Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Stolní lampy
  4. Stolní lampy a lampičky s klipem
119 produktů

Philips LED světlo se svorkou Forys s baterií

LED lampa Forys s dobíjecí baterií a nabíjecím kabelem USBPřenosnou LED lampu Forys vybavenou svorkou lze flexibilně a nezávisle na síťové zástrčce připevnit na mnoho míst, ať už na desku stolu, na polici nebo na jakýkoli jiný kus nábytku. Je vybavena dobíjecí baterií, která zajišťuje dobu svícení až 30 hodin v závislosti na zvoleném jasu. Ten lze na lampě nastavit ve třech stupních. Svítidlo LED Forys nabízí vynikající kvalitu světla pro práci nebo čtení šetrné k očím.

1 099 Kč

Aluminor Mika Pince LED světlo stepdim černá

Aluminor Mika Pince LED světlo stepdim černá, Pracovna / kancelář, kov, ABS plast, 5W, K: 42cm

1 699 Kč

Aluminor Line LED světlo se svorkou

Funkční LED svítidlo Line pro osvětlení obrazovky, se vstupem micro USB Černé kovové svítidlo Line je v kanceláři, domácí kanceláři nebo na cestách mimořádně praktickým a prostorově úsporným zdrojem světla. Lampu Line lze připevnit k hornímu okraji obrazovky notebooku a osvětluje klávesnici a okolní pracovní plochu. Napájení přes USB je možné přímo z notebooku (kabel je součástí dodávky). Nastavit lze nejen jas a teplotu barvy (2 800 K až 5 300 K), ale také dosah vyzařování světla. Kromě toho lze nastavit časovač pro automatické vypnutí.

1 199 Kč

Aluminor Line LED světlo se svorkou

Funkční LED svítidlo Line pro osvětlení obrazovky, se vstupem micro USB Černé kovové svítidlo Line je v kanceláři, domácí kanceláři nebo na cestách mimořádně praktickým a prostorově úsporným zdrojem světla. Lampu Line lze připevnit k hornímu okraji obrazovky notebooku a osvětluje klávesnici a okolní pracovní plochu. Napájení přes USB je možné přímo z notebooku (kabel je součástí dodávky). Nastavit lze nejen jas a teplotu barvy (2 800 K až 5 300 K), ale také dosah vyzařování světla. Kromě toho lze nastavit časovač pro automatické vypnutí.

1 399 Kč

Näve Světlo se svorkou Mara nastavitelné kabel stříbrná

Näve Světlo se svorkou Mara nastavitelné kabel stříbrná, Pracovna / kancelář, železo, E14, 25W, L: 10.5 cm, K: 28cm

799 Kč

Näve Světlo se svorkou Mara nastavitelné kabel

Näve Světlo se svorkou Mara nastavitelné kabel, bílá, Pracovna / kancelář, železo, E14, 25W, L: 10.5 cm, K: 28cm

799 Kč

Näve Světlo se svorkou Mara nastavitelné kabel

Näve Světlo se svorkou Mara nastavitelné kabel, černá, Pracovna / kancelář, železo, E14, 25W, L: 10.5 cm, K: 28cm

799 Kč

Brilliant Stolní lampa Andres se svorkou

Brilliant Stolní lampa Andres se svorkou, ohebný krk nikl, Pracovna / kancelář, kov, plast, GU10, 3W, K: 37cm

724 Kč

Brilliant LED stolní lampa Adda se svorkou bílá 3 stupně dim

Brilliant LED stolní lampa Adda se svorkou bílá 3 stupně dim, Pracovna / kancelář, kov, plast, 7W, Energetická třída: F, K: 42cm

899 Kč

Brilliant Stolní lampa Andres se svorkou

Brilliant Stolní lampa Andres se svorkou, ohebný krk, černá, Pracovna / kancelář, kov, plast, GU10, 3W, K: 37cm

624 Kč

Orion LED světlo se svorkou Mira

Všestranná LED lampa Mira v moderním niklovém provedeníOhebný husí krk a všestranně připojitelná svorka činí ze stolní LED lampy Mira mimořádně flexibilní zdroj světla, který se skvěle hodí na pracovní stůl nebo ke čtení v obývacím pokoji. Povrch v barvě saténového niklu dokonale ladí s moderním nábytkem.

