Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
  3. Solární světla
  4. Solární dekorace na zahradu
8 produktů
-27%

Näve LED solární světlo Herz

Dekorativní LED solární lampa srdce se svíčkou LED solární lampa srdce je dekorativní ozdobou na terase nebo ve vstupním prostoru. Srdce nepravidelného tvaru je vyrobeno z kovu s hnědo-měděnou povrchovou úpravou. Tvoří rám kolem imitace svíčky ve spodní části světla, která je vybavena LED diodou a při setmění začne blikat díky integrovanému soumrakovému senzoru. Díky amorfnímu solárnímu panelu na světle a integrované dobíjecí baterii (1 x AA Ni-MH 1,2 V 300 mAh) lze solární světlo umístit kamkoli zcela samostatně. Při plném nabití baterie vydrží svítit 6 až 8 hodin.

999 Kč

Näve LED solární lucerna Korb

Dekorativní LED solární lampový koš vyrobený z bambusu s LED svíčkou Tuto krásnou solární lampu lze použít kdekoli venku k dekoraci a k dodatečnému atmosférickému osvětlení. Můžete nastavit nebo, protože je vybaven jutovým kabelem, také z. B. být zavěšen na větvi stromu. Tělo se skládá z tkaného bambusu ve tvaru koše, uprostřed je bílá svíčka se světelným zdrojem LED, která vydává obzvláště teplé bílé světlo. Světlo z LED také bliká, což vypadá velmi autenticky. Když je baterie plně nabitá, světlo vydrží přibližně šest až osm hodin.

949 Kč

Näve LED solární svítidlo Oriental s imitací svíčky

Solární svítidlo Oriental s imitací svíčky v kovovém rámu Solární dekorativní světlo LED Oriental šíří orientální kouzlo. Je vyrobeno z kovu, s nádherným hnědým a měděným odstínem. Ve spodní části tohoto kovového prvku se nachází skutečná imitace svíčky s LED uvnitř. Díky integrovanému amorfnímu solárnímu panelu a dobíjecí baterii (1 x AA Ni-MH 1,2 V 300 mAh) jsou LED vestavěné do svíčky napájeny energií a začnou svítit s nástupem tmy díky integrovanému soumrakovému senzoru. Doba svícení až 8 hodin

849 Kč

STAR TRADING LED solární světlo Fairytale

STAR TRADING LED solární světlo Fairytale, hnědá, kov, železo, sklo, 0.06W, P: 12 cm, L: 21 cm, K: 77cm

724 Kč

Globo LED solární světlo 36672 hrot koule

Objevte více než 40.000 světel na svetla24.ch! Naše nabídka pro domov, zahradu, kancelář i obchod uspokojí veškerá osvětlovací přání. Využijte naše slevové kódy a akce pro výhodné nákupy. Naši odborníci ve zákaznickém servisu zodpoví vaše otázky. S moderními LED lampami ušetříte až 90 % energie a peněz a přitom chráníte životní prostředí. Vítejte na svetla24.ch – váš partner pro zářivá řešení!

674 Kč

Näve Aideen dekorativní LED solární světlo s hrotem

Aideen pozemní bodové světlo se solární a LED technologií LED solární světlo Aideen se vyznačuje především svým dekorativním vzhledem. Svým plamenovitým tvarem a světelným zdrojem, který opticky připomíná čajové světlo, vytváří harmonické akcenty ve venkovním prostoru. Díky zemnímu hrotu lze Aideen snadno umístit kamkoli na zahradě a díky vestavěnému solárnímu panelu je samostatné připojení napájení zbytečné. Solární světlo lze použít jako dekorativní prvek na terase nebo jako diskrétní orientační světlo v blízkosti chodníků.

649 Kč
-70%

Lindby Solární LED dekorační svítidlo Adem

Hnědé solární LED svítidlo Adem ve stylu ethno S tímto dekorativním svítidlem i solární plochou zve design do zahrady, protože LED svítidlo Adem vytváří výjimečně atraktivní světlo vedle lavičky, květinového záhonu nebo štěrkované cestičce. Dvě ramena zahnutá směrem nahoru, která se dotýkají špičkami, lemují světelnou kouli umístěnou uprostřed. I koncepce barev Vás dokáže přesvědčit: neustálé střídání černé a hnědé barvy hezky doplňuje přirozené prostředí a kontrastuje s jemnou skleněnou koulí, která zároveň podtrhuje popraskaný vzhled.

499 Kč
-69%

Lindby Solární LED dekorační svítidlo Adem

Hnědé solární dekorativní LED svítidlo Adem v designu à la měsíc Zahrada je pak konečně každou noc osvětlena měsíční září, protože solární dekorativní LED svítidlo Adem má tvar srpu měsíce a venkovnímu prostředí propůjčuje zasněný nádech. Hnědá barva je spíše v pozadí, aby světlo kulatého tělesa bylo ve středu pozornosti. Zatímco večer a v noci zahaluje dekorativní svítidlo zahradu světlem, během dne se nabíjí přes solární panel. Lavička, rybník a ostatní části zahrady jsou dobře osvícené a zdobené.

349 Kč