Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. LED osvětlení
  3. LED žárovky
  4. Stmívatelné LED žárovky
753 produktů

Paulmann LED žárovka E27 5W AGL Fantastic Colors

LED žárovka Fantastic Colors Inner Tube E27 5W v klasickém hruškovitém tvaru – stmívatelné stmívačem R + C. – s vnitřním pístem pro speciální vzhled – vnější spektrální efektové sklo vytváří okouzlující duhovou auru – ideálně se hodí jako dekorativní efektové světlo

453 Kč

Sylvania LED reflektor GU10 2

LED reflektor GU10 2,2 W 4 000 K od společnosti Sylvania, stmívatelný Stmívatelný LED reflektor GU10 od společnosti Sylvania s univerzální bílou barvou světla je mimořádně energeticky účinný a tvarem odpovídá běžnému halogenovému reflektoru, ale spotřebuje až o 95 % méně energie. Vysoká energetická účinnost a obrovská životnost činí z LED reflektoru ekologický a udržitelný zdroj světla pro soukromé i komerční prostory. Reflektor vytváří stejný efekt podsvícení jako dichroické halogenové reflektory. Mezi oblasti použití tohoto LED reflektoru patří nejen soukromé prostory, ale také vzdělávací instituce, hotely & catering, muzea a galerie, maloobchody a kanceláře. – Třída energetické účinnosti B – Coolfit – Ochrana proti přehřátí a přehřátí – Pozoruhodná životnost až 50000 hodin – Univerzální bílá barva světla (4000 K) – Stmívatelné pomocí vhodného externího stmívače

174 Kč

Sylvania LED reflektor GU10 2

LED reflektor GU10 2,2 W 3 000 K od společnosti Sylvania, stmívatelný Stmívatelný LED reflektor GU10 od společnosti Sylvania je velmi energeticky účinný a vyzařuje teplé bílé světlo. Tvarem odpovídá běžným halogenovým reflektorům, ale spotřebuje až o 95 % méně energie. Vysoká energetická účinnost a obrovská životnost činí z LED reflektoru ekologický a udržitelný zdroj světla pro soukromé i komerční prostory. Reflektor vytváří stejný efekt podsvícení jako dichroické halogenové reflektory. Reflektor lze použít v soukromém prostředí i ve vzdělávacích institucích, hotelech & restauracích, muzeích a galeriích, obchodech a kancelářích. – Třída energetické účinnosti B – Coolfit – Ochrana proti přehřátí a přehřátí – Pozoruhodná životnost až 50000 hodin – Teplá bílá barva světla (3000 K) – Možnost stmívání pomocí vhodného externího stmívače

174 Kč
-31%

Lucande LED žárovka E27 G95 4W 1 800K dim smoke

LED žárovka E27 G95 s kouřovým vzhledem, 4 W, stmívatelná, CRI >; 90 Tato LED žárovka E27 s koulí zaujme svým výrazným vzhledem, který je dán nejen jejím bujným tvarem, ale také kouřově šedou barvou skla. Moderní technologie LED má nízkou spotřebu a díky spirálové žárovce nabízí zvláštní vzhled. V případě potřeby lze lampu stmívat pomocí stmívače s fázovým řezem nebo fázovým řezem. Vysoká hodnota CRI umožňuje mimořádně dobré podání barev. Technická data – stmívatelná pomocí fázového stmívače s náběžnou hranou a stmívače s odstupňovanou hranou – energetická účinnost třídy B – srovnávací hodnota: 5 W – životnost: 25 000 h – počet spínacích cyklů: 50 000 – účiník >; 0,5 – CRI >; 90 Speciální vlastnosti – optické vlákno – dekorativní charakter

324 Kč
-8%

Lucande LED žárovka E27 Ø 18cm 4W 1800K smoke

Kulatá LED žárovka s paticí E27 a kouřově šedým sklemLED žárovka v kouřově šedé barvě je elegantní a moderní volbou pro vaše osvětlení. S barevnou teplotou 1800 K poskytuje teplé a útulné světlo. Je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky), takže si můžete nastavit jas a vytvořit dokonalou atmosféru

1 099 Kč
-11%

Lucande LED žárovka E27 Ø 6cm 4W 2700K jantar

LED žárovka s paticí E27 a jantarově zbarveným sklemLED žárovka s paticí E27 a jantarově zbarveným sklem je energeticky úsporná a ekologická alternativa ke klasickým žárovkám. Žárovka je stmívatelná, takže ji lze individuálně nastavit, a vytváří teplé bílé osvětlení.

