Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Stropní svítidla
215 produktů
-19%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW Tuya 44 cm

Stropní svítidlo LED Leicy s dálkovým ovládáním a funkcí RGBWToto stropní svítidlo vytváří skvělé světelné akcenty a dodá vašemu interiéru něco jedinečného. Svítidlo lze snadno ovládat pomocí dálkového ovladače a lze jej stmívat podle vašeho přání. Má funkci změny barvy, s níž lze barvy světla přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Díky svému krásnému vzhledu stropní svítidlo dokonale doplní váš osobní koncept vybavení a po vypnutí se stane také dekorativním prvkem. Zajistí skvělý vzhled a dodá vašim místnostem větší atmosféru. Lampa je v černé barvě. V tomto stropním svítidle jsou spojeny všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lucande. Krásný design lampy dodá vašemu obytnému prostoru příjemný šmrnc, který může prakticky ladit s vaší již existující výzdobou. Stropní svítidlo se skvěle hodí k vylepšení každé domácnosti.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)- možnost ovládání prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

2 099 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW černá 34cm

Stropní svítidlo LED Leicy s funkcí RGB Toto tvarově povedené stropní svítidlo se skvěle hodí na vaše čtyři stěny. Stropní lampa umožňuje nastavit jas pomocí dálkového ovládání podle vašich představ. Světlo stropní lampy může vyzařovat v různých barvách (teplá bílá – vícebarevné denní světlo) v závislosti na vaší náladě. Stropní lampu lze bez námahy ovládat pomocí dálkového ovladače. Krásný design se dokonale hodí do každého obývacího pokoje a poskytuje útulné světlo pro skvělou atmosféru. Ve vašem pokoji si lampa přijde na své a vytvoří příjemnou atmosféru. V této stropní lampě se snoubí všechny kvality a přednosti, které s sebou značka Lucande přináší. Stropní lampa má černou barvu. Je ideální pro příjemné osvětlení vašich místností a dodá vašemu interiéru to pravé. Atraktivní světelný efekt stropní lampy vytváří útulnou atmosféru bydlení, ve které se budete cítit dobře – včetně dálkového ovládání – funkce RGB – funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

2 099 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW Tuya 5

Štíhlé stropní LED svítidlo Leicy s funkcí RGBW – ovladatelné pomocí TuyaNechte se inspirovat tímto stropním svítidlem. Pomocí dálkového ovládání můžete stropní svítidlo snadno zapnout nebo vypnout. Barvu světla si můžete flexibilně zvolit podle své nálady. Svítidlo lze pomocí dálkového ovladače ztlumit pro individuální regulaci jasu podle vašeho přání. Díky pěknému designu doplňuje osobní koncept vybavení a ve vypnutém stavu je také krásným dekorativním prvkem. S touto lampou volíte osvědčenou kvalitu značky Lucande. Černá lampa se dá dokonale začlenit do vašeho interiéru a vytváří krásný šmrnc. Udělá vám radost a lze ji harmonicky začlenit do mnoha stylů zařízení. Útulná atmosféra je s touto stropní lampou zaručena.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)- možnost ovládání pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

2 499 Kč
-20%

Lucande Leicy LED stropní RGB color flow 60cm

LED stropní svítidlo Leicy s barevným gradientem RGB – ovládání pomocí dálkového ovladače, který je součástí baleníToto tvarované stropní svítidlo optimálně osvětlí vaše čtyři stěny. Lampa se prezentuje v pěkném stylu a efektivně zapadne do vašeho pokoje. Lze ji pohodlně zapnout nebo vypnout pomocí dálkového ovládání a dálkovým ovladačem lze regulovat jas podle vašich představ. Barvu světla lze flexibilně zvolit podle vaší nálady. Toto stropní svítidlo v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti, které tvoří značku Lucande. Svítidlo vytváří krásnou atmosféru a ve vašem pokoji si přijde na své. Černá lampa vás nadchne a lze ji harmonicky začlenit do nejrůznějších stylů bydlení. Poskytuje nejen krásné světlo, ale plní také dekorativní funkci.- včetně dálkového ovládání- funkce RGBIC- funkce CCT (3 000 – 6 500 K)

