Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
94 produktů
-19%

Lucande Tjado LED stojací lampa plast kov

Štíhlá stojací lampa Tjado LED s funkcí CCT a stmívánímDoplňte svůj interiér touto stojací lampou. Barvu světla si můžete variabilně zvolit podle své nálady (2 700 K – 6 500 K). Pomocí dálkového ovládání můžete stojací lampu bez problémů zapnout nebo vypnout. Tato stojací lampa přesvědčí svým krásným designem, který se skvěle přizpůsobí každému prostředí. Dálkovým ovladačem lze stojací lampu ztlumit podle vaší nálady. Jedinečný zážitek z bydlení a stylový design charakterizují tuto stojací lampu od společnosti Lucande. Stojací lampa je v černé barvě. Krásná lampa má skvělý design a dodá vašemu domovu příjemný šmrnc. Zdařilé světlo lampy vyzdvihne to nejlepší v každé místnosti. Tato stojací lampa inspiruje svým atraktivním vzhledem i funkčností. – ovladatelná také prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android

3 799 Kč
-10%

Lucande Vlados stojací lampa

Hranatá designová stojací lampa Vlados ve tvaru rámu vyrobená ze železa se třemi konopnými provazy Stojací lampa Vlados v obývacím pokoji bezpochyby vyniká svým neobyčejným a jedinečným designem. Skládá se z jakési klece nebo rámu, který je vyroben z černé oceli a je vertikálně vyrovnaný. Od zásuvky až po objímky jsou připevněny konopné provazy, které vytvářejí atraktivní kontrast ke kovovému rámu s černým povrchem. Lze je libovolně obtočit kolem rámu, což samozřejmě umožňuje vytvořit individuálnější vzhled. Významnou roli při určování vzhledu hrají také samotné žárovky, které by měly být vhodně zvoleny a v ideálním případě by měly mít skleněnou baňku, jako je tomu u klasických žárovek, které jsou dnes z velké části nahrazovány LED žárovkami, protože vypadají podobně, ale jsou mnohem účinnější

4 399 Kč
-26%

Lucande Xalia LED stojací lampa

Stmívatelná stojací lampa LED Xalia s nožním spínačem Moderní a elegantně zakřivená stojací lampa Xalia je vybavena teplými bílými vyzařujícími LED diodami. Ty jsou umístěny na jedné straně hliníkové lišty a bezpečně ukryty pod bílým silikonovým krytem. Silné světlo svítidla Xalia lze pohodlně ztlumit ve třech krocích. K tomu stačí několikrát stisknout nožní spínač, který je připojen k přívodnímu kabelu. S každým přepnutím se intenzita světla postupně mění ze 100 na 100 na slabých 15 %, dokud úplně nezhasne u posledního spínače. Protože svítidlo není vybaveno paměťovou funkcí, obnoví se plný výkon při každém dalším zapnutí. Xalia jako volně stojící LED svítidlo je ideální pro moderní doplňkové osvětlení. Díky možnosti stmívání lze náladu a atmosféru upravovat podle okolností.

6 499 Kč
-4%

Lucande Kamari LED stojací lampa antracit čtecí

Stojací lampa LED Kamari v antracitové barvě v moderním designu se stmíváním a funkcí CCT Pokud hledáte stojací lampu LED, která má zvláštní vzhled a praktické funkce, Kamari vás nezklame. Je vyroben ze železa a plastu a je vyveden v decentní antracitové barvě. Její stínidla ji dělají výjimečnou. Ty se skládají z obdélníkových štíhlých prvků, které jsou pohyblivé, a umožňují tak flexibilní vyrovnání. Kromě toho je vybaven kompaktní lampičkou na čtení, která při večerním čtení knih zajistí správné osvětlení. Stojací lampu Kamari LED lze také stmívat pomocí přepínače na tyči a měnit barvu světla z teplé bílé na denní.

