Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
8 produktů
-43%

Rothfels Laurena LED stolní lampa

Vysoce kvalitní stolní lampa Laurena s kopulovitým stínidlem z opálového skla a dotykovým stmívačem – vyrobeno v Německu Stolní lampa Laurena LED je vysoce kvalitní výrobek, který byl vyroben v Německu, skládá se z ušlechtile zpracovaných materiálů a nabízí nadčasový design. Stolní lampa má bílé skleněné stínidlo ve tvaru kopule, které díky své opálově bílé barvě poskytuje obzvlášť měkké a útulné světlo. LED diody poskytují energeticky úsporné světlo a jejich jas lze rychle, pohodlně a především plynule regulovat pomocí dotykového stmívače. Poniklovaný mosazný rámeček podtrhuje moderní efekt Laurena a díky hodnotě CRI přes 90 lze barvy v místnosti reprodukovat obzvlášť autenticky.

8 799 Kč
-43%

Rothfels Laurena LED stolní lampa

Stolní lampa Laurena s černým rámem a bílým stínidlem z opálového skla, s dotykovým stmívačem, vyrobeno v Německu Laurena se hodí do mnoha obývacích pokojů a nabízí útulné světlo jako stolní lampa. Za kopulovitým stínidlem ze skla se nacházejí teplé bílé LED diody s dobrou svítivostí a dostatečnou účinností, jejichž jas lze pohodlně a plynule regulovat pomocí integrovaného dotykového stmívače. Barvy jsou zobrazeny obzvláště autenticky s hodnotou CRI přes 90 a celkově je stolní lampa Laurena vysoce kvalitním výrobkem „made in Germany“. Byly použity pouze ušlechtilé materiály a vysoce kvalitní povrchové úpravy. Černý rám působivě kontrastuje s opálově bílým stínidlem.

8 799 Kč
-45%

Rothfels Elif stolní lampa bílá

Vysoce kvalitní stolní lampa Elif s dřevěným stojanem Čtvercový dřevěný stojan stolní lampy Elif je vyroben z masivního dubového dřeva v přírodním vzhledu a byl ručně opracován a v rozích mírně zaoblený. Na něm je stínidlo ve tvaru válce z materiálu chintz v bílé barvě, kterým svítí světlo nahoru a dolů. Stabilní ocelová základna v provedení z matného niklu doplňuje celek. Ať už v moderním prostředí, v obývacích pokojích ve skandinávském stylu nebo ve venkovském domě, stolní lampa Elif má mnohostranné použití. To umožňuje její nadčasový design, který lze kombinovat s nejrozmanitějšími koncepcemi zařízení. Rozsvícení a zhasínání lampy Elif se provádí kolébkovým vypínačem integrovaným na patici. Pod stínidlem se snadno najde a stiskne. Po zapnutí světla vytvoří lampa Elif útulnou atmosféru, která vás zve k odpočinku a relaxaci. Ale nejen za tmy, ale i během dne, upoutá stolní lampa svým skvělým designem. Lze ji chytře umístit na komody, příborníky nebo na parapety, kde zazáří. Výroba stolní lampy Elif probíhá v Německu, což z ní činí výrobek skutečné kvality made in Germany.

4 949 Kč
-22%

Rothfels Lemalian stolní lampa

Ušlechtilá látková stolní lampa Lemalian s mosazným rámem a textilním stínidlem, dimbar, vyrobeno v Německu Lemalian přesvědčí klasickým designem a výškově nastavitelným rámem z teplé mosazi. Výšku lze plynule nastavit od 63 cm do 82 cm a stínidlo poskytuje měkké a útulné rozložení světla, takže stojací lampa je skvělým zdrojem světla pro večerní akcentní osvětlení v obývacím pokoji. Pokud je použit stmívatelný zdroj světla, lze jas regulovat pomocí dotykového stmívače. Stolní lampa Lemalian je navíc velmi kvalitní osvětlovací výrobek, který byl vyroben v Německu podle nejvyšších standardů kvality a vyznačuje se prvotřídním zpracováním a stylovým designem, který působí naprosto celistvě.