2 699 Kč
-20%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW černá 64cm

Leicy – praktické stropní svítidlo LED s funkcí CCT a RGBNechte se inspirovat tímto stropním svítidlem. Stropní svítidlo má funkci změny barvy, která vám umožní přizpůsobit barvu světla vašim individuálním potřebám. Svým pěkným designem účinně dotváří koncept osvětlení každé místnosti. Stropní svítidlo nabízí možnost nastavení jasu podle vašeho přání pomocí dálkového ovládání, snadno se ovládá pomocí dálkového ovladače a je provedeno v černé barvě. U tohoto stropního svítidla se můžete spolehnout na osvědčenou kvalitu značky Lucande. Krásná lampa má skvělý design a dodá vašemu pokoji útulnou atmosféru. Tato lampa, pro kterou se rychle najde to správné místo, obohatí celkový obraz vašeho interiéru. Stropní lampa vyzařuje útulnou atmosféru.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

3 099 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW černá 44cm

LED stropní svítidlo Leicy – praktický společník do interiéru s funkcí RGB a CCTTToto stropní svítidlo osvětlí váš interiér. Stropní svítidlo má funkci změny barvy, která umožňuje přizpůsobit barvu světla vašim potřebám. Lze ji bez námahy zapínat a vypínat pomocí dálkového ovládání a umožňuje nastavit jas podle vašich představ. Díky svému vynikajícímu designu lampa stylově zvýrazní koncept osvětlení jakéhokoli prostoru. Černá lampa se úspěšně začlení do vašeho pokoje a vytvoří krásnou atmosféru. V této stropní lampě se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lucande. Stylový vzhled stropní lampy dodá každému obytnému prostoru útulnou atmosféru, která může dokonale ladit s jakoukoli vaší stávající dekorací. Podtrhněte s tímto svítidlem atmosféru svých čtyř stěn.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

2 499 Kč
-20%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW bílá 64cm

Bílé stropní svítidlo LED Leicy v hranatém designu s funkcí CCT a RGBVe vašich čtyřech stěnách vytvoří toto tvarované stropní svítidlo útulnost a vynikající světelné podmínky. Pěkný design snadno zapadne do vašeho obývacího pokoje a poskytne příjemné světlo pro individuální atmosféru. Svítidlo lze intuitivně ovládat pomocí dálkového ovladače. Pomocí dálkového ovládání lze světlo ztlumit podle vašich představ. Svítidlo má různé možnosti nastavení, s jejichž pomocí si můžete vždy vybrat správnou barvu světla pro každou situaci. Vytváří osobní atmosféru a dobře vypadá ve vašem prostoru. Toto svítidlo v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lucande. Svítidlo dokonale doplní design jakéhokoli prostoru. S tímto stropním svítidlem můžete vytvořit úžasnou atmosféru.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

3 099 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW Tuya 10cm

Ovladatelné stropní svítidlo Tuya LED Leicy s funkcí RGBWS tímto tvarovaným stropním svítidlem získáte vynikající světelné podmínky a útulnost ve svém domově. Lampa je vynikajícím zdrojem světla pro jakýkoli obytný prostor a díky svému pěknému designu ji lze použít i jako dekorativní prvek. Barvu světla lze individuálně nastavit podle vlastních potřeb. Stropní lampu lze bez problémů ovládat pomocí dálkového ovladače a nabízí možnost regulace jasu podle vašich představ. V obvyklé kvalitě značky Lucande znamená promyšlený design a skvělý zážitek z bydlení. Černé svítidlo poskytuje krásný vzhled a dodá atmosféru vašim obytným prostorám. Je dekorativním způsobem, jak rozzářit styl vašeho interiéru, a proto je vynikající volbou pro váš domov. S tímto stropním svítidlem vytvoříte přitažlivé osvětlení svých čtyř stěn.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)- možnost ovládání pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

2 899 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní RGB color flow 40cm

Úhlové stropní svítidlo LED Leicy s funkcí barevného gradientu RGBToto tvarované stropní svítidlo se jistě stane ozdobou vašich čtyř stěn. Díky svému skvělému vzhledu lampa stylově doplní koncept osvětlení vašeho obývacího pokoje. Světlo stropního svítidla může vyzařovat v různých barevných teplotách v závislosti na vaší náladě. Stropní lampu lze bez námahy zapínat a vypínat pomocí dálkového ovládání a umožňuje vám nastavit jas podle vašich představ. Bez ohledu na to, kde je nainstalováno, dodá vašemu obytnému prostoru osobitější nádech. V této lampě se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lucande. Pro úspěšné dotvoření vzhledu každého interiéru je černá stropní lampa ideální. S tímto stropním svítidlem můžete vytvořit nádhernou atmosféru.- včetně dálkového ovládání- funkce RGBIC- funkce CCT (3 000 – 6 500 K)