9 899 Kč
-29%

Lucande Jinda stojací lampa

Dřevěná stojací lampa Jinda se šedým sametovým stínidlem Tato stojací lampa je ideální pro použití v obytných a spacích prostorech, přičemž okolní světlo je vždy krásně tlumené a velmi jemné, pouze světlo bez překážek uniká dolů a může tam nabídnout odpovídající světelný výkon. Stínidlo je vyrobeno z krásného šedého sametu, základna a rám jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva a vytvářejí krásný, ale harmonický kontrast. Design kombinuje jasný, zcela tradiční jazyk forem s netradičními detaily. Například je zde chromovaný prsten, který obklopuje černou látkovou šňůru. Dřevo stojací lampy Jinda je označeno pečetí FSC, což znamená udržitelné obhospodařování lesů. Celkově je výsledkem společně s textilem velmi přirozený vzhled, ve kterém je znovu interpretován skandinávský komfort. Pokud umístíte Jindu do svého obývacího pokoje doma, budete obklopeni zvláštním stupněm pohodlí – efekt, který lze posílit výběrem světelného zdroje. Existují například lampy s technologií stepdim, u nichž se ze spínače stává vícestupňový stmívač, nebo ty, jejichž barva světla je navržena tak, aby byla mimořádně teplá, takže se budete cítit obzvláště pohodlně.

4 399 Kč
-20%

Lucande Diborah stojací lampa

Výrazná stojací lampa Diborah se skleněnými koulemi v kouřově šedém vzhleduVáš interiér by neměl postrádat ani tuto stojací lampu. Lampa se snadno ovládá pomocí vypínače a skvěle zapadne do vašich místností. Je vybavena objímkou G9. Zdařilý design a skvělý zážitek z bydlení charakterizují tuto stojací lampu ve značkové kvalitě Lucande. Stojací lampa se dokonale začlení do stylu vašeho interiéru a vytvoří příjemnou, útulnou atmosféru, je provedena v šedé barvě a díky svému krásnému vzhledu ladí téměř s každým prostředím a vytváří skvělý pocit z bydlení. Dokažte svůj smysl pro úspěšné zařizování nábytku touto lampou.

5 799 Kč

Lucande Yekta LED oblouková stojací lampa

Oblouková LED stojací lampa Yekta v mosazné barvě v designovém tvaru, stmívatelná pomocí nožního spínačeEkta je moderní a na detaily zaměřený světelný objekt pro moderní interiéry, kde je každý pohyb dokonalý a kde je cítit na detaily zaměřený a promyšlený designový jazyk. Oblouková LED lampa se skládá z kulaté základny, obloukového rámu a moderního stínidla ve tvaru kruhu, které lze pomocí kloubů naklápět do stran. Stínidlo je vyvedeno v teplém mosazném tónu a příjemně uvolňuje vzhled svítidla. Pokud chcete regulovat jas svítidla, potřebujete pouze nožní spínač na přívodním kabelu, kterým můžete měnit svítivost ve třech krocích. třístupňové vypínání:Vypínač umožňuje zapínat a vypínat svítidlo obvyklým způsobem. Třístupňová technologie stmívání s integrovanou funkcí vypnutí umožňuje také několikanásobným stisknutím spínače snížit jas na tři různé úrovně: 100 %, 50 % a 15 %.

13 799 Kč
-15%

Lucande Yekta LED oblouková stojací lampa

Designová LED oblouková stojací lampa Yekta s černým povrchem, otočnou hlavou a funkcí stmívání pomocí vypínačeEkta je stojací lampa, která se díky svému designovému vzhledu s redukcí detailů dobře hodí do mnoha moderních prostředí. Povrch je vyveden v chladné a elegantní černé barvě, která působí stylově, a jinak se oblouková stojací lampa skládá ze tří částí. Nejprve se skládá z kulatého podstavce, pak ze zahnuté tyče a nakonec ze stínidla v moderním a jednoduchém kruhovém tvaru, které lze díky zabudovaným kloubům podle potřeby otáčet. Díky obloukovému tvaru lze lampu umístit zejména v obývacím pokoji v blízkosti pohovky a pomocí přepínače v přívodním vedení lze také regulovat jas LED diod ve třech stupních. třístupňové vypínání: Pomocí nožního spínače lze světlo zapínat a vypínat obvyklým způsobem. Díky technologii třístupňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také několikanásobným stisknutím spínače nastavit tři různé úrovně jasu: 100 %, 50 % a 15 %.

