Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
83 produktů

Kaemingk LED solární nástěnné 894837 nerez se senzorem

Kaemingk LED solární nástěnné 894837 nerez se senzorem, nerezová ocel, L: 15 cm, K: 23cm

2 499 Kč
-33%

Lindby LED venkovní nástěnné svítidlo Tyson

LED solární svítidlo Tyson pro montáž na stěnu Tyson má válcovitý tvar a je LED solární svítilnou z nerezové oceli. Je určen pro instalaci na venkovní zeď. Solární panel je umístěn v horní části tělesa a ukládá sluneční energii, aby se svítidlo po setmění rozsvítilo. Máte tedy k dispozici orientační světlo ve venkovní oblasti, které není nijak závislé na elektrické síti. Jediným požadavkem je dostatek slunečního světla. Velmi užitečný a všestranný zdroj světla.

799 Kč
-7%

Lindby Solární nástěnné svítidlo Salma s LED

S LED od Samsung – solární venkovní nástěnné světlo Salma Je dobře známo, že solární lampy jsou velmi praktické, je-li zapotřebí osvětlení v oblastech, kde téměř nejsou žádné nebo dokonce vůbec žádné zdroje energie. Ještě praktičtější jsou pak světla, která již mají zabudovaný solární modul – stejně jako LED venkovní nástěnné světlo Salma. Malou zvláštností je kruhový průsvitný prstenec z plastu, který funguje jako další výstup světla. Efekt tohoto výstupu světla je viditelný při pohledu na světlo, které model Salma vrhá na zeď domu. Hlavní světlo zabudovaných LED Samsung, které svítí dolů, je esteticky doplněno užším zábleskem světla umístěným nad ním a vytvořený výstupem světla. Svítidlo Salma obohacuje moderní prostředí i po vypnutí díky hezké nerezové povrchové úpravě. Venkovní nástěnné světlo má soumrakový senzor, který automaticky rozsvítí světlo po setmění. Doba svícení je 8 hodin. Při instalaci světla se ujistěte, že bude po celý den vystaveno dostatečnému slunečnímu svitu.

1 199 Kč

LEDVANCE Endura Flood Butterfly Solar senzor 8W

LEDVANCE Endura Flood Butterfly Solar senzor 8W, plast, sklo, 8W, L: 23.2 cm, K: 22.06cm

1 599 Kč

LEDVANCE Endura Flood Butterfly Solar senzor 4W

LEDVANCE Endura Flood Butterfly Solar senzor 4W, plast, sklo, 4W, L: 14 cm, K: 21.11cm

1 099 Kč

LEDVANCE Endura Flood Butterfly Solar senzor 1

LEDVANCE Endura Flood Butterfly Solar senzor 1, 5W, plast, sklo, 1.5W, L: 9.6 cm, K: 14.45cm

649 Kč
-37%

Lindby Aleeza LED solární nástěnné nerez sada 2 ks

LED solární nástěnné svítidlo Aleeza z nerezové oceli v praktické sadě 2 kusůToto LED solární nástěnné svítidlo kombinuje rám z nerezové oceli s difuzorem z bílého plastu. To nejenže vypadá moderně a přitažlivě, ale také zajišťuje měkké a rovnoměrné rozložení světla. Solární panel je umístěn nahoře a pro montáž svítidla Aleeza je třeba vybrat místo, kde se slunce přes den zdrží déle, aby se panel mohl dostatečně nabít a LED diody mohly svítit celou noc. Solární světlo se dodává v praktické sadě 2 kusů.