799 Kč
-18%

Lucande LED žárovka E27 Ø15cm 4W 2700K jantar

Jantarově zbarvená LED lampa s paticí E27 a poutavým designemTato lampa přesvědčí svým vzhledem. Je žárovková a má baňatý tvar. Sklo má jantarovou barvu a hodí se zejména do svítidel s volným výhledem na světelný zdroj. V případě potřeby lze LED svítidlo také stmívat.

899 Kč
-18%

Lucande LED žárovka E27 Ø 16cm 4W 1800K smoke

LED žárovka ve tvaru zvonu s paticí E27 a kouřově šedým sklemTato žárovka je vyrobena z kouřově šedého skla a je ideální pro svítidla s otevřeným stínidlem. Má tvar jakéhosi zvonu a vytváří teplé bílé světlo. Pokud je LED žárovka kombinována s externím stmívačem (není součástí dodávky), lze ji stmívat.

649 Kč
-15%

Lucande LED žárovka E27 Ø9

Kulatá LED lampa s jiskřivým vnitřkem a teplou bílou barvou světlaTato lampa vytváří útulnou atmosféru a je senzačním dekorativním prvkem. Její tmavé sklo obklopuje třpytivý prach, který z lampy dělá něco výjimečného. Pro tuto lampu jsou jako stvořená zejména svítidla s otevřeným stínidlem. Navíc vytváří atraktivní teplé bílé světlo, které je ideální pro použití v interiéru, a je stmívatelné pomocí externího stmívače (není součástí dodávky).

274 Kč
-11%

Lucande LED žárovka E27 Ø14cm 4W 1800K smoke

LED svítidlo ve tvaru trychtýře s kouřově šedým sklemTento světelný zdroj je ideální pro svítidla, která umožňují jasný výhled na světelný zdroj. Jeho sklo je kouřově šedé a má trychtýřovitý tvar. Svítidlo LED vydává teplé bílé světlo a lze jej podle potřeby ztlumit pomocí externího stmívače (není součástí dodávky).

574 Kč
-7%

Lucande LED žárovka E27 Ø 3cm 4W 2700K jantar

Trubicová LED žárovka s paticí E27 v nápadném designuTato LED žárovka je ideální pro svítidla s otevřeným stínidlem. Má jantarové zbarvení a podlouhlý tvar. Generovaná barva světla svítí příjemnou teplou bílou barvou a žárovku lze podle potřeby ztlumit pomocí externího stmívače (není součástí dodávky).

299 Kč
-11%

Lucande LED žárovka E27 Ø 6cm 4W 1800K titanium

LED žárovka v barvě titanu s paticí E27 – stmívatelnáPodlouhlá žárovka má skleněný povrch v barvách titanu. Vytváří teplé bílé světlo a lze ji stmívat pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Je dokonale vhodná pro svítidla s otevřeným stínidlem.

799 Kč
-11%

Lucande LED žárovka E27 hvězda 4W 3D ohňostroj

Dekorativní LED žárovka ve tvaru hvězdy s paticí E27 Pokud hledáte světelný zdroj, který má kromě světla také dekorativní charakter, tato LED žárovka vás nezklame. Představuje se ve tvaru hvězdy, uvnitř které je vidět jakási optika ohňostroje. Generované světlo svítí v teplém bílém zabarvení, které se skvěle hodí do interiéru a vytváří útulnou atmosféru.