9 899 Kč
-23%

Lucande Taylan stojací lampa železo

Stojací lampa Taylan v mosazné barvě s mléčným stínidlemTato stojací lampa nejenže vnese světlo do tmy, ale také dekorativně vylepší váš interiér. Model Taylan lze bez problémů zapnout a vypnout vypínačem, obohatí váš osobní koncept vybavení atraktivním designem, který se vrací k Ingo Thielemu, a je v mosazné barvě. S touto lampou se rozhodujete pro vynikající kvalitu značky Lucande. Do objímky je třeba použít žárovky s paticí G9. Vytvořte si s touto lampou příjemnou atmosféru u vás doma.

3 599 Kč
-30%

Lucande Kellina stojací lampa v černé barvě

Designová stojací lampa Kellina v tmavém vzhleduTato stojací lampa se prezentuje moderním designem a vypadá velmi dobře v moderním prostředí. Byla vyrobena ze železa a pokryta pískově černou povrchovou úpravou. V popředí jejího vzhledu je dvojité stínidlo se zaobleným tvarem směrem dolů. Díky stínidlu vyzařuje světlo bez oslnění, takže je tato lampa vhodná pro různé účely. Může se dobře vyjímat ve vašem vlastním obývacím pokoji i v komerčních prostorách a vypadá jako stylový bytový doplněk, i když je vypnutá.

3 599 Kč

Lucande Kellina stojací lampa v bílé barvě

Elegantní stojací lampa Kellina v hladké bílé barvěStojací lampa Kellina se představuje v decentní povrchové úpravě a s rozsáhlým dvojitým stínidlem, které okamžitě upoutá pozornost. Vypadá jako skutečný designový kousek a lze ji použít jak ve vlastních čtyřech stěnách, tak v hotelovém či gastronomickém sektoru. Rám a kulatá základna ze železa poskytují stabilní oporu, zatímco mírně dolů prohnuté stínidlo působí jako elegantní poutač a dělá z tohoto svítidla výjimečný bytový doplněk. Uživatel může svítidlo osadit jakoukoli vhodnou žárovkou E27, přičemž světlo je vyzařováno převážně směrem dolů, aby se minimalizovalo riziko oslnění.

4 399 Kč
-19%

Lucande Oblouková stojatá lampa Nevika

Elegantní obloukové stojaté svítidlo Nevika s bílým textilním stínidlem Kovový korpus lampy Nevika je chromovaný a kulaté stínidlo je vyrobeno z harmonicky bílé textilie. To vytváří nádherně měkké, útulné večerní světlo. Může být použito místo hlavního osvětlení, pokud na prvním místě není absolutní jas, ale spíše příjemný světelný efekt. Díky tvaru oblouku svítidlo dosáhne i do vzdálenějších míst a výšku a orientaci lze variabilně nastavit na třech úrovních. Základna lampy má obdélníkový tvar, který podtrhuje moderní styl této svítilny. Stojatá lampa Nevika je ovládána nožním vypínačem.

