Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
288 produktů

Lindby Stojací lampa Zera

Elegantní stojací lampa Zera pro krásné osvětlení obývacího prostoru Vizuálně působí lampa Zera minimalisticky a zároveň trochu nostalgicky. To druhé lze přičíst skutečnosti, že povrch byl opatřen starobylou rezavou povrchovou úpravou. Ta příjemně kontrastuje se zlatým stínidlem uvnitř, které vyzařuje teplé světlo a vnáší tak do místnosti více útulnosti.

2 099 Kč
-15%

Lindby Birta stojací lampa s poličkou

Stojací lampa Birta ze dřeva s praktickými policemi Stojací lampa Birta svým tvarem připomíná polici a přesvědčí praktickými policovými prvky. Stojací lampa je doplněna černým tělem na horní straně, které obsahuje světelný zdroj. Lampa Birta je vyrobena ze dřeva a díky svému lineárnímu a modernímu designu se hodí do mnoha obytných prostředí. Je ideální jako zdroj světla do obývacího pokoje, kanceláře nebo předsíně. Stojací lampa se zapíná a vypíná pomocí vypínače integrovaného v kabelu. Na policích najdou své místo například knihy, dekorace nebo rostliny. Ve stojací lampě Birta jsou dovedně zkombinovány všechny vlastnosti a zvláštnosti, které tvoří značku Lindby. Je vhodná pro použití žárovek s paticí E27.

2 199 Kč
-19%

Lindby Josefin LED stojací

Stojací lampa Josefin LED s lampičkou na čtení a integrovaným stmívačemVašem interiéru by neměla chybět ani stojací lampa Josefin LED. Tento model díky krásnému designu doplňuje koncepci osobního vybavení a je také dokonalým dekorativním prvkem ve vypnutém stavu. Díky teplé bílé barvě světla vytváří stropní svítidlo příjemnou atmosféru. Pomocí vypínače na rámu lze svítidlo Josefin bez námahy zapínat a vypínat a lze také regulovat jeho jas. Stropní reflektor a malé světlo na čtení lze ovládat samostatně. V tomto svítidle se spojují všechny vlastnosti a speciální funkce, které charakterizují značku Lindby. Model Josefin poskytuje krásný vzhled a obohacuje obytný prostor.

2 499 Kč
-14%

Lindby Josefin LED stojací

Stojací lampa Josefin LED s lampičkou na čtení a integrovaným stmívačemVašem interiéru by neměla chybět ani stojací lampa Josefin LED. Tento model díky krásnému designu doplňuje koncepci osobního vybavení a je také dokonalým dekorativním prvkem ve vypnutém stavu. Díky teplé bílé barvě světla vytváří stropní svítidlo příjemnou atmosféru. Pomocí vypínače na rámu lze svítidlo Josefin bez námahy zapínat a vypínat a lze také regulovat jeho jas. Stropní reflektor a malé světlo na čtení lze ovládat samostatně. V tomto svítidle se spojují všechny vlastnosti a speciální funkce, které charakterizují značku Lindby. Model Josefin poskytuje krásný vzhled a obohacuje obytný prostor.

2 899 Kč
-15%

Lindby Nimbora stojací lampa

Úzká stojací lampa Nimbora se skleněným stínidlem Stojací lampa Nimbora se skládá z úzkého kovového rámu a dekorativního skleněného stínidla v kouřovém vzhledu. I ve vypnutém stavu je stojací lampa dekorativním prvkem pro vaše vlastní čtyři stěny a lze ji ideálně použít jako zdroj světla do obývacího pokoje, jídelny nebo i na chodbu. Lampa Nimbora se zapíná a vypíná nožním spínačem a je vybavena paticí E27. Díky průhlednému skleněnému stínítku nabízí využití dekorativního světelného zdroje. Nimbora je stojací lampa značky Lindby, která se vyznačuje jedinečným zážitkem z bydlení a promyšleným designem

2 199 Kč
-7%

Lindby Hinay textilní stojací lampa černá/zlatá

Textilní stojací lampa Hinay s otočným stínidlem Stojací lampa Hinay navozuje útulnou atmosféru. Hodí se téměř ke každému nábytku a díky svému krásnému designu obohatí váš pokoj. Stojací lampu můžete snadno zapnout a vypnout pomocí vypínače. Nechte se přesvědčit vysokou kvalitou a vynikajícím designem značky Lindby. Model Hinay má barevné provedení černá a zlatá. Do objímky je třeba použít žárovky s paticí E27. Skvělý vzhled lampy dodá každé místnosti krásnou atmosféru, která může prakticky ladit s vašimi již existujícími dekorativními prvky.

