Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
5 produktů

Jieldé Loft D6000 stolní lampa

Nostalgický vkus se stolní lampou Loft D6000 Stolní lampa Loft D6000 je vynikajícím světelným akcentem pro stůl, protože je funkční a dekorativní zároveň. Lampa je vyrobena z robustního kovu a je vybavena otočnými a rotačními klouby, pomocí kterých se plně přizpůsobuje potřebám uživatele. Výrazné tvary stolní lampy odrážejí industriální styl zašlých časů a dodávají místnosti velkou porci nostalgie. Design a flexibilita žárovky jsou charakteristické pro francouzského výrobce Jieldé. V manufaktuře v Saint Priest jsou všechna světla pečlivě ručně vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, takže světla jsou obzvláště robustní a odolná. Designy pro Loft vytvořil v padesátých letech zakladatel Jean-Louis Domecq, který vyvinul světla podle svých požadavků na pracoviště v dílnách a továrnách.

19 118 Kč

Vibia Flat LED stolní lampa výška 16 cm zelená L1

LED stolní lampa plochá s funkcí stmívání a funkcí nábytku Kolekce plochého osvětlení je výtvorem japonského designéra Ichira Iwasakiho. Spolu s výrobcem Vibia vyvinul toto geometrické umělecké dílo. Pravé úhly, štíhlé linie a kovová deska sloužící také jako police – prémiová lampa svým speciálním designem vyniká u klasických modelů. Teplé bílé LED poskytují osvětlení měkkých zón, které lze také regulovat pomocí integrovaného stmívače.

18 204 Kč

EBB & FLOW Futura stolní lampa

Moderní zelená – stolní lampa Futura s textilním stínidlem Zelená barva lesa se odráží moderním způsobem v designu dekorativní stolní lampy Futura od společnosti EBB & FLOW . Nejvýznamnější věcí na lampě je její základna, která má vysoce kvalitní sklo kolem zlatého kovového rámu. Ručně foukané sklo je tvarováno podél tří křivek v různých barvách a tvarech podél rámu a vytváří tak elegantní poutač. Odpovídající textilní deštník zobrazuje listy kapradí v různých odstínech zelené na elegantním krémově zbarveném pozadí a tak chytře završuje úspěšný design. Stolní lampa Futura není jen ozdobným prvkem v obývacím pokoji nebo jídelně, lze ji také perfektně použít jako noční lampu. Základ tvoří částečně ručně foukané sklo. Každá lampa je jedinečná; Vzhledem k výrobnímu procesu mohou existovat malé odchylky, jako jsou malé vzduchové kapsy atd.

17 839 Kč
-14%

FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6631-T Luxus lesk zelená

Stolní lampa Kaiser idell™ Luxus s lesklým lakovaným stínidlem a chromovaným rámem Tato stolní lampa nese již ve svém názvu přívlastek „luxusní“. Stolní lampa Kaiser idell™ Luxus – navržená Christianem Dellem (1893-1974) – upoutá pozornost v místnosti již bez osvětlení, například na pracovním stole, kde po zapnutí poskytuje efektivní světlo pro kancelářskou práci díky asymetrickému stínidlu s patentovaným otočným kloubem. Stolní lampa – vydaná v roce 1936 – vizuálně ztělesňuje oblíbený styl Bauhausu. Jeho tvůrce, Němec Christian Dell, povoláním stříbrník a učitel průmyslového designu, vyučoval jako mistr řemesla na Bauhausu ve Výmaru. Dvoubarevný efekt tohoto modelu je obzvláště dekorativní: zatímco stínidlo má lesklý barevný lak, mosazný rám má dekorativní chromový povrch. Stejně jako celou řadu svítidel Kaiser idell™ vyrábí i stolní svítidlo Kaiser idell™ Luxus dánská společnost FRITZ HANSEN. Od svého založení před téměř 150 lety se zasloužila o výrobu jedinečných návrhů od renomovaných designérů, jako jsou Verner Panton, Kaare Klint, Cecilie Manz, Bodil Kjær a další.

17 099 Kč

&Tradition Mist AP17 stolní lampa

Designová stolní lampa Mist AP17 z mramoru a foukaného sklaStolní lampa Mist je vyrobena z foukaného opálového skla a má silný mramorový sloup s malým vypínačem. Kontrast mezi rozptýleným světlem, které dopadá přes skleněné stínítko, a pevností mramoru vytváří elegantní design plný materiálnosti.

16 816 Kč