8 799 Kč
-43%

Lucande Linnard stojací lampa ze železa

Stojací lampa Linnard z černého železa s kruhovým designovým prvkemLinnard má neobyčejný design a poskytuje útulné akcentní osvětlení v obývacím pokoji nebo ložnici. Stojí na kulaté základně, z níž vystupují dvě vzpěry a podpírají kruhový prvek, v němž jsou umístěny odkryté zásuvky. Tyto zásuvky lze osadit vhodnými světelnými zdroji, a pokud v tomto případě zvolíte žárovkové světelné zdroje, zvláštní vzhled lampy se ještě více zvýrazní. Stojací lampa Linnard je vybavena nožním spínačem, kterým ji lze snadno zapnout a vypnout. Nápad na výrazný vzhled lampy pochází od designéra Ingo Thieleho.

2 199 Kč
-42%

Lucande Sharvil stojací lampa ze železa a skla

Stylová stojací lampa Sharvil s oválným skleněným stínidlem s opálově bílým povrchem, exkluzivní designTato stojací lampa nabízí vynikající osvětlení vašeho interiéru. Model Sharvil lze snadno zapínat a vypínat pomocí vypínače, najde si místo v každé vaší místnosti a svým moderním designem, který se vrací k Ingo Thielemu, dotvoří váš osobní koncept vybavení. Svítidlo v sobě spojuje všechny vlastnosti a prvky, které charakterizují značku Lucande. Má patici E27. Model Sharvil je vyveden v barvě niklu a má tvarované skleněné stínidlo. Touto lampou dáte najevo svůj zájem o estetické vybavení.

3 899 Kč
-45%

Lucande Tornike stojací lampa

Působivá stojací lampa Tornike z matného černého železa s krokovým vypínačem Tornike kombinuje příjemné akcentní osvětlení a rozmanitý design. V jeho horní části se nachází zaoblený rám, v němž jsou proti sobě umístěny dvě zásuvky. Ty mohou být vybaveny vhodnými svítidly. Na kabelu je umístěn nožní spínač, kterým jej lze snadno zapnout a vypnout. Kvůli nerušenému výhledu na světelné zdroje se v tomto případě vyplatí použít žárovku. Ty mají speciální design, který dodává vnějšímu vzhledu lampy něco zvláštního. Stojací lampa Tornike je ideální pro akcentní osvětlení v obývacím pokoji nebo ložnici.

1 699 Kč
-36%

Lucande Sivanel stojací lampa se dvěma stínidly

Tmavá stojací lampa Sivanel se dvěma kulovými dvojitými stínidly Stojací lampa Sivanel okamžitě přitahuje zvědavé pohledy svým zvláštním designem. Má kulatou plochou základnu a štíhlý rám, který je zakončen dvěma kulovitými stínidly. Odstíny přinášejí zajímavý prvek, protože se skládají z tmavého vnějšího odstínu a zlatého vnitřního odstínu. Černá a zlatá barva působí kontrastně, a přesto spolu velmi dobře ladí a vnášejí do obytného prostoru určitou eleganci. Sivanel může obohatit nejen vlastní obývací pokoj, ale jistě najde uplatnění i v komerčním prostředí.

2 999 Kč
-7%

Lucande Pordis stojací lampa

Pordis textilní stojací lampa s bílým stínidlem a chromovaným, výškově nastavitelným podstavcem Tato stojací lampa se prezentuje v moderním a decentním vzhledu a je ideálním doplňkem do obýváků a ložnic. Stínidlo se směrem k vrcholu trochu zužuje a má bílý povrch, který vytváří krásné, příjemné světlo. Podstavec má teleskopický prvek, který umožňuje v případě potřeby nastavit výšku (129,5 cm – 155 cm). Kromě toho jsou noha lampy a tyč v lesklém chromu, což spolu s bílým stínidlem zajišťuje harmonický vzhled s mírným kontrastem.