2 749 Kč
-9%

Lindby Ailina LED stolní lampa

Bílé LED svítidlo Ailina s kulatým stínidlem a dotykovým stmívačemToto svítidlo se hodí na stůl nebo na polici a je pevně připevněno k příslušnému předmětu pomocí svěrné základny. Světelnou hlavu lze nastavit podle potřeby, takže s tímto svítidlem LED můžete vždy vytvořit správný světelný obrazec. Bílý povrch zajišťuje nadčasový vzhled a svítidlo s LED svorkami působí i celkově velmi elegantně a velmi dobře doplňuje moderní nábytek jak po praktické, tak po vizuální stránce. Díky funkci stmívání dotykem lze v případě potřeby nastavit jas svítidla Ailina ve třech krocích

999 Kč

Globo LED světlo se svorkou Serpent

Globo LED světlo se svorkou Serpent, flexibilní rameno, Obývací pokoj / jídelna, železo, akryl, 3W, K: 48cm

799 Kč

Brilliant Moderní LED světlo se svorkou LEO v bílé barvě

Důmyslné LED svítidlo LEO v jasných barvách Svítidlo Leo je mimořádně praktické, protože jej lze připevnit kamkoli, kde je potřeba jasné LED světlo. Ať už u stolu pro dostatek světla pro psaní, na polici k osvětlení něčeho nebo na posteli, aby bylo možné lépe číst – klip Leo se ideálně používá všude a energeticky úsporný světelný zdroj LED se postará o zbytek snížit potřebu dítěte Aby byla svěrací lampa Leo nepostradatelná. Zástrčka s integrovaným vypínačem je dlouhá 140 centimetrů.

474 Kč
-15%

Euluna Svítilna s klipem Clampspots Flex pohyblivé rameno

Svítidlo Clampspots Flex – flexibilní osvětlení s šarmemKdekoli je potřeba dodatečné světlo, svítidlo Clampspots Flex je vždy připraveno k použití. Ať už jako doplňkové světlo pro čtení, pro kreativní ruční práce nebo dokonce pro hraní v dětském pokoji – s moderním svítidlem s kleštěmi lze světlo kdykoli připevnit na police, stoly nebo dokonce na postel. Díky flexibilnímu ramenu svítidla lze světelný paprsek také pohodlně nasměrovat pro maximální mobilitu.

1 099 Kč

Briloner LED světlo se svorkou Servo stmívatelné

Diskrétně navržené svítidlo Servo LED s nastavitelnou barvou světla a tříúrovňovou technologií stmívání Diskrétní a jednoduchý design svítidla Servo LED umožňuje kombinovat svítidlo nejen s moderním stylem vybavení, ale také s nábytkem v nadčasovém nebo klasickém stylu. Svěrná základna se šroubovou svorkou umožňuje připevnit svítidlo LED na stůl nebo polici. Díky otočnému a flexibilně nastavitelnému stínidlu lze dokonale přizpůsobit dopad světla individuálním nastavením. Pomocí dvou dotykových spínačů na hlavě svítidla lze volit barvu světla mezi teplou bílou a denním světlem a v případě potřeby lze také ve třech krocích ztlumit jas. Kromě toho lze poslední nastavení světla uložit pomocí integrované paměťové funkce. – Jas stmívatelný ve třech krocích pomocí dotykového spínače: 100 %, 50 % a 25 % – Teplota barev nastavitelná v krocích – teplá bílá a denní světlo

1 799 Kč

Lindby Rabea – LED svítilna s klipem v černé

Černá LED svítilna s klipem Rabea s flexibilním ramenem Svítilnu s klipem nepředčí snad žádný jiný typ svítilny ve flexibilitě a proměnlivosti. Kdykoli je potřebná na jiném místě, může být LED svítilna s klipem Rabea snadno odstraněna z dosavadního místa a přenesena. Svítilny s klipem jsou ideální především pro desky stolu nebo police, protože se jedná o místa, kde je často vyžadováno při čtení nebo práci fokusované světlo. Kromě toho může být světlo cíleně směrováno do bodu, který má být osvětlen, protože rameno svítilny je pružné v jakémkoli směru. Černý povrch není definován v žádném konkrétním stylu, ale může být také flexibilně kombinován s nejrozmanitějšími interiérovými styly. – šířka klipu 5 cm