1 699 Kč

LUTEC LED solární nástěnné Moon

LED solární nástěnné svítidlo Moon se senzorem pohybu, IP44LED solární nástěnné svítidlo Moon se skládá z rámu z hliníku antracitové barvy a opálově bílého stínítka z polykarbonátu. Je chráněno proti stříkající vodě a má integrovanou dobíjecí baterii a solární modul. To znamená, že jej lze používat i v případě, že v blízkosti není žádný zdroj energie. vestavěné LED diody svítí univerzální bílou barvou. Kromě toho je integrován spínač, kterým lze Moon vypnout nebo nastavit třemi různými způsoby. Při nastavení „On“ se toto solární nástěnné svítidlo automaticky zapne za soumraku a svítí trvale. nastavení „Dim“ zajistí, že Moon svítí trvale s nízkou intenzitou a při detekci pohybu se rozsvítí plným výkonem. Třetí možností je režim „Auto“: Technické vlastnosti- lze používat bez zdroje energie díky solárnímu panelu a dobíjecí baterii- doba nabíjení: cca 8 hodin- přepínačem lze nastavit různé možnosti provozu ve spojení s pohybovým čidlem- úhel detekce pohybového čidla: 120°- dosah pohybového čidla: 1 – 10 metrů- ochrana proti stříkající vodě (IP44)

2 699 Kč

LUTEC Solární nástěnné Flair

Solární nástěnné svítidlo Flair s různě nastavitelným pohybovým čidlem, IP44Solární nástěnné svítidlo Flair je vybaveno dobíjecí baterií a solárním panelem, a tudíž bez dalšího zdroje energie. Dále je vybavena vyměnitelnou nízkonapěťovou žárovkou E27, která vydává teplé bílé světlo a je chráněna proti stříkající vodě. Svítidlo Flair lze zcela vypnout nebo nastavit třemi různými způsoby pomocí integrovaného spínače. Možnost „On“ zajišťuje, že se svítidlo automaticky zapne za soumraku a svítí trvale. Pokud nastavíte Flair na „Dim“, rozsvítí se silně tlumeně a rozsvítí se při detekci pohybu. Kromě toho lze toto solární svítidlo nastavit na „Auto“: Technické vlastnosti- díky solárnímu panelu a dobíjecí baterii lze použít bez zdroje energie- přepínačem lze nastavit různé možnosti provozu ve spojení s pohybovým čidlem- úhel detekce pohybového čidla: 120°- dosah pohybového čidla: 1 – 10 metrů- doba nabíjení: cca 8 hodin- chráněno proti stříkající vodě (IP44)- včetně vyměnitelné nízkonapěťové žárovky (E27, 2 W, 3,5 V DC)

2 999 Kč

Philips Tyla solární nástěnné

Venkovní nástěnné svítidlo LED Tyla se solárním modulem, dobíjecí baterií a senzorovým ovládánímVenkovní nástěnné svítidlo Tyla je po technické stránce naprosto moderní světelný zdroj, který lze provozovat bez kabeláže. Je vyrobeno z hliníku s antracitovou povrchovou úpravou a je rozděleno na nástěnnou montáž se senzorem a stínidlo s integrovaným solárním modulem v horní části a difuzorem ve spodní části. Vestavěný teplý bílý LED modul s označením A přesvědčí nejlepší energetickou účinností (210 lumenů na watt). Ve tmě přepne soumraková funkce svítidlo na základní světlo (maximální světelný výkon 20 es); pokud jsou zaznamenány pohyby, aktivuje se plný jas Třída krytí: IP44- Doporučená montážní výška max. 2,5 m- Snímač pohybu: dosah max. 10 m, detekční úhel 120°- Práh soumraku nastavitelný od 30 do 200 lx- Doba sledování detekce pohybu nastavitelná od 10 s do 1 min- Tři provozní režimy: vypnuto, zapnuto pouze po detekci pohybu, duální jas se základním světlem- Možnost výměny baterie (nutná demontáž)

3 099 Kč
-19%

Lindby Volki LED solární nástěnné světlo

LED solární nástěnné světlo Volki s integrovaným detektorem pohybu Nástěnné LED svítidlo Volki je napájeno solární energií, a proto se snadno montuje. Rám lampy je vyroben z robustní nerezové oceli a má vysokou třídu ochrany, která chrání lampu před mnoha povětrnostními podmínkami. Když se setmí, integrovaný senzor automaticky zapne světlo s 25 lumeny. Jakmile je pohyb zaregistrován, jas se zvýší na 120 lumenů, což se po 25 sekundách opět sníží. Alternativně můžete pomocí různých režimů použít pouze soumrakový snímač se základním jasem nebo pouze detektor pohybu. Pokud není k dispozici senzor soumraku, reaguje detektor pohybu na 240 lumenů.