3 599 Kč
-16%

Lucande Pordis stojací lampa

Štíhlá stojací lampa Pordis s výškově nastavitelným chromovým podstavcem a bílým textilním stínidlem Pordis je stojací lampa s ušlechtilým vzhledem, která je ideální pro zvýrazněné osvětlení v obýváku. Stínidlo je úzké, kulaté a je zhotoveno z bílé tkaniny, zatímco plochá noha a tyč jsou vyrobeny z chromovaného kovu. Kontrast mezi barvami je velmi harmonický a lze jej snadno kombinovat s moderními zařízeními. U podstavce se jedná o teleskopickou tyč, takže světlo se může výškově nastavit od 129,5 cm do 164,5 cm. Nejen v obýváku, ale také v ložnici, opravdu pěkný doplněk ke stávající atmosféře a zdroj s příjemným světlem!

2 999 Kč
-12%

Lucande Wibke stojací lampa v bílé barvě

Jednoduchá stojací lampa Wibke s bílo-zlatým stínidlem Štíhlí stojací lampa Wibke je poměrně jednoduchá, ale přesto velmi módní, inspirovaná skandinávským stylem. Barvy bílá, chrom a zlato velmi harmonicky spolupracují a vytvářejí lampu, která je vizuálně atraktivní, ale přesto decentní. Díky osvětlení orientovanému směrem dolů je stojací lampa Wibke ideální pro použití vedle vašeho oblíbeného křesla nebo gauče. Je zde praktické, že lampu lze rozsvítit a zhasnout pomocí vypínače, který je umístěn přímo na horní části stínidla.

2 099 Kč
-40%

Lucande LED stojací lampa Marija elegantní stříbrný vzhled

Harmonie stříbrné barvy: Stojací lampa Marija LED poskytuje elegantní osvětlení Jako štíhlá lampa je stojací lampa Marija dobrou volbou pro každého, kdo má rád moderní styl bydlení. Kulatý podstavec i zaoblená kovová lišta jsou ploché a stříbrné barvy, stejně jako prvek lampy. Obě jsou zakřivené v opačných směrech, což v místnosti vytváří příjemnou hloubku. Díky této kombinaci barev a tvarů podtrhuje stojací lampa LED Marija ušlechtilou atmosféru a neztrácí na působivosti, ani když se nepoužívá. Vysoce kvalitní vzhled je samozřejmě obzvláště účinný za soumraku a pozdě večer. Svítidlo lze stmívat ve třech krocích.

4 899 Kč
-38%

Lucande LED stojací lampa Parthena

Hranaté LED svítidlo orientované do stropu v niklovém provedení, stmívatelné s lampičkou na čtení Parthena je velmi moderní svítidlo orientované do stropu, které je vybaveno lampičkou na čtení, takže s touto formou osvětlení lze uspokojit dvojí potřebu. Na jedné straně máte krásné nepřímé světlo po příjemné hodiny a na druhé straně můžete také použít přímé světlo, které lze dobře využít ke čtení, například když večer po práci chcete sáhnout po své oblíbené knize a ponořit se do čtení. Je však třeba poznamenat, že oba hranaté prvky svítidla lze také podle libosti otáčet, takže jsou schopné poskytovat přímé světlo v obýváku nebo v ložnici. Téměř všechny prvky svítidla jsou rovné, což umožňuje jejich dokonalé začlenění do moderní atmosféry. Matně zbarvený niklový povrch je také moderním výrazem, a proto tento styl podtrhuje velmi atraktivním způsobem. Z funkčního hlediska je třeba věnovat pozornost pohyblivosti čtecího ramene a možnosti jeho optimálního nastavení. Kromě toho jsou dva samostatné vypínače umístěny přibližně uprostřed tyče, které také fungují jako stmívač, chcete-li nastavit jas teplých bílých LED.