1 199 Kč
-15%

Lindby LED svítilna s klipem Baris v černé

Svítidlo Baris s flexibilním ramenem a LED V mnoha situacích je člověk vděčný za světelný zdroj, který nemusí být namontován na pevném místě, ale lze jej pohybem ruky přemístit na jiné místo. To je charakteristická vlastnost svítidla Baris LED clamp. Díky svorce, která nahrazuje běžnou základnu stolní lampy, ji lze snadno připevnit na polici nebo stůl a zajistit tak spontánní světlo. Rameno pokryté silikonem lze ohýbat v libovolném směru, takže směr světla není téměř nijak omezen. Integrovaný je trvale instalovaný modul LED s teplou bílou barvou světla, který vytváří soustředěný světelný paprsek, jenž je užitečný například pro čtení nebo pro jemné opravy a ruční práce.

1 099 Kč
-8%

Lindby Genora světlo se skřipcem

Praktické upínací světlo Genora – ideální pro všestranné použití Svítidlo Genora boduje svým moderním designem v černé barvě a vhodností pro každodenní použití. Má malou svorku, pomocí které ji lze připevnit téměř všude a flexibilně ji tak používat v domácnosti. Další zajímavostí tohoto svítidla je pohyblivé rameno svítidla, které mu poskytuje dostatečnou flexibilitu, takže lze kdykoli změnit směr světla. Půlkulaté stínidlo je z vnitřní strany bílé a vždy zajišťuje cílené vyzařování.

1 099 Kč

Lindby Djamila LED světlo se svorkou

Praktické LED svítidlo Djamila na psací stůl a police, integrovaný vypínač v přívodním kabelu. Djamila má ohebné rameno, takže světlo lze namířit všemi směry. Tímto způsobem lze také vytvořit nepřímé světlo, ale LED svítidlo se svorkou je samozřejmě především praktickým doplňkem na psacím stole pro čtení. Pro bezpečnou stabilitu se světlo musí jednoduše připevnit k okraji stolu nebo k polici pomocí upínací patky. Pokud by se však požadované místo použití mělo změnit, máte možnost demontovat svítidlo pomocí dvou pohybů ruky a znovu jej připevnit na jiném místě. Vypínač je umístěn v přívodním kabelu a je rychle a pohodlně dosažitelný.

1 399 Kč
-44%

Lindby Svítilna s klipem Milow LED

Praktická LED svítilna s klipem Milow v bílé Díky funkci klipu lze svítidlo Milow připevnit k hraně stolu nebo použít na polici. Jsou místa, kde nelze svítilně poskytnout bezpečnou stabilitu nebo kde je prostě málo místa pro základnu. V tom případě je na místě zvážit pořízení LED svítilny s klipem, protože nabízí mnoho výhod. Svítilna s klipem Milow má zabudovány energeticky účinné LED a kulatá hlava svítilny vypadá ploše a minimalisticky. Flexibilní rameno navíc umožňuje naklápět světlo podle potřeby pro nastavení osvětlení. Páčkový přepínač je umístěn v přívodním kabelu.

499 Kč
-12%

TEMAR LIGHTING Světlo se svorkou Lolek

TEMAR LIGHTING Světlo se svorkou Lolek, flexibilní rameno, černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, plast, E14, 40W, L: 6.3 cm, K: 42cm

699 Kč
-7%

Euluna Malá svítilna s klipem Clampspots dubové dřevo

Svítidlo Clampspots – flexibilní zdroj světlaMalé svítidlo Clampspots přesvědčí designem a funkčností. Moderní vzhled s tělem ze světlého dubového dřeva a stínidlem z bílého kovu činí z malého svítidla ideální osvětlení, které se díky svému módnímu vzhledu hodí do mnoha moderních interiérů. Zároveň jej lze používat zcela flexibilně – stačí svítidlo nějak upnout a svítidlo Clampspots již poskytuje dostatečný jas, ať už pro čtení, nebo pro práci.

