Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Stolní lampy
  4. Stolní lampy kancelářské
11 produktů
-14%

Lindby Valtaria LED stolní lampa

Stolní LED lampa Valtaria v bílém barevném provedení s funkcí CCT Stolní LED lampa od společnosti Lindby je univerzální výrobek, který lze použít jako stolní i nástěnnou lampu. Dodává se s nástěnným držákem. Valtaria má ohebný krk, který umožňuje její hlavu orientovat podle vlastních potřeb. Lampa je vybavena funkcí dotykového spínače a má integrovanou funkci stmívání, která umožňuje plynulé nastavení od 10 % do 100 %. Barvy světla lze volit v rozmezí 3000K, 4000K a 6500K a vytvořit tak ideální atmosféru. Stolní LED lampa je ideálním produktem pro každé pracoviště nebo místnost, která potřebuje dodatečné osvětlení.

899 Kč
-14%

Lindby Zephyra LED stolní lampa

Stolní LED lampa Zephyra s funkcí CCT a stmíváním Stolní LED lampa od společnosti Lindby je praktický a všestranný výrobek, který může zlepšit vaše pracovní prostředí. Vlastnosti. Má funkci dotykového spínače a integrovanou funkci stmívání, která umožňuje plynulé nastavení od 10 % do 100 % a také tříúrovňové stmívání. Pro vytvoření ideální atmosféry si můžete vybrat ze tří různých barev světla: 3000K, 4000K a 6500K. Svítidlo je také vybaveno osvětleným držákem na tužky a držákem na chytrý telefon, takže můžete mít své pracovní pomůcky vždy po ruce. Design v matné bílé barvě se dokonale hodí do každého interiéru. Svítidlo splňuje normy CE a je dodáváno s plochou zástrčkou. Stolní LED lampa je ideálním produktem pro každé pracoviště nebo místnost, která potřebuje dodatečné osvětlení a další funkce.

899 Kč
-15%

Lindby Rylas LED lampa na psací stůl

Rylas – moderní stolní lampa LED s funkcí stmívání a CCT Tato stolní lampa vás jistě nadchne. Lampa umožňuje nastavit jas podle vašich představ a snadno se ovládá pomocí vypínače. Je vybavena funkcí změny barvy, která vám umožní přizpůsobit barvu světla vašim potřebám. Stolní lampa ve značkové kvalitě Lindby zaujme přesvědčivým pocitem bydlení a vynikajícím designem. Prezentuje se skvělým stylem a efektivně se hodí do každého prostoru. K výrobě je použit plast. Stolní lampu lze dobře začlenit do jakéhokoli stylu vybavení a vytváří v něm skvělý šmrnc. Je ideální pro individuální osvětlení a dodá vašemu interiéru něco určitého. Tato stolní lampa doplní váš interiér – včetně kabelu USB-C – stmívatelná (10 %, 70 % a 100 %) – funkce CCT (3 000 K, 4 000 K a 6 500 K)

849 Kč
-8%

Lindby Valtorin LED lampa na psací stůl

Bílá stolní LED lampa Valtorin ve štíhlém designu – ideální do kanceláře Bílá barva a jednoduchý design stolní LED lampy Valtorin z ní činí dokonalého společníka do kanceláře. Má trvale instalované diody LED, které vytvářejí univerzální bílé osvětlení. Navíc je stmívatelná a dokáže zajistit správný jas v každé situaci. Skládá se z kulaté základny a dvou vzpěr, které tvoří její rám. Díky externímu napájecímu kabelu jej lze kdykoli snadno přemístit podle potřeby.

1 049 Kč
-14%

Lindby Ludmilla stolní lampa LED

Multifunkční LED stolní lampa Ludmilla se zabudovaným displejem, stmívačem, USB nabíjecím připojením a nastavitelnou teplotou světla Ludmilla je stolní lampa, která může být snadno integrována do home office, kde poskytuje mnoho funkcí a zaboduje nadčasovým vzhledem. Hlavu světla s LED lze otáčet a naklápět tak, aby byl umožněn individuální výstup světla. Na korpusu svítidla se nachází navíc digitální displej, který nejenže uvádí datum a čas, ale slouží také jako teploměr pro určení pokojové teploty. V případě potřeby může být použita i výstražná funkce. Kromě toho lze LED upravovat v několika úrovních, a to nejen barvu světla, ale také jas. Za tímto účelem je do dotykového ovládacího panelu zabudován korpus. Není-li vytažena zásuvka, bude nastavení uloženo po vypnutí na příště, protože je nainstalována tzv. paměťová funkce. Zabudovaný nabíjecí USB port na korpusu se navíc používá k rychlému a pohodlnému nabíjení mobilních telefonů a jiných zařízení. Nepostradatelný světelný zdroj pro domácí psací stůl, který zapůsobí přidanou hodnotou. Poznámka: Displej vyžaduje baterii (CR2032), která je zahrnuta do rozsahu dodávky.