2 099 Kč
-20%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW Tuya 64cm

Ovladatelné stropní svítidlo LED Tuya Leicy – s dálkovým ovládánímToto tvarované stropní svítidlo je ideální pro vaše čtyři stěny. Stropní svítidlo se uživatelsky snadno ovládá pomocí dálkového ovladače a lze jej stmívat podle vašeho přání. Díky svému krásnému designu příjemně zvýrazní koncept osvětlení každého obytného prostoru. Světlo stropní lampy může svítit různými barvami v závislosti na vaší náladě. Bez ohledu na to, s jakým stylem vybavení se stropní lampa kombinuje, dodá každému obytnému prostoru osobitější nádech. Všechny vlastnosti a zvláštnosti, které tvoří značku Lucande, jsou dovedně zkombinovány. Černá lampa vám udělá radost a lze ji harmonicky začlenit do různých stylů interiéru. Nádherný světelný efekt stropní lampy vytváří útulnou obytnou atmosféru, ve které se budete cítit dobře.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K) – možnost ovládání pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

3 099 Kč
-20%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW Tuya 8cm

Stropní svítidlo LED Leicy ve štíhlém designu, které lze ovládat pomocí přiloženého dálkového ovladače nebo aplikace TuyaToto stropní svítidlo se skvěle hodí do každé domácnosti. Stropní svítidlo můžete snadno zapnout nebo vypnout pomocí dálkového ovládání. Stropní svítidlo má funkci změny barvy, která umožňuje nastavit barvu světla podle vašich potřeb. Díky funkci stmívání můžete pomocí dálkového ovládání vytvořit útulnou atmosféru. Vynikající design stropního svítidla nenápadně zapadne do vašeho interiéru a zároveň poskytne útulné světlo pro skvělou atmosféru bydlení. V tomto svítidle se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které charakterizují značku Lucande. Vytváří krásnou atmosféru a mimořádně dobře dotváří atmosféru jakéhokoli vybavení domácnosti. Stropní lampa je vedena v černé barvě. Díky svému vynikajícímu vzhledu ladí s jakýmkoli prostředím a vytváří tak atmosféru pohody. S touto stropní lampou můžete ještě více zkrášlit celkový vzhled svých čtyř stěn.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)- možnost ovládání pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

2 699 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní RGB color flow 100cm

Stropní svítidlo LED Leicy vybavené funkcí barevného gradientu RGB Toto stropní svítidlo vytváří atraktivní světelné akcenty a dodá vašim čtyřem stěnám zvláštní nádech. Pěkný design nenápadně zapadá do obytného prostoru a zároveň poskytuje krásné světlo pro individuální atmosféru. Stropní svítidlo je vybaveno funkcí změny barvy, která umožňuje přizpůsobit barvy světla vašim potřebám. Lze jej pohodlně zapnout nebo vypnout pomocí dálkového ovladače a lze jej ztlumit podle nálady. Skvělé svítidlo se díky svému krásnému designu dokonale hodí do stylu vašeho interiéru a vytvoří v něm útulnou atmosféru. Černá stropní lampa stojí v kvalitě značky Lucande za promyšleným designem a skvělým pocitem z bydlení. Váš interiér doplní tato lampa, která si rychle najde to správné místo. Se stropním svítidlem tam můžete vytvořit útulnou atmosféru.- včetně dálkového ovládání- funkce RGBIC- funkce CCT (3 000 – 6 500 K)

2 899 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW černá 124cm

Obdélníkové stropní svítidlo LED Leicy s funkcí CCT a RGBToto tvarované stropní svítidlo rozzáří váš interiér. Stropní svítidlo lze snadno zapnout nebo vypnout pomocí dálkového ovládání a umožňuje regulovat jas podle vašich představ. Je vybaveno funkcí změny barvy, která vám umožní přizpůsobit barvu světla vašim potřebám. Vynikající vzhled umožňuje četné možnosti použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do vašich místností. V kvalitě značky Lucande zaujme černá lampa vkusným designem a jedinečným pocitem bydlení. Vytváří nádhernou atmosféru a ve vašem prostoru se obzvlášť krásně vyjímá. Díky vynikající optice lampa ladí téměř s každým nábytkem a vytváří atmosféru, ve které se budete cítit dobře. Nechte svůj obytný prostor zazářit v nové nádheře.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