1 199 Kč
-7%

TEMAR LIGHTING Světlo se svorkou KM White

TEMAR LIGHTING Světlo se svorkou KM White, kabel a zástrčka, E14, Obývací pokoj / jídelna, ocel, plast, E14, 40W, L: 6.3 cm, K: 17cm

599 Kč

Nordlux Svlo se svorkou Photo hliník lesklý

Fotografická lampa s lesklým kovovým stínidlem z hliníku Praktická klipová lampa Photo poskytuje osvětlení na nejrůznějších místech. Ať už je připevněn k rámu postele v ložnici, připnut na polici v obývacím pokoji nebo v hobby místnosti – pomocí upínací lampy, která je vybavena 200 cm dlouhým kabelem se zástrčkou a vypínačem integrovaným do kabelu, světlem lze poskytnout rychle a snadno všude. Krásně navržené bodové světlo vyrobené z lesklého hliníku také vypadá skvěle.

674 Kč

Orion LED světlo se svorkou Mira nastavitelné

Orion LED světlo se svorkou Mira nastavitelné, zlatá, Pracovna / kancelář, ocel, akryl, 3W, K: 42cm

2 749 Kč
-11%

PRIOS Prios Harumi LED světlo se skřipcem

Plynule stmívatelné LED svítidlo Harumi s pohyblivým ramenem svítidla Harumi je malé svítidlo LED s upínáním, které je vybaveno vynikající technologií LED. Její svítidlo ve tvaru prstence má trvale instalované jasné LED diody, jejichž svítivost lze v případě potřeby individuálně regulovat. Toto úsporné svítidlo lze nabíjet pomocí kabelu USB a pomocí integrované svorky jej lze použít kdekoli je potřeba.

574 Kč
-19%

PRIOS Prios Harumi LED světlo se skřipcem

Jednoduché LED svítidlo Harumi s flexibilním ramenem, USB Svítidlo Harumi LED lze použít téměř všude, a proto jej lze flexibilně používat i v domácnosti. Jeho kruhová hlava a úzké, flexibilní rameno svítidla dominují modernímu designu, který velmi dobře ladí se současným designem interiéru. Tuto lampu lze nabíjet pomocí kabelu USB a je také plynule stmívatelná, takže vyhoví všem potřebám.

524 Kč
-8%

PRIOS Prios Tamaveo LED světlo se skřipcem

Flexibilně nastavitelné upínací svítidlo Tamaveo LED s funkcí stmívání Upínací svítidlo Tamaveo LED boduje svým moderním designem v černé barvě a flexibilitou. Polohu ramene a hlavy svítidla lze snadno nastavit tak, aby světlo svítilo přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Svítidlo má integrovaný dotykový stmívač, kterým lze plynule regulovat jas. Barvu světla lze také regulovat od teplé bílé až po univerzální bílou.

2 199 Kč
-43%

Lindby Binera LED lampa se svorkou stmívatelná

LED klipové světlo Binera pro širokou škálu použití s funkcí stmívání Pokud je prostor na stole omezený, lze na okraj připevnit připínací světlo Binera LED, aby se ušetřilo místo, nebo se připevnit k dalšímu kusu nábytku v okolí a vyrovnat pomocí pružného ramene. LED stolní lampa poskytuje teplé bílé osvětlení, které lze přepnout na tři úrovně jasu pomocí integrovaného dotykového spínače. Lampu s praktickou svorkou na stůl lze použít ve studovně, ale lze ji také použít jako flexibilní přídavné světlo v obývacím pokoji nebo jako náhradu za noční lampu v ložnici.

624 Kč
-30%

Lindby Úzká LED svítilna s klipem Baris v bílé

Energeticky úsporné svítidlo Baris LED ve štíhlém provedení Stolní a stolní svítidla jsou praktickou záležitostí, ale někdy prostě není dostatek místa pro běžnou základnu. V takovém případě se doporučují svítidla se svorkami, která lze snadno a rychle připevnit k okraji stolu, police apod., kde jsou bezpečně upevněna a rozhodně se nepřevrátí. Tento příklad s vestavěným modulem LED se vyznačuje tenkým rámečkem a stejně diskrétní hlavou svítidla s malým průměrem. Pro optimální nasměrování světla lze tyč flexibilně nastavit ve všech směrech, ale konstrukce umožňuje i formy nepřímého světla, kdy je hlava svítidla nasměrována například ke stropu

899 Kč
-57%

Lucande Angelina svítidlo se svorkou

Stínidlo se svorkou Angelina s mosazným kovovým stínidlem Angelina je vhodná pro stoly v místní kanceláři nebo může být použita na jiných místech v obývacím prostoru. Lampu lze bezpečně a bezpečně připevnit na stůl pomocí svorkové nožky se šroubovacím uzávěrem a stínítko světla lze trochu natočit, aby se zlepšila orientace. Přepínač je umístěn v konektoru, takže můžete rychle zapnout a vypnout terminálové světlo. Opticky je skutečným dekorativním prvkem stínidlo ve tvaru poháru, který není černé jako rám, ale třpytí se mosaznými barvami, které vypadají velmi vznešeně a vytváří pozoruhodný kontrast. Skvělý doplněk do skandinávských zařízení.