2 099 Kč
-10%

Smartwares Solární nástěnné světlo OSL-50009 LED

Diskrétní LED solární nástěnná lampa pro orientaci ve tmě LED solární nástěnná lampa je vyrobena z hliníku a je určena pro venkovní použití. Na horní straně je integrován malý solární modul, který světlo během dne nabíjí. Nepotřebuje tedy napájení a jednoduše se montuje na stěnu bez kabelů nebo připojení k elektrické síti. Díky matnému krytu je světlo rovnoměrně rozloženo. Světlo se zapíná pomocí senzoru až po setmění. Díky integrované výkonné baterii může světlo po plném nabití svítit nepřetržitě až 8 hodin. Jeho kvalitní a moderní zpracování z něj dělá spolehlivého společníka do tmy, který vypadá dobře na každé fasádě domu.

561 Kč
-33%

Lindby Laira LED solární soklové světlo

Minimalistická solární lampa Laira LED z hliníku a plastu s pohybovým čidlemKdo hledá moderní a praktickou solární lampu, toho lampa Laira LED nezklame. Její štíhlé tělo svítidla je vyrobeno z hliníku a povrchově upraveno v harmonické antracitové barvě. Svítidlo má plastový difuzor, za nímž jsou umístěny trvale instalované LED diody a vytvářejí univerzální bílé světlo. Svítidlo Laira lze kombinovat s dalšími svítidly její řady a vytvořit tak harmonický celkový dojem. Kromě toho je vybaveno pohybovým čidlem, které ovládá světlo.- Úhel záběru 90°- Dosah záběru 2-7 m

1 599 Kč

LUTEC LED solární nástěnné světlo Try se senzorem pohybu

LED solární nástěnná lampa Try se senzorem pohybu Venkovní nástěnná lampa Try má řadu užitečných funkcí: LED nástěnná lampa je na horní straně vybavena solárními články. Integrovaná dobíjecí baterie se nabíjí slunečním zářením a vytváří tak osvětlení bez elektrické energie. Detektor pohybu navíc umožňuje automatické ovládání světla při detekci pohybu. Přepínač také umožňuje volit mezi čtyřmi režimy. Například v režimu DIM se světlo silně ztlumí a při detekci pohybu se rozzáří. Technická data / funkce: – integrovaný monokrystalický solární panel a integrovaná Li-ion baterie 1 x 1500 mAh, 3.7 V – přepínání mezi čtyřmi režimy: (DIM: světlo silně ztlumené, v případě pohybu jasné; AUTO: rozsvítí se na 30 sekund v noci a v případě pohybu; ON: rozsvítí se automaticky za soumraku; OFF: světlo zcela vypne) – detektor pohybu reaguje až do montážní výšky 2,5 metru a do vzdálenosti 10 metrů – detekční úhel 120°

1 099 Kč
-32%

Lucande Timeo LED solární venkovní nástěnné světlo

Solární venkovní nástěnné svítidlo Timeo s LED diodami a snímači pohybu Moderní design, spolehlivé a odolné je LED solární světlo Timeo, které je navrženo pro venkovní použití. Kdekoli je požadováno osvětlení, se může svítidlo Timeo uplatnit se svým integrovaným čidlem. Kromě spolehlivého zachycení pohybu je výhodou svítidla Timeo také jeho odolné provedení. Solární panely na horní, zploštělé straně svítidla se ve dne nabíjejí a zajišťují dostatečný jas v noci. Je možné zvolit mezi trvalým orientačním osvětlením a plným světlem při spouštění snímače nebo rozsvícení světla pouze při zjištění pohybu. Technické údaje snímače: – Detekční úhel 120° – Dosah 6–10m – doba svícení cca 15 sekund