1 299 Kč
-12%

Lindby Ismene stojací lampa s otočným ramenem

Stojací lampa Ismene s látkovým stínidlem a otočným ramenemStojací lampa Ismene se skvěle hodí i do vašeho interiéru. Stojací lampu lze snadno zapnout a vypnout pomocí vypínače integrovaného v kabelu. Svým skvělým vzhledem účinně dotváří koncept vybavení jakéhokoli prostoru. Rám lampy má bronzovou barvu, zatímco látkové stínidlo je bílé. Vytváří tak atraktivní barevný a materiálový kontrast. Ismene je vybavena objímkou E27. Díky otočnému rameni lze světlo nasměrovat přesně tam, kam je potřeba. Ve značkové kvalitě Lindby je stojací lampa symbolem vkusného designu a skvělého zážitku z bydlení. Stylový design lampy dodá všem místnostem útulnou atmosféru.

2 099 Kč

Lindby Jemma LED stojací lampa minimalistická RGB

RGB LED stojací lampa Jemma – ideální pro umístění do rohů a krásné dekorativní světlo v jasných barvách Jemma přesvědčí minimalistickým designem i mimořádným světelným efektem a je světelným zdrojem, který vypadá naprosto skvěle v puristických interiérech. Stojací lampa s RGB LED se skládá pouze ze tří tyčí – svislého světelného prvku a dvou prvků uspořádaných v pravém úhlu a vodorovně na podlaze, které tvoří základnu lampy. Stojanovou lampu lze obzvláště dobře umístit do rohu, kde pak vytváří nepřímé světlo v jasných barvách směřující ke stěně, které přesvědčí svými zvláštními efekty na celé čáře a díky němuž vypadá každodenní život a večer hned o něco barevněji. LED diody lze ovládat přiloženým dálkovým ovladačem a jejich jas lze také ztlumit.

3 099 Kč

Lindby Zurani LED stojací lampa s funkcí RGB

Stmívatelná stojací lampa Zurani LED s funkcí změny barvy a různými úrovněmi rychlosti Stojací lampa Zurani LED je skutečně všestranná, protože nabízí mnoho funkcí a vlastností. Pomocí dodávaného dálkového ovládání lze teplou bílou barvu světla přepínat na 15 dalších barev. Svým individuálním světlem tak vyhoví každé náladě. Díky integrovanému nožnímu spínači jej lze také běžně zapínat a vypínat. Stínidlo má třpytivý efekt, který vypadá mimořádně moderně, i když se svítidlo nepoužívá. Technické údaje: – stmívatelné pomocí dodávaného dálkového ovládání – teplá bílá barva světla 15 dalších barev světla – 4 režimy změny světla: Flash/Strobe/Fade/Smooth – různé rychlosti změny světla (od změny podobné blesku až po pomalé blednutí barev) – integrovaný nožní spínač Speciální funkce: glitter efekt

2 599 Kč
-19%

Lindby Elira stojací lampa

Třílampový stojací svítidlo Elira z černého kovu s tenkým drátěným rámemS touto stojací lampou budete vždy zcela trendy. Výjimečný vzhled nenápadně zapadne do každé místnosti a zároveň poskytne útulné světlo pro skvělou atmosféru. Stojací lampu lze snadno zapnout nebo vypnout vypínačem a je vyrobena ze železa. Lze ji dokonale začlenit do každého interiéru a vytvoří skvělý šmrnc. Lampa má patici E27. Spojuje v sobě všechny vlastnosti a speciální prvky, které charakterizují značku Lindby. Stojací lampa má černou barvu. Udělá vám radost a lze ji harmonicky začlenit do mnoha dekorativních stylů. Tato stojací lampa dodá vašemu domovu útulnou atmosféru.

