Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
7 produktů
-10%

Artemide Ixa Reading LED stojací lampa dim modrá

LED stojací lampa Ixa Reading se stmívačem a nastavitelnou hlavou Série svítidel Ixa italského prémiového výrobce Artemide je konceptem designérského a architektonického studia Foster Partners, které v roce 1967 založil známý britský architekt Norman Foster. Charakteristickým rysem je téměř kulovitá hlava z hliníku, která je v případě této LED stojací lampy podepřena ocelovým rámem, jehož svislé rameno je v horní části nakloněno horizontálně. Hlavu lze otáčet a vyklápět, takže lze variabilně nastavit směr světelného toku. Teplé bílé světlo, které se vyznačuje také dobrým podáním barev (CRI 90), se spíná a stmívá pomocí tlačítek na hlavici. Ixa Reading září v obývacích pokojích, saloncích a obchodních prostorách jako výraz funkční, produktivní a udržitelné inteligence prostřednictvím redukce a zjednodušení – výsledek zdravého designového know-how.

13 767 Kč

Jieldé Signal SIC843 stojací lampa

Stojací lampa Jieldé – dekorativně navržená a působivě flexibilně nastavitelná Tato stojací lampa je nejen dokonalým doplňkem k životnímu prostředí v průmyslovém stylu, ale také představuje vynikající flexibilitu při určování směru světla. V padesátých letech vytvořil Jean-Louis-Domecq řadu svítidel Loft, na jejichž základě je založena řada Signal, včetně SIC843. Pro něj byla mobilita a tedy funkčnost těžištěm jeho práce. Série Loft je dnes jednou z designových klasik francouzského průmyslového stylu. Stojací lampa SIC843 je vybavena rámem, který se skládá ze dvou mírně zakřivených ramen, která jsou navzájem spojena, základny a hlavy lampy pomocí tří závěsů. Klouby lze otočit o 300 °, hlavu lampy lze otočit o 360 °. SIC843 se snadno zapíná a vypíná pomocí nožního spínače integrovaného v napájecím kabelu. – Kvalitní produkt od Jieldé (Francie) – ruční práce – Vybaveno očíslovaným jedinečným odznakem

12 046 Kč
-5%

FLOS Tab F LED stojací lampa

LED stojací lampa FLOS Tab – jednoduchý design s nastavitelnou hlavou Moderní a puristická LED stojací lampa Tab je speciální stojací lampa, kterou lze použít mnoha způsoby. Stojací lampa Tab poskytuje to správné světlo, ať už jde o útulnou atmosféru v obývacím pokoji, nebo o rušnou práci. To je možné díky nastavitelné hlavě svítidla, kterou lze otočit v rozsahu 90° až 180° a pootočit o 45°. Plastový difuzor speciálně navržený pro tento model navíc nabízí neoslňující světlo bez efektu vícenásobného stínu. Design pochází z pera dvou britských designérů Edwarda Barbera a Jaye Osgerbyho, kteří tento model vytvořili pro italského výrobce svítidel FLOS. Jasné linie, moderní design a vysoká funkčnost charakterizují stojací lampu LED Tab. Protože tento model vyzařuje přímé světlo, je dokonale vhodný jako čtecí nebo pracovní lampa

11 330 Kč

Jieldé Aicler AIC833 stojací lampa 80+30cm modrá

Aicler AIC833 stojací lampa s praktickým kloubovým ramenem Po frustrujícím hledání vhodných světel pro pracoviště v továrně Jean-Louis Domecq rychle navrhl světlo, které splnilo jeho požadavky. To vedlo k tomu, že výrobce Jieldé, jehož název je tvořen iniciálami Domecqs, dodnes vyrábí lampy s výrazným průmyslovým designem. To je také případ stojací lampy Aicler AIC833. Kromě pozoruhodného vzhledu je stojací lampa také mimořádně flexibilní, protože její orientaci lze individuálně upravit pomocí pohyblivého ramene. Zakřivené stínidlo lampy zajišťuje cílené osvětlení, takže lampa je zvláště vhodná pro osvětlení gauče nebo koutku na čtení. Stabilní základna a spoje, které lze jen stěží přehlédnout, podtrhují industriální styl lampy, zatímco stín a dlouhé štíhlé rameno dodávají moderní nádech. Svítidlo zapadá do nejrůznějších konceptů místnosti, od rustikálního po moderní minimalistické.

10 767 Kč

Jieldé Aicler AID433 stojací lampa 4x30cm

Adaptabilní stojací lampa Aicler AID433 Díky kloubům a otočnému mechanismu na základně lze podlahovou lampu Aicler AID433 umístit kamkoli, protože se plně přizpůsobuje podmínkám na místě. Žárovka je vyrobena výhradně z kovu, a proto je mimořádně robustní. Válcová clona poskytuje cílený paprsek světla, který optimálně osvětluje čtecí koutek. Jeho design také umožňuje různé kombinace, takže podtrhuje místnosti industriálního stylu a vytváří zajímavý kontrast k minimalistickým konceptům místností. Vzhled lampy v průmyslovém designu je charakteristický pro značkového výrobce Jieldé z Francie. Výtvory vycházejí z myšlenek zakladatele Jean-Louis Domecqa, který v 50. letech z nutnosti navrhl lampu podle průmyslových požadavků. Stejně jako nyní jsou všechna světla pečlivě vyráběna ručně a znamenají vynikající kvalitu.

10 767 Kč

Jieldé Aicler AID833 80+30cm stojací lampa

Jednoduchá stojací lampa Aicler AID833 s kloubovým ramenem Díky svému průmyslovému stylu dodává podlahová lampa Aicler AID833 místnosti nádech nostalgie a je zajímavým světelným přízvukem v nejrůznějších koncepcích místnosti. Lampa má dlouhé, štíhlé rameno, které je vybaveno klouby a lze jej tak individuálně nastavit. Stínidlo má klasický válcový tvar a je vyrobeno z neprůhledného hliníku, takže poskytuje cílený paprsek světla, který je ideální pro hodiny procházení vaší oblíbené knihy. Aicler AID833 je pečlivě ručně vyráběn v továrně francouzského výrobce Jieldé. Společnost byla založena v 50. letech 20. století a je známá světly s charakteristickým průmyslovým designem a vysokou flexibilitou.

10 767 Kč

Jieldé Aicler AIC433 kloubová stojací lampa

Stojací lampa Aicler AIC433 kombinuje design a flexibilitu Tradiční francouzská společnost Jieldé znamená nezaměnitelný design v průmyslovém stylu a maximální možnou flexibilitu. Tyto atributy jsou ztělesněny také u stojací lampy Aicler AIC433 se šesti spoji na rameni a základně lampy. Světlo tedy nelze nastavovat pouze na výšku, ale lze jej také otáčet do správné polohy, v závislosti na preferencích uživatele. Okouzlující klouby a široká základna podtrhují průmyslový charakter lampy, zatímco zakřivené stínidlo jí dodává klasické kouzlo. Na stínítku je plaketa s názvem společnosti a individuálním číslem, která identifikuje každou lampu jako jedinečný kus a originál. Protože všechna světla od Jieldé jsou vyráběna složitým manuálním procesem, jako tomu bylo v padesátých letech minulého století zakladateli a vynálezci Jean-Louis Domecq.

10 767 Kč