Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
5 produktů

Zafferano Pina 3K dobíjecí stolní lampa fólie stříbrná

LED dobíjecí stolní lampa Pina 3K s dotykovým stmívačem, CCT Stolní lampa Pina 3K z hliníku má díky svému neobvykle malému stínítku velmi osobitý charakter. Speciální povrchová úprava, které je dosaženo potažením kovovou fólií, jí navíc dodává sofistikovaný nádech. Stolní lampa je mobilní, protože má integrovanou dobíjecí baterii. Dodávaná kontaktní nabíjecí stanice včetně zásuvné napájecí jednotky (pro suché vnitřní prostory) umožňuje nabíjení během 7 hodin, po které světlo vydrží svítit 12 hodin. Kromě dotykového stmívače nabízí Pina 3K také funkci CCT, která umožňuje volbu tří barevných teplot (2 200 K / 2 700 K / 3 000 K). Vhodné pouze pro vnitřní použití.

4 799 Kč

Selène Stolní lampa Papiro

Atmosférická stolní lampa Papiro vyrobená ze skla Stojí tam jako svinutý papyrus a svítí do místnosti – stolní lampa Papiro. Vzhledem k tomu, že osvětlovač je skrytý uvnitř, vytváří se zvláště atmosférické a nepřímé osvětlení.

4 399 Kč

Maul Stolní lampa LED Atlantic se základnou stříbrná

LED stolní svítidlo Atlantic podporuje efektivní práci u stolu21 LED diod s barvou světla denní světlo poskytuje svítidlu Atlantic příkon přibližně 8,5 W při extrémně nízké spotřebě energie pro vyvážené světelné podmínky při práci u stolu doma nebo v kanceláři. Atlantic je vybaven reflektorem, který nabízí optimální využití světla. Vypínač je umístěn na hlavě svítidla. Toto praktické stolní svítidlo má stabilní základnu se zátěžovou vložkou.- třída energetické účinnosti B- životnost LED: až 20 000 hodin- svítivost přes 2 000 luxů ve vzdálenosti 35 cm- svítivost 400 lumenů- délka kabelu: cca 1,80 m

4 199 Kč

Maul LED stolní lampa MAULrubia colour vario

Stmívatelná stolní LED lampa MAULrubia color vario Stolní lampa MAULrubia color vario je díky svému kvalitnímu a tvarovanému designu vhodná zejména jako osvětlovací předmět na pracovním stole. Svítivost lze stmívat ve čtyřech krocích a teplotu barev lze pohodlně nastavit ve dvou krocích. Díky teplé bílé a studené bílé LED diodě lze barvu světla přizpůsobit vlastním potřebám v závislosti na denní době. Svítidlo má integrovaný port USB pro nabíjení technických zařízení, například chytrého telefonu. Rameno svítidla lze naklápět v úhlu 85°. Hlavu svítidla lze také otáčet a naklápět o 180°, takže je možná flexibilní práce. Díky konceptu technické bezpečnosti Made by MAUL je svítidlo podrobeno různým testům, což je předpokladem pro zařazení výrobku do sortimentu.

3 999 Kč
-8%

Kögl Stolní lampa DANA ručně malovaná

Ručně malovaná stolní lampa Dana v mramorovém vzhleduZlatá, stříbrná a černá barva činí ze stolní lampy Dana rustikální lampu v mramorovém vzhledu. Tlumené polokulovité stínidlo dokonale doplňuje designový koncept této lampy. Jantarové mramorované sklo je skutečným vrcholem, který lampu mnohonásobně zkrášluje a stojí za jejím mimořádným vzhledem.

3 549 Kč