574 Kč
-7%

Lucande LED žárovka E27 Ø12

LED svítidlo s třpytivou optikou a teplou bílou barvou světlaTento světelný zdroj je ideální pro svítidla s otevřeným stínidlem, které nabízí jasný výhled na světelný zdroj. Lampa LED má velmi zvláštní design, protože její vnitřek připomíná třpytivý prach. Vytváří teplou bílou barvu světla a lze ji podle potřeby ztlumit pomocí externího stmívače (není součástí dodávky).

299 Kč
-19%

Lucande LED žárovka E27 Ø 14cm 4W 2700K jantar

Výrazná LED lampa v jantarové optice Tato lampa má velmi zvláštní design. Její tvar připomíná jakýsi trychtýř a její sklo je v příjemné jantarové barvě. Lampa generuje teplé bílé světlo a je dokonale vhodná pro svítidla, která nabízejí jasný výhled na světelný zdroj.

524 Kč
-19%

Lucande LED žárovka E27 Ø 9cm 4W 2700K jantar

Podlouhlá LED lampa s paticí E27 a jantarově zbarveným sklemTato lampa přesvědčí svým zvláštním designem. Vlákno má jantarovou barvu a neobvykle dlouhý tvar. Svítidlo LED lze podle potřeby stmívat a je ideální pro svítidla s volným výhledem na světelný zdroj.

724 Kč
-11%

Lucande LED žárovka E27 Ø 12

LED lampa s paticí E27 se speciálním designem ve vzhledu ohňostroje LED lampa s 3D efektem ohňostroje představuje skvělý způsob, jak vytvořit jedinečné a atmosférické osvětlení. Je nejen funkční, ale také estetická. Díky barevné teplotě 1 800 K poskytuje teplé a útulné světlo. LED lampa je vhodná zejména pro svítidla, která mají otevřené stínítko a poskytují tak jasný výhled na světelný zdroj.

574 Kč
-7%

Lucande LED žárovka E27 Ø 3cm 4W 1800K smoke

Podlouhlé svítidlo s kouřově šedým sklem a paticí E27Tato LED žárovka svým nápadným vzhledem promění každé svítidlo v něco výjimečného.Její sklo je kouřově šedé a generovaná barva světla svítí příjemnou teplou bílou barvou – ideální pro použití v interiéru. Svítidlo lze stmívat v kombinaci s externím stmívačem (není součástí dodávky).

299 Kč
-11%

Lucande LED žárovka E27 Ø 6cm 4W 1800K smoke

LED lampa s kouřovým šedým sklem v nápadném vzhleduLED lampa s paticí E27 a kouřovým sklem je energeticky účinnou alternativou k žárovkám. Žárovka vytváří teplou bílou barvu světla, je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky), a lze tak individuálně regulovat osvětlení.

799 Kč
-18%

Lucande LED žárovka E27 4W Ø15cm 1800K smoke

Kouřově šedá LED žárovka ve speciálním provedení pro svítidla s paticí E27 Tato žárovka má patici E27 a je vhodná zejména pro svítidla, která nabízejí volný výhled na světelný zdroj. Její sklo je v kouřově šedé barvě a má baňatý tvar. Svítidlo lze podle potřeby stmívat.

899 Kč

Lucande LED žárovka E27 Ø 3cm 4W 1800K titanium

LED lampa v barvě titanu s paticí E27 v senzačním designuTato lampa přesvědčí svým zvláštním designem. Má titanovou barvu a podlouhlý tvar. Generovaná barva světla je teplá bílá – vhodná zejména pro použití v interiéru. V případě potřeby lze LED lampu kombinovat s externím stmívačem (není součástí dodávky) a zajistit tak flexibilní jas.

324 Kč
-11%

Lucande LED žárovka E27 Ø16cm 4W 2700K jantar

Svítidlo LED s jantarově zbarveným sklem ve tvaru zvonuToto svítidlo je v každém svítidle něčím výjimečným. Má jantarově zbarvené sklo a vytváří teplé bílé osvětlení. Svítidlo LED lze stmívat pomocí externího stmívače (není součástí dodávky), což umožňuje flexibilní osvětlení.