6 999 Kč
-31%

Lucande LED stojací lampa Parthena

Elegantní stropní podložka Parthena LED s praktickou lampičkou na čtení, matná mosaz Parthena je krásným vizuálním doplňkem, který kombinuje klasické i moderní prvky. Stropní podložka LED má mimořádně lineární designový jazyk, ale zároveň povrch v teplém mosazném tónu, který je obvykle známý spíše z klasičtějších interiérů. Výsledkem je velmi individuální vzhled. Jeden světelný zdroj se dvěma hranatými prvky na horním konci slouží především k příjemnému nepřímému vyzařování světla pro příjemné chvíle, zatímco LED světlo na čtení lze podle potřeby natočit a pak poskytuje cílené světlo na čtení, které při prohlížení dobře uleví očím. Pro ještě větší pohodlí a možnosti designu lze obě světelné plochy v horní části samostatně otáčet. To znamená, že s těmito světelnými zdroji lze v případě potřeby vytvářet i přímé světlo. Dva spínače uprostřed tyče lze ovládat samostatně a jsou to zároveň stmívače, kterými lze regulovat jas. Opravdu skvělý světelný objekt, který je ideální jako doplňkové osvětlení v obývacím pokoji.

7 799 Kč
-37%

Lucande LED stojací lampa Marija

Štíhlá stojací lampa LED Marija kombinuje zlatou a stříbrnou barvu Stříbrný světelný prvek přitahuje pozornost stejně jako kovové stínidlo ve zlatém vzhledu. Kombinace obou prvků v jejich protichůdných zakřivených tvarech vytváří harmonický celkový vzhled moderní stojací lampy Marija. Podstavec tvoří kulatý stojan zlaté barvy, který je velmi plochý, a tak se doslova přitiskne k podlaze. Tato skutečnost, spolu se štíhlým, vzhůru směřujícím tvarem, ponechává doslova velký manévrovací prostor při jeho nastavování. Stojací lampa LED Marija poskytuje vhodné osvětlení v místnosti podle potřeby. Stojací lampu lze stmívat ve třech úrovních.

5 699 Kč

Lucande Ropina stojací lampa

Stojací lampa Ropina v jedinečném designu Stojací lampa Ropina upoutá pozornost svým zvláštním vzhledem, který se vyznačuje zajímavou kombinací materiálů. Stabilní rám je vyroben ze železa a má černou povrchovou úpravu. Kabel také dodává svítidlu osobitý vzhled. Zde byl zcela vynechán stínidlo, takže použitý osvětlovací prostředek je dobře viditelný ze všech stran a může nerušeně a rovnoměrně distribuovat své světlo v místnosti. Ropina je bezpochyby moderní světelný zdroj, který v divákovi zanechává velmi zvláštní dojem.

2 399 Kč
-13%

Lucande Medira stojací lampa

Dvoužárovková stojací lampa Medira ve skandinávském stylu s bílou povrchovou úpravou a zlatými stínidly Medira okamžitě přesvědčí provedením s omezením detailů a stylovým výrazem, takže jako stojací lampa opravdu dobře zapadá do skandinávských bytových stylů, ve kterých jsou zvláště oceňovány tyto vlastnosti – tj. absence zbytečných detailů a stylový celkový design s estetickými tvary. Dva shodně vypadající světelné zdroje lze nastavit podle potřeby pomocí flexibilních prvků v horní části lampy. Takto mohou dva lidé využít výhod lampy, která se v obýváku hodí jako světlo na čtení. Za tímto účelem mohou být obě světla také ovládána odděleně od sebe pomocí dvou vypínačů na stojanu lampy. Uvnitř jsou odstíny zlaté, což dokonale ladí s celkovým designem a také obohacuje světlo teplým tónem.

3 099 Kč
-30%

Lucande Auriane stojací lampa

Trojnohá stojací lampa Auriane s válcovým černým textilním stínidlem a tmavým ořechovým dřevem Auriane je stojací lampa, která vychází z trendy designu trojnohého stativu a je prvotřídním doplňkem s útulným vzhledem v moderních a skandinávských bytových stylech. Použité dřevo je ořech, který má tmavý, přirozený povrch a pochází z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem, jak je uvedeno v certifikátu FSC. Trojnohý stojan s křížícími se tyčemi je stylově doplněn černým stínidlem z tkaniny, které má atraktivní válcový tvar a s tmavým povrchem vytváří příjemné, tlumené světlo, které podtrhuje relaxační večerní hodiny, takže si můžete odpočinout a nechat si ještě jednou promítnout zážitky dne.