2 099 Kč

LUTEC LED solární nástěnné světlo Doblo senzor

LED solární nástěnné svítidlo Doblo se senzorem LED solární nástěnné svítidlo Doblo obdélníkového tvaru se skládá z hliníkového rámu v antracitové barvě, v němž je umístěn difuzor z plastu. Na horní straně svítidla je nainstalován solární panel, který během dne zásobuje energií baterii instalovanou ve svítidle. Integrovaný soumrakový senzor i senzor pohybu zajišťují automatické zapnutí, přičemž lze provést různá nastavení: Technické údaje/funkce: – integrovaný monokrystalický solární panel 3 Watt i integrovaná Li-ion baterie 1 x 1.500 mAh, 3,7 V – přepínání mezi čtyřmi režimy: (DIM: svítidlo silně ztlumené, v případě pohybu jasné; AUTO: zapne se na 30 sekund v noci a v případě pohybu; ON: zapne se automaticky za soumraku; OFF: svítidlo zcela vypne) – detektor pohybu – optimální montážní výška 2,5 m, dosah 1 – 8,5 m, detekční úhel 110°

3 699 Kč
-16%

Lindby LED solární nástěnné světlo z nerezu Jalisa senzor

LED solární nástěnné svítidlo Jalisa se stupňovitým reflektorem a detektorem pohybu Jalisa je vyrobeno z nerezové oceli a na horní straně má solární panel, takže LED diody mohou v noci svítit. Teplé bílé světlo LED diod je vyzařováno směrem dolů a dopadá na stupňovitý reflektor, který zajišťuje účinný odraz světla. Integrovaný senzor solárního nástěnného svítidla Jalisa LED zvyšuje funkčnost svítidla. Když se setmí, nástěnná lampa začne automaticky svítit světelným tokem 75 lumenů. Teprve když někdo projde kolem lampy nebo detektoru pohybu, zvýší se svítivost na plnou úroveň. To pak trvá 25 sekund, poté se opět zvolí snížený jas. – Dosah 2-6 m – Úhel detekce 90°

2 099 Kč
-6%

Paulmann solární nástěnné světlo Elliot s baterií

LED solární nástěnné svítidlo Elliot v nadčasovém designu LED solární nástěnné svítidlo Elliot zapadá svým moderním, nadčasovým vzhledem do mnoha fasádních stylů. Integrovaná baterie je během dne nabíjena slunečním světlem a jakmile se setmění, vestavěný soumrakový senzor rozsvítí světlo. S vypínačem připojeným ke svítidlu lze osvětlení podle potřeby zhasnout. Maximální doba svícení činí přibližně 10 hodin, je-li baterie plně nabitá (doba nabíjení: 12 hodin).

374 Kč
-8%

Paulmann Adya solární nástěnné světlo senzor

LED solární venkovní nástěnné svítidlo Adya v černé barvě se senzory Díky solárnímu panelu na horní straně svítidla lze oválné venkovní nástěnné svítidlo Adya LED vyzařující směrem dolů použít všude tam, kde není k dispozici elektrické připojení. Svítidlo s teplými bílými LED diodami vyzařuje světlo směrem dolů a díky integrovanému snímači pohybu se zapíná pouze v případě potřeby. Solární panel nabije integrovanou baterii během dne přibližně za 8 hodin. Pokud je detekován pohyb, světlo se automaticky rozsvítí na 45 sekund. Senzor má detekční úhel 110° a dosah 8 metrů.

1 099 Kč
-30%

Lindby Dimara solární LED venkovní nástěnné světlo

Venkovní nástěnné svítidlo Dimara z nerezové oceli se solárním modulem K osvětlení venkovního nástěnného svítidla Dimara se využívá solární energie, takže svítidlo, které je vyrobeno z nerezové oceli, lze použít kdekoli bez připojení k elektrické síti. Čiré plastové stínidlo je obklopeno několika nerezovými lamelami, které stínidlo chrání před vnějšími vlivy a dodávají svítidlu dekorativní vzhled. Polykrystalický solární modul zásobuje integrovanou baterii energií během dne na slunečním světle. Jakmile se setmí, světlo se automaticky zapne. Teplé bílé LED diody poskytují jemné orientační osvětlení, např. u zahradní kůlny.