2 099 Kč

Lindby LED stojací lampa Aras s lampou na čtení

Chromovaná stojací lampa LED Aras s pohyblivou lampičkou na čtení a dvěma stmívačiAras má díky chromovanému povrchu mimořádně moderní vzhled a je zdrojem světla, který je vždy užitečným doplňkem obývacího pokoje. Reflektor lze použít například v případě, že chcete obzvláště útulné světlo, které do místnosti proniká nepřímo a rozptýleně. V takovém případě můžete jednoduše vypnout hlavní osvětlení a oddat se příjemnému světlu stojací lampy Aras LED. Může se však stát, že se po nějaké době přece jen rozhodnete vzít do ruky svou oblíbenou knihu. V takovém případě samozřejmě není reflektor dostatečně zaostřený a je vhodné doplnit jej lampičkou na čtení, která je umístěna ve střední výšce rámu a jejíž rameno lze posouvat nahoru a dolů. Pro optimální nastavení svítivosti je stojací lampa LED vybavena také dvěma stmívači, které lze ovládat plynule a odděleně od sebe.

3 899 Kč
-40%

Lindby Sarinio stojací lampa

Tmavá stojací lampa Sarinio s pěti světelnými zdroji v zakřiveném designu Stojací lampa Sarinio zaujme svým designovým vzhledem v klasické černé barvě, který v místnosti okamžitě vynikne, a potěší stylově zakřivenými rameny lampy. Tato stojací lampa má kulatý podstavec z černého mramoru, který jí dodává potřebnou stabilitu a lichotí designu. Pět stínidel se otevírá směrem dolů a na vnitřní straně je zdobí zlatá povrchová úprava, která vyzařovanému světlu dodává mimořádně teplý akcent. Stojací lampa Sarinio může sloužit jako praktická lampa na čtení nebo jako elegantní doplňkové osvětlení – optimální pro použití v moderně zařízeném obývacím pokoji.

3 399 Kč
-20%

Lindby Herry stojací lampa s látkovým stínidlem

Stativová stojací lampa Herry s textilním stínidlem a kovovým rámemS touto stojací lampou vytvoříte ve svém interiéru skvělé světelné akcenty. Lampu lze snadno ovládat pomocí kabelového spínače. Díky svému krásnému designu se ideálně hodí do všech obývacích pokojů a vytvoří útulnou atmosféru. Lampa se úspěšně začlení do každého stylu interiéru a vytvoří nádhernou atmosféru. Má černou barvu. Stojací lampa je vybavena zásuvkou E27. U této stojací lampy se můžete spolehnout na vynikající kvalitu značky Lindby. Díky svému vynikajícímu vzhledu se stojací lampa sladí s téměř jakýmkoli prostředím a vytvoří útulný pocit z bydlení. Dokažte svůj smysl pro úspěšné zařizování nábytku touto stojací lampou.

3 099 Kč
-9%

Lindby Venora stojací lampa stínidlo bambus 1zdroj

Stojací lampa Venora se světlým bambusovým stínidlem Tato stojací lampa představuje design osvětlení v jeho nejatraktivnější podobě. Venora se snadno zapíná a vypíná pomocí nožního spínače. Díky svému atraktivnímu vzhledu doplňuje koncept osobního vybavení a po vypnutí může sloužit i jako dekorace. Ve stojací lampě jsou dovedně zkombinovány všechny kvality a přednosti, které s sebou značka Lindby přináší. Rám tvoří železo, stínidlo bylo vyrobeno z bambusu. Díky kombinaci moderních i přírodních materiálů a barev vytvoří Venora v obývacím pokoji nebo jídelně krásnou atmosféru. Je vybavena objímkou E27. S touto lampou budou vaše čtyři stěny ještě družnější a útulnější.

