Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
8 produktů

Audo Copenhagen Torso LED stolní lampa

Bílá LED stolní lampa Torso – harmonický doplněk z keramiky a látkyTorso je kombinací světlých přírodních materiálů. Základna stolní lampy, navržená jako baňatá nádoba, je vyrobena z bílé keramiky, jejíž povrch není glazovaný, a proto působí matně. Nad ní se nachází stínidlo, které má podobu plochého zkoseného kužele. Je zde použita bílá lněná tkanina, jejíž struktura zřetelně vynikne zejména při používání. Světelný výkon použité žárovky lze regulovat ve třech stupních pomocí dotykového stmívače v mosazné barvě na horní straně stínidla.

9 599 Kč

Audo Copenhagen JWDA stolní lampa s Kararským mramorem

Stolní lampa JWDA s podstavcem z kararského mramoruStolní lampa JWDA boduje svou originalitou a příjemnými barevnými kontrasty. Tvarované stínidlo je vyrobeno z foukaného opálového skla. Nejenže upoutá pozornost, ale má také funkci rozptylovače. Světlo tak může být rozváděno bez oslnění a rovnoměrně do všech směrů. podstavec je skutečnou zvláštností. Je vyrobena z vysoce kvalitního carrarského mramoru a žádné dva podstavce nejsou stejné – proto je každé svítidlo jedinečné. Barevná kombinace mramoru, opálového skla a černého provedení stmívacího kolečka je nadčasová a elegantní. I ve vypnutém stavu je toto svítidlo obohacením každého moderního interiéru. Díky integrovanému stmívači lze navíc atmosféru v místnosti upravovat podle vlastní nálady. Toto svítidlo najde dobré uplatnění také v oblasti gastronomie a hotelnictví.

8 699 Kč

Audo Copenhagen JWDA stolní lampa

Mosazná stolní lampa JWDA Stolní lampa se stmívačemTato tvarovaná lampa působí jemně a robustně zároveň. Základna stolní lampy JWDA je vyrobena z masivní mosazi, zatímco stínidlo je z foukaného opálového skla. Kontrastní volba materiálů vytváří vzrušující kontrast, který se u této lampy spojuje v harmonický vzhled. stínidlo má zaoblený, měkký tvar, který vyzařuje teplo a eleganci. Vysoce kvalitní opálové sklo nejenže vypadá vznešeně, ale funguje také jako difuzér, takže světlo může být rozváděno homogenně a bez oslnění do všech směrů. Lampa má navíc integrovaný stmívač, který se ovládá pomocí kolečka, jež je umístěno uprostřed podstavce. Toto malé svítidlo tak vytváří měkkou a příjemnou atmosféru a dodává moderním obývacím pokojům konečnou podobu – i když je vypnuté. Stolní lampa JWDA najde své místo také v gastronomii a hotelnictví. lampa je dílem švédského designéra a architekta Jonase Wagella a patří do oblíbené řady lamp JWDA. Design je jednoduchý, umělecký a zároveň funkční. Výsledkem Wagellovy kvalitní práce jsou lampy, které jsou redukovány na to nejnutnější a vyzařují nadčasovou estetiku. Svými výtvory Wagell inspiruje lidi po celém světě a je známý zejména díky svým nedávným projektům spolupráce v Severní Americe, Číně a na Tchaj-wanu.

5 949 Kč

Audo Copenhagen JWDA stolní lampa

Mosazná stolní lampa JWDA Stolní lampa se stmívačemTato tvarovaná lampa působí jemně a robustně zároveň. Základna stolní lampy JWDA je vyrobena z masivní mosazi, zatímco stínidlo je z foukaného opálového skla. Kontrastní volba materiálů vytváří vzrušující kontrast, který se u této lampy spojuje v harmonický vzhled. stínidlo má zaoblený, měkký tvar, který vyzařuje teplo a eleganci. Vysoce kvalitní opálové sklo nejenže vypadá vznešeně, ale funguje také jako difuzér, takže světlo může být rozváděno homogenně a bez oslnění do všech směrů. Lampa má navíc integrovaný stmívač, který se ovládá pomocí kolečka, jež je umístěno uprostřed podstavce. Toto malé svítidlo tak vytváří jemnou a příjemnou atmosféru a dotváří moderní obývací pokoje – i když je vypnuté. Stolní lampa JWDA najde své místo také v gastronomii a hotelnictví. lampa je dílem švédského designéra a architekta Jonase Wagella a patří do oblíbené řady lamp JWDA. Design je jednoduchý, umělecký a zároveň funkční. Výsledkem Wagellovy kvalitní práce jsou lampy, které jsou redukovány na to nejnutnější a vyzařují nadčasovou estetiku. Svými výtvory Wagell inspiruje lidi po celém světě a je známý zejména díky svým nedávným projektům spolupráce v Severní Americe, Číně a na Tchaj-wanu.