574 Kč
-11%

Lucande LED žárovka E27 Ø 9cm 4W 1800K smoke

Výrazná dekorativní lampa s paticí E27Tato lampa s paticí E27 ozvláštní každé svítidlo svým výrazným designem. Jedná se o žárovku s kouřově šedým sklem. Vytváří teplé bílé osvětlení a lze ji podle potřeby stmívat externím stmívačem (není součástí dodávky).

799 Kč
-8%

Lucande LED žárovka E27 Ø 18cm 4W 2700K jantar

Kulatá LED lampa s paticí E27 z jantarového sklaTato lampa má poutavý design. Je kulatá a její sklo je jantarové. Navíc vytváří teplou bílou barvu světla a lze ji stmívat pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). S touto LED lampou proměníte svítidlo v něco určitého.

1 099 Kč

Segula SEGULA floating globe G125 E27 6W šedá otevřená

S otevřeným sklem – skleněná LED žárovka E27 6 W v kouřově šedé barvě, extra teplá bílá barva světla Řada Floating od společnosti SEGULA je vybavena dvoustěnným sklem s kouřově šedým odstínem a patentovaným měkkým LED vláknem zabudovaným v podobě kroužku. To vytváří dojem plovoucího světla. Sklo žárovky je v horní části otevřené, což vytváří atraktivní světelné efekty. Skleněná žárovka E27 je vybavena mimořádně teplou bílou barvou světla v rozsahu 1 900 kelvinů, a poskytuje tak útulné světlo – stmívatelná většinou běžně dostupných stmívačů – velmi dobrá spínací odolnost (100 000 spínacích cyklů) – oceněna cenou Plus X Award 2022/2023 v kategoriích Inovace, Vysoká kvalita a Design

1 399 Kč

Radium LED Star GU10 PAR16 8

LED reflektor Star GU10 PAR16, 8,3 W, 575 lumenůČirý LED reflektor GU10 Star od společnosti Radium přesvědčí vysokým podáním barev a vyzařuje teplé bílé světlo pod úhlem 36°. Má příkon 8,3 W, svítivost 575 lumenů a lze ji stmívat. Nahrazuje 80 W halogenové žárovky.- stmívatelné- vysoký index podání barev- teplá bílá (3 000 K)

274 Kč

Calex Royal Kalmar LED E27 3

Stmívatelná LED lampa XXL Royal Kalmar Žárovka s kouřově šedým odstínem, 3,5 W, 2 000 K Elegantní žárovky jsou srdcem LED lampy Royal Kalmar, Řada Royal je kolekcí elegantních velkých lamp, které dodají každé místnosti luxusní vzhled a atmosféru. Lampy ve formátu XXL mají majestátní, rovné vlákno, které poskytuje krásné světlo a dokonale se hodí do elegantního interiéru. Díky obzvláště teplé barvě světla vytváří tato elegantní lampa velmi příjemnou atmosféru. Kouřově šedá povrchová úprava zajišťuje, že se tato moderní lampa E27 hodí téměř do každého interiéru. Kalmar je nápadným zvýrazněním, které může být ústředním bodem místnosti a vyzařuje pocit vznešenosti a sofistikovanosti. Se svítidlem Royal Kalmar nebo některým z dalších svítidel řady Royal od společnosti Calex zaručeně dodáte svému interiéru mimořádně luxusní vzhled. – stmívatelné