1 899 Kč
-22%

Lindby Yonah stojací lampa černá zlatá třínožka

Stojací lampa Yonah z textilu a kovu – ideální pro útulnou atmosféru v interiéruTato stojací lampa stylově doplní váš domov. Stojací lampu můžete snadno zapnout a vypnout pomocí vypínače. Pěkný vzhled lampy nenápadně zapadne do všech místností a zároveň poskytuje útulné světlo pro individuální atmosféru bydlení. Stojací lampa je ve zlaté a černé barvě. Krásná stojací lampa má skvělý design a dodá vašemu obývacímu pokoji příjemnou atmosféru. Lampa je vybavena zásuvkou E27. Stojí v kvalitě značky Lindby pro přesvědčivý zážitek z bydlení a vkusný design. Stojací lampa se skvěle hodí do každého stylu bydlení a může být nejen osvětlením, ale i skvělým dekorativním prvkem. Vytvořte si s touto lampou příjemnou atmosféru ve svém domově.

2 399 Kč
-27%

Lindby Stojací lampa Maple v dekoru listů

Atraktivní stojací lampa Maple s bílými listy Stínidlu této stojací lampy, která je kouzelným osvětlovacím objektem pro mladé obývací prostory, dominuje vzhled javorových listů. Jeden bílý list je umístěn vedle dalšího a vytváří se mnoho optických překryvů, které se také odrážejí ve světelném efektu, protože listy jsou někdy průsvitné, někdy hustší. To vytváří krásné odstíny, které vedou k větší útulnosti v obývacím pokoji. Bílý povrch listí přináší velmi harmonický celkový vzhled.

3 399 Kč

Lindby LED stojací lampa osvětlující strop Aras

Stropní podložka Aras LED s integrovanou lampou na čtení a dvěma nezávislými stmívačiAras je užitečným doplňkem obývacího prostoru. Kromě rozptýleného světla nabízí stropní svítidlo LED také zdroj světla s lampičkou na čtení, který poskytuje cílené světlo. To umožňuje přizpůsobit se různým situacím. Dva stmívače na rámu jsou zároveň spínači a zajišťují nejen plynulé nastavení jasu, ale lze je ovládat i nezávisle na sobě.

4 199 Kč
-25%

Lindby Mateja stojací lampa

Stojací lampa Mateja ve speciálním designu z černého kovuTato stojací lampa nejenže vnese světlo do tmy, ale také stylově vylepší váš interiér. Skvělý vzhled se dokonale hodí do každého interiéru a vydává krásné světlo pro individuální atmosféru bydlení. Lampu můžete pohodlně zapnout a opět vypnout pomocí vypínače. Lampa má povrchovou úpravu v černé barvě. V této stojací lampě se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lindby. Atraktivní stojací lampa vytváří skvělé osvětlení i útulnou atmosféru a je obohacením každého interiéru. Při výrobě je použit kov. V této lampě můžete použít žárovky s paticí E27. Díky svému krásnému vzhledu lampa ladí s každým interiérem a vytváří příjemnou atmosféru. Tato lampa splňuje všechny vaše požadavky na lampu v každém ohledu.

2 899 Kč
-20%

Lindby Tamira stojací lampa ratan 150cm černá

Stojací lampa Tamira z kovu a ratanu – rustikální trojnožka pro vnitřní použitíTato stojací lampa vytvoří ve vašem interiéru dekorativní světelné akcenty. Lampa se velmi snadno ovládá pomocí vypínače na kabelu. Vyznačuje se pěkným stylem a skvěle zapadne do každého prostoru. Krásná stojací lampa má nadčasový design a dodá vašemu domovu skvělou atmosféru. Stojací lampa je vybavena paticí E27. Má barevné provedení černá a dřevo. Rozhodněte se pro vynikající kvalitu od značky Lindby s touto stojací lampou. Váš interiér obohatí stojací lampa, která si rychle najde to správné místo. Zajistěte si s touto lampou dokonalé osvětlení vašich čtyř stěn.

3 099 Kč

Lindby Yaelle stojací lampa kov ratan výška 146cm

Ideální pro útulné akcentové osvětlení – stojací lampa Yaelle s ratanovým stínidlemTato stojací lampa šikovně doplní design vašeho interiéru. Lampu lze bez námahy zapnout nebo vypnout pomocí vypínače a svým přehledným vzhledem příjemně dotváří koncept vybavení každého obytného prostoru. S touto lampou se rozhodnete pro vynikající kvalitu značky Lindby. Lampa vytvoří skvělou atmosféru v každé místnosti a dodá vašemu interiéru příjemnou složku. Lampa má objímku E27. Je v barvě dřeva, potěší vás a lze ji snadno začlenit do různých stylů zařízení. Tato stojací lampa je nejen vynikajícím zdrojem světla, ale také skvělým dekorativním prvkem.