5 949 Kč

Audo Copenhagen JWDA stolní lampa z oceli

Stmívatelná stolní LED lampa JWDA s ocelovou základnouStolní LED lampa JWDA je moderní a elegantní. Je vybavena teplobílou žárovkou G9, jejíž jas lze snadno stmívat pomocí integrovaného spínače. Skládá se ze stínidla z opálového skla a podstavce z práškově lakované oceli v atraktivním barevném pojetí, lze ji bez námahy začlenit do každého moderního obytného prostoru a okamžitě působí velmi kvalitně. Bílé sklo má mírně oválný tvar a vyznačuje se pěkným zaobleným vzhledem v lesklém provedení. Opálové sklo zároveň funguje jako difuzér, přes který se světlo šíří neoslnivě a homogenně. Vypínač barevně kontrastuje se zbytkem a tvoří promyšlený detail. tato kolekce svítidel pochází z pera švédského designéra Jonase Wagella. Série dostala název podle jeho stockholmského studia, které založil v roce 2008. Zaměřuje se na to podstatné a navrhuje lampy s nadčasovou elegancí, aby vytvořil něco dlouhodobého.

5 949 Kč

Audo Copenhagen Nabíjecí stolní lampa Torso

Mobilní stolní lampa LED Torso s baterií a dotykovým stmívačem Torso s klasickým designem a z vysoce kvalitních materiálů přesvědčí svou funkčností a jednoduchostí. Její jemný vzhled a útulně působící okolní světlo vycházející ze stolní lampy jí dodávají pocit intimity. Baňatý podstavec je vyroben z keramiky a má lesklý barevný povrch. Nese ručně vyráběné stínidlo ze lnu, které září přirozeným bílým odstínem a díky němuž světlo působí ještě tepleji a měkčeji. Celkový vzhled je dekorativně podtržen záměrně umístěnými detaily z oceli. Na hlavici stínidla se nachází mosazí potažený knoflík, který světlo nejen zapíná a vypíná, ale také mění jeho jas ve třech stupních. Torzo je vybaveno dobíjecím akumulátorem, a proto je možné jej v obytném prostoru používat naprosto flexibilně. Pod základnou je integrován port USB, přes který lze baterii nabíjet pomocí nabíjecího kabelu USB. Aby se prodloužila životnost baterie, měla by být stolní lampa při nabíjení vypnutá a během používání by neměla být zapojena do zásuvky. Přenosná stolní lampa Torso je navržena společností Krøyer-Sætter-Lassen a představuje miniaturní verzi oblíbené velké stolní lampy stejného jména. Kodaňské designérské studio vytváří nábytek a vybavení pro klienty z celého světa. V roce 2016 ji založili Mads Sætter-Lassen a Emil Krøyer.

5 549 Kč

Audo Copenhagen JWDA stolní lampa s baterií

Objevte více než 40.000 světel na svetla24.ch! Naše nabídka pro domov, zahradu, kancelář i obchod uspokojí veškerá osvětlovací přání. Využijte naše slevové kódy a akce pro výhodné nákupy. Naši odborníci ve zákaznickém servisu zodpoví vaše otázky. S moderními LED lampami ušetříte až 90 % energie a peněz a přitom chráníte životní prostředí. Vítejte na svetla24.ch – váš partner pro zářivá řešení!

5 149 Kč

Audo Copenhagen JWDA stolní lampa s baterií

Objevte více než 40.000 světel na svetla24.ch! Naše nabídka pro domov, zahradu, kancelář i obchod uspokojí veškerá osvětlovací přání. Využijte naše slevové kódy a akce pro výhodné nákupy. Naši odborníci ve zákaznickém servisu zodpoví vaše otázky. S moderními LED lampami ušetříte až 90 % energie a peněz a přitom chráníte životní prostředí. Vítejte na svetla24.ch – váš partner pro zářivá řešení!

5 149 Kč