899 Kč

Nordlux LED solární nástěnné světlo Rica Round

LED solární nástěnné světlo Rica Round Solární nástěnné svítidlo Rica Round nepotřebuje připojení k elektrické síti, protože je na kulatém povrchu vybaveno solárním modulem. Pokud je umístěn proti slunci, přeměňuje sluneční energii na elektřinu. Tu uchovává baterie, a teprve když senzor zaznamená pohyb v okolí, světlo se rozsvítí. Tmavý plast dobře vynikne na světlých nebo strukturovaných stěnách domů a teras a jeho kulatý tvar vypadá velmi moderně. – Baterie 2 200 mAh – Snímač detekuje pohyb v okruhu 8 metrů a v úhlu 100°.

1 399 Kč

Nordlux LED solární nástěnné světlo Rica Square

Venkovní nástěnné světlo LED Rica Square Díky solárnímu modulu připevněnému k hlavě svítidla je Rica Square světelným zdrojem zcela nezávislým na napájení. Navzdory filigránskému vzhledu má solární nástěnné svítidlo značný světelný výkon, a poskytuje tak užitečné orientační světlo po celém domě. Předpokladem je, že náměstí Rica je v souladu se Sluncem, aby se sluneční energie mohla přeměnit na světelnou. Integrovaný detektor pohybu poskytuje jas pouze v případě, že je nutný pohyb. – Baterie 2 200 mAh – Snímač detekuje pohyb v okruhu 8 metrů a v úhlu 100°.

1 399 Kč
-23%

PRIOS Prios Kalvito LED solární bodové svítidlo 2 zdr.

LED solární nástěnný reflektor Kalvito vybavený detektorem pohybu Solární nástěnný reflektor Kalvito LED je vyroben z plastu a má dva jasné LED moduly, které jsou napájeny solárním panelem. LED diody nabízejí dostatečnou svítivost v barvě denního světla, což je velmi praktické u vchodu do domu nebo na příjezdové cestě, zejména ve večerních hodinách. V případě potřeby lze body natáčet, takže lze individuálně určit úhel paprsku. Integrovaný snímač zaznamenává pohyby pod úhlem 140° a na maximální vzdálenost 10 metrů. Kromě toho lze individuálně nastavit dobu svícení v rozmezí od 3 sekund do 7 minut. Stupeň krytí IP44 zajišťuje dobrou odolnost tohoto svítidla ve venkovních prostorách. Technické údaje detektoru pohybu: – Úhel detekce: 140 – Maximální vzdálenost: 10 metrů – Ovladatelná doba svícení: 3 sekundy až 7 minut

1 599 Kč
-39%

Lindby LED solární nástěnné svítidlo Yago

Hranaté LED solární nástěnné svítidlo Yago Model Yago je solární nástěnná svítilna z plastu s LED technologií. K uvedení do provozu není nutná elektrická přípojka, je pouze nutné dbát na to, aby solární panel na horní straně svítidla přijímal dostatek slunečního světla. Plastové vložky v bílé zajistí, aby světlo měkce a rovnoměrně svítilo. Výsledkem je světlo, které bude po setmění vhodné pro orientaci.

724 Kč
-35%

Lindby LED solární venkovní nástěnné svítidlo Sumaya

Venkovní nástěnné LED svítidlo Sumaya se solárním napájením a krytem z nerezové oceli Sumaya se ukazuje jako velmi praktické pro venkovní použití. Zejména místa, kde není k dispozici elektřina, ale je dostatek slunečního světla, jsou předurčena k použití solárního venkovního nástěnného svítidla. U modelu Sumaya je solární panel umístěn na horní straně a uvnitř je reflektor pro krásné odrazy světla. Celkově je Sumaya LED solární venkovní nástěnné svítidlo atraktivním světelným zdrojem pro venkovní použití, který poskytuje dobrou orientaci.

1 299 Kč
-7%

Lindby LED solární venkovní svítidlo Tyson

Praktická nástěnná LED lampa Tyson v nadčasovém vzhledu nerezové oceli Solární panel, který přeměňuje sluneční světlo na elektřinu, je umístěn na horní straně těla této nástěnné LED lampy pro venkovní použití, takže může shromažďovat dostatečné množství slunečního světla. Po setmění se pak solární nástěnná lampa Tyson LED automaticky rozsvítí a poskytne vám dostatek světla, abyste se mohli bezpečně pohybovat a dobře se orientovat. Hranatý tvar a povrch těla lampy z nerezové oceli rovněž zajišťují nadčasový výraz, takže solární lampu lze použít na mnoha místech.