4 899 Kč
-29%

Lucande Stojací lampa Nordwin

Dvouzdrojová stojací lampa Nordwin s úzkými, podélnými stínidly v černé a zlaté Nordwin se velmi dobře přizpůsobuje obytnému prostoru a nabízí se jako nádherná stojací lampa pro čtení, která zahrnuje dva světelné zdroje, z nichž oba mohou být upraveny, protože jsou spojeny kloubem s korpusem. Design připomíná skandinávský styl, který je v současné době velmi oblíbený díky čistému tvaru a designově orientovanému řešení. Vnitřní strana stínidel je zlatá, takže světlo je vyzařováno teplým a útulným způsobem, vnějšek je černý, stejně jako korpus. Pohodlné ovládání nožním vypínačem na přívodním kabelu.

1 699 Kč
-12%

Lucande Angelina stojací lamp

Minimalistická stojací lampa Angelina v černé a mosazi – perfektní pro čtení Angelina je vynikající čtecí světlo pro obývací prostor a je podlahová lampa, která může být umístěna vedle pohovky. Nastavitelná hlava je úzká, kádinka ve tvaru a má matný povrch v mosazi, který je velmi elegantní a jemně se třpytí. Zbytek lampy je černý a opticky doplňuje obrazovku. Světlo se zapíná a vypíná pomocí vypínače chodidla a stojací lampa Angelina se díky jasnému designovému jazyku a stylovému výrazu dobře hodí ke skandinávským zařízením.

2 099 Kč
-11%

Lucande Nimbe LED stojací lampa

Stmívatelná LED stojací lampa Nimbe v černé barvě s odstínem Design této LED stojata lampa je extrémně moderní a především minimalistický. To znamená, že jej lze opravdu dobře kombinovat se všemi současnými a podrobnými životními styly. Plochá základna lampy je kulatá a černá, zatímco dvě tyče uspořádané k sobě navzájem tvoří rám a konstrukce končí nahoře ve stínítku ve tvaru prstence, které lze otočit. Je vybaven účinnými LED diodami a jasně svítí. V případě potřeby lze k regulaci jasu použít integrovaný dotykový stmívač. Kovový povrch je téměř úplně černý, pouze spoj na stínítku a malý prsten na základně jsou tónované zlatě a poskytují jemný, ale atraktivní kontrast.

5 999 Kč
-31%

Lucande Evory stojací lampa

Stojací lampa Evory zaujme svým květinovým vzhledem Evory je kovová stojací lampa se třemi lampami. Skládá se ze stabilní základny se třemi kovovými tyčemi. Tyto tyče jsou zdobeny jemnými listy a každý konec je zakončen sférickým stínidlem. Tyto stínidla jsou opatřena filigránovými vzory. Vzory jsou vytvořeny prostřednictvím vybrání v kovu. To nejen vytváří krásný celkový obraz, ale také zajišťuje skvělé světelné momenty. Díky tomu je Evory dokonalým doplňkem obývacího pokoje.

3 899 Kč
-14%

Lucande Stmívací stojací lampa Salome

Černá LED stojací lampa Salome se stmívačem a nastavitelnou teplotou barev Salome je LED stojací lampa, kterou lze dobře použít jako světlo na čtení. Pomocí dvou kloubů lze snadno nastavit směr světla a dva dotykové spínače na rámu lze použít ke stmívání i změně barvy světla. Obojí lze změnit ve čtyřech krocích. Světlo v teplé bílé barvě světla je tedy vhodné pro relaxaci a působí obzvlášť domácky, zatímco univerzální bílé světlo nebo světlo v barvě denního světla je vhodnější pro práci, pokud chcete zůstat dlouho vzhůru a soustředění.