1 037 Kč

Calex Royal Kinna LED E27 3

Stmívatelná LED lampa XXL Royal Kinna Žárovka s kouřově šedým odstínem, 3,5 W, 2 000 K Elegantní žárovky jsou srdcem LED lampy Royal Kinna, Řada Royal je kolekcí elegantních velkých lamp, které dodají každé místnosti luxusní vzhled a atmosféru. Lampy velikosti XXL mají majestátní rovné vlákno, které poskytuje krásné světlo a dokonale doplňuje elegantní interiér. Díky obzvláště teplé barvě světla vytváří tato elegantní lampa velmi příjemnou atmosféru. Kouřově šedý nátěr zajišťuje, že se tato moderní lampa E27 hodí téměř do každého interiéru. Kinna je nápadným zvýrazněním, které může být ústředním bodem místnosti a vyzařuje pocit vznešenosti a sofistikovanosti. Se svítidlem Royal Kinna nebo některým z dalších svítidel řady Royal od společnosti Calex zaručeně dodáte svému interiéru mimořádně luxusní vzhled. – stmívatelné

778 Kč

Calex Royal Kinna LED E27 3

Stmívatelná LED lampa XXL Royal Kinna Žárovka se zlatým odstínem, 3,5 W, 1 800 K Elegantní žárovky jsou srdcem LED lampy Royal Kinna, Řada Royal je kolekcí elegantních velkých lamp, které dodají každé místnosti luxusní vzhled a atmosféru. Lampy velikosti XXL mají majestátní rovné vlákno, které poskytuje krásné světlo a dokonale doplňuje elegantní interiér. Díky obzvláště teplé barvě světla vytváří tato elegantní lampa velmi příjemnou atmosféru. Zlatý nátěr zajišťuje, že se tato moderní lampa E27 hodí téměř do každého interiéru. Kinna je nápadným vrcholem, který může být ústředním bodem místnosti a vyzařuje pocit vznešenosti a sofistikovanosti. Se svítidlem Royal Kinna nebo některým z dalších svítidel řady Royal od společnosti Calex zaručeně dodáte svému interiéru mimořádně luxusní vzhled. – stmívatelné

778 Kč

Calex Royal Osby LED E27 3

Stmívatelná LED žárovka XXL Royal Osby Žárovka se zlatým odstínem, 3,5 W, 1 800 K Elegantní žárovky jsou středobodem LED žárovky Royal Osby. Řada Royal představuje kolekci elegantních velkých svítidel, která dodají luxusní vzhled a atmosféru každé místnosti. Lampy ve formátu XXL mají majestátní rovné vlákno, které poskytuje krásné světlo a dokonale se hodí do elegantního interiéru. Díky obzvláště teplé barvě světla vytváří tato elegantní žárovka velmi příjemnou atmosféru. Zlatá povrchová úprava zajišťuje, že se tato moderní žárovka E27 hodí téměř do každého interiéru. Žárovka Osby je výrazným zvýrazněním, které může být ústředním bodem místnosti a vyzařuje pocit vznešenosti a sofistikovanosti. Se žárovkou Royal Osby nebo s některou z dalších žárovek řady Royal od společnosti Calex zaručeně dodáte svému interiéru mimořádně luxusní vzhled. – stmívatelná

778 Kč

Calex Royal Kalmar LED E27 3

Stmívatelná LED lampa XXL Royal Kalmar Žárovka se zlatým odstínem, 3,5 W, 1 800 K Elegantní žárovky jsou středobodem LED lampy Royal Kalmar, Řada Royal je kolekcí elegantních velkých lamp, které dodají každé místnosti luxusní vzhled a atmosféru. Svítidla ve formátu XXL mají majestátní rovné vlákno, které poskytuje krásné světlo a dokonale se hodí do elegantního interiéru. Díky obzvláště teplé barvě světla vytváří tato elegantní lampa velmi příjemnou atmosféru. Zlatý nátěr zajišťuje, že se tato moderní lampa E27 hodí téměř do každého interiéru. Kalmar je nápadným vrcholem, který může být ústředním bodem místnosti a vyzařuje pocit vznešenosti a sofistikovanosti. Se svítidlem Royal Kalmar nebo některým z dalších svítidel řady Royal od společnosti Calex zaručeně dodáte svému interiéru mimořádně luxusní vzhled. – stmívatelné