1 199 Kč
-29%

Lucande Eliel LED solární nástěnné svítidlo

Stylové osvětlení zahrady pomocí LED solárního nástěnného světla Eliel LED solární nástěnné svítidlo Eliel získává svou energii ze slunce, a proto nevznikají žádné náklady na elektřinu. To však není jediná výhoda tohoto svítidla. Stupeň krytí IP54 zajišťuje, že do LED nástěnného svítidla Eliel se na jedné straně nedostane prach a na druhé straně existuje ochrana proti stříkající vodě ze všech směrů. Kontrast mezi barvami grafitu a bílé a přímými liniemi rámu přitahuje pozornost každého. Teplé bílé světlo nakonec doplní charakter tohoto svítidla na dokonalý celek.

2 199 Kč
-19%

PRIOS Prios Darini LED solární bodové svítidlo senzor

LED solární nástěnný reflektor Darini se senzorem pohybu Solární nástěnný reflektor LED Darini boduje svými trvale instalovanými LED diodami, které jsou poměrně svítivé, a mohou tak zajistit dostatek denního světla ve večerních hodinách. Díky své třídě ochrany může být navíc dlouhodobě používán ve vchodě nebo na terase. Tento nástěnný reflektor je napájen solárním panelem a lze jej plně nabít již po 5 až 6 hodinách na slunci. Integrovaný senzor reaguje na pohyby v úhlu 180° a na maximální vzdálenost 10 metrů. Délku svícení lze individuálně nastavit v rozmezí 5 sekund až 5 minut a citlivost na světlo v rozmezí 20 až 20 000 luxů. Technické údaje detektoru pohybu: – Úhel detekce: 180 – Maximální vzdálenost: 10 metrů – Ovladatelná doba svícení: 5 sekund až 5 minut – Ovladatelná citlivost na světlo: 20-20 000 luxů

1 699 Kč
-23%

Lindby LED solární světlo Salma na stěnu

LED solární nástěnné světlo Salma vyrobené z nerezové oceli pro umístění v exteriéru Dostatečného osvětlení venkovních prostor si vždy cení nejen obyvatelé, ale také návštěvníci domu. Někdy však není venku k dispozici žádný zdroj energie, což realizaci tohoto záměru ztěžuje. V takovém případě je velmi dobrým řešením použití solárního svítidla, protože může být umístěno zcela nezávisle na zdroji energie, což je nejen praktické, ale také prospívá životnímu prostředí a peněžence. Tvar nástěnného světla Salma je podobný ostatním venkovním nástěnným svítidlům, světlo může být namontováno na všech možných fasádách. Je zabudován soumrakový senzor a doba svícení solárních LED je 8 hodin. Se zabudovanými značkovými LED Samsung.

999 Kč
-25%

Lindby Maurun LED solární nástěnné světlo stříbrná

Stříbrné venkovní nástěnné svítidlo LED Maurun se solárním panelem, tvarem válce a 3 světelnými režimy Válcovité tělo svítidla LED solární nástěnné lampy Maurun má nadčasový vzhled a lze jej začlenit do mnoha prostředí. Nástěnné svítidlo svítí směrem nahoru i dolů a především je možné ho používat zcela nezávisle na elektrické síti, takže ho lze použít i na svažitém pozemku, který není zastavěný, ale třeba má malou zahradní chatku a romantické prostředí. Samostatný solární panel uchovává sluneční energii během dne a přeměňuje ji na elektřinu, zatímco LED diody poskytují spolehlivé světlo ve večerních hodinách. Takto můžete i po setmění rozpoznat nebezpečí, o které se můžete zakopnout, a bezpečně se orientovat. Svítidlo může svítit v nízkém, středním a vysokém jasu. V závislosti na výběru pak LED diody po plném nabití baterie vydrží svítit až 15, 20 nebo 30 hodin.