3 799 Kč
-20%

Lucande Leicy LED stropní 80cm RGB color flow

Praktické stropní svítidlo LED Leicy s funkcí barevného gradientu RGBToto tvarované stropní svítidlo vytváří skvělé světelné akcenty a dodá vašemu interiéru zvláštní nádech. Stropní svítidlo svým průhledným vzhledem stylově doplní koncept osvětlení každého obytného prostoru. Nabízí možnost nastavení jasu pomocí dálkového ovládání podle vašich představ a lze ji pohodlně zapnout a vypnout pomocí dálkového ovladače. Barvu světla stropní lampy lze měnit podle vaší nálady. Stropní lampa je dokonalým předmětem pro vytvoření krásné atmosféry v každé domácnosti. Jedinečný pocit z bydlení a vynikající design charakterizují stropní lampu od značky Lucande. Stropní lampa v barvě niklu je ideální pro krásné osvětlení a dodá vašemu domovu extra šmrnc. Nechte svůj domov zazářit v nové nádheře s touto lampou. – včetně dálkového ovládání – funkce RGBIC

5 199 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní 60cm RGB color flow

Hranaté stropní svítidlo LED Leicy v moderním designu s praktickou funkcí barevného gradientu RGBToto tvarované stropní svítidlo dodá vašemu domovu ten správný šmrnc. Stropní svítidlo má různé možnosti nastavení, s nimiž si vždy můžete vybrat vhodnou barvu světla pro každou situaci. Možnost stmívání zajišťuje flexibilní světelné podmínky a útulné pocitové osvětlení s dálkovým ovládáním. Toto svítidlo přesvědčí svým stylovým designem, který se účinně přizpůsobí každému prostředí. Pomocí dálkového ovládání lze lampu snadno zapnout a opět vypnout. Lampa v barvě niklu přesvědčí v kvalitě značky Lucande zdařilým designem a vynikajícím zážitkem z bydlení. Je to dokonalý předmět, který dodá vašim místnostem skvělou atmosféru. Stropní svítidlo je ideální pro doplnění vzhledu každého obytného prostoru. Je nejen opravdu dobrým zdrojem světla, ale vypadá skvěle i jako dekorativní prvek nábytku.- včetně dálkového ovládání- funkce RGBIC

4 999 Kč

Lucande Shona LED stropní svítidlo

Shona – moderní stropní světlo s nastavitelnými diodami LED Moderní oblouky tvoří základ stropního světla LED Shona. Jsou vyrobeny z hliníku v saténovém niklu a mají na vnější straně bílý silikonový kryt, který je umístěn nad připojeným LED proužkem. Tyto moderní a energeticky úsporné indikátory LED jsou osvětleny teplou bílou barvou a lze je ztlumit třemi kroky. To se provádí jednoduše pomocí klasického vypínače zdi, a další místnost není nutná. Několikrát stisknutím vypínače je světlo ztlumené ze světla 100 % na zablácené 10 %.

8 299 Kč
-20%

Lucande Tjado LED stropní světlo 3-step-dim

Stropní svítidlo LED Tjado s osmi žárovkami a funkcí stmíváníToto stropní svítidlo je ideální volbou pro vaše čtyři stěny. Svítidlo díky svému vynikajícímu vzhledu doplňuje osobní pojetí interiéru a po vypnutí je také skvělým dekorativním prvkem. Díky možnosti stmívání (10 %, 50 % a 100 %) můžete navíc nástěnným vypínačem zajistit útulné pocitové osvětlení. Díky teplé bílé barvě světla se váš obývací prostor bude koupat ve skvělé atmosféře. Stropní svítidlo má černou barvu. Skvělá stropní lampa se svým krásným designem dokonale hodí do stylu vašeho interiéru a vytvoří v něm útulnou atmosféru. Přesvědčivý pocit z bydlení a vkusný design dělají z této lampy obvyklou kvalitu značky Lucande. Celkový obraz vašeho interiéru obohatí lampa, která si rychle našla to správné místo. Tato lampa vyzařuje nádhernou náladu.

3 099 Kč
-19%

Lucande Tjado LED stropní světlo Tuya aplikace

Stropní svítidlo LED Tjado s osmi světelnými pásy – ovladatelné pomocí dálkového ovládání a TuyaToto stropní svítidlo se skvěle hodí do každé domácnosti. Lampu lze snadno zapnout a vypnout pomocí dálkového ovládání. Má funkci změny barvy, která umožňuje přizpůsobit barvu světla vašim individuálním potřebám. Stropní lampa umožňuje regulovat jas podle vašich přání pomocí dálkového ovládání. Svým stylovým designem příjemně zvýrazní koncept osvětlení každé místnosti. Černé stropní svítidlo přesvědčuje kvalitou značky Lucande a je tak symbolem vkusného designu a jedinečného zážitku z bydlení. Dodá skvělý nádech každému obytnému prostoru, ať už je instalováno kdekoli. Stylový design stropního svítidla dodá každé místnosti krásný šmrnc, který snadno sladíte se svými stávajícími dekorativními prvky. Ať už je lampa zapnutá, nebo vypnutá, přesvědčí – lze ji ovládat také prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro systémy iOS a Android)