18 199 Kč
-42%

Rothfels Lemalian stolní lampa

Plynule výškově nastavitelná stolní lampa Lemalian s látkovým stínidlem, vyrobená v Německu Lemalian je atraktivní světelný zdroj pro obytné prostory, který poskytuje krásné a útulné osvětlení. Lampu lze dobře použít jako stojací lampu nebo ji umístit na nízké postranní stolky. Jeho látkové stínidlo propouští světlo jemně a měkce a rám lze plynule výškově nastavit od 63 cm do 82 cm. Kromě toho je integrován dotykový stmívač, kterým lze regulovat jas podle potřeby. Tato ušlechtilá stolní a stojací lampa je elegantním zdrojem světla pro obývací prostor, který byl vyroben v Německu a splňuje nejvyšší standardy kvality a má prvotřídní povrchovou úpravu.

13 499 Kč
-42%

Rothfels Lemalian stolní lampa

Krásná látková stolní lampa Lemalian s černým rámem a dotykovým stmívačem, vyrobeno v Německu Lemalian ztělesňuje zvláštní eleganci jako stojací lampa a je skvělým doplňkem mnoha obytných prostor. Výšku lampy lze plynule nastavit na rámu (63 cm až 82 cm) a jas lze regulovat podle potřeby pomocí integrovaného dotykového stmívače. Světlo je teplé a příjemné a je velmi vhodné jako večerní akcentní osvětlení, když je denní práce hotová a vy si chcete sednout a relaxovat. Označení „made in Germany“ zaručuje, že se jedná o velmi kvalitní a dokonale zpracované svítidlo, které naprosto splňuje vysoké nároky kladené na svítidla.

13 499 Kč
-35%

Rothfels Elif stolní lampa plsť

Světle šedá plsť a přírodní dubové dřevo – elegantní stolní lampa Elif Kombinace dvou přírodních materiálů činí elegantní stolní lampu Elif tak zvláštní. Jednak zde najdete stínidlo ve tvaru válce ze světle šedé plsti a jednak čtvercový dřevěný stojan se zaoblenými rohy. Stojan slouží jako podstavec lampy, je v přírodním dubu a byla ručně opracován. Čtvercová ocelová základna v matném niklu doplňuje design a zajišťuje potřebnou stabilitu. Světlo stolní lampy Elif lze zapnout pomocí vypínače, který je integrován v patici, a lze snadno nalézt pod stínidlem a stisknout. Poté světlo jemně svítí nahoru a dolů, vytváří magickou atmosféru a krásné přídavné osvětlení, které vás zve k odpočinku. Stolní lampa Elif, která je ideálně umístěna na komodě, příborníku nebo na velkém okenním parapetu, nabízí nejen příjemné světlo, ale zazáří současně i jako dekorativní prvek. Ať už v moderním prostředí nebo ve venkovském domě, stolní lampa Elif má mnohostranné uplatnění. Díky svému nadčasovému vzhledu zapadá do řady interiérových stylů. Stolní lampa Elif je díky vysoce kvalitním materiálům a výrobě v Německu také opravdovým kvalitním produktem made in Germany.

5 849 Kč
-52%

Rothfels Elif stolní lampa bílá válec dub tmavý

Stylový z dubového dřeva v koloniálním stylu – stolní lampa Elif s bílým stínidlem Působivá a stylová stolní lampa Elif je moderní i nadčasová a lze ji využít v mnoha obývacích místnostech. Je k dispozici jako malé dodatečné osvětlení v jídelně nebo v obývacích pokojích, například v okně, na komodě nebo na příborníku. Za denního světla je stolní lampa dekorativní prvek v domácím interiéru a večer stylový zdroj světla, který vždy vytváří příjemnou atmosféru. Mírně kónické stínidlo stolní lampy Elif je z materiálu chintz v bílé barvě a se speciální nosnou fólií (kvalita B1) je nehořlavé. Ke světlému prvku designu se přidává dřevěný stojan z masivního dubu v koloniálním stylu, který vytváří zvláštní kontrast s jeho tmavším odstínem. Samotné dřevo je ručně opracované a má vynikající kvalitu. Zbytek lampy, například stabilní ocelová základna, má také vysokou kvalitu. Tuto kvalitu zaručuje označení „vyrobeno v Německu“, které charakterizuje svítidla řady Elif. Ať už v moderní atmosféře nebo v venkovském domku, stylové světlo Elif lze použít kdekoli. Díky svému nadčasovému designu se osvědčí při jakékoli změně stylu. Pro pohodlné ovládání svítilny je kolébkový vypínač integrován přímo na patici.

4 949 Kč