Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
3 produktů
-29%

Foscarini White + Black Light LED stolní lampa 2ks

Foscarini White a Black Light – dvě speciální stolní lampy LED Svítidla Black Light a White Light od společnosti Foscarini pocházejí z limitované sběratelské edice „The Light Bulb Series“. Tyto výtvory, které si pohrávají s archetypem žárovky, má na svědomí designér James Wines. Jeho interpretace nás vybízejí k přemýšlení o světě, v němž je vždy možné vytvářet světlo jiným způsobem. Bílé světlo je zde základním symbolem světla, matrice, která je stále neporušená. Naproti tomu černé světlo vykazuje obrácenou funkci – objímka zde vyzařuje světlo, zatímco klasická žárovka zůstává černá, a tedy tmavá. Obě stolní lampy jsou vyrobeny z foukaného skla a jsou vybaveny moderní, energeticky úspornou technologií LED. Bílé a černé světlo tak září teplým bílým světlem. Kromě toho jsou zde designové lampy k dispozici v rámci limitované série „Light Bulb Series“ jako cenově dostupná varianta samostatně i v sadě.

12 999 Kč
-8%

Foscarini Lumiere piccola hliník/červená stmívač

Stolní lampa LED Lumiere piccola s nadčasovým vzhledem Stolní lampa Lumiere, která je od roku 1990 pevnou součástí sortimentu Foscarini, si mezitím získala kultovní status. Úspěšný designér Rodolfo Dordoni zkombinoval sklo a hliník a vytvořil krásný světelný zdroj s naprosto nadčasovým vzhledem a vynikajícím zpracováním. Nová interpretace klasického stínidla směřuje světlo přímo dolů, ale bez oslnění. Světelný zdroj však osvětluje i sklo a vytváří krásný světelný efekt. V případě potřeby lze intenzitu světla měnit také pomocí stmívače integrovaného v průhledném přívodním potrubí.

12 899 Kč
-8%

Foscarini Anisha grande LED stolní lampa

Foscarini Anisha – LED stolní lampa s dotykovým stmívačem Stolní lampa LED Anisha obklopuje prázdný prostor jako splývavý rám a kouzelně ho zaplňuje měkkým světlem. Jedinečný design moderní stolní lampy Anisha působí jako rovnováha mezi plností a prázdnotou. Rám vyrobený ze vstřikovaného plastu má tvar elipsy a je v něm umístěn světelný zdroj, který je skrytý a zvenčí není vidět. Po zapnutí svítidla vyzařuje do místnosti a vytváří jedinečnou atmosféru. Minimalistické a puristické pojetí bylo zvoleno záměrně a je podtrženo čistě bílou barvou. Anisha potřebuje jako zdroj světla málo místa, a proto ji lze umístit na mnoho míst v místnosti. Svítidlo Anisha je designovým kouskem a zdrojem světla v jednom, ať už se nachází v předsíni, obývacím pokoji, ložnici nebo třeba na pracovním stole. Díky integrovanému dotykovému stmívači lze světlo také pohodlně regulovat. Speciální design stolní LED lampy Anisha pochází od španělského designérského tria Alberto Lievore, Jeanette Altherr a Manuel Molina. Společný barcelonský ateliér je velmi aktivní v oblasti designu nábytku a navrhl také dvě úspěšná svítidla pro italského výrobce svítidel Foscarini. Anisha je jedním z těchto výrobků, který je stejně přesvědčivý díky své modernosti a zvláštní lehkosti.

12 299 Kč
>