3 799 Kč
-19%

Lucande Tjado LED stropní světlo dva zdroje 121 cm

Stmívatelné stropní svítidlo LED Tjado s funkcí CCT Toto tvarované stropní svítidlo se skvěle hodí do každé domácnosti. Stropní svítidlo nabízí možnost regulace jasu podle vašeho přání pomocí dálkového ovládání. Je vynikajícím zdrojem světla pro každý obytný prostor a díky skvělému designu jej lze použít i jako dekorativní prvek. Barvu světla lze individuálně nastavit podle vlastních potřeb. Lampu lze pohodlně zapínat a vypínat pomocí dálkového ovládání a je černá. Bude se dobře vyjímat ve vašem obývacím pokoji a vytvoří osobitou atmosféru. V obvyklé kvalitě značky Lucande představuje svítidlo zdařilý design a skvělý pocit z bydlení. Je ideální pro krásné osvětlení vašich místností, je elegantním dekorativním prvkem a dodá vašemu pokoji něco určitého. Ať už zapnuté, nebo vypnuté: toto svítidlo přesvědčí.- lze ovládat také prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

3 799 Kč
-19%

Lucande Tjado LED stropní světlo 30cm černá

Stropní svítidlo Tjado LED ovladatelné pomocí dálkového ovládání a aplikace TuyaToto tvarované stropní svítidlo vynikne v každé domácnosti. Barvu světla lze flexibilně volit podle nálady (2 700 K – 6 500 K). Díky funkci stmívání můžete pomocí dálkového ovládání vytvořit také příjemnou pocitovou atmosféru. Svítidlo svým jasným designem účinně zvýrazní koncept vybavení každé místnosti. Lze jej bez námahy zapínat a vypínat pomocí dálkového ovládání. Skvělý design a vynikající pocit z bydlení charakterizují stropní svítidlo v kvalitě značky Lucande. Toto svítidlo vytvoří v každé místnosti krásnou atmosféru a dodá vašemu interiéru příjemný prvek. Černá lampa je ideální pro skvělé osvětlení vašich místností a dodá vašemu interiéru další šmrnc. S touto stropní lampou můžete vytvořit útulnou atmosféru – lze ji také ovládat prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

2 499 Kč
-19%

Lucande Tjado LED stropní světlo rund dva zdroje

Stropní svítidlo LED Tjado se dvěma světelnými kruhyNechte svůj interiér zazářit tímto tvarovaným stropním svítidlem. Lampa je vynikajícím zdrojem světla pro mnoho místností a díky svému pěknému designu ji lze použít i jako dekorativní prvek. Svítí krásným teplým bílým světlem, které vám navodí příjemný pocit. Lampa umožňuje regulovat jas pomocí nástěnného spínače podle vaší nálady (10 %, 50 % a 100 %). Černá stropní lampa zaujme značkovou kvalitou Lucande s přesvědčivým pocitem bydlení a vkusným designem. Kulatá lampa poskytuje skvělý vzhled a dodá každé místnosti větší atmosféru. Váš interiér doplní stropní lampa. Dodejte svým čtyřem stěnám ještě útulnější atmosféru s touto stropní lampou.

2 899 Kč
-19%

Lucande Tjado LED stropní světlo obdélník 2x 100cm

Třístupňově stmívatelné stropní svítidlo LED TjadoNechte svůj interiér zazářit tímto stropním svítidlem. Lampa svítí atmosférickým teplým bílým světlem. Umožňuje nastavit jas podle vašich představ pomocí nástěnného spínače (10 %, 50 % a 100 %). Díky skvělému vzhledu stropní lampa účinně zapadne do vašeho interiéru a vytvoří příjemnou atmosféru. Nezáleží na tom, do které místnosti bude zabudováno, dodá vašemu obytnému prostoru osobitější nádech. Promyšlený design a skvělý pocit z bydlení dělají z lampy ve značkové kvalitě Lucande. Stropní svítidlo má černou barvu. Díky svému vynikajícímu vzhledu ladí s téměř jakýmkoli prostředím a vytváří útulný pocit bydlení. S touto lampou vytvoříte ve svém domově přitažlivou hru světla.