3 899 Kč
-7%

Lindby LED stojací lampa Eda se stmívačem

Elegantní stropní podložka Eda LED s užitečným čtecím ramenemStropní podložka LED vyzařuje světlo jako obvykle směrem vzhůru a vy tak získáváte nepřímé a útulné světlo – ideální pro relaxační večery doma. Naproti tomu čtecí rameno poskytuje cílené světlo, které je jasné jen místy, ale poskytuje dobré osvětlení na požadovaném místě. Proto si s Edou snadno poradíte v různých situacích a nebudete zklamáni ani při čtení napínavé knihy. Kromě toho jsou na rámu energeticky úsporné stropní pračky LED dva plynule nastavitelné stmívače, takže můžete optimálně měnit i jas jednotlivých světelných zdrojů. Skvělý doplněk obytného prostoru!

3 899 Kč

Lindby Soula stojací lampa látková Ø 40 cm

Výrazná stojací lampa Soula z plastu a textilu – třínohý společník do interiéru S touto stojací lampou budete vždy trendy. Stojací lampu lze intuitivně zapínat a vypínat pomocí vypínače. Skvělý vzhled nabízí mnoho možností použití a kombinací a lze jej efektivně začlenit do vašich místností. Lampa je v barvě dřeva. V této lampě můžete používat žárovky s paticí E27. Lampu lze dobře začlenit do jakéhokoli stylu interiéru a poskytuje útulnou atmosféru. S touto lampou se rozhodnete pro vynikající kvalitu značky Lindby. Celkový obraz vašeho interiéru dotvoří tato stojací lampa. S touto lampou budou vaše čtyři stěny ještě útulnější.

2 599 Kč
-19%

Lindby Torvy stojací lampa 3 zdroje černá/bílá

Třílampový stojací svítidlo Torvy s textilním stínidlemTato stojací lampa je prostě vizuální potěšení. Stojací lampa má krásný design a skvěle se začlení do každé místnosti. Lze ji snadno zapnout a vypnout pomocí vypínače, vypadá dobře v každé místnosti a vytváří skvělou atmosféru. Lampa je vhodná pro žárovky s paticí E14. Byla vyrobena z kovu a látky a má černé a bílé barvy. S touto stojací lampou si vybíráte vysokou kvalitu značky Lindby. Krásné světlo lampy dokonale vyladí atmosféru v každé místnosti. Tato stojací lampa se cítí jako doma kdekoli.

2 099 Kč
-10%

Lindby Munja LED stojací lampa stmívatelná černá

Černá stojací lampa LED Munja se šroubovacím světelným prvkem a třístupňovým stmívačemTato stojací lampa LED představuje nejlepší světelný design. Model Munja poskytuje světlo s atraktivní teplou bílou barvou, lze jej snadno zapnout nebo vypnout pomocí vypínače a umožňuje nastavit jas ve třech stupních pomocí vypínače podle vašich představ. Barva je černá. Lampa díky svému modernímu designu doplní váš osobní koncept vybavení. Své místo najde v každé jídelně, obývacím pokoji i ložnici. V modelu Munja se snoubí všechny vlastnosti a zvláštnosti, které značka Lindby přináší. Tato stojací lampa působí hřejivým a útulným dojmem.

4 399 Kč
-11%

Lindby Tsomo stojací lampa látka Ø 40 cm

Stojací lampa Tsomo – dokonalý společník pro útulné akcentové osvětlení v interiéruTato stojací lampa představuje nejlepší světelný design. Lampu lze bez námahy zapnout a vypnout pomocí vypínače. Díky svému stylovému vzhledu účinně zvýrazní koncept osvětlení každého obytného prostoru. V této lampě můžete používat žárovky s paticí E27. Lampa je v barevném provedení černá a zlatá. Vynikající pocit z bydlení a přitažlivý design charakterizují lampu značky Lindby. Stojací lampa je nezbytným doplňkem pro vytvoření příjemné atmosféry v jakémkoli prostoru. Je ideální pro krásné osvětlení a dodá vašemu domovu další šmrnc. Tato lampa v sobě spojuje atraktivní design a vynikající kvalitu světla.

