Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
9 produktů

Kartell Mini Geen-A stolní lampa LED 2 700 K bílá

Italská designová LED lampa Mini Geen-A s teplým bílým světlem Italský architekt a designér Ferruccio Laviani vytvořil kolekci lamp Geen-A jako poctu své matce. Stolní lampa LED s čistými liniemi a tělem z práškově lakované oceli se snadno začlení do každého moderně-elegantního obývacího pokoje. Pod půlkruhovým stínidlem jsou nainstalovány teplé bílé LED diody, které poskytují příjemné a útulné osvětlení. Mini Geen-A je designový předmět a kus nábytku, který skvěle obohatí převládající styl bydlení a lze jej použít jako stylové doplňkové světlo v obývacím a jídelním prostoru. Ať už jako solitér v libovolné orientaci nebo v kombinaci s několika svítidly řady Geen-A – stolní svítidlo slibuje stylové doplňkové a akcentní osvětlení, které zútulní každou místnost. Lampa pochází od společnosti Kartell, která se stala jednou z nejdůležitějších a nejvýznamnějších italských designových firem. Společnost věnuje zvláštní pozornost udržitelnosti. Společnost Kartell proto podnikla rozsáhlé výzkumné práce, aby mohla vyrábět ekologicky šetrným způsobem a používat při výrobě materiály, které jsou regenerovatelné a nemají negativní dopad na životní prostředí.

4 900 Kč

Kartell Mini Geen-A stolní lampa LED mobilní bílá

Designová LED lampa Mini Geen-A s dobíjecí baterií a teplým bílým světlem – třída krytí IP54Díky svému moderně navrženému kovovému tělu s polyesterovou práškovou barvou se stolní LED lampa Mini Geen-A harmonicky hodí do každého moderně-elegantního stylu bydlení, kde může sloužit jako stylové doplňkové světlo. Kulatá základna zajišťuje dobrou stabilitu a tenká tyč nese půlkruhové stínítko, které je uvnitř vybaveno teplými bílými LED diodami, jež poskytují příjemné a útulné osvětlení.Pomocí integrovaného elektronického stmívače lze plynule regulovat intenzitu světla, aby byl zajištěn správný světelný výkon pro každou situaci. Svítidlo LED je navíc vybaveno dobíjecí baterií, což z něj činí flexibilní zdroj světla, který lze použít k zajištění jasu i tam, kde není k dispozici elektrická zásuvka. Baterie vydrží v provozu přibližně sedm hodin. Poté jej lze dobíjet pomocí síťového kabelu, který je součástí dodávky. Díky stupni krytí IP54 je stolní lampa vybavena ochranou proti stříkající vodě a lepší ochranou proti prachu, což umožňuje její použití venku k zajištění atmosférického akcentního osvětlení na terase nebo balkoně.Design pochází od italského architekta a designéra Ferruccia Lavianiho. Absolvent milánské polytechniky již vyvinul různé série svítidel pro italského výrobce svítidel Kartell. Svítidla z kolekce Geen-A vytvořil jako malou poctu své matce. Mini Geen-A vyrábí italský výrobce svítidel Kartell, který se může pochlubit dlouhou historií a dnes patří k předním italským designovým společnostem. Společnost klade zvláštní důraz na udržitelnost. Proto jsou použité suroviny recyklovatelné.

5 678 Kč

Kartell Goodnight LED stolní lampa IP20 bílá

Stolní LED lampa Goodnight na baterie pro vnitřní použití Goodnight by Philippe Starck je na baterie a lze jej zapnout ve třech stupních: – 1. stupeň: 210 lm, max. doba svícení 5 h – 2. stupeň: 110 lm, max. doba svícení 10 h – 3. stupeň: 60 lm, max. doba svícení 21 h

6 404 Kč

Kartell Bourgie Mat LED stolní lampa E14 bílá

Matná verze designové stolní lampy Bourgie U stolní lampy Bourgie je trojnožka v barokním vzhledu kombinována s rýhovaným stínidlem. Bourgie je vyrobena z polykarbonátu 2.0, je jednobarevná a její tělo má měkký dotykový efekt. Tři LED žárovky, které jsou součástí dodávky, lze zašroubovat do patice E14 pod stínidlem a zajistit tak teplé bílé, útulné osvětlení. Ať už v soukromém nebo komerčním sektoru – Bourgie lze použít různými způsoby a vypadá velmi dobře v mnoha místnostech. Tento model svítidla Bourgie je také vybaven stmívačem a paměťovou funkcí pro uložení nastaveného jasu světla. Stínidlo lze instalovat ve třech různých výškách díky třem rozpěrkám. Bourgie je výsledkem neustálého výzkumu a inovací italského výrobce Kartell. Materiál je získáván z obnovitelných surovin a je certifikován. Tématu udržitelnosti se společnost Kartell věnuje od svého založení v roce 1949.