1 199 Kč

Lindby Jolla – solární venkovní nástěnné svítidlo s LED

Moderní solární venkovní nástěnné svítidlo Jolla se zabudovanou LED žárovkou Solární venkovní nástěnné svítidlo Jolla má díky designu z nerezové oceli moderní vzhled a je vhodná pro mnoho exteriérů, které jsou zařízeny v moderním stylu. I když to na první pohled možná nepoznáte, venkovní nástěnná svítilna nevyžaduje pro provoz zdroj energie, protože energie je generována solárním panelem umístěným nad krytem světla z nerezové oceli. Je-li solární panel vystaven během dne dostatečnému slunečnímu záření, baterie se znovu nabijí a Jolla se v noci rozsvítí. Vytvořené světlo slouží především jako orientační světlo ve tmě, ale dokáže rovněž lehce identifikovat základní věci.

1 099 Kč
-35%

Lindby Aleeza LED solární nástěnné světlo

Solární nástěnné svítidlo Aleeza LED z nerezové oceliToto solární nástěnné svítidlo LED kombinuje rám z nerezové oceli s difuzorem z bílého plastu. To nejenže vypadá moderně a přitažlivě, ale také zajišťuje měkké a rovnoměrné rozložení světla. Solární panel je umístěn nahoře a pro montáž svítidla Aleeza je třeba zvolit místo, kde se slunce během dne zdrží déle, aby se panel mohl dostatečně nabít a LED diody mohly svítit celou noc.

899 Kč
-28%

Lindby LED solární venkovní nástěnné svítidlo Melinda

Šedá LED solární lampa Melinda pro nástěnnou montáž Tuto LED solární lampu lze také nainstalovat tam, kde není elektrické připojení. LED panel převádí sluneční světlo na elektrickou energii, aby se LED ve venkovní nástěnné lampě mohly večer rozsvítit a ukázat cestu. Povrch má nadčasovou povrchovou úpravu v tmavě šedé a těleso pod ním je vyrobeno z nerezové oceli.

999 Kč
-18%

Lindby Maurun LED solární nástěnné světlo antracit

Válcové venkovní nástěnné svítidlo LED Maurun se solárním panelem, antracit Maurun je světelný automat pro venkovní použití, který lze provozovat bez připojení k elektrické síti, protože samostatný solární panel využívá k výrobě elektřiny sluneční energii. Samotné solární nástěnné svítidlo LED připomíná svým tvarem válec, a proto je vizuálně zcela neutrální a nadčasové. Totéž platí pro antracitově zbarvený povrch. Světlo vyzařuje směrem nahoru i dolů, je příjemně jasné a slouží k dobré orientaci ve venkovním prostoru, takže svítidlo lze dobře umístit i na místa, která jsou vzdálená od elektrické přípojky, například u chaty na romantickém pozemku. Maurun lze provozovat ve třech režimech jasu, s vysokou, střední nebo nízkou svítivostí. Po plném nabití baterie pak svítí až 15, 20 nebo 30 hodin

1 299 Kč

STAR TRADING LED solární nástěnné světlo Wally

STAR TRADING LED solární nástěnné světlo Wally, stříbrná, 2 ks, nerez, plast, 0.18W, L: 10 cm, K: 8cm

424 Kč

Nordlux LED solární nástěnné světlo Alya

Praktické LED solární venkovní nástěnné světlo Alya Nástěnné svítidlo pro venkovní použití může poskytovat světlo bez připojení k elektrické síti. Převádí sluneční energii na elektřinu a ukládá ji do baterie. Venkovní svítidlo se automaticky zapne pouze při detekci pohybu. Alya je užitečné světlo umístěné v blízkosti vchodu do domu nebo dveří na terasu, protože svítí pouze tehdy, když je to potřeba. Černý, štíhlý design se dokonale hodí k mnoha venkovním stěnám a Alya je díky krytí IP44 necitlivá na všechny druhy počasí. – Baterie 2 200 mAh – Snímač detekuje pohyb v okruhu 8 metrů a úhlu 100°.

1 399 Kč