Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
8 produktů

STAR TRADING LED solární nástěnné světlo Wally

STAR TRADING LED solární nástěnné světlo Wally, stříbrná, 2 ks, nerez, plast, 0.18W, L: 10 cm, K: 8cm

424 Kč
-11%

STAR TRADING LED solární nástěnné světlo Valla

Úhlová nástěnná solární lampa Valla LED s volitelným nastavením světla Solární lampa Valla LED je černá a má hranatý bílý difuzor, přes který vyzařuje světlo bez oslnění. Nahoře je integrován solární panel, který doplňuje vestavěné baterie solární energií a umožňuje jim dosáhnout až 6 hodin svícení ve tmě. Díky přidružené bezdrátové montáži lze Vallu flexibilně umístit na sluneční plochu na fasádě domu nebo ke vstupu do domu a na terasu. Panel lze také zarovnat, což umožňuje ještě větší flexibilitu. Nástěnné světlo má tři možnosti nastavení spínače. V prvním režimu A svítí nepřetržitě 200 lumeny. Druhá úroveň B nabízí svítivost 800 lumenů po dobu 20 sekund, když aktivovaný snímač pohybu detekuje pohyb, poté se jas opět sníží na 200 lumenů. Při úrovni C se Valla na 20 sekund rozsvítí na 800 lumenů a poté se zcela vypne, dokud se opět neaktivuje funkce PIR. Snímač pohybu má dosah detekce 3 – 5 metrů v okruhu 120 stupňů.

799 Kč

STAR TRADING Wally LED solární nástěnné světlo Mini 3 ks

Solární LED nástěnné světlo Wally Mini v sadě tří kusů S LED solárním nástěnným světlem Wally Mini, které je dodáváno v sadě tří světel, lze osvětlit například schody kolem domu. Možnosti využití této malé nástěnné lampy jsou rozmanité díky solárnímu provozu. Solární panel na zkosené přední části svítidla nabíjí integrovanou baterii, která napájí LED diody energií, takže při setmění poskytují teplé bílé orientační osvětlení. Nástěnná světla jsou na zadní straně vybavena vypínačem. Pokud jsou zapnuta, světlo se automaticky rozsvítí pomocí integrovaného senzoru soumraku, když se setmí.

299 Kč

STAR TRADING Solární LED nástěnné světlo Wally

LED solární nástěnné světlo Wally se soumrakovým senzorem Soumrakový senzor solárního nástěnného svítidla LED Wally večer automaticky zapne světlo a LED diody poskytují trvalé světlo během noci. LED diody jsou namontovány ve směru stěny domu tak, aby byla osvětlena a světlo se odráželo. To zabraňuje oslňování svítidla ve tmě. Přiložená baterie se nabíjí za denního světla prostřednictvím solárního modulu a po plném nabití poskytuje až šest hodin svícení.

199 Kč

STAR TRADING LED solární nástěnné světlo Tree of life

STAR TRADING LED solární nástěnné světlo Tree of life, kov, železo, plast, 0.4W, L: 46 cm, K: 33cm

799 Kč

STAR TRADING LED solární nástěnné světlo Wally. senzor pohybu

LED solární nástěnné svítidlo Wally, ideální pro vstupní prostory Díky integrovanému solárnímu modulu lze LED solární nástěnné svítidlo Wally flexibilně umístit na vnější stěnu budovy a použít jako zdroj světla ve vstupním prostoru. Wally inspiruje ušlechtilým vzhledem a zajímavými mřížkami, z nichž vyzařuje teplé bílé světlo LED diod. Nástěnné svítidlo má zabudovaný senzor pohybu a soumraku. To znamená, že se ve tmě automaticky zapne, když zjistí pohyb. – Dosah detekce: 3-5 metrů, 120° – Doba svícení cca 5 hodin – Intenzita osvětlení při detekci pohybu 50 lumenů, v konstantním režimu 8 lumenů

749 Kč

STAR TRADING LED solární nástěnné světlo Felix

STAR TRADING LED solární nástěnné světlo Felix, plast, 0.03W, L: 14 cm, K: 21cm

424 Kč

STAR TRADING LED solární nástěnné světlo Wally

Černá LED solární nástěnná lampa Wally se senzorem pohybu Díky integrovanému solárnímu modulu lze LED solární nástěnnou lampu Wally flexibilně umístit a během dne dobíjet vestavěnou baterii pomocí solární energie. To umožňuje svítit ve tmě až 6 hodin. Světlo vyzařuje směrem nahoru i dolů a vytváří na stěně krásný světelný efekt. Díky soumrakovému senzoru se automaticky zapne pouze tehdy, když světlo klesne pod určitou hranici jasu. Díky pohybovému čidlu je detekován pohyb a světlo se podle toho aktivuje. – Doba svícení cca 6 hodin – Intenzita světla při detekci pohybu 50 lumenů po dobu 30 sekund, v běžném provozu 5 lumenů – Poloměr senzoru pohybu: 6-8 metrů, 90-110°

349 Kč