2 499 Kč
-20%

Lucande Tjado LED stropní světlo čtverec 2x 86

Čtvercové stropní svítidlo LED Tjado – praktický společník pro vaše čtyři stěny s funkcí stmívání a CCTTToto stropní svítidlo také umožní vašemu domovu zazářit v nové kráse. Světlo stropního svítidla může měnit svou barvu v závislosti na vaší náladě. Stropní lampu lze pohodlně zapnout a vypnout pomocí dálkového ovládání. Prezentuje se pěkným designem a skvěle zapadne do vašeho prostoru. Funkce stmívání umožňuje regulovat jas pomocí dálkového ovladače. V černém stropním svítidle se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které charakterizují značku Lucande. Skvěle se začlení do každé místnosti a vytvoří skvělou, útulnou atmosféru. Příjemné světlo svítidla předvede každou místnost v tom nejlepším světle. Domácí atmosféra je s tímto stropním svítidlem – stmívatelným také pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android) – zaručena

3 499 Kč
-20%

Lucande Tjado LED stropní světlo obdélník 2x 120cm

Stmívatelné stropní svítidlo LED Tjado v hranatém designu z plastu a kovuToto tvarované stropní svítidlo kombinuje funkční osvětlení s atraktivním designem. Stropní lampa svítí krásným teplým bílým světlem, které vám navodí příjemný pocit. Funkce stmívání (10 %, 50 % a 100 %) vám umožní vytvořit si pomocí nástěnného vypínače osobní dobrou náladu. Pěkný design lampy snadno zapadne do vašeho obývacího pokoje a poskytne krásné světlo pro individuální atmosféru. S touto lampou se rozhodujete pro prvotřídní kvalitu značky Lucande. Černá stropní lampa poskytuje krásný vzhled a dodá atmosféru vašemu obytnému prostoru. Je ideální pro úspěšné obohacení vzhledu každé místnosti. Útulná atmosféra je s touto stropní lampou zaručena.

2 699 Kč
-20%

Lucande Tjado LED stropní světlo čtverec 2x 65 cm

Stropní svítidlo LED Tjado se čtvercovým rámečkemToto tvarované stropní svítidlo bude ve vaší domácnosti rozhodně působit elegantně. Svítidlo vyzařuje do vašeho obytného prostoru příjemnou teplou bílou barvu. Pomocí nástěnného spínače ho lze ztlumit podle nálady (10 %, 50 % a 100 %). Svítidlo díky svému skvělému vzhledu doplňuje osobní koncept vybavení a je dokonalou dekorací i ve vypnutém stavu. Vkusný design a vynikající pocit z bydlení tvoří stropní lampu značky Lucande. Toto svítidlo vytvoří v každé místnosti osobní atmosféru a dodá vybavení vašeho domova příjemnou složku. Díky vynikající optice ladí černé svítidlo s jakýmkoli nábytkem a vytváří tak příjemnou atmosféru. Domácí atmosféra bydlení je s touto lampou zaručena.

2 699 Kč
-21%

Lucande Tjado LED stropní světlo 100cm bílá

Bílé stropní svítidlo LED Tjado s praktickou funkcí stmívání a CCT, v hranatém designuToto tvarované stropní svítidlo osvětlí váš interiér. Světlo lampy může zářit v různých barevných odstínech podle vaší nálady. Toto svítidlo nadchne svým vynikajícím vzhledem, který se účinně přizpůsobí jakémukoli prostředí. Stropní svítidlo lze ztlumit pomocí dálkového ovladače pro regulaci jasu podle vašeho přání a lze jej bez námahy ovládat pomocí dálkového ovladače. Vytváří příjemnou atmosféru a mimořádně krásně dotváří atmosféru jakéhokoli domácího interiéru. Vneste do svého domova kvalitu značky Lucande s tímto stropním svítidlem. Stropní svítidlo je ideální pro dotvoření konceptu vašeho obytného prostoru. Poskytuje nejen krásné světlo, ale plní také dekorativní funkci – lze jej ovládat také prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

3 299 Kč
-20%

Lucande Tjado LED stropní světlo obdélník 3 zdroje

Stmívatelné stropní svítidlo LED Tjado se třemi světelnými rámečkyToto tvarované stropní svítidlo kombinuje funkční osvětlení s atraktivním designem. Díky možnosti stmívání (10 %, 50 % a 100 %) můžete pomocí vypínače regulovat jas podle své nálady. Stropní svítidlo ladí téměř s každým stylem a díky svému krásnému vzhledu je obohacením vašich místností. Poskytuje světlo v příjemné teplé bílé barevné teplotě. Svítidlo vytváří stylovou atmosféru a mimořádně dobře dotváří atmosféru vašeho obytného prostoru. V tomto stropním svítidle se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti, které charakterizují značku Lucande. Svítidlo má černou barvu. Díky příjemnému světlu svítidla je každá místnost ideálně zvýrazněna. Domácí atmosféra je s tímto svítidlem zaručena.

