Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
3 produktů
-24%

Lucande Yekta LED oblouková stojací lampa

Oblouková LED stojací lampa Yekta v mosazné barvě v designovém tvaru, stmívatelná pomocí nožního spínačeEkta je moderní a na detaily zaměřený světelný objekt pro moderní interiéry, kde je každý pohyb dokonalý a kde je cítit na detaily zaměřený a promyšlený designový jazyk. Oblouková LED lampa se skládá z kulaté základny, obloukového rámu a moderního stínidla ve tvaru kruhu, které lze pomocí kloubů naklápět do stran. Stínidlo je vyvedeno v teplém mosazném tónu a příjemně uvolňuje vzhled svítidla. Pokud chcete regulovat jas svítidla, potřebujete pouze nožní spínač na přívodním kabelu, kterým můžete měnit svítivost ve třech krocích. třístupňové vypínání:Vypínač umožňuje zapínat a vypínat svítidlo obvyklým způsobem. Třístupňová technologie stmívání s integrovanou funkcí vypnutí umožňuje také několikanásobným stisknutím spínače snížit jas na tři různé úrovně: 100 %, 50 % a 15 %.

10 399 Kč
-11%

Lucande Yekta LED oblouková stojací lampa

Designová LED oblouková stojací lampa Yekta s černým povrchem, otočnou hlavou a funkcí stmívání pomocí vypínačeEkta je stojací lampa, která se díky svému designovému vzhledu s redukcí detailů dobře hodí do mnoha moderních prostředí. Povrch je vyveden v chladné a elegantní černé barvě, která působí stylově, a jinak se oblouková stojací lampa skládá ze tří částí. Nejprve se skládá z kulatého podstavce, pak ze zahnuté tyče a nakonec ze stínidla v moderním a jednoduchém kruhovém tvaru, které lze díky zabudovaným kloubům podle potřeby otáčet. Díky obloukovému tvaru lze lampu umístit zejména v obývacím pokoji v blízkosti pohovky a pomocí přepínače v přívodním vedení lze také regulovat jas LED diod ve třech stupních. třístupňové vypínání: Pomocí nožního spínače lze světlo zapínat a vypínat obvyklým způsobem. Díky technologii třístupňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také několikanásobným stisknutím spínače nastavit tři různé úrovně jasu: 100 %, 50 % a 15 %.

10 399 Kč
-7%

Lucande Virvera LED oblouková stojací lampa

Ušlechtilá oblouková LED lampa Virvera v moderním hávu – ideální jako osvětlení obývacího pokoje Virvera se svým filigránským, ale přesto expanzivním designem skvěle hodí do moderních obývacích pokojů. Povrch hliníkového rámu je černý, což působí nápadně a vytváří určitý chlad. Stínidlo má spíše podobu prstence, který lze otáčet, takže světlo z LED diod může svítit nejen směrem dolů a poskytovat dostatek světla pro čtení, ale může také směřovat ke stropu a plnit funkci reflektoru, což vytváří velmi příjemné a měkké světlo, které působí obzvláště útulně. Nožní spínač je umístěn v přívodním potrubí obloukové stojací lampy LED a vedle pohovky s moderním designem vypadá Virvera velmi elegantně a vznešeně

10 399 Kč