2 999 Kč
-13%

Lindby Sumani LED stojací lampa

Štíhlá stojací lampa LED Sumani v ušlechtilé mosazné opticeStojací lampa LED Sumani se prezentuje ušlechtilým vzhledem, který přitahuje všechny pohledy. Štíhlý rám je vyroben z robustního kovu, přičemž světelné zdroje čtvercového tvaru jsou opatřeny skleněnými kryty. Jas svítidla lze regulovat pomocí dvou přepínačů, přičemž proces stmívání je plynule regulovatelný. Oba zdroje světla lze nastavovat nezávisle na sobě.

3 099 Kč
-13%

Lindby Irmino stojací lampa s kouřovými stínidly

Tmavá stojací lampa Irmino s praktickým světlem na čtení Stojací lampa Irmino boduje svým moderním, otevřeným designem, který charakterizují dvě poloprůhledná stínidla z módního kouřového skla. Podtrhují černou povrchovou úpravu rámu a dotvářejí koncept svítidla. Vzhledem k tomu, že uživatel má téměř volný výhled na použité žárovky E27 a E14, doporučují se zde dekorativní žárovky. Tato stojací lampa může poskytovat jak útulné akcentní osvětlení, tak cílené vyzařování světla díky integrovanému světlu na čtení – optimální pro použití v obývacím pokoji.

2 499 Kč
-38%

Lindby Dabila stojací lampa bambus výška 160 cm

Módní stojací lampa Dabila z bambusu s mřížkovým stínidlemTato lampa vnese do vašich čtyř stěn příjemnou atmosféru. Stojací lampu lze snadno ovládat pomocí vypínače a je vyrobena z přírodních materiálů. Dovedně v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti, které s sebou značka Lindby přináší. Stojací lampu lze vybavit žárovkami s paticí E27. Prokažte svůj smysl pro estetické zařizovací prvky touto lampou.

2 599 Kč
-25%

Lindby Josefin LED stojací

Stojací LED lampa Josefin v mosazné barvě se 2 stmívačiJosefin se svou povrchovou úpravou v mosazné barvě dokonale hodí do klasických interiérů a je v nich velmi užitečným doplňkem i z funkčního hlediska. Stojací lampa LED má nejen reflektor, který poskytuje útulné světlo, ale integruje v sobě také lampičku na čtení, která rovněž plní dobrý účel. Mnoho lidí si večer rádo udělá pohodlí na pohovce a milují světlo, které vychází z reflektoru. Pokud se však chcete věnovat čtení knihy, je toto světlo nepochybně příliš rozptýlené a nedostatečně soustředěné. V tomto případě přichází na řadu lampa na čtení, kterou lze ovládat samostatně a která je umístěna na pohyblivém rameni a sedí ve výšce poloviny rámu. Poskytuje světlo, které je jasné na konkrétních místech, a proto uleví očím při čtení. Pro ještě větší funkčnost jsou na rámu svítidla umístěny dva stmívače, které umožňují plynulé nastavení jasu a lze je ovládat samostatně.

3 899 Kč

Lindby Tammo stojací lampa s látkovým stínidlem

Pískově černá oblouková lampa Tammo s textilním stínidlemTato stojací lampa vytváří zářivé akcenty. Lampu lze bez problémů zapínat a vypínat pomocí nožního spínače. Je vybavena objímkou E27. Lampa má pískově černou barvu a vnitřní strana jejího stínidla se prezentuje čistě bílou barvou, takže vzniká výrazný barevný kontrast. V obvyklé kvalitě značky Lindby představuje jedinečný zážitek z bydlení a atraktivní design. Tato stojací lampa se cítí jako doma kdekoli.