724 Kč
-42%

Lucande Angelina svítidlo se svorkou

Černo-zlaté svítidlo se svorkou Angelina z kovu Angelina je velmi elegantní zdroj světla navržený tak, aby svíral okraje stolu, což umožňuje udržet ho v bezpečném sevření a umístit ho tam, kde není dost místa pro konvenční chodidlo. Rám je vyroben z kovu jako stínidlo, pouze vnitřní strana stínidla se barevně odlišuje, protože se třpytí zlatě, a tím přispívá ke zvláštnímu vzhledu, stejně jako k vřelému ovlivnění efektu světla. Štíhlé stínidlo tvaru poháru lze natáčet, což umožňuje jeho lepší nasměrování, a vypínač je umístěn na lampě, aby bylo možné svítidlo Angelina rychle rozsvítit a zhasnout.

799 Kč
-38%

Lindby Svítilna s klipem Triska ramenem satinovaný nikl

Štíhlá a funkční svítilna s klipem Triska pro flexibilní řešení osvětlení Tento praktický světelný zdroj zapůsobí štíhlými liniemi a velkou pružností díky flexibilnímu rameni. Pomocí jednoduchého mechanismu svorky lze bezpečně připojit svítilnu k okraji stolu nebo k poličce. Flexibilní svítilna je vyrobena z nekorodující, odolné nerezové oceli a je určena pro použití s žárovkou E27. Svítilna s klipem Triska má šňůrový vypínač pro jednoduché a snadné ovládání. Vzhled matného niklu nabízí modelu decentní design. Toto svítidlo je ideální pro soukromou pracovnu nebo jako přídavné osvětlení pro moderně zařízenou kancelář.

799 Kč
-47%

Lindby LED clip-on světlo Lionard

Atraktivní světlo clip-on Lionard s teplým bílým LED světlem Jednoduchým moderním vzhledem je stolní lampa LED Lionard vhodná pro mnoho účelů a rychle se stává nezbytným doplňkem moderního způsobu života. Úzká světelná hlava vede v prodloužení k rámu clip-on a světlo je ve středu obou opatřeno pružným prvkem, který umožňuje libovolně natáčet světelnou hlavu a tím optimálně přizpůsobovat podmínkám v místnosti. Spínač je umístěn na konci podlouhlého stínítka a lze jej proto rychle ovládat pro lokální zapnutí a vypnutí lampy. Za zmínku stojí samozřejmě integrovaná upínací patka se šroubovou svorkou, která nejen umožňuje stabilní a přesné upevnění, ale také umožňuje bezpečně a stabilně namontovat stolní lampu tam, kde není místo pro konvenční stojan. Může to být hrana stolu, ale také police, která může viset výše – díky konstrukci flex ramene to není problém, protože orientaci světla lze podle potřeby přizpůsobit situaci v místnosti. Teplé bílé LED diody však představují nejmodernější formu osvětlení, protože se vyznačují nejen velmi dlouhou životností, spotřebovávají málo energie, ale zároveň produkují poměrně jasné světlo, takže faktor energetické účinnosti velký význam.

899 Kč
-19%

PRIOS Prios Najari LED světlo se skřipcem

Plynule stmívatelné LED svítidlo Najari v černém provedení, s připojením USB a dobíjecí baterií Svítidlo LED Najari se představuje v černém provedení. Má štíhlé rameno svítidla, které lze flexibilně polohovat, a hlavu svítidla oválného tvaru. Trvale instalované LED diody jsou jasné a zároveň úsporné. V případě potřeby lze jas svítidla nastavit podle vlastních potřeb pomocí plynulého stmívače. Šířka upnutí 5 cm je dostatečná k tomu, aby bylo možné tuto lampu dobře upevnit na stůl, postel nebo jiný nábytek a aby svítila přesně tam, kde je to potřeba. Baterie se nabíjí přes USB připojení.

524 Kč