3 499 Kč
-20%

Lucande Tjado LED stropní světlo 100cm černá

Hranaté stropní svítidlo LED Tjado v černém provedení – ovládání pomocí přiloženého dálkového ovladačeToto tvarované stropní svítidlo nádherně osvětlí váš domov. Pro každou místnost je stropní lampa skvělým zdrojem světla a díky svému stylovému designu ji lze použít i jako dekoraci. Je vybaveno funkcí změny barvy, která umožňuje nastavit barvu světla podle vašich individuálních potřeb (2 700 K – 6 500 K). Lampu lze pomocí dálkového ovládání ztlumit podle vašich představ a pomocí dálkového ovladače ji lze snadno zapnout a opět vypnout. Černá lampa inspiruje ve značkové kvalitě Lucande promyšleným designem a jedinečným pocitem z bydlení. Je naprostou nezbytností pro vytvoření skvělé atmosféry ve vaší domácnosti. Pěkný vzhled lampy dodá každému obytnému prostoru příjemný nádech, který může prakticky ladit s vaším stávajícím zařízením. Toto svítidlo vyzařuje útulnou atmosféru – lze jej také ovládat prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

3 099 Kč
-19%

Lucande Tjado LED stropní světlo 50cm černá

Stropní svítidlo LED Tjado – funkční společník do interiéru Nechte svůj interiér zazářit tímto tvarovaným stropním svítidlem. Skvělý design lampy dokonale zapadne do vašeho interiéru a poskytne příjemné světlo pro individuální atmosféru bydlení. Díky funkci stmívání můžete regulovat jas pomocí dálkového ovládání podle svých představ. Barvu světla lze flexibilně nastavit podle vaší nálady (2 700 K – 6 500 K). Pomocí dálkového ovládání lze lampu bez problémů zapínat a vypínat. S touto stropní lampou vnesete kvalitu značky Lucande do svých čtyř stěn. Černá lampa je dokonalým prvkem, který dodá každé místnosti krásnou atmosféru. Skvělý design lampy dodá vašim místnostem útulný nádech, který může dokonale ladit s vašimi stávajícími dekorativními prvky. S touto stropní lampou vytvoříte ve svých čtyřech stěnách přitažlivou hru světla, kterou lze navíc ovládat prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro systémy iOS a Android)

2 899 Kč
-20%

Lucande Tjado LED stropní světlo 50cm bílá

Stmívatelné stropní svítidlo LED Tjado v bílé barvě s funkcí CCTS tímto stropním svítidlem rozzáříte svůj interiér. Díky svému krásnému designu doplní vaše osobní pojetí interiéru a ve vypnutém stavu může sloužit i jako dekorace. Dálkovým ovladačem ji lze bez námahy zapnout nebo vypnout a pomocí dálkového ovladače ji lze stmívat podle vašich představ. Barvu světla lze variabilně volit podle vaší nálady. Tato lampa v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lucande. Lampa se dokonale začlení do vašeho pokoje a vytvoří nádherný šmrnc. Efektivně se hodí do každého předchozího stylu bydlení a může sloužit nejen jako osvětlení, ale být i nádherným dekorativním prvkem. Podpořte touto stropní lampou útulnou atmosféru svého domova. – Ovládání také prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

3 099 Kč
-19%

Lucande Tjado LED stropní světlo 30cm bílá

Tjado – stropní svítidlo LED pro vnitřní použití s funkcí stmívání a CCTFunkční osvětlení kombinuje toto stropní svítidlo s atraktivním designem. Svítidlo nabízí možnost regulace jasu podle vašich představ pomocí dálkového ovládání a lze jej bez problémů zapínat a vypínat. Světlo lampy lze měnit v jejím barevném odstínu podle vaší nálady. Díky svému vynikajícímu vzhledu lampa stylově doplní koncept osvětlení každé místnosti. Ve vašem pokoji se krásně uplatní a vytvoří útulnou atmosféru. V tomto stropním svítidle se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lucande. Pěkný vzhled svítidla dodá vašemu obytnému prostoru krásný šmrnc, který může dokonale ladit s vaším stávajícím zařízením. Toto stropní svítidlo vyzařuje útulnou atmosféru. – Lze ovládat také prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