778 Kč

Calex Royal Osby LED E27 3

Stmívatelná LED žárovka XXL Royal Osby Žárovka s kouřově šedým odstínem, 3,5 W, 2 000 K Elegantní žárovky jsou srdcem LED žárovky Royal Osby. Řada Royal je kolekcí elegantních velkých svítidel, která dodají luxusní vzhled a atmosféru každé místnosti. Lampy ve formátu XXL mají majestátní rovné vlákno, které poskytuje krásné světlo a dokonale se hodí do elegantního interiéru. Díky obzvláště teplé barvě světla vytváří tato elegantní lampa velmi příjemnou atmosféru. Kouřově šedý nátěr zajišťuje, že se tato moderní lampa E27 hodí téměř do každého interiéru. Osby je nápadným zvýrazněním, které může být ústředním bodem místnosti a vyzařuje pocit vznešenosti a sofistikovanosti. Se svítidlem Royal Osby nebo některým z dalších svítidel řady Royal od společnosti Calex zaručeně dodáte svému interiéru mimořádně luxusní vzhled. – stmívatelné

1 037 Kč

Calex Magneto Beo LED žárovka E27 4W 1 800K dim

Magnetické vlákno: Stmívatelná LED žárovka E27 Magneto Beo, 4 W, 1 800 K Unikátní modely s inovativním designem; to jsou LED žárovky Magneto od společnosti Calex, zde Magneto Beo! Tyto žárovky jsou vybaveny pružným vláknem, které je dokonale drženo na místě magnetem, a jsou ideální ozdobou každé místnosti. Nechte se překvapit jedinečnou atmosférou a funkčností, kterou tato lampa dodá vašemu pokoji. Výborně se hodí na příborník nebo nad jídelní stůl, zejména v kombinaci s dalšími lampami Magneto! Beo má patici E27, velmi teplou barvu světla (1 800 K) a díky své impozantní velikosti a výšce je vhodná zejména jako dekorativní světelný zdroj pro otevřená designová svítidla. – stmívatelná

2 567 Kč

Calex Inception LED globe E27 G125 3W 1 800K dim

LED žárovka Inception s paticí E27 ve formátu G125, 3 W, 1 800 K, stmívatelná Globální LED žárovka Inception s paticí E27 ve formátu G125 vytváří mimořádně příjemnou atmosféru. Přispívá k tomu jak barva světla (1 800 K), tak černo-zlatý odstín skla. Díky svým impozantním rozměrům je lampa Inception vhodná zejména pro použití v otevřeně řešených svítidlech. – stmívatelná

648 Kč

Calex Inception LED globe E27 G200 3W 1 800K dim

Stmívatelná LED žárovka Inception s paticí E27 ve formátu G200, 3 W, 1 800 K Globální LED žárovka Inception s paticí E27 ve formátu G200 vytváří mimořádně příjemnou atmosféru. Přispívá k tomu jak barva světla (1 800 K), tak černozlatý odstín skla. Díky svým impozantním rozměrům je svítidlo Inception vhodné zejména pro použití v otevřeně navržených svítidlech – stmívatelné

1 167 Kč

Calex Magneto Kinea LED žárovka E27 4W 1 800K dim

Stmívatelné: E27 LED žárovka Magneto Kinea s magnetickým vláknem, 4 W, 1 800 K Jedinečné modely s inovativním designem; to jsou LED žárovky Magneto od společnosti Calex, zde Magneto Kinea! Tyto žárovky, vybavené pružným vláknem, které je dokonale drženo na místě pomocí magnetu, jsou ideální ozdobou každé místnosti. Nechte se překvapit jedinečnou atmosférou a funkčností, kterou tato lampa dodá vašemu pokoji. Výborně se hodí na příborník nebo nad jídelní stůl, zejména v kombinaci s dalšími lampami Magneto! Svítidlo Kinea má patici E27, velmi teplou barvu světla (1 800 K) a díky své impozantní velikosti a výšce je vhodné zejména jako dekorativní světelný zdroj pro otevřená designová svítidla. – stmívatelné

2 567 Kč