3 599 Kč
-14%

Lucande Seppe LED stojací lampa

Stojací lampa LED Seppe v niklové barvě v moderním designu z hliníku a železa Stojací lampa LED Seppe je dokonalým společníkem, pokud jde o akcentní osvětlení obývacího pokoje. Svítidlo je v atraktivní barevné kombinaci černé a niklu a jeho tělo se skládá z kruhové základny, z níž vystupují tři vzpěry a podpírají stínidlo ve tvaru prstence. Uvnitř tohoto kroužku je trvale nainstalovaný modul LED, který lze stmívat. Pomocí dotykového spínače lze svítidlo zapínat a vypínat jako obvykle. Díky technologii třístupňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také několikanásobným stisknutím spínače nastavit tři různé úrovně jasu: 100 %, 50 % a 10 %. LED stojací lampa Seppe tak vždy vytváří dokonalé osvětlení a přepínač na jejím kabelu navíc umožňuje nekomplikované ovládání.

4 699 Kč
-24%

Lucande LED stojací lampa Maira

LED stojací lampa Mairia inspiruje nádhernými a zakřivenými tvary LED stojací lampa Mairia díky svému puristickému designu vypadá obzvlášť vznešeně. Tyto dva prvky ve tvaru vlny se navzájem skvěle doplňují a díky svému zaoblenému tvaru jsou hladké a harmonické. Prvky jsou vybaveny energeticky úspornými LED diodami, takže místnost je rovnoměrně osvětlena. Současně se vyzařuje teplé bílé světlo, které lze pomocí vypínače stmívat ve třech stupních. Díky tomu je Mairia ideální pro příjemné osvětlení v obývacím pokoji. Obzvláště dobře se integruje do moderního domu a je krásným poutačem pozornosti.

4 899 Kč
-32%

Lucande Bronwyn LED stojací lampa

Stmívatelná, zakřivená stojací lampa Bronwyn LED Stojací lampa Bronwyn LED se svými smyčkami po stranách vypadá jako ze zábavního parku. Lze také provést srovnání s uměleckým předmětem. Toto svítidlo se v moderním obývacím pokoji rozhodně neztratí. Kromě toho lze svítidlo pomocí spínače plynule stmívat.

4 399 Kč
-25%

Lucande Hylda LED stojací lampa v černé barvě

Matná černá stojací lampa LED Hylda v grafickém designu s třístupňovou technologií stmívání Díky grafickému designu a matně černé povrchové úpravě je podlahová lampa Hylda LED moderním zdrojem světla, který se vyznačuje nepřímým a velmi příjemným světelným zářením. LED diody vyzařující teplé bílé světlo byly umístěny do protilehle uspořádaných kovových rámů z hliníkových profilů na vnitřní straně. Saténový kryt zajišťuje velmi homogenní světelný obraz, takže celý povrch rovnoměrně svítí a vytváří se efekt osvětlení bez oslnění. 3krokové ztlumení + vypnutí: Pomocí spínače je možné světlo zapínat a vypínat jako obvykle. Díky technologii tříúrovňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také stmívat na tři různé úrovně jasu opakovaným stisknutím spínače: 100%, 50% a 10%.

5 199 Kč
-11%

Lucande Viyan stojací lampa se skleněným balónem

Krásný objekt vintage s zářícím skleněným balónem: stojací lampa Viyan v černé a kouřově šedé barvě Pokud dáváte přednost zařízení ve stylu vintage, jistě také přijdete na chuť této stojací lampy, která není složena z obyčejného stínidla a klasického rámu, ale její součástí je kouřově šedý tónovaný skleněný balón, který zajišťuje zvláštní vzhled. Pod ním je také černý kulatý kovový rám, který doplňuje vzhled ve správném stylu. Žárovka E27, která je v rustikálním stylu, je skvělým způsobem, jak doplnit vzhled velmi elegantním způsobem s určitým nostalgickým charakterem.

6 199 Kč