2 499 Kč
-20%

Lucande Eryk stropní světlo sklo 3 zdroje

Třílampový stropní svítidlo Eryk ve vzhledu lucerny ze železaS tímto stropním svítidlem si vytvoříte skvělé světelné akcenty a dodáte svým čtyřem stěnám zvláštní nádech. Světlo lze ztlumit podle nálady pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Stropní lampa svým krásným vzhledem příjemně dotváří koncept osvětlení jakéhokoli prostoru. Bez ohledu na to, s jakým stylem vybavení ji zkombinujete, lampa v černé a transparentní barvě dodá vašemu obytnému prostoru skvělý nádech. S touto stropní lampou se rozhodujete pro vynikající kvalitu značky Lucande. Lampa má objímku E14. Pěkný vzhled lampy dodá vašemu obytnému prostoru příjemný nádech, který snadno sladíte s jakýmikoli stávajícími dekorativními prvky. Stropní lampa se skvěle hodí i pro vylepšení vašeho domova.

2 699 Kč
-51%

Lucande Wewa LED stropní světlo

LED stropní svítidlo Wewa s funkcí Switch-Dim LED stropní svítidlo Wewa potěší jak svou funkčností, tak svým neobvyklým designem. K hranaté montážní desce z nerezavějící oceli s dlouhou životností jsou připevněna dvě trubková osvětlovací tělesa. Díky úhlu světla 360° zaručují rovnoměrné rozložení světla. Teplá bílá barva teploty svítidla vytváří příjemnou atmosféru v místnosti. Prostředí lze také změnit nastavením jasu pomocí funkce třístupňového stmívání Switch-Dim svítidla.

2 299 Kč
-4%

Lucande Admira LED stropní světlo

Hravé stropní svítidlo LED Admira s niklovou povrchovou úpravou V zakřivených kovových profilech, které tvoří stínidlo svítidla, je umístěno množství LED diod, které se nacházejí za saténovou ochrannou vrstvou silikonu. Vestavěná technologie umožňuje nastavit osvětlení místnosti pomocí stropního svítidla Admira podle potřeby. Pomocí nástěnného vypínače je možné svítidlo zapínat a vypínat jako obvykle. Díky technologii třístupňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také několikanásobným stisknutím spínače nastavit tři různé úrovně jasu: 100 %, 50 % a 10 %

4 699 Kč
-23%

Lucande Joren LED stropní světlo dřevo dva zdroje

Stropní svítidlo LED Joren pro dvě rodiny v rozmáchlém designuToto stropní svítidlo vytváří vkusné světelné akcenty a dodá vašemu interiéru ten správný šmrnc. Teplá bílá barva světla zalije váš obytný prostor přitažlivým nádechem. Svítidlo je vynikajícím zdrojem světla pro každý obytný prostor a díky pěknému designu se stane poutavým doplňkem. Díky funkci stmívání můžete pomocí vypínače regulovat jas podle svých potřeb. S tímto stropním svítidlem se rozhodujete pro vynikající kvalitu značky Lucande. Stropní svítidlo vytvoří v každé místnosti nádhernou atmosféru a dodá vašemu interiéru příjemnou složku. Stropní svítidlo navržené v barvách dřeva a černé dokonale zapadne do stylu vašeho bydlení a může být nejen osvětlením, ale i skvělou dekorací. Nechte svůj domov zazářit v nové nádheře díky této lampě.

2 599 Kč
-30%

Lucande Joren LED stropní kulaté dřevo Ø 48 cm

Stropní svítidlo LED Joren v kulatém designu s dálkovým ovládánímToto stropní svítidlo vytváří skvělé světelné akcenty a dodá vašemu interiéru zvláštní nádech. Stropní světlo lze bez problémů ovládat pomocí dálkového ovladače. Barvu světla lze individuálně nastavit podle vašich potřeb. Díky svému výjimečnému vzhledu svítidlo dokonale zapadne do každého interiéru a vytvoří skvělou atmosféru. Nabízí možnost nastavení jasu podle vaší nálady pomocí dálkového ovládání. Kulaté svítidlo dodá vašemu obytnému prostoru osobitější nádech, ať už je zabudováno kdekoli. V této lampě se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které definují značku Lucande. Lampa v barvě dřeva se díky svému vynikajícímu vzhledu hodí téměř ke každému vybavení a vytváří tak skvělý pocit z bydlení. Přesvědčí nejen krásnou hrou světla, ale plní také dekorativní funkci. – funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

1 799 Kč