10 423 Kč

Kartell Take designová stolní lampa

Revoluční design osvětlení – vezměte si stolní lampu Malá stolní lampa Take pochází od italského designéra Ferruccia Lavianiho. Zvláštností designu je, že stolní lampa se skládá ze dvou polovin zrcadlového tvaru, které jsou uprostřed spojeny obdélníkovou deskou. Všechny díly jsou vyrobeny z polykarbonátu vstřikovacím procesem. Na první pohled to vypadá jako typická noční lampička, ale jako „půl lampa“ je oddělena dvourozměrnou deskou uprostřed. Stín transparentních verzí je z vnitřní strany skládaný, což při zapnutí světla vytváří speciální odrazy světla a útulnou atmosféru. Malá stolní lampa Take je ideální jako noční lampička v ložnici, jako barevné osvětlení v dětském pokoji nebo jako elegantní osvětlovací předmět v obývacím pokoji. Design je moderní, ale také mladistvý a minimalistický. Malý designový objekt je také oblíbený jako dárek a malý suvenýr. Vynikající design. Vyrobeno v Itálii.

3 111 Kč

Kartell Mini Kabuki – LED stolní lampa

Stmívatelná LED designová stolní lampa Mini Kabuki Silueta stolní lampy Mini Kabuki LED vás přiměje myslet na design barokní éry. Klasické tvary a hravý design splývají s tímto designovým modelem od Ferruccio Laviani do moderního světelného prvku vybaveného technologií LED. Jas je individuálně nastavitelný díky integrovanému stmívači. barva sv?tla je příjemná teplá bílá, což je zvláště vhodné pro atmosférické osvětlení v obývacím pokoji. Lampa byla vyrobena výhradně z termoplastického technopolymeru, který byl zpracován vstřikovacím procesem. V materiálu jsou malé otvory rozložené po celém těle lampy a stínítku, které vytvářejí v místnosti pěkný světelný vzor, když je lampa zapnutá. Pro designérskou společnost Kartell vyvinul architekt a designér Ferruccio Laviani řadu lamp Kabuki, která zahrnuje také nejmenší lampu, a to stolní lampu Mini Kabuki. Plast ve všech jeho tvarech a barvách je základním materiálem, z něhož jsou vyrobeny designérské kousky, které Kartell proslavily v posledních několika desetiletích. Některé výtvory Kartell se staly skutečnou designovou klasikou.

9 905 Kč

Kartell Aledin Tec LED stolní lampa

Flexibilní stolní LED lampa Aledin Tec od Kartellu Dva klouby jako součásti rámu a pohyblivá hlava lampy určují funkční stránku stolní lampy LED Aledin Tec. Z hlediska designu je velmi moderní a puristický, důraz je kladen na funkčnost a použitelnost v moderních prostorách – od soukromé pracovny až po moderní otevřenou kancelář. Výšku stolní lampy lze podle potřeby měnit od minimálně 48 cm do maximálně 113 cm. Hlavu, která obsahuje teplé bílé LED diody, lze také otáčet a naklápět, takže si zaručeně najdete ten správný úhel pro osvětlení stolu. Zvláštním vizuálním a technickým rysem systému Aledin Tec je to, že hliníkové pásky s plastovým pláštěm slouží jako vodiče napájení. Kabel tedy není nikde vidět. Italská společnost Kartell se sídlem v Novigliu u Milána je známá svým nábytkem a předměty denní potřeby z plastu. Mezi designéry, kteří pro Kartell vytvářejí židle, stoly nebo lampy, patří například Philippe Starck nebo Giotto Stoppino.

6 716 Kč

Kartell Taj Mini LED stolní lampa bílá

Designérský kousek ke stolu nebo noční skříňce: stolní lampa Taj Mini LED Zatímco většina stolních lamp je obzvláště flexibilní a členitá, a proto obvykle působí také mechanicky, malá designová stolní lampa Taj Mini je přesně opačná. Je vyroben z jednoho kusu, vypadá živě a nemá ani jeden spoj, a přesto plní svůj úkol: poskytuje praktické světlo, např. B. u stolu nebo vedle postele. LED diody jsou připevněny ke spodní straně zakřiveného plastového těla nahoře, takže Taj Mini může napodobovat tvar a funkci běžné stolní lampy. Italská společnost Kartell se sídlem v Noviglio u Milána je známá nábytkem a předměty z plastu pro každodenní použití. Známí designéři jako Philippe Starck, Giotto Stoppino i Achille a Piergiacomo Castiglioni jsou jen někteří z designérů, kteří pro Kartell vytvářejí židle, stoly a světla.

6 716 Kč
-7%

Kartell Taj – LED stolní lampa

Designová lampa na stůl: Taj od Ferruccia Lavianiho Vědomou alternativou kloubové, mechanizované stolní lampy je model Taj od designéra Ferruccia Lavianiho, který již více než 20 let navrhuje lampy a nábytek pro italskou společnost Kartell . Jeho sochařský a zároveň tak jednoduchý tvar umožňuje stolní lampě na jedné straně učinit prohlášení z hlediska estetiky a na druhé straně plnit svoji funkci stolní lampy. LED diody jsou instalovány na horním konci zakřiveného těla, které je prakticky vyrobeno z jednoho kusu, aby mohly vyzařovat své světlo dolů na povrch stolu. Mezi nejvýznamnější designérské kousky společnosti Kartell patří například dětská židle K 1340 a lis na citrón KS 1481. Světla jsou model 4006 od Achilla a Piergiacoma Castiglioniho z roku 1959 a série Tic Tac, které slouží jako loutka a které jsou vysoký Mít hodnotu uznání. Mnoho z designérů Kartell nejenže získalo různé ceny, ale i přes svůj relativně mladý věk je lze obdivovat v muzeích.

11 499 Kč