3 399 Kč
-12%

Lindby Orna stojací lampa jeden zdroj květináč

Atraktivní stojací lampa Orna s integrovaným květináčemTato stojací lampa stylově zdokonalí váš interiér. Stojací lampu můžete snadno zapnout nebo vypnout pomocí vypínače. Lampa je vybavena paticí G9. Tato stojací lampa v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti, které tvoří značku Lindby. Stojací lampa je v barvách černá a opál. S touto stojací lampou budou vaše čtyři stěny ještě útulnější. Do květináče integrovaného v jejím těle lze podle potřeby zasadit květinu, která do vašeho interiéru vnese kousek přirozenosti.

2 099 Kč
-41%

Lindby Zellima LED stojací lampa

Flexibilně nastavitelná stojací lampa Zellima LED s funkcí CCT a stmíváním Stojací lampa Zellima LED je všestranné osvětlení pro pracoviště. Je vyrobena převážně z kovu a má flexibilní rameno lampy, pomocí kterého lze individuálně nastavit úhel vyzařování. Rám vyniká černou povrchovou úpravou, ale díky svému štíhlému designu nezabírá mnoho místa, takže je ideálním doplňkem moderních pracovních prostor. Uživatel si navíc může pomocí dotykového stmívače nastavit jas a barvu světla ve 3 krocích. Toto svítidlo tak nabízí nejen příjemné teplé bílé a univerzální bílé světlo, ale také denní světlo.

1 999 Kč
-36%

Lindby Avalyn stojací lampa

Pětižárovková stojací lampa Avalyn s bílými skleněnými koulemi ve dvou různých velikostech Avalyn je velmi krásná, moderní stojací lampa, která má niklově zbarvený podstavec v mírně zvlněném tvaru, který je doplněn pěti skleněnými koulemi v bílé barvě. Ne každá koule má stejnou velikost a především bílý opálový povrch zajišťuje, že světlo svítí ven měkce a příjemně. Napájecí vedení je vybaveno nožním spínačem, takže stojací lampu Avalyn lze kdykoli pohodlně rozsvítit a zhasnout.

3 599 Kč

Lindby Solvira stojací lampa

Kulatá stojací lampa Solvira s dvouvrstvým bambusovým stínidlem – krásné zvýraznění boho styluTato stojací lampa je nejen skutečně dekorativní formou akcentního osvětlení v obývacím pokoji, ale lze ji použít i v ložnicích a pokojích pro hosty, kde vytvoří obzvláště útulnou atmosféru. Stínidlo je kulaté a při pohledu ze strany vypadá spíše oválné, protože je širší než vysoké. Skládá se z jemné bambusové vazby a má dvouvrstvou konstrukci, takže světlo si musí razit cestu mezerami a vytváří jemně rozptýlenou hru světla a stínu. Vzniká tak velmi útulná forma osvětlení, která se skvěle hodí k boho nábytku.Kdo chce svítidlo vhodně doplnit, měl by sáhnout po žárovkách nebo rustikálních lampách, protože mají skleněnou baňku jako staromódní žárovky, ale díky technologii LED jsou mnohem energeticky úspornější.

3 099 Kč
-19%

Lindby Krish stojací lampa

Černá stojací lampa Krish ve vzhledu kleceStojací lampa Krish je vyrobena ze železa a má dekorativní stínítko ve tvaru klece, které umožňuje, aby světlo lampy vyniklo hrou světla a stínu. Světelný zdroj je dobře viditelný, a proto by měl být zvolen odpovídající vzhled. Proto se jako obzvláště doporučitelné jeví LED žárovky s nízkou spotřebou, ale vzhledem klasické žárovky.

1 699 Kč
-31%

Lindby Ananya stojací lampa ze železa a dřeva

Štíhlá stojací lampa z černého železa s dřevěnými prvkyAnanya poskytuje atraktivní akcentové osvětlení v obývacím pokoji nebo ložnici a díky napájecímu kabelu ji lze kdykoli přemístit. Lze ji osadit žárovkami E27 a její stínidlo poskytuje neoslňující osvětlení. Stojací lampa je vyrobena ze železa, které je ponecháno v černé barvě a zvýrazněno světlými dřevěnými prvky. Design lampy Ananya vnáší do interiéru rustikální atmosféru venkovského domu a dodává nábytku punc jistoty.

1 999 Kč