání vytápění a klimatizace. Ventilátor a světlo se ovládají pomocí dodávaného dálkového ovladače, který lze připevnit na stěnu pomocí přiloženého držáku. Technické údaje – maximální cirkulace vzduchu: 2,69 m³/s – celkový objem: < 46 db - hmotnost: 10,4 kg - dálkový ovladač: včetně baterií (2 x AAA) a držáku na stěnu pro přišroubování a přilepení Speciální vlastnosti - vysoká, nízká nebo šikmá poloha (pro střechy se sklonem menším než 34°)

7 249 Kč

Hunter Harmony stropní ventilátor bronz/šedá

Hunter Harmony stropní ventilátor bronz/šedá, Obývací pokoj / jídelna, ocel válcovaná za studena, plast, E27, 14W, K: 41.9cm

9 599 Kč

Hunter Beck ventilátor se světlem

Stropní ventilátor Beck se svítidlem E27 – kombinace niklu a vzhledu dřeva Moderní stropní ventilátor Beck je stejně praktický díky osvětlení, změně směru chodu a dálkovému ovládání jako vizuálně příjemný díky čtyřem oboustranným lopatkám ve světle šedém a tmavě šedém dekoru dubového dřeva. Funkce Díky směru chodu, který lze zvolit přepínačem ve svítidle, může Beck přesvědčit v létě i v zimě tím, že do obývaného prostoru přivádí teplý i chladný vzduch. Vytápění a klimatizace jsou tak ještě účinnější a úspornější. Svítidlo, které lze osadit dvěma žárovkami (viz příslušenství) a které má stejně jako příjemně tichá motorová jednotka matný niklový povrch, poskytuje díky opálovému krytu rozptýlené a rovnoměrné světlo v prostoru pod ním. Technické údaje – Maximální cirkulace vzduchu: 2,77 m³/s – Celková hlasitost: < 46 db - Hmotnost: 8,2 kg - Dálkové ovládání: baterie (2 x AAA) a nástěnný držák pro přišroubování a přilepení jsou součástí dodávky Speciální funkce - vysoká, nízká nebo šikmá poloha (pro střechy se sklonem menším než 34°). - Montáž ve výšce nejméně 2,3 m nad podlahou.

8 038 Kč

Hunter Mercado stropní ventilátor dub/nikl

Stropní ventilátor Mercado se čtyřmi lopatkami a lampou E27 – ovladatelný dálkovým ovladačem Lopatky, které lze orientovat směrem dolů a jejichž boky mají světle šedý nebo stařený dubový vzhled, dodávají stropnímu ventilátoru Mercado nadčasový vzhled v kombinaci s ocelovým krytem v provedení kartáčovaný nikl. Mercado je doplněn světlem a dálkovým ovládáním a představuje působivý moderní prvek nábytku. Funkce Díky funkci předávání a zpětného toku směruje Mercado v závislosti na nastavení chladný nebo teplý vzduch z místnosti do obývané zóny, čímž snižuje náklady na klimatizaci a vytápění. Posuvný spínač pro volbu směru je skrytý za sklem svítidla. Je opálová, takže světlo ze dvou žárovek E27 (viz příslušenství) je rovnoměrně rozptýlené. Svítidlo a motor WhisperWind® s plynulým chodem lze ovládat pomocí dálkového ovladače, který lze v případě potřeby umístit na stěnu pomocí přiloženého držáku. Technické údaje – Maximální cirkulace vzduchu: 2,44 m³/s – Celková hlasitost: < 46 db - Hmotnost: 9 kg - Dálkové ovládání: včetně baterií (2 x AAA) a držáku na stěnu k přišroubování a přilepení. Speciální funkce - vysoká, nízká nebo šikmá poloha (pro střechy se sklonem menším než 34°).

7 778 Kč
-9%

Hunter Stile ventilátor se světlem šedá/ořech

Stropní ventilátor Stile se světlem: oboustranné lopatky v různých barvách Světlo i funkce stropního ventilátoru jsou ovládány pomocí dálkového ovladače. Dálkové ovládání (včetně baterií) je součástí balení. Technické údaje Jako cirkulační ventilátor lze esteticky navržený stropní ventilátor Stile použít v jakékoli místnosti a díky integrovanému svítidlu poskytuje také jasné všeobecné osvětlení. Vybaven oboustrannými lopatkami: na jedné straně světle šedý dub, na druhé straně šedý ořech. Funkce Stropní ventilátor Stile lze také přizpůsobit velmi vysokým stropům pomocí dalších prodlužovacích tyčí, které lze objednat pomocí příslušenství. Světlo i funkce stropního ventilátoru jsou ovládány pomocí dálkového ovladače. Dálkové ovládání je součástí balení. Lze nastavovat z letního na zimní provoz. Specifika Díky použitému motoru WhisperWind® stropní ventilátor Stile zaujme svým velmi tichým chodem. Osvěžovač vzduchu, který je také vhodný pro všechny relaxační místnosti.

6 199 Kč