1 799 Kč
-20%

Lindby Loretta LED stolní lampa

Bílá LED stolní lampa Loretta s nastavitelným ramenem, funkcí CCT a stmívačem Model Loretta zapůsobí již vzhledem, protože design stolní lampy je velmi minimalistický, neboť se používají pouze dvě úzké tyče a kulatá základna. Jednobarevný povrch v bílé barvě dokonale podporuje koncepci minimalistického designu a také technicky vzato má svítidlo uživateli co nabídnout díky funkci stmívání a střídání barev. Pro aktivování funkce stmívání a střídání barev je zabudován dotykový spínač, který jednoduše vyžaduje dotek. Barva světla může být upravena třemi barvami a nabízí teplé bílé, studené bílé nebo denní bílé světlo, které je navrženo tak, aby vyhovovalo různým potřebám. Je buď útulnější, nebo umožňuje spíše soustředěnou práci na psacím stole. Jas lze také změnit ve třech úrovních. Jakmile vytvoříte oblíbené nastavení, díky paměťové funkci je budete moci zachovat i při příštím zapnutí, pokud během této doby nikdo nevytáhne zástrčku. Pro optimální nasměrování světla lze horní rameno svítilny naklápět o 180° a může být posouváno nahoru a dolů. Je to skutečně všestranný talent pro psací stůl v moderním prostředí!

1 549 Kč
-35%

Lindby Heyko stolní lampa

Moderní LED stolní lampa Heyko, stmívatelná Flexibilní rameno LED stolní lampy Heyko umožňuje flexibilní nastavení hlavy lampy, která je opatřena kónickým stínidlem. Díky malé rukojeti na stínidle to lze provést velmi pohodlně a snadno. Včetně vhodného LED světelného zdroje, který lze rozsvítit a zhasnout a také stmívat pomocí vypínače na základně stolní lampy. Heyko je ideální stolní lampa, například pro psací stůl doma.

999 Kč
-23%

Lindby Bílá LED stolní lampa Milow

LED stolní lampa Milow v bílé barvě a chromu Všechny dobře vybavené domácnosti potřebují stolní lampu a stolní lampa s LED je velmi doporučována pro energeticky úsporný zdroj světla. Hlava a základna LED stolní lampy jsou bílé, pouze flexibilní rameno mezi nimi jsou chromované, což tvoří příjemný kontrast ve vzhledu. Pokud jde o funkčnost, flexibilní rameno zajistí, že můžete pohybovat plochou, kruhovou hlavou svítilny, jak je požadováno, a dokonce vytvořit nepřímé osvětlení. Páčkový přepínač pro pohodlnou obsluhu je umístěn přímo na základně LED stolní lampy Milow.

799 Kč
-44%

Lindby Bankéřská lampička Selea s bílým stínidlem

Klasická bankéřská lampička Seleca s moderním charakterem U této bankéřské lampičky se jedná o stolní lampičku s klasickým vzhledem. Stolní osvětlení tohoto druhu je známé již od prvních desetiletí 20. století. Etablovalo se ve finančních centrech na Wall Streetu a získalo si kultovní status jako bankéřská lampička a jeho popularita mezi znalci prakticky neklesá. Také tento model z řady Selea neunikne zvláštní nostalgii, ale vypadá trochu moderněji s opálovým bílým sklem a konstrukcí v saténovém niklu. Délka přívodního kabelu je 180 cm a spínač je umístěn v přívodním kabelu. Lampička může být osazena žárovkou E27 podle vašeho výběru a zejména věrnou stylu s LED žárovkami s nízkou spotřebou energie, které vypadají velmi podobně jako klasická žárovka.

1 299 Kč
-30%

Lindby Dřevěná lampa na psací stůl Shivanja se stínidlem

Atraktivní dřevěná lampa na psací stůl Shivanja s bílým kovovým stínítkem Pokud máte obytné prostory vybavené v moderním nebo skandinávském venkovském stylu, pak světla s dřevěnými prvky vždy představují pěkný doplněk. To platí zejména pro dřevěnou lampu na psací stůl Shivanja, která kombinuje kov s dřevem. Stínidlo a noha jsou vyrobeny z kovu s matně bílou povrchovou úpravou a rám je vyroben ze dřeva s povrchem jasanového dřeva. V ideálním případě umístěte lampu na psací stůl. Kabel je vybaven vypínačem a má moderní zebrovaný vzor, protože má černý a bílý opláštění.

1 449 Kč
-23%

Lindby Stolní lampa Otis v barvě staré mosazi

Výškově nastavitelná stolní lampa Otis s bílým stínidlem Tato stolní lampa působí velmi nostalgicky, má zahnutou konstrukci a lze upravovat její výšku. Stínidlo, spojené přes zahnutý prvek, posunujte po tyči nahoru nebo dolů, čímž lze upravit výšku v rozsahu od 45 cm do 60,5 cm. Nostalgický pocit do značné míry evokují zvláštní detaily a zakřivený tvar, stejně jako starožitný mosazný povrch, který byl použit na všechny kovové prvky. Pro pohodlné zapínání a vypínání se vypínač nachází na napájecím kabelu. Otis může být umístěn na příručním stolku nebo psacím stole, protože nabízí odpovídající jas pro pohodlnou atmosféru.

1 799 Kč